Pregled svih liga

Promet

Liga: 2. HKLJ
Klub: Kuglački klub Promet
Adresa: Hercegovačka 20, 21 000 Split
Email: boris.bocina@promet-split.hr

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: petak, 17:00
Rezervni termin: srijeda, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Boris Bočina 091 407 89 05 boris.bocina@promet-split.hr
Žarko Mladin 098 603 650 zarkomladin1@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Mihovil Parčina
123060
123060
1.0
1.0
1.0
1.0
2.0
3.0
5.0
0.0
379.0
374.0
200.0
197.0
579.0
571.0
2. Boris Bočina
121421
121421
5.0
6.0
1.0
6.0
9.5
17.0
23.0
13.0
367.4
380.5
181.4
205.83
548.8
586.33
3. Nikola Bradarić
121422
121422
4.0
5.0
2.0
2.0
8.0
9.5
20.0
12.0
361.75
365.0
184.25
182.6
546.0
547.6
4. Dražen Babić
121590
121590
5.0
5.0
2.0
2.0
10.5
9.0
31.0
30.0
365.6
359.6
172.6
173.8
538.2
533.4
5. Nedjeljko Ečim
121423
121423
4.0
5.75
1.0
2.0
7.0
11.0
29.0
33.0
370.75
362.96
165.5
172.35
536.25
535.3
6. Žarko Mladin
121430
121430
5.0
6.0
2.0
4.0
11.5
16.0
27.0
14.0
357.4
366.83
165.4
199.83
522.8
566.67
7. Tomislav Salinović
121431
121431
2.32
4.25
0.0
1.0
3.0
7.0
23.0
28.0
365.09
361.65
157.33
166.59
522.41
528.24
8. Joško Lisica
123102
123102
2.0
2.0
0.0
1.0
2.0
3.0
14.0
13.0
357.0
352.5
153.0
170.5
510.0
523.0
9. Matej Rokov
121445
121445
1.68
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
30.0
17.0
318.45
326.0
144.05
154.0
462.5
480.0
BEZ NASTUPA
1. Denis Bezić
122995
122995
2. Nikola Juras
121424
121424
3. Tonko Laus
121426
121426
4. Željko Lovrić
121427
121427
5. Tomislav Maras
122988
122988
6. Dražimir Mladin
123495
123495
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Promet Vrlika Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3152 : 3227) 23.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
2 9 Poličnik Promet Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3371 : 3250) 30.09.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
3 12 Promet Trogir Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3301 : 3298) 14.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
4 20 Biokovo Promet GSC Makarska
1-4
7.0 : 1.0 (3249 : 3088) 20.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
5 21 Promet Poljud Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3234 : 3292) 28.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
6 30 Promet PZC Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3317 : 3228) 04.11.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Stanko Čota, A
| | |
7 32 Šubićevac Promet Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (3247 : 3099) 11.11.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
8 39 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3403 : 3209) 25.11.2022 17:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
9 43 Sinj Promet Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3323 : 3138) 10.12.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
10 48 Vrlika Promet Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3213 : 3391) 13.01.2023 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
11 54 Promet Poličnik Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3336 : 3360) 20.01.2023 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
12 57 Trogir Promet Marija
1-4
4.0 : 4.0 (3175 : 3208) 27.01.2023 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
13 65 Promet Biokovo Poljud
1-6
03.02.2023 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
14 66 Poljud Promet Poljud
1-6
10.02.2023 20:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
15 75 PZC Promet Poljud
1-6
13.02.2023 19:30 Ana Vidan, A
Valentina Prpić, B
| | |
16 77 Promet Šubićevac Poljud
1-6
24.02.2023 17:00 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
17 84 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
01.03.2023 17:00 | | |
18 88 Promet Sinj Poljud
1-6
10.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više