Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
8 6 1 1 13 46.0 18.0
2. Endi-Tekstilac
Zagreb
8 6 1 1 13 45.5 18.5
3. Karlovac
Karlovac
8 6 1 1 13 38.5 25.5
4. Donat
Zadar
8 4 1 3 9 37.0 27.0
5. ŽKK Kupa
Ozalj
8 3 2 3 8 35.0 29.0
6. ŽKK Zaprešić
Zaprešić
8 4 0 4 8 29.5 34.5
7. Šubićevac
Šibenik
8 3 1 4 7 31.0 33.0
8. ŽKK Sidra
Zagreb
8 2 1 5 5 20.5 43.5
9. ŽKK Goranin
Delnice
8 1 2 5 4 27.0 37.0
10. ŽKK Gacka
Otočac
8 0 0 8 0 10.0 54.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Donat Endi-Tekstilac Mocire
1-4
4.0 : 4.0 (3147 : 3282) 24.09.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
1 2 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3231 : 2885) 25.09.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3005 : 2961) 24.09.2022 14:00 Davorin Krmpotić, A
Darko Kafol, A
| | |
1 4 ŽKK Goranin ŽKK Plitvice GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2962 : 3122) 24.09.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
1 5 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
6.5 : 1.5 (3045 : 3044) 24.09.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
2 6 Endi-Tekstilac ŽKK Sidra Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3299 : 2902) 01.10.2022 16:00 Nikola Filipović, A
Filip Boc, A
| | |
2 7 ŽKK Plitvice ŽKK Zaprešić Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3128) 01.10.2022 13:00 Milan Neralić, B
Dražen Draženović, C
| | |
2 8 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
4.0 : 4.0 (2911 : 2920) 01.10.2022 12:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
2 9 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2926 : 3119) 02.10.2022 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 10 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3134) 01.10.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
3 11 ŽKK Kupa Endi-Tekstilac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3436 : 3203) 16.10.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 12 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3249 : 3193) 15.10.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 13 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (2933 : 2809) 15.10.2022 13:00 Marko Petranović, B
Karlo Petranović, D
| | |
3 14 ŽKK Zaprešić Šubićevac Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3132 : 3145) 15.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 15 ŽKK Sidra ŽKK Plitvice Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2982 : 3093) 15.10.2022 15:00 Gordana Senta, A
| | |
4 16 Endi-Tekstilac ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3252 : 3199) 22.10.2022 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 17 Šubićevac ŽKK Sidra Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (2960 : 2747) 22.10.2022 12:00 Ante Skorić, B
| | |
4 18 ŽKK Gacka ŽKK Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2845 : 2980) 23.10.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
4 19 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3147) 22.10.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
4 20 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3238 : 3262) 23.10.2022 18:00 Damir Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
5 21 Karlovac Endi-Tekstilac Dom HV Zrinski
1-4
1.5 : 6.5 (3107 : 3203) 29.10.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
5 22 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
4.0 : 4.0 (3095 : 3098) 29.10.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
5 23 ŽKK Zaprešić Donat Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3204 : 3199) 29.10.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 24 ŽKK Sidra ŽKK Gacka Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3031 : 2821) 29.10.2022 15:00 Davor Matasić, A
| | |
5 25 ŽKK Plitvice Šubićevac Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3208 : 3132) 29.10.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
6 26 Endi-Tekstilac Šubićevac Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3235 : 2952) 05.11.2022 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Damir Cerle, A
| | |
6 27 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
0.0 : 8.0 (2901 : 3260) 06.11.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
6 28 Donat ŽKK Sidra Mocire
1-4
8.0 : 0.0 (3180 : 3048) 05.11.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
6 29 ŽKK Kupa ŽKK Zaprešić Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3340 : 3131) 06.11.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 30 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3035) 05.11.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 31 ŽKK Goranin Endi-Tekstilac GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2842 : 2899) 12.11.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
7 32 ŽKK Zaprešić Karlovac Zaprešić
1-6
1.0 : 7.0 (3145 : 3220) 12.11.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, A
| | |
7 33 ŽKK Sidra ŽKK Kupa Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (2994 : 2984) 12.11.2022 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 34 ŽKK Plitvice Donat Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3217 : 2980) 12.11.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
7 35 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3063 : 2978) 12.11.2022 12:00 Ante Skorić, B
| | |
8 36 Endi-Tekstilac ŽKK Gacka Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3108 : 2772) 26.11.2022 16:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
8 37 Donat Šubićevac Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3238 : 3103) 26.11.2022 17:30 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
8 38 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
4.0 : 4.0 (3339 : 3350) 26.11.2022 17:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 39 Karlovac ŽKK Sidra Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3060 : 3019) 26.11.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Darko Kafol, A
| | |
8 40 ŽKK Goranin ŽKK Zaprešić GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2973 : 2980) 26.11.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
9 41 ŽKK Zaprešić Endi-Tekstilac Zaprešić
1-6
10.12.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
9 42 ŽKK Sidra ŽKK Goranin Vinko Bek
1-4
10.12.2022 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
9 43 ŽKK Plitvice Karlovac Hotel Jezero
1-4
10.12.2022 13:00 Vladimir Rapaić, A
Krešimir Mesić, A
| | |
9 44 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
10.12.2022 12:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
9 45 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
11.12.2022 12:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
10 46 Endi-Tekstilac Donat Pongračevo
1-6
14.01.2023 16:00 | | |
10 47 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
15.01.2023 13:00 | | |
10 48 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
14.01.2023 12:00 | | |
10 49 ŽKK Plitvice ŽKK Goranin Hotel Jezero
1-4
14.01.2023 13:00 | | |
10 50 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
11 51 ŽKK Sidra Endi-Tekstilac Vinko Bek
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
11 52 ŽKK Zaprešić ŽKK Plitvice Zaprešić
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
11 53 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
21.01.2023 13:00 | | |
11 54 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
11 55 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
22.01.2023 16:00 | | |
12 56 Endi-Tekstilac ŽKK Kupa Pongračevo
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
12 57 Donat Karlovac Mocire
1-4
29.01.2023 11:00 | | |
12 58 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
29.01.2023 13:00 | | |
12 59 Šubićevac ŽKK Zaprešić Šubićevac
1-6
28.01.2023 12:00 | | |
12 60 ŽKK Plitvice ŽKK Sidra Hotel Jezero
1-4
28.01.2023 13:00 | | |
13 61 ŽKK Plitvice Endi-Tekstilac Hotel Jezero
1-4
05.02.2023 16:00 | | |
13 62 ŽKK Sidra Šubićevac Vinko Bek
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
13 63 ŽKK Zaprešić ŽKK Gacka Zaprešić
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
13 64 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
13 65 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
14 66 Endi-Tekstilac Karlovac Pongračevo
1-6
11.02.2023 16:00 | | |
14 67 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
14 68 Donat ŽKK Zaprešić Mocire
1-4
11.02.2023 11:00 | | |
14 69 ŽKK Gacka ŽKK Sidra Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 13:00 | | |
14 70 Šubićevac ŽKK Plitvice Šubićevac
1-6
11.02.2023 12:00 | | |
15 71 Šubićevac Endi-Tekstilac Šubićevac
1-6
18.02.2023 12:00 | | |
15 72 ŽKK Plitvice ŽKK Gacka Hotel Jezero
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
15 73 ŽKK Sidra Donat Vinko Bek
1-4
18.02.2023 15:00 | | |
15 74 ŽKK Zaprešić ŽKK Kupa Zaprešić
1-6
18.02.2023 18:00 | | |
15 75 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
16 76 Endi-Tekstilac ŽKK Goranin Pongračevo
1-6
25.02.2023 16:00 | | |
16 77 Karlovac ŽKK Zaprešić Dom HV Zrinski
1-4
24.02.2023 18:00 | | |
16 78 ŽKK Kupa ŽKK Sidra Azelija
1-4
26.02.2023 16:00 | | |
16 79 Donat ŽKK Plitvice Mocire
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
16 80 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 13:00 | | |
17 81 ŽKK Gacka Endi-Tekstilac Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 12:00 | | |
17 82 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
17 83 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
17 84 ŽKK Sidra Karlovac Vinko Bek
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
17 85 ŽKK Zaprešić ŽKK Goranin Zaprešić
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 86 Endi-Tekstilac ŽKK Zaprešić Pongračevo
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
18 87 ŽKK Goranin ŽKK Sidra GSC Delnice
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
18 88 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
18 89 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
18 90 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
11.03.2023 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
3.00
1709
561.43
2270.43
567.61
2. Franka Humbolt
Donat
3.00
1659
553.80
2212.80
553.20
3. Lora Burić
Karlovac
3.00
1687
518.60
2205.60
551.40
4. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
4.00
2193
539.67
2732.67
546.53
5. Maria Barić
ŽKK Plitvice
4.00
2205
516.00
2721.00
544.20
6. Natalija Sonički
Karlovac
3.00
1626
550.50
2176.50
544.13
7. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
4.00
2160
554.67
2714.67
542.93
8. Ema Višnjak
Karlovac
2.00
1111
513.54
1624.54
541.51
9. Meri Jurković
Šubićevac
5.00
2743
503.33
3246.33
541.06
10. Sanja Zubčić
Donat
3.00
1619
537.75
2156.75
539.19
11. Dorotea Močilac
Karlovac
3.00
1623
532.80
2155.80
538.95
12. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
2.00
1057
557.20
1614.20
538.07
13. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
2.00
1038
570.60
1608.60
536.20
14. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
2.00
1084
522.00
1606.00
535.33
15. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
5.00
2664
547.00
3211.00
535.17
16. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
4.00
2136
537.43
2673.43
534.69
17. Vanja Bobanović
Donat
3.00
1587
548.60
2135.60
533.90
18. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
4.00
2096
571.75
2667.75
533.55
19. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
5.00
2679
519.33
3198.33
533.06
20. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
5.00
2627
568.33
3195.33
532.56
21. Irena Božičević
ŽKK Kupa
2.00
1035
561.75
1596.75
532.25
22. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
3.00
1568
557.00
2125.00
531.25
23. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
3.00
1593
529.00
2122.00
530.50
24. Nina Kušan
ŽKK Zaprešić
4.00
2094
522.25
2616.25
523.25
25. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
4.00
2087
528.25
2615.25
523.05
26. Karla Jančić
Endi-Tekstilac
3.25
1691
531.50
2222.50
522.94
27. Alenka Matovina
ŽKK Goranin
2.00
1040
515.50
1555.50
518.50
28. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
3.00
1525
548.20
2073.20
518.30
29. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
2.00
1033
514.50
1547.50
515.83
30. Anka Velić
ŽKK Sidra
5.00
2559
530.00
3089.00
514.83
31. Žaklina Jelača
Donat
3.00
1507
548.67
2055.67
513.92
32. Štefica Pavlaković
ŽKK Kupa
2.00
1004
535.27
1539.27
513.09
33. Edita Petrina
Šubićevac
5.00
2570
508.00
3078.00
513.00
34. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
4.00
2009
548.00
2557.00
511.40
35. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
2.00
985
545.67
1530.67
510.22
36. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
5.00
2535
515.67
3050.67
508.44
37. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
3.00
1538
492.75
2030.75
507.69
38. Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
4.00
2014
517.07
2531.07
506.21
39. Ramiza Sopčić
Karlovac
2.00
1009
509.60
1518.60
506.20
40. Katarina Čurilović
Karlovac
3.00
1493
531.20
2024.20
506.05
41. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
4.00
2033
491.00
2524.00
504.80
42. Snježana Černok
ŽKK Goranin
2.50
1266
499.25
1765.25
504.36
43. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
2.00
1004
504.00
1508.00
502.67
44. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
5.00
2511
494.50
3005.50
500.92
45. Nives Grabovac
Donat
2.00
976
525.25
1501.25
500.42
46. Grozdana Surać
Donat
3.00
1484
504.00
1988.00
497.00
47. Ružica Banić
ŽKK Gacka
5.00
2439
514.33
2953.33
492.22
48. Katica Devčić
ŽKK Sidra
4.00
1977
483.67
2460.67
492.13
49. Katica Banić
Šubićevac
4.00
1982
474.67
2456.67
491.33
50. Danica Marković
ŽKK Goranin
2.50
1218
493.75
1711.75
489.07
51. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
4.00
1923
493.00
2416.00
483.20
52. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
5.00
2340
471.60
2811.60
468.60
53. Dragica Draženović
ŽKK Gacka
5.00
2298
477.33
2775.33
462.56

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
3.00
1709.00
569.67
3.50
1965.00
561.43
6.50
3674.00
565.23
2. Lora Burić
Karlovac
3.00
1687.00
562.33
5.00
2593.00
518.60
8.00
4280.00
535.00
3. Ema Višnjak
Karlovac
2.00
1111.00
555.50
3.25
1669.00
513.54
5.25
2780.00
529.52
4. Franka Humbolt
Donat
3.00
1659.00
553.00
5.00
2769.00
553.80
8.00
4428.00
553.50
5. Maria Barić
ŽKK Plitvice
4.00
2205.00
551.25
2.00
1032.00
516.00
6.00
3237.00
539.50
6. Meri Jurković
Šubićevac
5.00
2743.00
548.60
3.00
1510.00
503.33
8.00
4253.00
531.63
7. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
4.00
2193.00
548.25
3.00
1619.00
539.67
7.00
3812.00
544.57
8. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
2.00
1084.00
542.00
1.00
522.00
522.00
3.00
1606.00
535.33
9. Natalija Sonički
Karlovac
3.00
1626.00
542.00
4.00
2202.00
550.50
7.00
3828.00
546.86
10. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
2.00
1083.00
541.50
2.00
1065.00
532.50
4.00
2148.00
537.00
11. Dorotea Močilac
Karlovac
3.00
1623.00
541.00
5.00
2664.00
532.80
8.00
4287.00
535.88
12. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1621.00
540.33
1.00
478.00
478.00
4.00
2099.00
524.75
13. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
4.00
2160.00
540.00
3.00
1664.00
554.67
7.00
3824.00
546.29
14. Sanja Zubčić
Donat
3.00
1619.00
539.67
4.00
2151.00
537.75
7.00
3770.00
538.57
15. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
5.00
2679.00
535.80
3.00
1558.00
519.33
8.00
4237.00
529.63
16. Nevena Stojić
Endi-Tekstilac
2.00
1068.00
534.00
3.00
1596.00
532.00
5.00
2664.00
532.80
17. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
4.00
2136.00
534.00
3.50
1881.00
537.43
7.50
4017.00
535.60
18. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
5.00
2664.00
532.80
3.00
1641.00
547.00
8.00
4305.00
538.13
19. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
3.00
1593.00
531.00
3.00
1587.00
529.00
6.00
3180.00
530.00
20. Vanja Bobanović
Donat
3.00
1587.00
529.00
5.00
2743.00
548.60
8.00
4330.00
541.25
21. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
2.00
1057.00
528.50
5.00
2786.00
557.20
7.00
3843.00
549.00
22. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
5.00
2627.00
525.40
3.00
1705.00
568.33
8.00
4332.00
541.50
23. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
4.00
2096.00
524.00
4.00
2287.00
571.75
8.00
4383.00
547.88
24. Nina Kušan
ŽKK Zaprešić
4.00
2094.00
523.50
4.00
2089.00
522.25
8.00
4183.00
522.88
25. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
3.00
1568.00
522.67
4.00
2228.00
557.00
7.00
3796.00
542.29
26. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
4.00
2087.00
521.75
4.00
2113.00
528.25
8.00
4200.00
525.00
27. Karla Jančić
Endi-Tekstilac
3.25
1691.00
520.31
4.00
2126.00
531.50
7.25
3817.00
526.48
28. Alenka Matovina
ŽKK Goranin
2.00
1040.00
520.00
4.00
2062.00
515.50
6.00
3102.00
517.00
29. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
2.00
1038.00
519.00
5.00
2853.00
570.60
7.00
3891.00
555.86
30. Irena Božičević
ŽKK Kupa
2.00
1035.00
517.50
4.00
2247.00
561.75
6.00
3282.00
547.00
31. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
2.00
1033.00
516.50
2.00
1029.00
514.50
4.00
2062.00
515.50
32. Edita Petrina
Šubićevac
5.00
2570.00
514.00
2.00
1016.00
508.00
7.00
3586.00
512.29
33. Mirna Kirin
ŽKK Sidra
3.42
1754.00
512.87
2.00
1040.00
520.00
5.42
2794.00
515.50
34. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
3.00
1538.00
512.67
4.00
1971.00
492.75
7.00
3509.00
501.29
35. Alenka Šimunović
Šubićevac
3.00
1536.00
512.00
2.00
1061.00
530.50
5.00
2597.00
519.40
36. Anka Velić
ŽKK Sidra
5.00
2559.00
511.80
3.00
1590.00
530.00
8.00
4149.00
518.63
37. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
3.00
1525.00
508.33
5.00
2741.00
548.20
8.00
4266.00
533.25
38. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
4.00
2033.00
508.25
3.00
1473.00
491.00
7.00
3506.00
500.86
39. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
5.00
2535.00
507.00
3.00
1547.00
515.67
8.00
4082.00
510.25
40. Snježana Černok
ŽKK Goranin
2.50
1266.00
506.40
4.00
1997.00
499.25
6.50
3263.00
502.00
41. Ramiza Sopčić
Karlovac
2.00
1009.00
504.50
2.50
1274.00
509.60
4.50
2283.00
507.33
42. Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
4.00
2014.00
503.50
3.75
1939.00
517.07
7.75
3953.00
510.06
43. Žaklina Jelača
Donat
3.00
1507.00
502.33
4.50
2469.00
548.67
7.50
3976.00
530.13
44. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
4.00
2009.00
502.25
3.00
1644.00
548.00
7.00
3653.00
521.86
45. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
5.00
2511.00
502.20
2.00
989.00
494.50
7.00
3500.00
500.00
46. Štefica Pavlaković
ŽKK Kupa
2.00
1004.00
502.00
2.75
1472.00
535.27
4.75
2476.00
521.26
47. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
2.00
1004.00
502.00
1.00
504.00
504.00
3.00
1508.00
502.67
48. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
3.00
1496.00
498.67
1.00
492.00
492.00
4.00
1988.00
497.00
49. Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
2.00
996.00
498.00
2.00
1044.00
522.00
4.00
2040.00
510.00
50. Katarina Čurilović
Karlovac
3.00
1493.00
497.67
2.50
1328.00
531.20
5.50
2821.00
512.91
51. Katica Banić
Šubićevac
4.00
1982.00
495.50
3.00
1424.00
474.67
7.00
3406.00
486.57
52. Grozdana Surać
Donat
3.00
1484.00
494.67
2.50
1260.00
504.00
5.50
2744.00
498.91
53. Katica Devčić
ŽKK Sidra
4.00
1977.00
494.25
3.00
1451.00
483.67
7.00
3428.00
489.71
54. Franciska Bolf
ŽKK Goranin
1.50
741.00
494.00
2.00
967.00
483.50
3.50
1708.00
488.00
55. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
2.00
985.00
492.50
3.00
1637.00
545.67
5.00
2622.00
524.40
56. Nives Grabovac
Donat
2.00
976.00
488.00
4.00
2101.00
525.25
6.00
3077.00
512.83
57. Ružica Banić
ŽKK Gacka
5.00
2439.00
487.80
3.00
1543.00
514.33
8.00
3982.00
497.75
58. Danica Marković
ŽKK Goranin
2.50
1218.00
487.20
4.00
1975.00
493.75
6.50
3193.00
491.23
59. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
2.00
969.00
484.50
3.25
1559.00
479.69
5.25
2528.00
481.52
60. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
4.00
1923.00
480.75
2.00
986.00
493.00
6.00
2909.00
484.83
61. Ema Kanjer
ŽKK Goranin
1.50
715.00
476.67
3.00
1383.00
461.00
4.50
2098.00
466.22
62. Marica Grahić
ŽKK Sidra
3.00
1414.00
471.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1414.00
471.33
63. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
5.00
2340.00
468.00
2.50
1179.00
471.60
7.50
3519.00
469.20
64. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
2.75
1271.00
462.18
0.50
282.00
564.00
3.25
1553.00
477.85
65. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
3.08
1420.00
461.04
2.00
893.00
446.50
5.08
2313.00
455.31
66. Dragica Draženović
ŽKK Gacka
5.00
2298.00
459.60
1.50
716.00
477.33
6.50
3014.00
463.69
67. Mihaela Mudrovčić
ŽKK Gacka
3.00
1275.00
425.00
1.00
481.00
481.00
4.00
1756.00
439.00
68. Zorka Barišić
Šubićevac
3.00
1265.00
421.67
1.50
664.00
442.67
4.50
1929.00
428.67

Iva Višnjak
Karlovac
1.00
552.00
552.00
1.25
563.00
450.40
2.25
1115.00
495.56
Maja Belošević
Endi-Tekstilac
1.00
548.00
548.00
1.50
749.00
499.33
2.50
1297.00
518.80
Lijana Cvijetović
Donat
1.00
540.00
540.00
5.00
2581.00
516.20
6.00
3121.00
520.17
Paula Polanšćak
Endi-Tekstilac
1.00
533.00
533.00
2.00
1117.00
558.50
3.00
1650.00
550.00
Danira Beer-Krnić
Šubićevac
2.00
1065.00
532.50
3.00
1563.00
521.00
5.00
2628.00
525.60
Ankica Rodin
ŽKK Sidra
2.00
1027.00
513.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1027.00
513.50
Lidija Jesenšek
ŽKK Sidra
1.00
505.00
505.00
1.00
487.00
487.00
2.00
992.00
496.00
Ljubica Lisac
ŽKK Goranin
0.50
252.00
504.00
1.50
763.00
508.67
2.00
1015.00
507.50
Tamara Lipovšćak
Karlovac
1.00
500.00
500.00
2.50
1237.00
494.80
3.50
1737.00
496.29
Marina Orešković
ŽKK Gacka
1.00
495.00
495.00
1.00
448.00
448.00
2.00
943.00
471.50
Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
2.00
990.00
495.00
3.00
1475.00
491.67
5.00
2465.00
493.00
Ruža Markešić
ŽKK Sidra
2.00
975.00
487.50
2.00
1085.00
542.50
4.00
2060.00
515.00
Maja Šimić
Endi-Tekstilac
1.00
461.00
461.00
0.00
0.00
NaN
1.00
461.00
461.00
Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
1.50
674.00
449.33
1.00
425.00
425.00
2.50
1099.00
439.60
Vesna Rogina
ŽKK Zaprešić
1.00
448.00
448.00
1.00
377.00
377.00
2.00
825.00
412.50
Slava Župan
ŽKK Sidra
0.50
216.00
432.00
0.00
0.00
NaN
0.50
216.00
432.00
Lorena Kamber
ŽKK Goranin
0.50
215.00
430.00
2.00
1019.00
509.50
2.50
1234.00
493.60
Jadranka Junuzović
ŽKK Gacka
0.50
176.00
352.00
0.00
0.00
NaN
0.50
176.00
352.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Plitvice
5.0
10943
5081
16024
534.13
186
3.0
6596
3115
9711
539.50
91
8.0
17539
8196
25735
536.15
277
2. Karlovac
3.0
6585
3016
9601
533.39
163
5.0
10759
4801
15560
518.67
256
8.0
17344
7817
25161
524.19
419
3. Endi-Tekstilac
4.0
8553
4034
12587
524.46
169
4.0
8663
4231
12894
537.25
119
8.0
17216
8265
25481
530.85
288
4. Donat
3.0
6466
2906
9372
520.67
151
5.0
10893
5181
16074
535.80
214
8.0
17359
8087
25446
530.13
365
5. ŽKK Kupa
3.0
6301
2915
9216
512.00
151
5.0
11149
5435
16584
552.80
169
8.0
17450
8350
25800
537.50
320
6. Šubićevac
5.0
10553
4740
15293
509.77
300
3.0
6258
2676
8934
496.33
209
8.0
16811
7416
24227
504.73
509
7. ŽKK Zaprešić
4.0
8442
3777
12219
509.13
236
4.0
8633
3893
12526
521.92
228
8.0
17075
7670
24745
515.52
464
8. ŽKK Goranin
3.0
6340
2762
9102
505.67
168
5.0
10257
4548
14805
493.50
302
8.0
16597
7310
23907
498.06
470
9. ŽKK Sidra
5.0
10338
4422
14760
492.00
352
3.0
6221
2786
9007
500.39
180
8.0
16559
7208
23767
495.15
532
10. ŽKK Gacka
5.0
10117
4148
14265
475.50
420
3.0
6120
2552
8672
481.78
232
8.0
16237
6700
22937
477.85
652

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više