Pregled svih liga

Velebit II

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Velebit
Adresa: Ante Starčevića 26, 53 220 Otočac
Email: hrvoje.devcic@pivovara.hr

Kuglana: Gradska kuglana Ot   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 13:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Hrvoje Devčić 099 808 25 04 hrvoje.devcic@pivovara.hr
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Josip Orešković 091 284 20 30 ledeni27@gmail.com
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Damir Sladović 099 841 13 33 dado.otocac@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zvonimir Kranjčević
120490
120490
3.0
3.0
2.0
2.0
6.0
9.0
12.0
10.0
380.67
375.67
202.67
173.67
583.33
549.33
2. Tomislav Atalić
120296
120296
3.0
3.0
3.0
3.0
8.0
9.5
10.0
9.0
386.33
355.67
184.67
191.0
571.0
546.67
3. Damir Devčić
120485
120485
3.0
4.0
3.0
3.0
6.0
9.5
19.0
8.0
380.67
360.75
182.33
178.5
563.0
539.25
4. Miroslav Kostelac
120489
120489
3.0
4.0
1.0
4.0
6.0
11.5
11.0
13.0
362.33
360.5
184.67
196.5
547.0
557.0
5. Predrag Premuž
122757
122757
3.0
4.0
1.0
3.0
5.0
10.0
5.0
14.0
363.0
363.0
180.67
178.25
543.67
541.25
6. Krešimir Mesić
120493
120493
3.0
2.53
1.0
2.0
4.0
6.0
15.0
17.0
349.33
368.38
189.33
160.87
538.67
529.25
7. Vedran Bukovac
122653
122653
0.0
3.47
0.0
1.0
0.0
6.0
0.0
21.0

360.81

154.47

515.27
BEZ NASTUPA
1. Ivica Bunjevčević
120481
120481
2. Mario Degoricija
123058
123058
3. Dino Devčić
122656
122656
4. Ante Devčić
120484
120484
5. Matija Fajdetić
123057
123057
6. Dejan Janjatović
122389
122389
7. Erik Netahli
122753
122753
8. Josip Orešković
120495
120495
9. Luka Ostojić
122666
122666
10. Matej Samaržija
123059
123059
11. Damir Sladović
120499
120499
12. Marko Vidak
120501
120501
13. Marko Zrile
120502
120502
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 6 Velebit II Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3191 : 3197) 03.10.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
2 8 Stara Hiža Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3324 : 3418) 11.10.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Nikola Kelečić, B
| | |
3 17 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3246 : 2518) 17.10.2020 13:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, D
| | |
4 21 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3386 : 3341) 24.10.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nikola Kelečić, B
| | |
5 28 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3268 : 3159) 07.11.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Dario Draženović, D
| | |
6 34 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3327 : 3281) 15.11.2020 17:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
7 39 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3260 : 3179) 22.11.2020 13:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, D
| | |
8 47 Rakovica Velebit II Hotel Jezero
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
9 50 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
10.04.2021 13:00 | | |
10 60 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
17.04.2021 13:00 | | |
11 61 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
24.04.2021 13:00 | | |
12 72 Vatrogasac Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
02.05.2021 16:00 | | |
13 74 Velebit II Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
08.05.2021 13:00 | | |
14 83 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
15.05.2021 17:30 | | |
15 87 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
22.05.2021 13:00 | | |
16 94 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
30.05.2021 17:00 | | |
17 100 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
03.06.2021 13:00 | | |
18 105 Mladost Velebit II GSC Delnice
1-4
05.06.2021 17:00 | | |
19 113 Velebit II Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
12.06.2021 13:00 | | |
20 116 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
19.06.2021 18:00 | | |
21 126 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
22.06.2021 13:00 | | |
22 127 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
26.06.2021 16:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više