Pregled svih liga

4. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Zanatlija SB II
Slavonski Brod
2 2 0 0 4 13.0 3.0
2. Zlatni Lug
Požega
1 1 0 0 2 5.0 3.0
3. Pakrac-Papuk II
Pakrac
2 1 0 1 2 9.0 7.0
4. HVIDR-a
Požega
2 1 0 1 2 7.0 9.0
5. Slavonija NG
Nova Gradiška
2 0 1 1 1 6.0 10.0
6. Elektra Pž
Požega
2 0 1 1 1 6.0 10.0
7. Sloga
Prekopakra
1 0 0 1 0 2.0 6.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HVIDR-a Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3046 : 3240) 25.09.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Marijan Matijević, D
| | |
1 2 Slavonija NG Elektra Pž Exit
1-4
4.0 : 4.0 (2919 : 2946) 16.09.2022 18:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
1 3 Pakrac-Papuk II Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3038 : 3064) 25.09.2022 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
2 4 Zanatlija SB II Sloga SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3378 : 3115) 30.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
2 5 Elektra Pž Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2982 : 3185) 02.10.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
2 6 HVIDR-a Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2997 : 2906) 01.10.2022 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
3 7 Slavonija NG Zanatlija SB II Exit
1-4
14.10.2022 18:00 | | |
3 8 Pakrac-Papuk II HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
16.10.2022 10:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
3 9 Sloga Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
14.10.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 10 Zanatlija SB II Zlatni Lug SRC Vijuš
1-4
21.10.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
4 11 Elektra Pž Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
23.10.2022 18:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
4 12 Slavonija NG Pakrac-Papuk II Exit
1-4
21.10.2022 18:00 | | |
5 13 Pakrac-Papuk II Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
30.10.2022 10:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
5 14 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
28.10.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
5 15 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
30.10.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
6 16 Zanatlija SB II Elektra Pž SRC Vijuš
1-4
04.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
Arijan Rukavina, D
| | |
6 17 HVIDR-a Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
05.11.2022 13:00 Mario Trnokop, C
Ljuban Vijačkić, D
| | |
6 18 Slavonija NG Sloga Exit
1-4
04.11.2022 18:00 | | |
7 19 Sloga Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pa
1-4
11.11.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 20 Zlatni Lug Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2022 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
7 21 Elektra Pž HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
8 22 Zanatlija SB II HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
25.11.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
8 23 Elektra Pž Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
27.11.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
8 24 Zlatni Lug Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
27.11.2022 10:00 Antonio Kopić, C
Ivan Burivoda, D
| | |
9 25 Sloga Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
09.12.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
9 26 Pakrac-Papuk II Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
11.12.2022 10:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
9 27 Slavonija NG HVIDR-a Exit
1-4
09.12.2022 18:00 | | |
10 28 Zanatlija SB II Slavonija NG SRC Vijuš
1-4
13.01.2023 18:00 | | |
10 29 HVIDR-a Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
14.01.2023 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
10 30 Zlatni Lug Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2023 14:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, C
| | |
11 31 Zlatni Lug Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
22.01.2023 10:00 Antonio Kopić, C
Ivan Burivoda, D
| | |
11 32 Sloga Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
20.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
11 33 Pakrac-Papuk II Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2023 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 34 Zanatlija SB II Pakrac-Papuk II SRC Vijuš
1-4
27.01.2023 18:00 | | |
12 35 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
28.01.2023 13:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
12 36 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2023 18:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
13 37 Elektra Pž Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, C
| | |
13 38 Zlatni Lug HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
13 39 Sloga Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
03.02.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 40 Pakrac-Papuk II Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2023 10:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
14 41 Slavonija NG Zlatni Lug Exit
1-4
10.02.2023 18:00 | | |
14 42 HVIDR-a Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 13:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Lovro Buzov
Zanatlija SB II
1.00
583
657.00
1240.00
620.00
2. Damir Lavrić
Zanatlija SB II
1.00
580
578.00
1158.00
579.00
3. Niko Kalvi
Pakrac-Papuk II
1.00
606
537.00
1143.00
571.50
4. Branko Magaš
Zanatlija SB II
1.00
595
533.00
1128.00
564.00
5. Ilija St Turković
Sloga
1.00
559
0.00
559.00
559.00
6. Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk II
1.00
543
534.00
1077.00
538.50
7. Matko Škondro
Pakrac-Papuk II
1.00
538
539.00
1077.00
538.50
8. Dražen Drempetić
Zanatlija SB II
1.00
509
559.00
1068.00
534.00
9. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
1.00
530
0.00
530.00
530.00
10. Leonardo Krnjaković
Slavonija NG
1.00
528
519.00
1047.00
523.50
11. Dragan Blažević
Sloga
1.00
523
0.00
523.00
523.00
12. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
1.00
498
545.00
1043.00
521.50
13. Ivo Marušić
Zlatni Lug
1.00
519
0.00
519.00
519.00
14. Slavko Marušić
Zlatni Lug
1.00
518
0.00
518.00
518.00
15. Ivan Maslać
Elektra Pž
1.00
517
0.00
517.00
517.00
16. Josip Dumančić
Sloga
1.00
517
0.00
517.00
517.00
17. Vitomir Juranović
Sloga
1.00
517
0.00
517.00
517.00
18. Ivan Berač
Zlatni Lug
1.00
511
0.00
511.00
511.00
19. Ivan Katalinić
Sloga
1.00
507
0.00
507.00
507.00
20. Nikolina Šimunović
Zlatni Lug
1.00
504
0.00
504.00
504.00
21. Josip Keller
Elektra Pž
1.00
484
523.00
1007.00
503.50
22. Domagoj Magaš
Zanatlija SB II
1.00
488
507.00
995.00
497.50
23. Antun Petrović
Elektra Pž
1.00
460
532.35
992.35
496.18
24. Ivan Šimunović
Slavonija NG
1.00
503
487.00
990.00
495.00
25. Barbara Ramić
Pakrac-Papuk II
1.00
516
472.00
988.00
494.00
26. Igor Šulc
Sloga
1.00
492
0.00
492.00
492.00
27. Marina Kohajda
Slavonija NG
1.00
467
514.00
981.00
490.50
28. Igor Major
Pakrac-Papuk II
1.00
489
0.00
489.00
489.00
29. Josip Bošnjak
Slavonija NG
1.00
481
496.00
977.00
488.50
30. Borna Karačić
Zanatlija SB II
1.00
485
0.00
485.00
485.00
31. Slavica Krizmanić
Slavonija NG
1.00
491
479.00
970.00
485.00
32. Tomislav Galić
Elektra Pž
1.00
481
488.00
969.00
484.50
33. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
1.00
482
0.00
482.00
482.00
34. Filip Hodak
Pakrac-Papuk II
1.00
493
450.00
943.00
471.50
35. Stjepan Hajek
Elektra Pž
1.00
506
433.00
939.00
469.50
36. Alen Kohajda
Slavonija NG
1.00
436
0.00
436.00
436.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Niko Kalvi
Pakrac-Papuk II
1.00
606.00
606.00
1.00
537.00
537.00
2.00
1143.00
571.50
2. Branko Magaš
Zanatlija SB II
1.00
595.00
595.00
1.00
533.00
533.00
2.00
1128.00
564.00
3. Lovro Buzov
Zanatlija SB II
1.00
583.00
583.00
1.00
657.00
657.00
2.00
1240.00
620.00
4. Damir Lavrić
Zanatlija SB II
1.00
580.00
580.00
1.00
578.00
578.00
2.00
1158.00
579.00
5. Ilija St Turković
Sloga
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
6. Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk II
1.00
543.00
543.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1077.00
538.50
7. Matko Škondro
Pakrac-Papuk II
1.00
538.00
538.00
1.00
539.00
539.00
2.00
1077.00
538.50
8. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
1.00
530.00
530.00
0.00
0.00
NaN
1.00
530.00
530.00
9. Leonardo Krnjaković
Slavonija NG
1.00
528.00
528.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1047.00
523.50
10. Dragan Blažević
Sloga
1.00
523.00
523.00
0.00
0.00
NaN
1.00
523.00
523.00
11. Ivo Marušić
Zlatni Lug
1.00
519.00
519.00
0.00
0.00
NaN
1.00
519.00
519.00
12. Slavko Marušić
Zlatni Lug
1.00
518.00
518.00
0.00
0.00
NaN
1.00
518.00
518.00
13. Vitomir Juranović
Sloga
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
14. Josip Dumančić
Sloga
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
15. Ivan Maslać
Elektra Pž
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
16. Barbara Ramić
Pakrac-Papuk II
1.00
516.00
516.00
1.00
472.00
472.00
2.00
988.00
494.00
17. Ivan Berač
Zlatni Lug
1.00
511.00
511.00
0.00
0.00
NaN
1.00
511.00
511.00
18. Dražen Drempetić
Zanatlija SB II
1.00
509.00
509.00
1.00
559.00
559.00
2.00
1068.00
534.00
19. Ivan Katalinić
Sloga
1.00
507.00
507.00
0.00
0.00
NaN
1.00
507.00
507.00
20. Stjepan Hajek
Elektra Pž
1.00
506.00
506.00
1.00
433.00
433.00
2.00
939.00
469.50
21. Nikolina Šimunović
Zlatni Lug
1.00
504.00
504.00
0.00
0.00
NaN
1.00
504.00
504.00
22. Ivan Šimunović
Slavonija NG
1.00
503.00
503.00
1.00
487.00
487.00
2.00
990.00
495.00
23. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
1.00
498.00
498.00
1.00
545.00
545.00
2.00
1043.00
521.50
24. Filip Hodak
Pakrac-Papuk II
1.00
493.00
493.00
0.50
225.00
450.00
1.50
718.00
478.67
25. Igor Šulc
Sloga
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
26. Slavica Krizmanić
Slavonija NG
1.00
491.00
491.00
1.00
479.00
479.00
2.00
970.00
485.00
27. Igor Major
Pakrac-Papuk II
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
28. Domagoj Magaš
Zanatlija SB II
1.00
488.00
488.00
1.00
507.00
507.00
2.00
995.00
497.50
29. Borna Karačić
Zanatlija SB II
1.00
485.00
485.00
0.00
0.00
NaN
1.00
485.00
485.00
30. Josip Keller
Elektra Pž
1.00
484.00
484.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1007.00
503.50
31. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
1.00
482.00
482.00
0.00
0.00
NaN
1.00
482.00
482.00
32. Tomislav Galić
Elektra Pž
1.00
481.00
481.00
1.00
488.00
488.00
2.00
969.00
484.50
33. Josip Bošnjak
Slavonija NG
1.00
481.00
481.00
1.00
496.00
496.00
2.00
977.00
488.50
34. Marina Kohajda
Slavonija NG
1.00
467.00
467.00
1.00
514.00
514.00
2.00
981.00
490.50
35. Antun Petrović
Elektra Pž
1.00
460.00
460.00
0.68
362.00
532.35
1.68
822.00
489.29
36. Alen Kohajda
Slavonija NG
1.00
436.00
436.00
0.00
0.00
NaN
1.00
436.00
436.00


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. HVIDR-a
0.0
0
0
0
0
2.0
4254
1789
6043
503.58
128
2.0
4254
1789
6043
503.58
128
2. Zanatlija SB II
1.0
2182
1058
3240
540.00
45
1.0
2254
1124
3378
563.00
28
2.0
4436
2182
6618
551.50
73
3. Pakrac-Papuk II
1.0
2158
1027
3185
530.83
44
1.0
2097
941
3038
506.33
52
2.0
4255
1968
6223
518.58
96
4. Sloga
1.0
2182
933
3115
519.17
41
0.0
0
0
0
0
1.0
2182
933
3115
519.17
41
5. Zlatni Lug
1.0
2149
915
3064
510.67
67
0.0
0
0
0
0
1.0
2149
915
3064
510.67
67
6. Elektra Pž
1.0
2052
894
2946
491.00
62
1.0
2031
951
2982
497.00
63
2.0
4083
1845
5928
494.00
125
7. Slavonija NG
1.0
2010
896
2906
484.33
68
1.0
2031
888
2919
486.50
69
2.0
4041
1784
5825
485.42
137

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više