Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Poličnik
Poličnik
12 10 1 1 21 71.0 25.0
2. Poljud
Split
12 8 0 4 16 56.0 40.0
3. Biokovo
Makarska
12 6 1 5 13 49.0 47.0
4. Sinj
Sinj
12 6 1 5 13 48.0 48.0
5. Šubićevac
Šibenik
12 5 1 6 11 45.0 51.0
6. Marjan 1934
Split
12 5 0 7 10 45.0 51.0
7. Vrlika
Split
12 5 0 7 10 42.0 54.0
8. Trogir
Trogir
12 4 1 7 9 42.0 54.0
9. Promet
Split
12 4 1 7 9 40.0 56.0
10. PZC
Split
12 4 0 8 8 42.0 54.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Trogir Poljud Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3209 : 2567) 07.10.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
1 2 Biokovo Poličnik GSC Makarska
1-4
4.0 : 4.0 (3256 : 3234) 23.09.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
1 3 Promet Vrlika Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3152 : 3227) 23.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
1 4 PZC Sinj Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3242 : 3212) 19.09.2022 19:30 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
1 5 Šubićevac Marjan 1934 Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3234 : 3117) 05.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
2 6 Poljud Marjan 1934 Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3279 : 3336) 30.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 7 Sinj Šubićevac Marija
1-4
4.0 : 4.0 (3144 : 3183) 01.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
2 8 Vrlika PZC Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3152 : 3314) 30.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 9 Poličnik Promet Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3371 : 3250) 30.09.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
2 10 Trogir Biokovo Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3224 : 3133) 27.09.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
3 11 Biokovo Poljud GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3196 : 3081) 14.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
3 12 Promet Trogir Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3301 : 3298) 14.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
3 13 PZC Poličnik Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3160 : 3391) 10.10.2022 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
3 14 Šubićevac Vrlika Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (3294 : 3308) 14.10.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
3 15 Marjan 1934 Sinj Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3252 : 3199) 12.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Stanko Čota, A
| | |
4 16 Poljud Sinj Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3279 : 3217) 17.10.2022 19:00 Stanko Čota, A
Višnja Dragičević, B
| | |
4 17 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3236 : 3282) 21.10.2022 16:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 18 Poličnik Šubićevac Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3431 : 3294) 21.10.2022 17:00 Šime Karamarko, B
Marijo Baljak, C
| | |
4 19 Trogir PZC Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3176 : 3081) 31.10.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
4 20 Biokovo Promet GSC Makarska
1-4
7.0 : 1.0 (3249 : 3088) 20.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
5 21 Promet Poljud Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3234 : 3292) 28.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
5 22 PZC Biokovo Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3345 : 3349) 24.10.2022 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 23 Šubićevac Trogir Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3431 : 3295) 28.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
5 24 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3431 : 3424) 26.10.2022 17:00 Ivanka Kragić, A
Ana Vidan, A
| | |
5 25 Sinj Vrlika Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3239 : 3156) 29.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 26 Poljud Vrlika Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3289 : 3172) 04.11.2022 20:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
6 27 Poličnik Sinj Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3556 : 3357) 04.11.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
6 28 Trogir Marjan 1934 Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3198 : 3173) 04.11.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 29 Biokovo Šubićevac GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3208 : 3087) 04.11.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
6 30 Promet PZC Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3317 : 3228) 04.11.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Stanko Čota, A
| | |
7 31 PZC Poljud Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3233 : 3256) 10.11.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
7 32 Šubićevac Promet Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (3247 : 3099) 11.11.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
7 33 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3212 : 3244) 09.11.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ana Vidan, A
| | |
7 34 Sinj Trogir Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3263 : 3127) 12.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
7 35 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3357 : 3468) 11.11.2022 17:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
8 36 Poljud Poličnik Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3292 : 3432) 25.11.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
8 37 Trogir Vrlika Marija
1-4
3.0 : 5.0 (3063 : 3140) 25.11.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
8 38 Biokovo Sinj GSC Makarska
1-4
3.0 : 5.0 (3080 : 3087) 25.11.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
8 39 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3403 : 3209) 25.11.2022 17:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
8 40 PZC Šubićevac Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3366 : 3199) 21.11.2022 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
9 41 Šubićevac Poljud Šubićevac
1-6
2.0 : 6.0 (3230 : 3321) 10.12.2022 15:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
9 42 Marjan 1934 PZC Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3246 : 3257) 07.12.2022 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
9 43 Sinj Promet Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3323 : 3138) 10.12.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
9 44 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3284 : 3041) 08.12.2022 18:00 Ana Vidan, A
Dražen Babić, A
| | |
9 45 Poličnik Trogir Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3463 : 3250) 09.12.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
10 46 Poljud Trogir Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3216 : 3190) 13.01.2023 20:00 Elda Sinovčić, B
Valentina Prpić, B
| | |
10 47 Poličnik Biokovo Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3375 : 3279) 13.01.2023 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
10 48 Vrlika Promet Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3213 : 3391) 13.01.2023 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
10 49 Sinj PZC Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3224 : 2658) 14.01.2023 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
10 50 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3218 : 3108) 11.01.2023 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
11 51 Marjan 1934 Poljud Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3217 : 3273) 18.01.2023 17:00 Ivanka Kragić, A
Paško Dragičević, A
| | |
11 52 Šubićevac Sinj Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3165 : 3091) 20.01.2023 17:00 Marin Colić, A
Ante Skorić, B
| | |
11 53 PZC Vrlika Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3175 : 3191) 16.01.2023 19:30 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
11 54 Promet Poličnik Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3336 : 3360) 20.01.2023 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
11 55 Biokovo Trogir GSC Makarska
1-4
7.0 : 1.0 (3217 : 3116) 20.01.2023 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
12 56 Poljud Biokovo Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3317 : 3172) 27.01.2023 20:00 Tomislav Odrljin, A
Ivanka Kragić, A
| | |
12 57 Trogir Promet Marija
1-4
4.0 : 4.0 (3175 : 3208) 27.01.2023 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
12 58 Poličnik PZC Mocire
1-4
5.0 : 3.0 (3430 : 3397) 27.01.2023 17:00 Marin Colić, A
Šime Karamarko, B
| | |
12 59 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3260 : 3327) 27.01.2023 17:00 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
12 60 Sinj Marjan 1934 Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3287 : 3171) 28.01.2023 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
13 61 Sinj Poljud Marija
1-4
03.02.2023 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
13 62 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
01.02.2023 17:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
13 63 Šubićevac Poličnik Šubićevac
1-6
03.02.2023 17:00 | | |
13 64 PZC Trogir Poljud
1-6
30.01.2023 19:30 Paško Dragičević, A
Elda Sinovčić, B
| | |
13 65 Promet Biokovo Poljud
1-6
03.02.2023 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
14 66 Poljud Promet Poljud
1-6
10.02.2023 20:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
14 67 Biokovo PZC GSC Makarska
1-4
10.02.2023 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
14 68 Trogir Šubićevac Marija
1-4
10.02.2023 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
14 69 Poličnik Marjan 1934 Mocire
1-4
10.02.2023 17:00 | | |
14 70 Vrlika Sinj Poljud
1-6
10.02.2023 17:00 Stanko Čota, A
Dražen Babić, A
| | |
15 71 Vrlika Poljud Poljud
1-6
17.02.2023 17:00 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
15 72 Sinj Poličnik Marija
1-4
18.02.2023 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
15 73 Marjan 1934 Trogir Poljud
1-6
15.02.2023 17:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
15 74 Šubićevac Biokovo Šubićevac
1-6
17.02.2023 17:00 | | |
15 75 PZC Promet Poljud
1-6
13.02.2023 19:30 Ana Vidan, A
Valentina Prpić, B
| | |
16 76 Poljud PZC Poljud
1-6
24.02.2023 20:00 Ana Vidan, A
Višnja Dragičević, B
| | |
16 77 Promet Šubićevac Poljud
1-6
24.02.2023 17:00 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
16 78 Biokovo Marjan 1934 GSC Makarska
1-4
24.02.2023 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
16 79 Trogir Sinj Marija
1-4
24.02.2023 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
16 80 Poličnik Vrlika Mocire
1-4
24.02.2023 17:00 | | |
17 81 Poličnik Poljud Mocire
1-4
03.03.2023 17:00 | | |
17 82 Vrlika Trogir Poljud
1-6
03.03.2023 17:00 | | |
17 83 Sinj Biokovo Marija
1-4
04.03.2023 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
17 84 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
01.03.2023 17:00 | | |
17 85 Šubićevac PZC Šubićevac
1-6
03.03.2023 17:00 | | |
18 86 Poljud Šubićevac Poljud
1-6
10.03.2023 20:00 | | |
18 87 PZC Marjan 1934 Poljud
1-6
06.03.2023 19:30 | | |
18 88 Promet Sinj Poljud
1-6
10.03.2023 17:00 | | |
18 89 Biokovo Vrlika GSC Makarska
1-4
10.03.2023 17:00 | | |
18 90 Trogir Poličnik Marija
1-4
10.03.2023 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Krsto Lulić
Poličnik
6.00
3514
589.80
4103.80
586.26
2. Josip Skorić
Šubićevac
4.00
2310
571.20
2881.20
576.24
3. Ante Ćapin
Poljud
6.00
3382
566.40
3948.40
564.06
4. Ivica Ikić
Poličnik
5.00
2804
565.75
3369.75
561.63
5. Marijan Vučemilović-Grgić
Marjan 1934
5.00
2784
571.50
3355.50
559.25
6. Ivica Lišnić
Sinj
6.00
3329
581.20
3910.20
558.60
7. Nediljko Baljak
Poličnik
6.00
3333
574.75
3907.75
558.25
8. Dražen Gospodnetić
PZC
5.00
2789
556.17
3345.17
557.53
9. Boris Bočina
Promet
5.00
2744
586.33
3330.33
555.06
10. Davor Vidak
Poličnik
5.50
3035
568.36
3603.36
554.36
11. Milan Šušnjara
Trogir
6.00
3344
535.63
3879.63
554.23
12. Ante Kujundžić
Biokovo
4.00
2203
544.83
2747.83
549.57
13. Božidar Šarić
Marjan 1934
4.00
2174
572.50
2746.50
549.30
14. Stipe Rako
PZC
5.00
2741
551.17
3292.17
548.69
15. Zdravko Boljat
Marjan 1934
4.00
2191
546.00
2737.00
547.40
16. Nikola Bradarić
Promet
4.00
2184
547.60
2731.60
546.32
17. Ivica Skorić
Šubićevac
5.00
2694
582.17
3276.17
546.03
18. Mladen Kandžija
Trogir
6.00
3278
541.20
3819.20
545.60
19. Alen Gojak
Biokovo
4.00
2169
550.67
2719.67
543.93
20. Ante Šarić
Marjan 1934
5.00
2707
553.00
3260.00
543.33
21. Joško Burnać
Vrlika
6.00
3250
552.40
3802.40
543.20
22. Denis Erceg
Vrlika
6.00
3259
539.50
3798.50
542.64
23. Tomislav Matetić
Vrlika
6.00
3229
567.75
3796.75
542.39
24. Ante Božić
Marjan 1934
5.00
2715
537.00
3252.00
542.00
25. Marin Šarić
Biokovo
5.00
2688
551.17
3239.17
539.86
26. Duje Ratković
PZC
5.00
2692
543.50
3235.50
539.25
27. Ivica Đula
Sinj
5.00
2685
546.40
3231.40
538.57
28. Željko Maloča
Trogir
5.00
2701
528.89
3229.89
538.31
29. Dražen Babić
Promet
5.00
2691
533.40
3224.40
537.40
30. Petar Elez
Vrlika
6.00
3205
554.00
3759.00
537.00
31. Nedjeljko Ečim
Promet
4.00
2145
535.30
2680.30
536.06
32. Milan Jujnović
Biokovo
5.00
2682
523.83
3205.83
534.31
33. Martin Čović
Poljud
6.00
3196
536.60
3732.60
533.23
34. Marinko Vidić
Sinj
5.00
2658
535.75
3193.75
532.29
35. Perica Orešković
Poljud
6.00
3177
543.00
3720.00
531.43
36. Ivan Cvrlje
Sinj
5.00
2649
533.00
3182.00
530.33
37. Žarko Mladin
Promet
5.00
2614
566.67
3180.67
530.11
38. Damir Bilokapić
Sinj
5.00
2652
506.40
3158.40
526.40
39. Dario Lečić
Šubićevac
5.00
2621
537.17
3158.17
526.36
40. Ivan Skorić
Šubićevac
5.00
2625
528.83
3153.83
525.64
41. Srđan Cvrlje
Sinj
5.00
2618
534.55
3152.55
525.42
42. Đorđi Buličić
Trogir
5.00
2625
521.00
3146.00
524.33
43. Ivan Brunsko
Marjan 1934
5.00
2621
512.33
3133.33
522.22
44. Josip Vukšić
Šubićevac
4.00
2061
543.13
2604.13
520.83
45. Marijo Gojak
Biokovo
4.00
2051
503.00
2554.00
510.80
46. Ivan Kos
Poljud
6.00
2612
546.22
3158.22
451.17

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Petar Zubčić
Poličnik
3.50
2118.00
605.14
4.50
2601.00
578.00
8.00
4719.00
589.88
2. Krsto Lulić
Poličnik
6.00
3514.00
585.67
5.00
2949.00
589.80
11.00
6463.00
587.55
3. Josip Skorić
Šubićevac
4.00
2310.00
577.50
5.00
2856.00
571.20
9.00
5166.00
574.00
4. Ante Ćapin
Poljud
6.00
3382.00
563.67
5.00
2832.00
566.40
11.00
6214.00
564.91
5. Ivica Ikić
Poličnik
5.00
2804.00
560.80
4.00
2263.00
565.75
9.00
5067.00
563.00
6. Dražen Gospodnetić
PZC
5.00
2789.00
557.80
6.00
3337.00
556.17
11.00
6126.00
556.91
7. Milan Šušnjara
Trogir
6.00
3344.00
557.33
4.94
2646.00
535.63
10.94
5990.00
547.53
8. Marijan Vučemilović-Grgić
Marjan 1934
5.00
2784.00
556.80
6.00
3429.00
571.50
11.00
6213.00
564.82
9. Josip Rudež
Biokovo
3.00
1667.00
555.67
5.00
2630.00
526.00
8.00
4297.00
537.13
10. Nediljko Baljak
Poličnik
6.00
3333.00
555.50
4.00
2299.00
574.75
10.00
5632.00
563.20
11. Ivica Lišnić
Sinj
6.00
3329.00
554.83
5.00
2906.00
581.20
11.00
6235.00
566.82
12. Davor Vidak
Poličnik
5.50
3035.00
551.82
2.75
1563.00
568.36
8.25
4598.00
557.33
13. Zdravko Jukić
Poličnik
3.68
2030.00
551.63
1.00
607.00
607.00
4.68
2637.00
563.46
14. Ante Kujundžić
Biokovo
4.00
2203.00
550.75
6.00
3269.00
544.83
10.00
5472.00
547.20
15. Boris Bočina
Promet
5.00
2744.00
548.80
6.00
3518.00
586.33
11.00
6262.00
569.27
16. Stipe Rako
PZC
5.00
2741.00
548.20
6.00
3307.00
551.17
11.00
6048.00
549.82
17. Zdravko Boljat
Marjan 1934
4.00
2191.00
547.75
4.00
2184.00
546.00
8.00
4375.00
546.88
18. Mladen Kandžija
Trogir
6.00
3278.00
546.33
5.00
2706.00
541.20
11.00
5984.00
544.00
19. Nikola Bradarić
Promet
4.00
2184.00
546.00
5.00
2738.00
547.60
9.00
4922.00
546.89
20. Božidar Šarić
Marjan 1934
4.00
2174.00
543.50
6.00
3435.00
572.50
10.00
5609.00
560.90
21. Denis Erceg
Vrlika
6.00
3259.00
543.17
4.00
2158.00
539.50
10.00
5417.00
541.70
22. Ante Božić
Marjan 1934
5.00
2715.00
543.00
6.00
3222.00
537.00
11.00
5937.00
539.73
23. Alen Gojak
Biokovo
4.00
2169.00
542.25
6.00
3304.00
550.67
10.00
5473.00
547.30
24. Joško Burnać
Vrlika
6.00
3250.00
541.67
5.00
2762.00
552.40
11.00
6012.00
546.55
25. Nediljko Jurlin
Poljud
4.00
2166.00
541.50
3.25
1761.00
541.85
7.25
3927.00
541.66
26. Ante Šarić
Marjan 1934
5.00
2707.00
541.40
6.00
3318.00
553.00
11.00
6025.00
547.73
27. Željko Maloča
Trogir
5.00
2701.00
540.20
4.50
2380.00
528.89
9.50
5081.00
534.84
28. Josip Ravlić
PZC
3.46
1869.00
540.17
5.00
2669.00
533.80
8.46
4538.00
536.41
29. Elvis Lulić
Poličnik
3.50
1890.00
540.00
2.50
1429.00
571.60
6.00
3319.00
553.17
30. Ivica Skorić
Šubićevac
5.00
2694.00
538.80
6.00
3493.00
582.17
11.00
6187.00
562.45
31. Duje Ratković
PZC
5.00
2692.00
538.40
6.00
3261.00
543.50
11.00
5953.00
541.18
32. Dražen Babić
Promet
5.00
2691.00
538.20
5.00
2667.00
533.40
10.00
5358.00
535.80
33. Tomislav Matetić
Vrlika
6.00
3229.00
538.17
4.00
2271.00
567.75
10.00
5500.00
550.00
34. Petar Vukas
Trogir
4.25
2287.00
538.12
4.50
2453.00
545.11
8.75
4740.00
541.71
35. Marin Šarić
Biokovo
5.00
2688.00
537.60
6.00
3307.00
551.17
11.00
5995.00
545.00
36. Ivica Đula
Sinj
5.00
2685.00
537.00
5.00
2732.00
546.40
10.00
5417.00
541.70
37. Milan Jujnović
Biokovo
5.00
2682.00
536.40
6.00
3143.00
523.83
11.00
5825.00
529.55
38. Nedjeljko Ečim
Promet
4.00
2145.00
536.25
5.75
3078.00
535.30
9.75
5223.00
535.69
39. Hrvoje Spaija
PZC
3.54
1891.00
534.18
3.00
1621.00
540.33
6.54
3512.00
537.00
40. Petar Elez
Vrlika
6.00
3205.00
534.17
5.00
2770.00
554.00
11.00
5975.00
543.18
41. Martin Čović
Poljud
6.00
3196.00
532.67
5.00
2683.00
536.60
11.00
5879.00
534.45
42. Jerko Čulić
Poljud
3.00
1597.00
532.33
3.00
1617.00
539.00
6.00
3214.00
535.67
43. Jozo Putnik
Trogir
4.00
2129.00
532.25
2.56
1317.00
514.45
6.56
3446.00
525.30
44. Marinko Vidić
Sinj
5.00
2658.00
531.60
4.00
2143.00
535.75
9.00
4801.00
533.44
45. Damir Bilokapić
Sinj
5.00
2652.00
530.40
3.75
1899.00
506.40
8.75
4551.00
520.11
46. Ivan Cvrlje
Sinj
5.00
2649.00
529.80
5.00
2665.00
533.00
10.00
5314.00
531.40
47. Perica Orešković
Poljud
6.00
3177.00
529.50
5.00
2715.00
543.00
11.00
5892.00
535.64
48. Petar Maroš
Biokovo
3.00
1582.00
527.33
4.00
2064.00
516.00
7.00
3646.00
520.86
49. Petar Odrljin
Poljud
4.00
2106.00
526.50
3.75
2032.00
541.87
7.75
4138.00
533.94
50. Ivan Skorić
Šubićevac
5.00
2625.00
525.00
6.00
3173.00
528.83
11.00
5798.00
527.09
51. Đorđi Buličić
Trogir
5.00
2625.00
525.00
5.00
2605.00
521.00
10.00
5230.00
523.00
52. Čedo Jelovčić
Šubićevac
3.00
1574.00
524.67
3.25
1648.00
507.08
6.25
3222.00
515.52
53. Anđelo Rebić
Vrlika
4.75
2492.00
524.63
4.75
2493.00
524.84
9.50
4985.00
524.74
54. Dario Lečić
Šubićevac
5.00
2621.00
524.20
6.00
3223.00
537.17
11.00
5844.00
531.27
55. Ivan Brunsko
Marjan 1934
5.00
2621.00
524.20
6.00
3074.00
512.33
11.00
5695.00
517.73
56. Srđan Cvrlje
Sinj
5.00
2618.00
523.60
2.75
1470.00
534.55
7.75
4088.00
527.48
57. Marinko Maroš
Sinj
3.50
1831.00
523.14
1.50
814.00
542.67
5.00
2645.00
529.00
58. Žarko Mladin
Promet
5.00
2614.00
522.80
6.00
3400.00
566.67
11.00
6014.00
546.73
59. Zvonimir Vučemilović
Vrlika
3.25
1698.00
522.46
2.75
1479.00
537.82
6.00
3177.00
529.50
60. Josip Vukšić
Šubićevac
4.00
2061.00
515.25
5.75
3123.00
543.13
9.75
5184.00
531.69
61. Mario Marić
Vrlika
4.00
2061.00
515.25
4.50
2309.00
513.11
8.50
4370.00
514.12
62. Tomo Špika
Trogir
4.00
2055.00
513.75
3.50
1763.00
503.71
7.50
3818.00
509.07
63. Marijo Gojak
Biokovo
4.00
2051.00
512.75
2.00
1006.00
503.00
6.00
3057.00
509.50
64. Miro Rako
PZC
3.25
1654.00
508.92
4.50
2444.00
543.11
7.75
4098.00
528.77
65. Borislav Juras
Šubićevac
3.00
1502.00
500.67
2.75
1398.00
508.36
5.75
2900.00
504.35
66. Ivan Kos
Poljud
6.00
2612.00
435.33
4.50
2458.00
546.22
10.50
5070.00
482.86

Mihovil Parčina
Promet
1.00
579.00
579.00
1.00
571.00
571.00
2.00
1150.00
575.00
Velimir Kurtin
Poličnik
1.82
1043.00
573.08
1.50
803.00
535.33
3.32
1846.00
556.02
Ozren Kos
Poljud
1.00
554.00
554.00
0.50
257.00
514.00
1.50
811.00
540.67
Ivica Batović
Poličnik
1.00
542.00
542.00
2.50
1365.00
546.00
3.50
1907.00
544.86
Tomislav Salinović
Promet
2.32
1212.00
522.41
4.25
2245.00
528.24
6.57
3457.00
526.18
Nikola Županović
PZC
2.25
1158.00
514.67
3.50
1861.00
531.71
5.75
3019.00
525.04
Joško Lisica
Promet
2.00
1020.00
510.00
2.00
1046.00
523.00
4.00
2066.00
516.50
Josip Lozo
Biokovo
1.50
756.00
504.00
0.50
229.00
458.00
2.00
985.00
492.50
Slavko Jukić
Biokovo
0.50
248.00
496.00
0.50
254.00
508.00
1.00
502.00
502.00
Petar Vuko
PZC
1.50
744.00
496.00
1.00
464.00
464.00
2.50
1208.00
483.20
Miloš Cvrlje
Sinj
1.50
741.00
494.00
3.00
1564.00
521.33
4.50
2305.00
512.22
Petar Bajić
Trogir
1.75
857.00
489.71
0.00
0.00
NaN
1.75
857.00
489.71
Dmitar Šare
Šubićevac
1.00
484.00
484.00
1.25
687.00
549.60
2.25
1171.00
520.44
Igor Radoš
Marjan 1934
2.00
925.00
462.50
2.00
914.00
457.00
4.00
1839.00
459.75
Matej Rokov
Promet
1.68
777.00
462.50
1.00
480.00
480.00
2.68
1257.00
469.03

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Poličnik
6.0
13481
6828
20309
564.14
154
5.0
11331
5865
17196
573.20
87
11.0
24812
12693
37505
568.26
241
2. Marjan 1934
5.0
10880
5237
16117
537.23
170
6.0
13215
6361
19576
543.78
153
11.0
24095
11598
35693
540.80
323
3. Trogir
6.0
13083
6193
19276
535.44
227
5.0
10729
5141
15870
529.00
152
11.0
23812
11334
35146
532.52
379
4. Biokovo
5.0
10780
5266
16046
534.87
165
6.0
12976
6230
19206
533.50
194
11.0
23756
11496
35252
534.12
359
5. Vrlika
6.0
13267
5927
19194
533.17
243
5.0
10994
5248
16242
541.40
153
11.0
24261
11175
35436
536.91
396
6. Sinj
6.0
13036
6127
19163
532.31
199
5.0
10883
5310
16193
539.77
137
11.0
23919
11437
35356
535.70
336
7. Promet
5.0
10857
5109
15966
532.20
202
6.0
13136
6607
19743
548.42
160
11.0
23993
11716
35709
541.05
362
8. Šubićevac
5.0
10697
5174
15871
529.03
163
6.0
13159
6442
19601
544.47
180
11.0
23856
11616
35472
537.45
343
9. Poljud
6.0
12661
6129
18790
521.94
167
5.0
11007
5348
16355
545.17
136
11.0
23668
11477
35145
532.50
303
10. PZC
5.0
10453
5085
15538
517.93
168
6.0
13131
6390
19521
542.25
193
11.0
23584
11475
35059
531.20
361

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više