Pregled svih liga

Brod

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Brod
Adresa: Ul. Kraljice Jelene 12, 35 000 Slavonski Brod
Email: krunoslavprusina@gmail.com; miroslav.mitrovic@hac.hr

Kuglana: SRC Vijuš   Staze: 5-8
Redovni termin: subota, 17:30
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Miroslav Mitrović 099 265 39 01 miroslav.mitrovic@hac.hr
Odgovorna osoba Krunoslav Prusina 091 891 88 76 krunoslavprusina@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Stjepan Buzov
120058
120058
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
3.0
0.0
355.0
201.0
556.0
2. Marko Ferić
122180
122180
4.0
2.5
2.0
1.0
6.0
4.0
17.0
16.0
356.5
360.8
171.0
152.4
527.5
513.2
3. Gabrijel Skok
120447
120447
4.0
3.0
1.0
2.0
7.0
7.0
10.0
9.0
353.25
361.0
173.0
174.33
526.25
535.33
4. Kristijan Puškarić
120069
120069
1.0
1.0
0.0
1.0
1.0
3.0
5.0
4.0
357.0
399.0
164.0
179.0
521.0
578.0
5. Davor Klarić
120063
120063
3.0
2.0
1.0
2.0
6.5
5.0
12.0
9.0
340.33
369.5
177.33
165.0
517.67
534.5
6. Željko Rakitić
120446
120446
4.0
3.0
0.0
2.0
4.0
7.0
20.0
24.0
351.25
371.33
157.5
163.0
508.75
534.33
7. Miroslav Mitrović
120065
120065
1.0
1.0
0.0
1.0
2.0
3.0
6.0
8.0
348.0
344.0
157.0
154.0
505.0
498.0
8. Josip Pavlović
120067
120067
1.5
2.0
1.0
0.0
2.0
3.5
7.0
11.0
339.33
347.0
163.33
153.0
502.67
500.0
9. Ivan Babić
120450
120450
3.0
3.0
0.0
1.0
2.0
3.5
23.0
18.0
346.33
356.67
149.33
167.0
495.67
523.67
10. Zlatko Javor
120080
120080
1.5
0.5
0.0
0.0
0.5
0.0
13.0
4.0
333.33
354.0
150.0
178.0
483.33
532.0
BEZ NASTUPA
1. Gabrijel Bilić
123251
123251
2. Marijo Horaček
120060
120060
3. Goran Jurić-Katušić
120062
120062
4. Ivan Katalinić
123137
123137
5. Ivica Magaš
120064
120064
6. Damir Novak
120066
120066
7. Krunoslav Prusina
120068
120068
8. Robert Zirdum
120449
120449
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3297 : 3019) 03.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
2 11 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3108 : 3238) 07.10.2020 18:30 Igor Krajnović, A
Marko Liović, D
| | |
3 15 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3271 : 3249) 17.10.2020 17:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
4 22 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3259 : 3147) 24.10.2020 17:30 Ivan Montibeler, A
Helena Marić, B
| | |
5 28 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3104 : 3028) 07.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
6 33 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3107 : 3078) 14.11.2020 17:30 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, D
| | |
7 41 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3179 : 3055) 21.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Franjo Soldo, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više