Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Velebit
Otočac
8 8 0 0 16 57.5 6.5
2. MKK Rijeka
Rijeka
8 6 0 2 12 40.0 24.0
3. Bojovnik Trilj
Trilj
8 4 0 4 8 35.5 28.5
4. Goranka
Ravna Gora
8 4 0 4 8 33.0 31.0
5. Crikvenica
Crikvenica
8 3 2 3 8 31.5 32.5
6. MKK Mlaka
Rijeka
8 3 1 4 7 30.5 33.5
7. Korana
Slunj
8 3 0 5 6 27.0 37.0
8. Istra
Poreč
8 3 0 5 6 24.5 39.5
9. Zadar II
Zadar
8 3 0 5 6 24.0 40.0
10. Rakovica
Rakovica
8 1 1 6 3 16.5 47.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Istra Velebit Dom obrtnika
1-4
0.0 : 8.0 (3184 : 3435) 24.09.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
1 2 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3169) 24.09.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
1 3 MKK Mlaka MKK Rijeka SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3303 : 3356) 24.09.2022 17:00 Valentina Gal, A
| | |
1 4 Goranka Rakovica SPC Goranka
1-4
8.0 : 0.0 (3622 : 3349) 24.09.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
1 5 Crikvenica Zadar II Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3369 : 3179) 24.09.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
Nataša Radešić, D
| | |
2 6 Velebit Zadar II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3509 : 3320) 01.10.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 7 Rakovica Crikvenica Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3279 : 3327) 06.10.2022 16:30 Drago Pleša, B
Karolina Grčević, C
| | |
2 8 MKK Rijeka Goranka SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3362 : 3334) 01.10.2022 16:00 Draženko Bistrović, A
| | |
2 9 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3372 : 3323) 01.10.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
2 10 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3181 : 3105) 01.10.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
3 11 Bojovnik Trilj Velebit Marija
1-4
3.0 : 5.0 (3352 : 3380) 15.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
3 12 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
6.5 : 1.5 (3341 : 3300) 15.10.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
3 13 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3549 : 3401) 15.10.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
3 14 Crikvenica MKK Rijeka Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3428 : 3237) 15.10.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
3 15 Zadar II Rakovica Mocire
1-4
5.0 : 3.0 (3433 : 3393) 20.10.2022 17:00 Velimir Kurtin, B
Nediljko Baljak, C
| | |
4 16 Velebit Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3635 : 3116) 22.10.2022 15:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
4 17 MKK Rijeka Zadar II SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3379 : 3206) 22.10.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
4 18 Korana Crikvenica Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3497 : 3372) 22.10.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
4 19 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3308 : 3270) 22.10.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
4 20 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3325 : 3286) 22.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
5 21 MKK Mlaka Velebit SRC Mlaka
1-6
1.0 : 7.0 (3301 : 3548) 29.10.2022 17:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
5 22 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3720 : 3354) 29.10.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
5 23 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3370 : 3127) 29.10.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
5 24 Zadar II Korana Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3490 : 3442) 29.10.2022 17:00 Velimir Kurtin, B
Šime Karamarko, B
| | |
5 25 Rakovica MKK Rijeka Hotel Jezero
1-4
3.5 : 4.5 (3332 : 3340) 29.10.2022 17:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
6 26 Velebit MKK Rijeka Gradska kuglana Ot
1-6
6.5 : 1.5 (3548 : 3391) 05.11.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
6 27 Korana Rakovica Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3413 : 3271) 05.11.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
6 28 Istra Zadar II Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3215) 05.11.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
6 29 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
6.5 : 1.5 (3434 : 3364) 05.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 30 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3351 : 3325) 05.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Valentina Gal, A
Lucija Bistrović, D
| | |
7 31 Goranka Velebit SPC Goranka
1-4
1.0 : 7.0 (3555 : 3725) 12.11.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
Dubravko Mance, B
| | |
7 32 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3409 : 3392) 12.11.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
7 33 Zadar II Bojovnik Trilj Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3599 : 3428) 12.11.2022 17:00 Velimir Kurtin, B
Nediljko Baljak, C
| | |
7 34 Rakovica Istra Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3248 : 3178) 12.11.2022 17:00 Krešimir Mesić, A
Dijana Mlinarić, B
| | |
7 35 MKK Rijeka Korana SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3396 : 3334) 12.11.2022 16:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
8 36 Velebit Korana Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3628 : 3243) 26.11.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
8 37 Istra MKK Rijeka Dom obrtnika
1-4
1.0 : 7.0 (3187 : 3359) 26.11.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
8 38 Bojovnik Trilj Rakovica Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3446 : 3104) 26.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
8 39 MKK Mlaka Zadar II SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3435 : 3225) 25.11.2022 18:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
8 40 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3624 : 3440) 26.11.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
9 41 Crikvenica Velebit Dom Matija Mažića
1-4
10.12.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
9 42 Zadar II Goranka Mocire
1-4
10.12.2022 15:00 Velimir Kurtin, B
Nediljko Baljak, C
| | |
9 43 Rakovica MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
10.12.2022 17:00 Krešimir Mesić, A
Vladimir Rapaić, A
| | |
9 44 MKK Rijeka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
10.12.2022 16:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
9 45 Korana Istra Šanac
1-4
10.12.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
10 46 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
28.01.2023 15:00 | | |
10 47 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
10 48 MKK Rijeka MKK Mlaka SRC Mlaka
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
10 49 Rakovica Goranka Hotel Jezero
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
10 50 Zadar II Crikvenica Mocire
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
11 51 Zadar II Velebit Mocire
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
11 52 Crikvenica Rakovica Dom Matija Mažića
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
11 53 Goranka MKK Rijeka SPC Goranka
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
11 54 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 17:00 | | |
11 55 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
04.02.2023 16:00 | | |
12 56 Velebit Bojovnik Trilj Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 15:00 | | |
12 57 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
11.02.2023 16:00 | | |
12 58 Korana Goranka Šanac
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
12 59 MKK Rijeka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
21.01.2023 17:00 | | |
12 60 Rakovica Zadar II Hotel Jezero
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
13 61 Rakovica Velebit Hotel Jezero
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 62 Zadar II MKK Rijeka Mocire
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 63 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 64 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 65 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 17:00 | | |
14 66 Velebit MKK Mlaka Gradska kuglana Ot
1-6
25.02.2023 15:00 | | |
14 67 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
25.02.2023 16:00 | | |
14 68 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
25.02.2023 16:00 | | |
14 69 Korana Zadar II Šanac
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
14 70 MKK Rijeka Rakovica SRC Mlaka
1-6
25.02.2023 16:00 | | |
15 71 MKK Rijeka Velebit SRC Mlaka
1-6
04.03.2023 16:00 | | |
15 72 Rakovica Korana Hotel Jezero
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
15 73 Zadar II Istra Mocire
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
15 74 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
15 75 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
16 76 Velebit Goranka Gradska kuglana Ot
1-6
11.03.2023 15:00 | | |
16 77 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
11.03.2023 17:00 | | |
16 78 Bojovnik Trilj Zadar II Marija
1-4
11.03.2023 16:00 | | |
16 79 Istra Rakovica Dom obrtnika
1-4
11.03.2023 16:00 | | |
16 80 Korana MKK Rijeka Šanac
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
17 81 Korana Velebit Šanac
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
17 82 MKK Rijeka Istra SRC Mlaka
1-6
18.03.2023 16:00 | | |
17 83 Rakovica Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
17 84 Zadar II MKK Mlaka Mocire
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 85 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
18 86 Velebit Crikvenica Gradska kuglana Ot
1-6
25.03.2023 15:00 | | |
18 87 Goranka Zadar II SPC Goranka
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
18 88 MKK Mlaka Rakovica SRC Mlaka
1-6
25.03.2023 17:00 | | |
18 89 Bojovnik Trilj MKK Rijeka Marija
1-4
25.03.2023 16:00 | | |
18 90 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
25.03.2023 16:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dario Prađeno
Velebit
4.00
2450
609.00
3059.00
611.80
2. Denis Delić
Velebit
4.00
2454
592.25
3046.25
609.25
3. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
3.00
1801
602.80
2403.80
600.95
4. Marko Zrile
Velebit
3.50
2029
610.00
2639.00
586.44
5. Branko Šebalj
Velebit
4.00
2302
618.75
2920.75
584.15
6. Bore Juričević
Crikvenica
4.00
2339
576.75
2915.75
583.15
7. Dino Kos
MKK Rijeka
5.00
2933
563.67
3496.67
582.78
8. Robert Skok
Goranka
2.25
1229
663.80
1892.80
582.40
9. Hrvoje Devčić
Velebit
4.00
2327
571.00
2898.00
579.60
10. Slavko Frelih
Crikvenica
4.00
2329
556.00
2885.00
577.00
11. Zdravko Tonković
Velebit
4.00
2277
592.75
2869.75
573.95
12. Željko Bučar
Goranka
3.00
1670
605.75
2275.75
568.94
13. Stanko Klarić
MKK Mlaka
3.00
1723
550.89
2273.89
568.47
14. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
5.00
2838
572.00
3410.00
568.33
15. Patrick Demarki
MKK Rijeka
4.50
2533
581.67
3114.67
566.30
16. Borna Crnković
MKK Mlaka
3.00
1680
582.00
2262.00
565.50
17. Josip Obajdin
Korana
4.00
2222
604.00
2826.00
565.20
18. Zoran Kos
MKK Rijeka
4.00
2244
579.67
2823.67
564.73
19. Zlatko Marasović
Korana
5.00
2814
567.67
3381.67
563.61
20. Ivan Petrović
Korana
5.00
2822
553.33
3375.33
562.56
21. Zlatko Burić
Goranka
3.00
1653
597.00
2250.00
562.50
22. Dalibor Podobnik
Goranka
3.00
1655
591.20
2246.20
561.55
23. Sanjin Jelovac
Crikvenica
3.00
1678
561.67
2239.67
559.92
24. Kristijan Jelovac
Crikvenica
4.00
2219
580.33
2799.33
559.87
25. Radislav Ružić
Crikvenica
3.00
1678
560.00
2238.00
559.50
26. Marin Colić
Zadar II
5.00
2781
576.00
3357.00
559.50
27. Zlatko Ćućić
MKK Mlaka
2.50
1392
566.00
1958.00
559.43
28. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
2.00
1116
557.80
1673.80
557.93
29. Sanjin Ruppe
Goranka
3.00
1659
570.67
2229.67
557.42
30. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
2.25
1257
548.80
1805.80
555.63
31. Bruno Flego
Istra
2.50
1397
547.67
1944.67
555.62
32. Igor Načinović
MKK Mlaka
3.00
1664
555.80
2219.80
554.95
33. Milan Mlinarić
Rakovica
5.00
2760
563.33
3323.33
553.89
34. Jure Bićanić
Rakovica
5.00
2792
527.33
3319.33
553.22
35. Željko Rapaić
Rakovica
4.36
2374
577.33
2951.33
550.62
36. Marius Kordić-Gružić
MKK Rijeka
4.00
2206
543.00
2749.00
549.80
37. Ante Holjevac
Korana
4.50
2455
562.00
3017.00
548.55
38. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
3.00
1627
564.40
2191.40
547.85
39. Ivan Bogović
Korana
5.00
2729
555.50
3284.50
547.42
40. Robert Ratković
Bojovnik Trilj
2.00
1066
570.50
1636.50
545.50
41. Alen Gržić
Istra
3.00
1626
553.00
2179.00
544.75
42. Dražen Draženović
Rakovica
5.00
2738
529.67
3267.67
544.61
43. Slobodan Erslan
Zadar II
4.00
2159
551.00
2710.00
542.00
44. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
2.00
1072
536.00
1608.00
536.00
45. Ljubo Pejašinović
Istra
2.50
1327
545.80
1872.80
535.09
46. Nevenko Žanko
Bojovnik Trilj
3.00
1571
562.60
2133.60
533.40
47. Silvio Mesarić
Istra
3.00
1612
519.75
2131.75
532.94
48. Željko Matošević
Istra
3.00
1594
533.89
2127.89
531.97
49. Dane Gašparović
Rakovica
5.00
2620
557.00
3177.00
529.50
50. Tomislav Kovač
Istra
3.00
1579
538.25
2117.25
529.31

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Denis Delić
Velebit
4.00
2454.00
613.50
4.00
2369.00
592.25
8.00
4823.00
602.88
2. Dario Prađeno
Velebit
4.00
2450.00
612.50
3.00
1827.00
609.00
7.00
4277.00
611.00
3. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
3.00
1801.00
600.33
5.00
3014.00
602.80
8.00
4815.00
601.88
4. Dino Kos
MKK Rijeka
5.00
2933.00
586.60
3.00
1691.00
563.67
8.00
4624.00
578.00
5. Bore Juričević
Crikvenica
4.00
2339.00
584.75
4.00
2307.00
576.75
8.00
4646.00
580.75
6. Slavko Frelih
Crikvenica
4.00
2329.00
582.25
4.00
2224.00
556.00
8.00
4553.00
569.13
7. Hrvoje Devčić
Velebit
4.00
2327.00
581.75
3.00
1713.00
571.00
7.00
4040.00
577.14
8. Marko Zrile
Velebit
3.50
2029.00
579.71
2.00
1220.00
610.00
5.50
3249.00
590.73
9. Branko Šebalj
Velebit
4.00
2302.00
575.50
4.00
2475.00
618.75
8.00
4777.00
597.13
10. Stanko Klarić
MKK Mlaka
3.00
1723.00
574.33
4.50
2479.00
550.89
7.50
4202.00
560.27
11. Zdravko Tonković
Velebit
4.00
2277.00
569.25
4.00
2371.00
592.75
8.00
4648.00
581.00
12. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
5.00
2838.00
567.60
3.00
1716.00
572.00
8.00
4554.00
569.25
13. Ivan Petrović
Korana
5.00
2822.00
564.40
3.00
1660.00
553.33
8.00
4482.00
560.25
14. Patrick Demarki
MKK Rijeka
4.50
2533.00
562.89
3.00
1745.00
581.67
7.50
4278.00
570.40
15. Zlatko Marasović
Korana
5.00
2814.00
562.80
3.00
1703.00
567.67
8.00
4517.00
564.63
16. Zoran Kos
MKK Rijeka
4.00
2244.00
561.00
3.00
1739.00
579.67
7.00
3983.00
569.00
17. Borna Crnković
MKK Mlaka
3.00
1680.00
560.00
5.00
2910.00
582.00
8.00
4590.00
573.75
18. Radislav Ružić
Crikvenica
3.00
1678.00
559.33
1.00
560.00
560.00
4.00
2238.00
559.50
19. Sanjin Jelovac
Crikvenica
3.00
1678.00
559.33
3.00
1685.00
561.67
6.00
3363.00
560.50
20. Bruno Flego
Istra
2.50
1397.00
558.80
3.00
1643.00
547.67
5.50
3040.00
552.73
21. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
2.25
1257.00
558.67
5.00
2744.00
548.80
7.25
4001.00
551.86
22. Jure Bićanić
Rakovica
5.00
2792.00
558.40
3.00
1582.00
527.33
8.00
4374.00
546.75
23. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
2.00
1116.00
558.00
5.00
2789.00
557.80
7.00
3905.00
557.86
24. Zlatko Ćućić
MKK Mlaka
2.50
1392.00
556.80
3.50
1981.00
566.00
6.00
3373.00
562.17
25. Željko Bučar
Goranka
3.00
1670.00
556.67
4.00
2423.00
605.75
7.00
4093.00
584.71
26. Marin Colić
Zadar II
5.00
2781.00
556.20
3.00
1728.00
576.00
8.00
4509.00
563.63
27. Ante Matak
Zadar II
3.00
1668.00
556.00
2.00
1123.00
561.50
5.00
2791.00
558.20
28. Josip Obajdin
Korana
4.00
2222.00
555.50
3.00
1812.00
604.00
7.00
4034.00
576.29
29. Kristijan Jelovac
Crikvenica
4.00
2219.00
554.75
3.00
1741.00
580.33
7.00
3960.00
565.71
30. Igor Načinović
MKK Mlaka
3.00
1664.00
554.67
5.00
2779.00
555.80
8.00
4443.00
555.38
31. Sanjin Ruppe
Goranka
3.00
1659.00
553.00
3.00
1712.00
570.67
6.00
3371.00
561.83
32. Milan Mlinarić
Rakovica
5.00
2760.00
552.00
3.00
1690.00
563.33
8.00
4450.00
556.25
33. Dalibor Podobnik
Goranka
3.00
1655.00
551.67
5.00
2956.00
591.20
8.00
4611.00
576.38
34. Marius Kordić-Gružić
MKK Rijeka
4.00
2206.00
551.50
3.00
1629.00
543.00
7.00
3835.00
547.86
35. Dragan Stipeč
Crikvenica
2.00
1102.00
551.00
2.00
1086.00
543.00
4.00
2188.00
547.00
36. Zlatko Burić
Goranka
3.00
1653.00
551.00
5.00
2985.00
597.00
8.00
4638.00
579.75
37. Dražen Draženović
Rakovica
5.00
2738.00
547.60
3.00
1589.00
529.67
8.00
4327.00
540.88
38. Robert Skok
Goranka
2.25
1229.00
546.22
5.00
3319.00
663.80
7.25
4548.00
627.31
39. Ivan Bogović
Korana
5.00
2729.00
545.80
2.00
1111.00
555.50
7.00
3840.00
548.57
40. Ante Holjevac
Korana
4.50
2455.00
545.56
3.00
1686.00
562.00
7.50
4141.00
552.13
41. Željko Rapaić
Rakovica
4.36
2374.00
544.50
3.00
1732.00
577.33
7.36
4106.00
557.88
42. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
3.00
1627.00
542.33
5.00
2822.00
564.40
8.00
4449.00
556.13
43. Alen Gržić
Istra
3.00
1626.00
542.00
5.00
2765.00
553.00
8.00
4391.00
548.88
44. Ivan Gilić
Bojovnik Trilj
1.75
948.00
541.71
0.00
0.00
NaN
1.75
948.00
541.71
45. Slobodan Erslan
Zadar II
4.00
2159.00
539.75
2.00
1102.00
551.00
6.00
3261.00
543.50
46. Igor Kalafatić
Crikvenica
2.50
1348.00
539.20
1.00
566.00
566.00
3.50
1914.00
546.86
47. Silvio Mesarić
Istra
3.00
1612.00
537.33
4.00
2079.00
519.75
7.00
3691.00
527.29
48. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
2.00
1072.00
536.00
2.00
1072.00
536.00
4.00
2144.00
536.00
49. Robert Ratković
Bojovnik Trilj
2.00
1066.00
533.00
4.00
2282.00
570.50
6.00
3348.00
558.00
50. Ivica Crnjak
Zadar II
3.50
1861.00
531.71
3.00
1762.00
587.33
6.50
3623.00
557.38
51. Željko Matošević
Istra
3.00
1594.00
531.33
4.75
2536.00
533.89
7.75
4130.00
532.90
52. Ljubo Pejašinović
Istra
2.50
1327.00
530.80
5.00
2729.00
545.80
7.50
4056.00
540.80
53. Tomislav Kovač
Istra
3.00
1579.00
526.33
4.00
2153.00
538.25
7.00
3732.00
533.14
54. Dane Gašparović
Rakovica
5.00
2620.00
524.00
3.00
1671.00
557.00
8.00
4291.00
536.38
55. Nevenko Žanko
Bojovnik Trilj
3.00
1571.00
523.67
5.00
2813.00
562.60
8.00
4384.00
548.00
56. Matija Cindrić
Zadar II
3.00
1561.00
520.33
1.00
568.00
568.00
4.00
2129.00
532.25

Bojan Švob
MKK Mlaka
1.00
596.00
596.00
3.00
1698.00
566.00
4.00
2294.00
573.50
Dejan Pezerović
Goranka
1.00
594.00
594.00
3.00
1807.00
602.33
4.00
2401.00
600.25
Fran Popović
Zadar II
1.00
582.00
582.00
1.00
600.00
600.00
2.00
1182.00
591.00
Marijo Baljak
Zadar II
2.00
1145.00
572.50
1.00
626.00
626.00
3.00
1771.00
590.33
Jurica Bogović
Korana
2.00
1138.00
569.00
3.00
1746.00
582.00
5.00
2884.00
576.80
Ivica Perić
Zadar II
1.75
993.00
567.43
2.00
1221.00
610.50
3.75
2214.00
590.40
Željko Magdić
Korana
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
Serđo Grgurić
Goranka
1.00
552.00
552.00
0.00
0.00
NaN
1.00
552.00
552.00
Damir Vuković
Korana
2.00
1096.00
548.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1096.00
548.00
Ante Vrcan
Bojovnik Trilj
1.00
545.00
545.00
4.00
2139.00
534.75
5.00
2684.00
536.80
Stanko Čota
Zadar II
1.00
544.00
544.00
1.00
619.00
619.00
2.00
1163.00
581.50
Ivica Crnjak
Zadar II
2.00
1085.00
542.50
1.00
524.00
524.00
3.00
1609.00
536.33
Leo Crnković
MKK Mlaka
1.00
541.00
541.00
2.00
1063.00
531.50
3.00
1604.00
534.67
Nikica Kučan
Crikvenica
1.50
810.00
540.00
4.00
2287.00
571.75
5.50
3097.00
563.09
Marko Kozlov
MKK Mlaka
1.00
538.00
538.00
1.00
514.00
514.00
2.00
1052.00
526.00
Luka Kasumović
MKK Rijeka
1.00
534.00
534.00
0.00
0.00
NaN
1.00
534.00
534.00
Marko Jakljević
Goranka
1.00
534.00
534.00
3.00
1701.00
567.00
4.00
2235.00
558.75
Luka Bićanić
Rakovica
2.00
1060.00
530.00
3.00
1595.00
531.67
5.00
2655.00
531.00
Josip Hodak
Rakovica
1.00
527.00
527.00
0.00
0.00
NaN
1.00
527.00
527.00
Marcel Margeta
MKK Rijeka
1.50
789.00
526.00
0.00
0.00
NaN
1.50
789.00
526.00
Nebojša Šušnjar
MKK Rijeka
1.50
786.00
524.00
0.50
244.00
488.00
2.00
1030.00
515.00
Stevo Mesarić
MKK Rijeka
2.00
1046.00
523.00
1.00
549.00
549.00
3.00
1595.00
531.67
Zvonko Turkalj
Rakovica
2.00
1034.00
517.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1034.00
517.00
Robert Baričević
MKK Rijeka
1.50
774.00
516.00
1.50
824.00
549.33
3.00
1598.00
532.67
Petar Prebeg
Rakovica
0.64
328.00
512.50
0.00
0.00
NaN
0.64
328.00
512.50
Marin Skender
Goranka
0.75
383.00
510.67
2.00
1167.00
583.50
2.75
1550.00
563.64
Darko Božičić
MKK Mlaka
1.00
507.00
507.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1025.00
512.50
Antonio Petrović
Korana
1.50
754.00
502.67
0.00
0.00
NaN
1.50
754.00
502.67
Josip Arbanas
Velebit
0.50
249.00
498.00
3.00
1757.00
585.67
3.50
2006.00
573.14
Marko Petranović
MKK Mlaka
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Šime Perić
Zadar II
1.50
725.00
483.33
0.00
0.00
NaN
1.50
725.00
483.33
Mario Bolković
Istra
0.50
241.00
482.00
1.25
621.00
496.80
1.75
862.00
492.57
Goran Anzur
Istra
0.50
229.00
458.00
3.00
1596.00
532.00
3.50
1825.00
521.43
Darko Marković
Zadar II
0.75
335.00
446.67
0.00
0.00
NaN
0.75
335.00
446.67
Siniša Režan
Zadar II
1.00
430.00
430.00
0.00
0.00
NaN
1.00
430.00
430.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Velebit
4.0
9112
4976
14088
587.00
42
4.0
9275
5045
14320
596.67
42
8.0
18387
10021
28408
591.83
84
2. Crikvenica
4.0
8999
4504
13503
562.63
66
4.0
8938
4638
13576
565.67
62
8.0
17937
9142
27079
564.15
128
3. MKK Rijeka
5.0
11027
5656
16683
556.10
120
3.0
6766
3371
10137
563.17
56
8.0
17793
9027
26820
558.75
176
4. MKK Mlaka
3.0
6718
3283
10001
555.61
85
5.0
11185
5546
16731
557.70
110
8.0
17903
8829
26732
556.92
195
5. Korana
5.0
11034
5555
16589
552.97
133
3.0
6771
3511
10282
571.22
50
8.0
17805
9066
26871
559.81
183
6. Goranka
3.0
6562
3367
9929
551.61
52
5.0
11833
6237
18070
602.33
52
8.0
18395
9604
27999
583.31
104
7. Bojovnik Trilj
3.0
6549
3338
9887
549.28
91
5.0
11118
5768
16886
562.87
106
8.0
17667
9106
26773
557.77
197
8. Rakovica
5.0
11053
5180
16233
541.10
200
3.0
6599
3260
9859
547.72
75
8.0
17652
8440
26092
543.58
275
9. Zadar II
5.0
10854
5291
16145
538.17
174
3.0
6869
3653
10522
584.56
44
8.0
17723
8944
26667
555.56
218
10. Istra
3.0
6561
3044
9605
533.61
100
5.0
10824
5298
16122
537.40
148
8.0
17385
8342
25727
535.98
248

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više