Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Obrtnik Og
Ogulin
3 3 0 0 6 19.0 5.0
2. Velebit II
Otočac
3 2 1 0 5 19.0 5.0
3. Rakovica
Rakovica
3 2 0 1 4 14.0 10.0
4. Uljanik
Pula
3 2 0 1 4 14.0 10.0
5. Karlobag
Karlobag
3 2 0 1 4 12.5 11.5
6. Mostanje 1949
Karlovac
3 1 1 1 3 15.0 9.0
7. Vatrogasac
Otočac
3 1 1 1 3 11.0 13.0
8. Stara Hiža
Duga Resa
3 1 0 2 2 9.0 15.0
9. Policajac Og
Ogulin
3 1 0 2 2 8.0 16.0
10. Skrad
Skrad
3 1 0 2 2 7.0 17.0
11. Željezničar Ka
Karlovac
3 0 1 2 1 10.0 14.0
12. Mladost
Delnice
3 0 0 3 0 5.5 18.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3238 : 3101) 04.10.2020 17:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
1 2 Mladost Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (3150 : 3289) 03.10.2020 17:00 Marko Jakljević, A
Anamaria Predović, A
| | |
1 3 Rakovica Željezničar Ka Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3249 : 3238) 04.10.2020 16:00 Vladimir Rapaić, A
Dalibor Špoljarić, B
| | |
1 4 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3595 : 3049) 03.10.2020 18:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
1 5 Policajac Og Stara Hiža Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3287 : 3311) 03.10.2020 17:00 Tomislav Grdić, A
Branko Stipetić, A
| | |
1 6 Velebit II Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3191 : 3197) 03.10.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
2 7 Uljanik Vatrogasac DS Mate Parlov
1-4
7.0 : 1.0 (3241 : 3057) 10.10.2020 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
2 8 Stara Hiža Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3324 : 3418) 11.10.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Nikola Kelečić, B
| | |
2 9 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
7.0 : 1.0 (3081 : 2941) 10.10.2020 17:30 Dubravko Mance, B
Marcel Margeta, D
| | |
2 10 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3372 : 3392) 10.10.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
2 11 Obrtnik Og Rakovica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3470 : 3395) 11.10.2020 17:00 Milan Neralić, B
Barbara Žilić, C
| | |
2 12 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
5.5 : 2.5 (3309 : 3174) 11.10.2020 17:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 13 Mladost Uljanik GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3167 : 3264) 17.10.2020 17:00 Dominik Jakovac, C
| | |
3 14 Rakovica Karlobag Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3272 : 3185) 18.10.2020 16:00 Gordana Gračan, B
Vladimir Rapaić, A
Dijana Mlinarić, B
| | |
3 15 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3406 : 3434) 17.10.2020 18:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
3 16 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3332 : 3321) 17.10.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, D
| | |
3 17 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3246 : 2518) 17.10.2020 13:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, D
| | |
3 18 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3206 : 3162) 18.10.2020 16:00 Željko Odorčić, A
Natalija Atalić, D
| | |
4 19 Uljanik Stara Hiža DS Mate Parlov
1-4
24.10.2020 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
4 20 Skrad Vatrogasac Zeleni Vir
1-4
24.10.2020 17:30 Marko Ribić, A
Josip Crnković, B
| | |
4 21 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
24.10.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Martina Čoko, C
| | |
4 22 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
25.10.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Branko Stipetić, A
| | |
4 23 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
25.10.2020 17:00 Davor Matasić, A
Dražen Draženović, B
| | |
4 24 Mladost Rakovica GSC Delnice
1-4
24.10.2020 17:00 Marko Petranović, B
Lorena Kamber, D
| | |
5 25 Rakovica Uljanik Hotel Jezero
1-4
08.11.2020 16:00 Dalibor Špoljarić, B
Davor Gračan, D
| | |
5 26 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
07.11.2020 18:00 | | |
5 27 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
07.11.2020 17:00 | | |
5 28 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
07.11.2020 13:00 Drago Pleša, B
Dražen Draženović, B
| | |
5 29 Vatrogasac Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
08.11.2020 16:00 Drago Pleša, B
Natalija Atalić, D
| | |
5 30 Stara Hiža Skrad Dom HV Zrinski
1-4
08.11.2020 17:00 | | |
6 31 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
14.11.2020 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
6 32 Željezničar Ka Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
14.11.2020 14:00 | | |
6 33 Obrtnik Og Vatrogasac Klek
1-4
15.11.2020 17:00 | | |
6 34 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
15.11.2020 17:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
6 35 Mladost Policajac Og GSC Delnice
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 36 Rakovica Mostanje 1949 Hotel Jezero
1-4
15.11.2020 16:00 | | |
7 37 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
21.11.2020 18:00 | | |
7 38 Policajac Og Rakovica Klek
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
7 39 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
21.11.2020 13:00 | | |
7 40 Vatrogasac Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
22.11.2020 16:00 | | |
7 41 Stara Hiža Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
22.11.2020 17:00 | | |
7 42 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
21.11.2020 17:30 | | |
8 43 Uljanik Željezničar Ka DS Mate Parlov
1-4
29.11.2020 11:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
8 44 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
29.11.2020 17:00 | | |
8 45 Karlobag Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
29.11.2020 17:00 | | |
8 46 Mladost Vatrogasac GSC Delnice
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 47 Rakovica Velebit II Hotel Jezero
1-4
29.11.2020 16:00 | | |
8 48 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
28.11.2020 18:00 | | |
9 49 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
06.12.2020 18:00 | | |
9 50 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
05.12.2020 13:00 | | |
9 51 Vatrogasac Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
06.12.2020 17:00 | | |
9 52 Stara Hiža Mladost Dom HV Zrinski
1-4
06.12.2020 17:00 | | |
9 53 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
06.12.2020 14:00 | | |
9 54 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
05.12.2020 14:00 | | |
10 55 Uljanik Obrtnik Og DS Mate Parlov
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 56 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.12.2020 17:00 | | |
10 57 Mladost Skrad GSC Delnice
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 58 Rakovica Stara Hiža Hotel Jezero
1-4
13.12.2020 16:00 | | |
10 59 Mostanje 1949 Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
12.12.2020 18:00 | | |
10 60 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
11 61 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
19.12.2020 13:00 | | |
11 62 Vatrogasac Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
20.12.2020 16:00 | | |
11 63 Stara Hiža Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
20.12.2020 17:00 | | |
11 64 Skrad Rakovica Zeleni Vir
1-4
19.12.2020 17:30 | | |
11 65 Željezničar Ka Mladost Dom HV Zrinski
1-4
19.12.2020 14:00 | | |
11 66 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
20.12.2020 18:00 | | |
12 67 Uljanik Karlobag DS Mate Parlov
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 68 Obrtnik Og Mladost Klek
1-4
17.01.2021 17:00 | | |
12 69 Željezničar Ka Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
16.01.2021 14:00 | | |
12 70 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
16.01.2021 17:30 | | |
12 71 Stara Hiža Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
17.01.2021 17:00 | | |
12 72 Vatrogasac Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
17.01.2021 19:00 | | |
13 73 Vatrogasac Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
24.01.2021 16:00 | | |
13 74 Velebit II Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2021 13:00 | | |
13 75 Policajac Og Skrad Klek
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
13 76 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 77 Rakovica Obrtnik Og Hotel Jezero
1-4
24.01.2021 16:00 | | |
13 78 Mladost Karlobag GSC Delnice
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
14 79 Uljanik Mladost DS Mate Parlov
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 80 Karlobag Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
31.01.2021 17:00 | | |
14 81 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
31.01.2021 17:00 | | |
14 82 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
30.01.2021 14:00 | | |
14 83 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
30.01.2021 17:30 | | |
14 84 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
31.01.2021 17:00 | | |
15 85 Stara Hiža Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
07.02.2021 17:00 | | |
15 86 Vatrogasac Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
07.02.2021 16:00 | | |
15 87 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
06.02.2021 13:00 | | |
15 88 Policajac Og Obrtnik Og Klek
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
15 89 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 90 Rakovica Mladost Hotel Jezero
1-4
07.02.2021 16:00 | | |
16 91 Uljanik Rakovica DS Mate Parlov
1-4
13.02.2021 13:00 | | |
16 92 Mladost Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 93 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
14.02.2021 17:00 | | |
16 94 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
14.02.2021 17:00 | | |
16 95 Željezničar Ka Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
13.02.2021 14:00 | | |
16 96 Skrad Stara Hiža Zeleni Vir
1-4
13.02.2021 17:30 | | |
17 97 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
20.02.2021 17:30 | | |
17 98 Stara Hiža Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
21.02.2021 17:00 | | |
17 99 Vatrogasac Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
21.02.2021 16:00 | | |
17 100 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
20.02.2021 13:00 | | |
17 101 Policajac Og Mladost Klek
1-4
20.02.2021 17:00 | | |
17 102 Mostanje 1949 Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
18 103 Uljanik Mostanje 1949 DS Mate Parlov
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 104 Rakovica Policajac Og Hotel Jezero
1-4
28.02.2021 16:00 | | |
18 105 Mladost Velebit II GSC Delnice
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 106 Karlobag Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
28.02.2021 17:00 | | |
18 107 Obrtnik Og Stara Hiža Klek
1-4
28.02.2021 17:00 | | |
18 108 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
27.02.2021 14:00 | | |
19 109 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
06.03.2021 14:00 | | |
19 110 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
06.03.2021 17:30 | | |
19 111 Stara Hiža Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
07.03.2021 17:00 | | |
19 112 Vatrogasac Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
07.03.2021 16:00 | | |
19 113 Velebit II Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
06.03.2021 13:00 | | |
19 114 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
20 115 Uljanik Policajac Og DS Mate Parlov
1-4
14.03.2021 11:00 | | |
20 116 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
13.03.2021 18:00 | | |
20 117 Rakovica Vatrogasac Hotel Jezero
1-4
14.03.2021 16:00 | | |
20 118 Mladost Stara Hiža GSC Delnice
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 119 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
13.03.2021 17:30 | | |
20 120 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
14.03.2021 17:00 | | |
21 121 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
21.03.2021 17:00 | | |
21 122 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
20.03.2021 14:00 | | |
21 123 Skrad Mladost Zeleni Vir
1-4
20.03.2021 17:30 | | |
21 124 Stara Hiža Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
21.03.2021 17:00 | | |
21 125 Vatrogasac Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2021 16:00 | | |
21 126 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2021 13:00 | | |
22 127 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 128 Policajac Og Vatrogasac Klek
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 129 Mostanje 1949 Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 130 Rakovica Skrad Hotel Jezero
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 131 Mladost Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 132 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
1.0
628
609.50
1237.50
618.75
2. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
1.0
562
624.00
1186.00
593.00
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
2.0
1174
599.00
1773.00
591.00
4. Damir Poljak
Obrtnik Og
2.0
1165
592.00
1757.00
585.67
5. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
2.0
1157
594.00
1751.00
583.67
6. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
2.0
1170
569.00
1739.00
579.67
7. Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
1.0
523
632.00
1155.00
577.50
8. Josip Sabljarić
Mostanje 1949
1.0
574
581.00
1155.00
577.50
9. Zdravko Cegur
Željezničar Ka
2.0
1166
565.00
1731.00
577.00
10. Dragan Vučić
Obrtnik Og
1.5
867
574.00
1441.00
576.40
11. Željko Rapaić
Rakovica
1.0
575
571.50
1146.50
573.25
12. Predrag Premuž
Velebit II
1.0
581
547.00
1128.00
564.00
13. Želimir Ostojić
Vatrogasac
2.0
1142
547.00
1689.00
563.00
14. Milan Mlinarić
Rakovica
1.0
561
562.50
1123.50
561.75
15. Miroslav Kostelac
Velebit II
1.0
568
553.00
1121.00
560.50
16. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
1.0
596
524.00
1120.00
560.00
17. Ladislav Lesić
Stara Hiža
1.0
560
0.00
560.00
560.00
18. Želimir Trgovčić
Željezničar Ka
1.0
559
0.00
559.00
559.00
19. Zlatan Mazor
Policajac Og
1.0
543
574.50
1117.50
558.75
20. Ivica Golubić
Mostanje 1949
1.0
559
558.00
1117.00
558.50
21. Srećko Bićanić
Rakovica
1.0
565
549.50
1114.50
557.25
22. Marijan Polović
Stara Hiža
2.0
1103
566.00
1669.00
556.33
23. Enio Mendica
Uljanik
2.0
1080
584.00
1664.00
554.67
24. Damir Dobrinić
Stara Hiža
2.0
1118
544.00
1662.00
554.00
25. Vlado Alar
Karlobag
1.0
533
575.00
1108.00
554.00
26. Dane Gašparović
Rakovica
1.0
564
543.50
1107.50
553.75
27. Denis Pavlačić
Mostanje 1949
1.0
546
561.00
1107.00
553.50
28. Petar Martinac
Željezničar Ka
2.0
1092
565.00
1657.00
552.33
29. Dražen Draženović
Rakovica
1.0
593
510.00
1103.00
551.50
30. Ivan Katić
Stara Hiža
1.0
545
553.00
1098.00
549.00
31. Željko Tomljenović
Karlobag
1.0
528
568.50
1096.50
548.25
32. Nikša Mendica
Uljanik
2.0
1116
527.00
1643.00
547.67
33. Antun Sviličić
Stara Hiža
2.0
1064
579.00
1643.00
547.67
34. Krešimir Mesić
Velebit II
1.0
569
526.14
1095.14
547.57
35. Zdravko Vuković
Obrtnik Og
1.0
544
0.00
544.00
544.00
36. Tomislav Atalić
Velebit II
1.0
545
540.50
1085.50
542.75
37. Davor Matasić
Vatrogasac
2.0
1056
570.00
1626.00
542.00
38. Damir Devčić
Velebit II
1.0
559
524.00
1083.00
541.50
39. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
2.0
1033
590.00
1623.00
541.00
40. Mirko Turukalo
Mladost
1.0
561
520.00
1081.00
540.50
41. Darko Karlović
Mladost
1.0
538
542.50
1080.50
540.25
42. Josip Sušanj
Obrtnik Og
2.0
1055
562.00
1617.00
539.00
43. Andrej Duić
Karlobag
1.0
527
549.50
1076.50
538.25
44. Božo Pavlaković
Policajac Og
1.0
484
588.00
1072.00
536.00
45. Ivica Mraović
Karlobag
1.0
523
548.00
1071.00
535.50
46. Nenad Munčić
Željezničar Ka
1.0
530
540.00
1070.00
535.00
47. Damir Benčan
Stara Hiža
1.5
790
543.00
1333.00
533.20
48. Ivan Jelenić
Uljanik
2.0
1024
574.00
1598.00
532.67
49. Dean Žužić
Uljanik
2.0
1071
524.00
1595.00
531.67
50. Aleksandar Caga
Karlobag
1.0
544
517.50
1061.50
530.75
51. Josip Hodak
Rakovica
1.0
537
523.50
1060.50
530.25
52. Ivan Beljan
Mladost
1.0
520
539.50
1059.50
529.75
53. Drago Stipeć
Mladost
1.0
531
526.50
1057.50
528.75
54. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
1.5
779
539.00
1318.00
527.20
55. Branko Bajt
Policajac Og
0.5
256
534.00
790.00
526.67
56. Goran Tomljanović
Vatrogasac
2.0
1035
542.00
1577.00
525.67
57. Dražen Netahli
Vatrogasac
1.5
764
547.00
1311.00
524.40
58. Mirko Birač
Policajac Og
1.0
477
569.00
1046.00
523.00
59. Robert Tomljanović
Karlobag
1.0
530
515.00
1045.00
522.50
60. Mario Bolković
Uljanik
2.0
1028
538.00
1566.00
522.00
61. Leopold Jurković
Skrad
2.0
1061
503.00
1564.00
521.33
62. Mate Sušanj
Obrtnik Og
1.0
518
0.00
518.00
518.00
63. Damir Brajdić
Skrad
2.0
1005
545.00
1550.00
516.67
64. Danijel Bertović
Skrad
2.0
1040
504.00
1544.00
514.67
65. Toni Rupe
Skrad
1.0
528
501.00
1029.00
514.50
66. Anton Ferderber
Mladost
1.0
510
518.00
1028.00
514.00
67. Janko Matuzić
Stara Hiža
1.0
514
0.00
514.00
514.00
68. Alen Išić
Uljanik
2.0
1046
494.00
1540.00
513.33
69. Dušan Majnarić
Mladost
1.0
514
512.00
1026.00
513.00
70. Kristijan Jurković
Skrad
2.0
1038
499.00
1537.00
512.33
71. Anton Marković
Policajac Og
1.0
476
542.50
1018.50
509.25
72. Josip Jeličić
Skrad
1.0
507
0.00
507.00
507.00
73. Goran Majetić
Vatrogasac
2.0
1000
512.00
1512.00
504.00
74. Davor Kostelac
Vatrogasac
2.0
1007
0.00
1007.00
503.50
75. Zlatko Neralić
Policajac Og
0.5
213
528.00
741.00
494.00
76. Mladen Hećimović
Policajac Og
1.0
492
492.67
984.67
492.33
77. Nenad Jakovac
Skrad
1.0
388
0.00
388.00
388.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
1.00
628.00
628.00
2.00
1219.00
609.50
3.00
1847.00
615.67
2. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
1.00
596.00
596.00
1.00
524.00
524.00
2.00
1120.00
560.00
3. Dražen Draženović
Rakovica
1.00
593.00
593.00
2.00
1020.00
510.00
3.00
1613.00
537.67
4. Marinko Magdić
Obrtnik Og
2.00
1174.00
587.00
1.00
599.00
599.00
3.00
1773.00
591.00
5. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
2.00
1170.00
585.00
1.00
569.00
569.00
3.00
1739.00
579.67
6. Zdravko Cegur
Željezničar Ka
2.00
1166.00
583.00
1.00
565.00
565.00
3.00
1731.00
577.00
7. Damir Poljak
Obrtnik Og
2.00
1165.00
582.50
1.00
592.00
592.00
3.00
1757.00
585.67
8. Predrag Premuž
Velebit II
1.00
581.00
581.00
2.00
1094.00
547.00
3.00
1675.00
558.33
9. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
2.00
1157.00
578.50
1.00
594.00
594.00
3.00
1751.00
583.67
10. Dragan Vučić
Obrtnik Og
1.50
867.00
578.00
1.00
574.00
574.00
2.50
1441.00
576.40
11. Željko Rapaić
Rakovica
1.00
575.00
575.00
2.00
1143.00
571.50
3.00
1718.00
572.67
12. Josip Sabljarić
Mostanje 1949
1.00
574.00
574.00
2.00
1162.00
581.00
3.00
1736.00
578.67
13. Želimir Ostojić
Vatrogasac
2.00
1142.00
571.00
1.00
547.00
547.00
3.00
1689.00
563.00
14. Krešimir Mesić
Velebit II
1.00
569.00
569.00
1.53
805.00
526.14
2.53
1374.00
543.08
15. Miroslav Kostelac
Velebit II
1.00
568.00
568.00
2.00
1106.00
553.00
3.00
1674.00
558.00
16. Srećko Bićanić
Rakovica
1.00
565.00
565.00
2.00
1099.00
549.50
3.00
1664.00
554.67
17. Dane Gašparović
Rakovica
1.00
564.00
564.00
2.00
1087.00
543.50
3.00
1651.00
550.33
18. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
1.00
562.00
562.00
2.00
1248.00
624.00
3.00
1810.00
603.33
19. Mirko Turukalo
Mladost
1.00
561.00
561.00
2.00
1040.00
520.00
3.00
1601.00
533.67
20. Milan Mlinarić
Rakovica
1.00
561.00
561.00
2.00
1125.00
562.50
3.00
1686.00
562.00
21. Ladislav Lesić
Stara Hiža
1.00
560.00
560.00
0.00
0.00
NaN
1.00
560.00
560.00
22. Damir Dobrinić
Stara Hiža
2.00
1118.00
559.00
1.00
544.00
544.00
3.00
1662.00
554.00
23. Želimir Trgovčić
Željezničar Ka
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
24. Ivica Golubić
Mostanje 1949
1.00
559.00
559.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1117.00
558.50
25. Damir Devčić
Velebit II
1.00
559.00
559.00
2.00
1048.00
524.00
3.00
1607.00
535.67
26. Nikša Mendica
Uljanik
2.00
1116.00
558.00
1.00
527.00
527.00
3.00
1643.00
547.67
27. Marijan Polović
Stara Hiža
2.00
1103.00
551.50
1.00
566.00
566.00
3.00
1669.00
556.33
28. Petar Martinac
Željezničar Ka
2.00
1092.00
546.00
1.00
565.00
565.00
3.00
1657.00
552.33
29. Denis Pavlačić
Mostanje 1949
1.00
546.00
546.00
2.00
1122.00
561.00
3.00
1668.00
556.00
30. Ivan Katić
Stara Hiža
1.00
545.00
545.00
1.00
553.00
553.00
2.00
1098.00
549.00
31. Tomislav Atalić
Velebit II
1.00
545.00
545.00
2.00
1081.00
540.50
3.00
1626.00
542.00
32. Zdravko Vuković
Obrtnik Og
1.00
544.00
544.00
0.00
0.00
NaN
1.00
544.00
544.00
33. Aleksandar Caga
Karlobag
1.00
544.00
544.00
2.00
1035.00
517.50
3.00
1579.00
526.33
34. Zlatan Mazor
Policajac Og
1.00
543.00
543.00
2.00
1149.00
574.50
3.00
1692.00
564.00
35. Enio Mendica
Uljanik
2.00
1080.00
540.00
1.00
584.00
584.00
3.00
1664.00
554.67
36. Darko Karlović
Mladost
1.00
538.00
538.00
2.00
1085.00
542.50
3.00
1623.00
541.00
37. Josip Hodak
Rakovica
1.00
537.00
537.00
2.00
1047.00
523.50
3.00
1584.00
528.00
38. Dean Žužić
Uljanik
2.00
1071.00
535.50
1.00
524.00
524.00
3.00
1595.00
531.67
39. Vlado Alar
Karlobag
1.00
533.00
533.00
2.00
1150.00
575.00
3.00
1683.00
561.00
40. Antun Sviličić
Stara Hiža
2.00
1064.00
532.00
1.00
579.00
579.00
3.00
1643.00
547.67
41. Drago Stipeć
Mladost
1.00
531.00
531.00
2.00
1053.00
526.50
3.00
1584.00
528.00
42. Leopold Jurković
Skrad
2.00
1061.00
530.50
1.00
503.00
503.00
3.00
1564.00
521.33
43. Robert Tomljanović
Karlobag
1.00
530.00
530.00
2.00
1030.00
515.00
3.00
1560.00
520.00
44. Nenad Munčić
Željezničar Ka
1.00
530.00
530.00
1.00
540.00
540.00
2.00
1070.00
535.00
45. Davor Matasić
Vatrogasac
2.00
1056.00
528.00
1.00
570.00
570.00
3.00
1626.00
542.00
46. Toni Rupe
Skrad
1.00
528.00
528.00
1.00
501.00
501.00
2.00
1029.00
514.50
47. Željko Tomljenović
Karlobag
1.00
528.00
528.00
2.00
1137.00
568.50
3.00
1665.00
555.00
48. Josip Sušanj
Obrtnik Og
2.00
1055.00
527.50
1.00
562.00
562.00
3.00
1617.00
539.00
49. Andrej Duić
Karlobag
1.00
527.00
527.00
2.00
1099.00
549.50
3.00
1626.00
542.00
50. Damir Benčan
Stara Hiža
1.50
790.00
526.67
1.00
543.00
543.00
2.50
1333.00
533.20
51. Ivica Mraović
Karlobag
1.00
523.00
523.00
2.00
1096.00
548.00
3.00
1619.00
539.67
52. Alen Išić
Uljanik
2.00
1046.00
523.00
1.00
494.00
494.00
3.00
1540.00
513.33
53. Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
1.00
523.00
523.00
1.00
632.00
632.00
2.00
1155.00
577.50
54. Danijel Bertović
Skrad
2.00
1040.00
520.00
1.00
504.00
504.00
3.00
1544.00
514.67
55. Ivan Beljan
Mladost
1.00
520.00
520.00
2.00
1079.00
539.50
3.00
1599.00
533.00
56. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
1.50
779.00
519.33
1.00
539.00
539.00
2.50
1318.00
527.20
57. Kristijan Jurković
Skrad
2.00
1038.00
519.00
1.00
499.00
499.00
3.00
1537.00
512.33
58. Mate Sušanj
Obrtnik Og
1.00
518.00
518.00
0.00
0.00
NaN
1.00
518.00
518.00
59. Goran Tomljanović
Vatrogasac
2.00
1035.00
517.50
1.00
542.00
542.00
3.00
1577.00
525.67
60. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
2.00
1033.00
516.50
1.00
590.00
590.00
3.00
1623.00
541.00
61. Dušan Majnarić
Mladost
1.00
514.00
514.00
2.00
1024.00
512.00
3.00
1538.00
512.67
62. Mario Bolković
Uljanik
2.00
1028.00
514.00
1.00
538.00
538.00
3.00
1566.00
522.00
63. Janko Matuzić
Stara Hiža
1.00
514.00
514.00
0.00
0.00
NaN
1.00
514.00
514.00
64. Ivan Jelenić
Uljanik
2.00
1024.00
512.00
1.00
574.00
574.00
3.00
1598.00
532.67
65. Branko Bajt
Policajac Og
0.50
256.00
512.00
2.00
1068.00
534.00
2.50
1324.00
529.60
66. Anton Ferderber
Mladost
1.00
510.00
510.00
2.00
1036.00
518.00
3.00
1546.00
515.33
67. Dražen Netahli
Vatrogasac
1.50
764.00
509.33
1.00
547.00
547.00
2.50
1311.00
524.40
68. Josip Jeličić
Skrad
1.00
507.00
507.00
0.00
0.00
NaN
1.00
507.00
507.00
69. Davor Kostelac
Vatrogasac
2.00
1007.00
503.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1007.00
503.50
70. Damir Brajdić
Skrad
2.00
1005.00
502.50
1.00
545.00
545.00
3.00
1550.00
516.67
71. Goran Majetić
Vatrogasac
2.00
1000.00
500.00
0.75
384.00
512.00
2.75
1384.00
503.27
72. Mladen Hećimović
Policajac Og
1.00
492.00
492.00
1.50
739.00
492.67
2.50
1231.00
492.40
73. Božo Pavlaković
Policajac Og
1.00
484.00
484.00
2.00
1176.00
588.00
3.00
1660.00
553.33
74. Mirko Birač
Policajac Og
1.00
477.00
477.00
2.00
1138.00
569.00
3.00
1615.00
538.33
75. Anton Marković
Policajac Og
1.00
476.00
476.00
2.00
1085.00
542.50
3.00
1561.00
520.33
76. Zlatko Neralić
Policajac Og
0.50
213.00
426.00
0.50
264.00
528.00
1.00
477.00
477.00
77. Nenad Jakovac
Skrad
1.00
388.00
388.00
0.00
0.00
NaN
1.00
388.00
388.00

Jako Filipi
Željezničar
0.94
496.00
527.66
0.00
0.00
NaN
0.94
496.00
527.66
Ivica Jurković
Vatrogasac
0.50
250.00
500.00
1.00
502.00
502.00
1.50
752.00
501.33
Edi Alagić
Željezničar
0.81
395.00
487.65
1.00
543.00
543.00
1.81
938.00
518.23
Antonio Sušanj
Obrtnik
0.50
243.00
486.00
1.00
549.00
549.00
1.50
792.00
528.00
Vladimir Vinski
Željezničar
0.25
118.00
472.00
0.00
0.00
NaN
0.25
118.00
472.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Velebit II
1.0
2283
1135
3418
569.67
22
2.0
4277
2160
6437
536.42
44
3.0
6560
3295
9855
547.50
66
2. Rakovica
1.0
2237
1158
3395
565.83
35
2.0
4294
2227
6521
543.42
43
3.0
6531
3385
9916
550.89
78
3. Mostanje 1949
1.0
2277
1115
3392
565.33
20
2.0
4605
2396
7001
583.42
42
3.0
6882
3511
10393
577.39
62
4. Obrtnik Og
2.0
4443
2280
6723
560.25
45
1.0
2321
1149
3470
578.33
19
3.0
6764
3429
10193
566.28
64
5. Željezničar Ka
2.0
4397
2162
6559
546.58
56
1.0
2280
1092
3372
562.00
27
3.0
6677
3254
9931
551.72
83
6. Stara Hiža
2.0
4302
2171
6473
539.42
55
1.0
2215
1109
3324
554.00
22
3.0
6517
3280
9797
544.28
77
7. Karlobag
1.0
2172
1013
3185
530.83
24
2.0
4327
2220
6547
545.58
46
3.0
6499
3233
9732
540.67
70
8. Uljanik
2.0
4311
2054
6365
530.42
75
1.0
2123
1118
3241
540.17
23
3.0
6434
3172
9606
533.67
98
9. Mladost
1.0
2168
1006
3174
529.00
42
2.0
4282
2035
6317
526.42
79
3.0
6450
3041
9491
527.28
121
10. Vatrogasac
2.0
4197
2057
6254
521.17
72
1.0
2166
1040
3206
534.33
34
3.0
6363
3097
9460
525.56
106
11. Policajac Og
1.0
2048
893
2941
490.17
65
2.0
4428
2191
6619
551.58
44
3.0
6476
3084
9560
531.11
109
12. Skrad
2.0
3843
1724
5567
463.92
93
1.0
2110
971
3081
513.50
39
3.0
5953
2695
8648
480.44
132
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više