Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Donat
Zadar
Endi-Tekstilac
Zagreb
Karlovac
Karlovac
Šubićevac
Šibenik
ŽKK Gacka
Otočac
ŽKK Goranin
Delnice
ŽKK Kupa
Ozalj
ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
ŽKK Sidra
Zagreb
ŽKK Zaprešić
Zaprešić

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Donat Endi-Tekstilac Mocire
1-4
24.09.2022 11:00 | | |
1 2 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
25.09.2022 16:00 | | |
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
24.09.2022 14:00 | | |
1 4 ŽKK Goranin ŽKK Plitvice GSC Delnice
1-4
24.09.2022 13:00 | | |
1 5 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
24.09.2022 18:00 | | |
2 6 Endi-Tekstilac ŽKK Sidra Pongračevo
1-6
01.10.2022 16:00 | | |
2 7 ŽKK Plitvice ŽKK Zaprešić Hotel Jezero
1-4
01.10.2022 13:00 | | |
2 8 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
01.10.2022 12:00 | | |
2 9 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
02.10.2022 13:00 | | |
2 10 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
01.10.2022 11:00 | | |
3 11 ŽKK Kupa Endi-Tekstilac Azelija
1-4
16.10.2022 16:00 | | |
3 12 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
15.10.2022 14:00 | | |
3 13 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
15.10.2022 13:00 | | |
3 14 ŽKK Zaprešić Šubićevac Zaprešić
1-6
15.10.2022 18:00 | | |
3 15 ŽKK Sidra ŽKK Plitvice Vinko Bek
1-4
15.10.2022 15:00 | | |
4 16 Endi-Tekstilac ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
22.10.2022 16:00 | | |
4 17 Šubićevac ŽKK Sidra Šubićevac
1-6
22.10.2022 12:00 | | |
4 18 ŽKK Gacka ŽKK Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
23.10.2022 13:00 | | |
4 19 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
22.10.2022 11:00 | | |
4 20 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
23.10.2022 16:00 | | |
5 21 Karlovac Endi-Tekstilac Dom HV Zrinski
1-4
29.10.2022 14:00 | | |
5 22 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
29.10.2022 13:00 | | |
5 23 ŽKK Zaprešić Donat Zaprešić
1-6
29.10.2022 18:00 | | |
5 24 ŽKK Sidra ŽKK Gacka Vinko Bek
1-4
29.10.2022 15:00 | | |
5 25 ŽKK Plitvice Šubićevac Hotel Jezero
1-4
29.10.2022 13:00 | | |
6 26 Endi-Tekstilac Šubićevac Pongračevo
1-6
05.11.2022 16:00 | | |
6 27 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
06.11.2022 13:00 | | |
6 28 Donat ŽKK Sidra Mocire
1-4
05.11.2022 11:00 | | |
6 29 ŽKK Kupa ŽKK Zaprešić Azelija
1-4
06.11.2022 16:00 | | |
6 30 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
05.11.2022 14:00 | | |
7 31 ŽKK Goranin Endi-Tekstilac GSC Delnice
1-4
12.11.2022 13:00 | | |
7 32 ŽKK Zaprešić Karlovac Zaprešić
1-6
12.11.2022 18:00 | | |
7 33 ŽKK Sidra ŽKK Kupa Vinko Bek
1-4
12.11.2022 15:00 | | |
7 34 ŽKK Plitvice Donat Hotel Jezero
1-4
12.11.2022 13:00 | | |
7 35 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
12.11.2022 12:00 | | |
8 36 Endi-Tekstilac ŽKK Gacka Pongračevo
1-6
26.11.2022 16:00 | | |
8 37 Donat Šubićevac Mocire
1-4
26.11.2022 11:00 | | |
8 38 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
27.11.2022 16:00 | | |
8 39 Karlovac ŽKK Sidra Dom HV Zrinski
1-4
26.11.2022 14:00 | | |
8 40 ŽKK Goranin ŽKK Zaprešić GSC Delnice
1-4
26.11.2022 13:00 | | |
9 41 ŽKK Zaprešić Endi-Tekstilac Zaprešić
1-6
10.12.2022 18:00 | | |
9 42 ŽKK Sidra ŽKK Goranin Vinko Bek
1-4
10.12.2022 15:00 | | |
9 43 ŽKK Plitvice Karlovac Hotel Jezero
1-4
10.12.2022 13:00 | | |
9 44 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
10.12.2022 12:00 | | |
9 45 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
11.12.2022 12:00 | | |
10 46 Endi-Tekstilac Donat Pongračevo
1-6
14.01.2023 16:00 | | |
10 47 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
15.01.2023 13:00 | | |
10 48 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
14.01.2023 12:00 | | |
10 49 ŽKK Plitvice ŽKK Goranin Hotel Jezero
1-4
14.01.2023 13:00 | | |
10 50 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
11 51 ŽKK Sidra Endi-Tekstilac Vinko Bek
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
11 52 ŽKK Zaprešić ŽKK Plitvice Zaprešić
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
11 53 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
21.01.2023 13:00 | | |
11 54 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
11 55 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
22.01.2023 16:00 | | |
12 56 Endi-Tekstilac ŽKK Kupa Pongračevo
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
12 57 Donat Karlovac Mocire
1-4
29.01.2023 11:00 | | |
12 58 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
29.01.2023 13:00 | | |
12 59 Šubićevac ŽKK Zaprešić Šubićevac
1-6
28.01.2023 12:00 | | |
12 60 ŽKK Plitvice ŽKK Sidra Hotel Jezero
1-4
28.01.2023 13:00 | | |
13 61 ŽKK Plitvice Endi-Tekstilac Hotel Jezero
1-4
05.02.2023 16:00 | | |
13 62 ŽKK Sidra Šubićevac Vinko Bek
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
13 63 ŽKK Zaprešić ŽKK Gacka Zaprešić
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
13 64 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
13 65 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
14 66 Endi-Tekstilac Karlovac Pongračevo
1-6
11.02.2023 16:00 | | |
14 67 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
14 68 Donat ŽKK Zaprešić Mocire
1-4
11.02.2023 11:00 | | |
14 69 ŽKK Gacka ŽKK Sidra Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 13:00 | | |
14 70 Šubićevac ŽKK Plitvice Šubićevac
1-6
11.02.2023 12:00 | | |
15 71 Šubićevac Endi-Tekstilac Šubićevac
1-6
18.02.2023 12:00 | | |
15 72 ŽKK Plitvice ŽKK Gacka Hotel Jezero
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
15 73 ŽKK Sidra Donat Vinko Bek
1-4
18.02.2023 15:00 | | |
15 74 ŽKK Zaprešić ŽKK Kupa Zaprešić
1-6
18.02.2023 18:00 | | |
15 75 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
16 76 Endi-Tekstilac ŽKK Goranin Pongračevo
1-6
25.02.2023 16:00 | | |
16 77 Karlovac ŽKK Zaprešić Dom HV Zrinski
1-4
24.02.2023 18:00 | | |
16 78 ŽKK Kupa ŽKK Sidra Azelija
1-4
26.02.2023 16:00 | | |
16 79 Donat ŽKK Plitvice Mocire
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
16 80 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 13:00 | | |
17 81 ŽKK Gacka Endi-Tekstilac Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 12:00 | | |
17 82 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
17 83 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
17 84 ŽKK Sidra Karlovac Vinko Bek
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
17 85 ŽKK Zaprešić ŽKK Goranin Zaprešić
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 86 Endi-Tekstilac ŽKK Zaprešić Pongračevo
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
18 87 ŽKK Goranin ŽKK Sidra GSC Delnice
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
18 88 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
18 89 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
18 90 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
11.03.2023 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više