Pregled svih liga

Kupa

Liga: 1. B HKLJ
Klub: Kuglački klub Kupa
Adresa: Podbrežje bb, 47 280 Ozalj
Email: kuglacki.klub.kupa@hi.t-com.hr ; damir.pavle@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Damir Pavlaković 098 523 057 damir.pavle@gmail.com
Miroslav Šegina 099 832 86 12

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Radoje Bakarić
120544
120544
1.0
3.0
0.0
2.0
1.0
5.5
5.0
20.0
356.0
382.0
199.0
169.0
555.0
551.0
2. Zvonko Buk
120509
120509
5.0
3.0
2.0
0.0
8.0
4.0
16.0
14.0
363.4
358.67
189.2
174.67
552.6
533.33
3. Miroslav Šegina
120553
120553
9.0
9.0
2.0
6.0
15.0
23.0
25.0
23.0
367.78
384.0
184.22
200.22
552.0
584.22
4. Nikica Radenčić-Ivičić
120642
120642
9.0
9.0
2.0
4.0
14.0
18.0
34.0
31.0
363.22
375.89
184.44
186.67
547.67
562.56
5. Đorđe Čupurdija
120545
120545
7.0
9.0
1.0
6.0
9.0
21.5
25.0
25.0
363.43
379.67
176.71
192.56
540.14
572.22
6. Dražen Stupić
120551
120551
4.5
7.0
1.0
2.0
6.0
12.0
18.0
36.0
365.56
369.0
169.78
173.71
535.33
542.71
7. Željko Janjić
121308
121308
1.5
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
12.0
5.0
364.67
363.0
169.33
172.0
534.0
535.0
8. Nikola Ninković
120624
120624
2.0
1.22
0.0
0.0
1.0
1.0
10.0
8.0
348.5
359.02
177.5
105.74
526.0
464.75
9. Ivan Pavlić
120549
120549
3.65
2.75
1.0
2.0
5.0
7.0
19.0
11.0
354.79
370.91
169.04
189.82
523.84
560.73
10. Stjepan Mihalić
122832
122832
3.0
4.5
1.0
1.0
5.0
5.0
14.0
21.0
357.0
356.44
165.67
185.33
522.67
541.78
11. Dario Novosel
120548
120548
6.85
4.53
2.0
0.0
7.0
5.0
51.0
39.0
352.7
373.07
151.53
177.92
504.23
550.99
12. Milan Turkalj
120554
120554
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
7.0
0.0
366.0
122.0
488.0
13. Mihael Turkalj
122831
122831
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
12.0
0.0
325.0
153.0
478.0
BEZ NASTUPA
1. Zvonko Kovačić
120546
120546
2. Lukas Lukunić
123135
123135
3. Damir Pavlaković
120547
120547
4. Ivan Požega
120550
120550
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Crikvenica Kupa Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3391 : 3310) 25.09.2021 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
2 7 Kupa Korana Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3357 : 3363) 02.10.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
3 15 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3168 : 3192) 09.10.2021 17:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
4 16 Plitvice Kupa Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3476 : 3157) 16.10.2021 17:00 Krešimir Mesić, A
Dubravko Mesić, A
| | |
5 25 Kupa Goranka Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3343 : 3387) 23.10.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
6 27 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3257 : 3143) 30.10.2021 16:00 Vjekoslav Vido, B
Iva Matošević, C
| | |
7 34 Kupa Klek Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3319 : 3273) 06.11.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
8 38 Bojovnik Trilj Kupa Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3396 : 3184) 13.11.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
9 43 Kupa Velebit Azelija
1-4
0.0 : 8.0 (3288 : 3583) 20.11.2021 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
10 49 Kupa Crikvenica Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3391 : 3432) 15.01.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 52 Korana Kupa Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3429 : 3261) 22.01.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
13 61 Kupa Plitvice Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3430 : 3460) 05.02.2022 17:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
14 70 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3410 : 3188) 12.02.2022 17:00 Dominik Jakovac, B
Dubravko Mance, B
| | |
15 72 Kupa Istra Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3300 : 3310) 19.02.2022 17:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
12 60 Kupa MKK Mlaka Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3344 : 3373) 20.02.2022 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
16 79 Klek Kupa Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3329 : 3300) 26.02.2022 17:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, C
| | |
17 83 Kupa Bojovnik Trilj Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3329 : 3287) 05.03.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
18 88 Velebit Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3660 : 3179) 12.03.2022 15:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više