Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Bel
Belišće
3 3 0 0 6 17.0 7.0
2. Zanatlija SB
Slavonski Brod
3 2 1 0 5 17.0 7.0
3. Nove nade
Požega
2 2 0 0 4 14.0 2.0
4. Šećerana Viro
Virovitica
3 2 0 1 4 15.0 9.0
5. Nova Gradiška
Nova Gradiška
3 2 0 1 4 13.5 10.5
6. Slavonski Banovac
Pakrac
3 1 1 1 3 10.5 13.5
7. Osijek II
Osijek
2 1 0 1 2 8.0 8.0
8. Željezničar Os
Osijek
3 1 0 2 2 11.0 13.0
9. Silos
Đakovo
3 1 0 2 2 11.0 13.0
10. Obrtnik Pž
Požega
3 1 0 2 2 8.0 16.0
11. Slatina
Slatina
3 0 0 3 0 6.0 18.0
12. Brod
Slavonski Brod
3 0 0 3 0 5.0 19.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3314 : 3224) 03.10.2020 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
1 2 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3297 : 3019) 03.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
1 3 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3380 : 3373) 03.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
1 4 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
6.5 : 1.5 (3218 : 3190) 03.10.2020 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
1 5 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3361 : 3183) 03.10.2020 18:00 Krešimir Grčević, A
Dalija Šljivarić, D
| | |
1 6 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3096 : 3098) 03.10.2020 16:00 Ivan Lukačić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
2 7 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3318 : 3130) 10.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
2 8 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3118 : 3001) 10.10.2020 17:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
2 9 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3276 : 3297) 10.10.2020 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3241 : 3183) 10.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
2 11 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3108 : 3238) 07.10.2020 18:30 Igor Krajnović, A
Marko Liović, D
| | |
2 12 Željezničar Os Nove nade Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3298 : 3354) 10.10.2020 16:00 Matija Tutnjević, B
Jasmin Tatar, C
| | |
3 13 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
22.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
3 14 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3271 : 3214) 17.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 15 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3271 : 3249) 17.10.2020 17:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
3 16 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3295 : 3149) 17.10.2020 18:00 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, D
| | |
3 17 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (3014 : 3106) 17.10.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
3 18 Šećerana Viro Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
8.0 : 0.0 (3143 : 2963) 17.10.2020 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
4 19 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
24.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
4 20 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
24.10.2020 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
4 21 Silos Slatina Fortuna
1-4
24.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
4 22 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
24.10.2020 17:30 Ivan Montibeler, A
Helena Marić, B
| | |
4 23 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
24.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Jasmin Tatar, C
| | |
4 24 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
24.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, D
| | |
5 25 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
07.11.2020 13:00 | | |
5 26 Nova Gradiška Nove nade Exit
1-4
07.11.2020 18:00 | | |
5 27 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
07.11.2020 18:00 | | |
5 28 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
07.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
5 29 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
07.11.2020 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
5 30 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
07.11.2020 17:00 | | |
6 31 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
14.11.2020 19:00 | | |
6 32 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 33 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
14.11.2020 17:30 | | |
6 34 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 35 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 36 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
7 37 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
21.11.2020 18:00 | | |
7 38 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
21.11.2020 18:00 | | |
7 39 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
21.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
7 40 Šećerana Viro Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
21.11.2020 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
7 41 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
7 42 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
21.11.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
8 43 Osijek II Silos Pampas
1-6
28.11.2020 19:00 | | |
8 44 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
28.11.2020 18:30 | | |
8 45 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 46 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 47 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 48 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
28.11.2020 18:00 | | |
9 49 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
05.12.2020 18:00 | | |
9 50 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
05.12.2020 14:00 | | |
9 51 Šećerana Viro Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
05.12.2020 18:00 | | |
9 52 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 53 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
05.12.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
9 54 Silos Brod Fortuna
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
10 55 Osijek II Brod Pampas
1-6
12.12.2020 19:00 | | |
10 56 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 57 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 58 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 59 Nova Gradiška Šećerana Viro Exit
1-4
12.12.2020 18:00 | | |
10 60 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
12.12.2020 18:00 | | |
11 61 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
19.12.2020 14:00 | | |
11 62 Šećerana Viro Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
19.12.2020 18:00 | | |
11 63 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
19.12.2020 17:00 | | |
11 64 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
19.12.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
11 65 Silos Nove nade Fortuna
1-4
19.12.2020 17:00 | | |
11 66 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
19.12.2020 17:30 | | |
12 67 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
16.01.2021 19:00 | | |
12 68 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
16.01.2021 17:30 | | |
12 69 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 70 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
16.01.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
12 71 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 72 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
16.01.2021 18:00 | | |
13 73 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 74 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
13 75 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 77 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
13 78 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
14 79 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
30.01.2021 19:00 | | |
14 80 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 81 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
30.01.2021 17:30 | | |
14 82 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 83 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
30.01.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
14 84 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
15 85 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
15 86 Šećerana Viro Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 87 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
06.02.2021 14:00 | | |
15 88 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 89 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 90 Željezničar Bel Nove nade Belišće
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
16 91 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
13.02.2021 19:00 | | |
16 92 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 93 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 94 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
13.02.2021 17:30 | | |
16 95 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 96 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
13.02.2021 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
17 97 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
20.02.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
17 98 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2021 17:00 | | |
17 99 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
17 100 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
20.02.2021 14:00 | | |
17 101 Zanatlija SB Nove nade SRC Vijuš
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
17 102 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
18 103 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
27.02.2021 19:00 | | |
18 104 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 105 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 106 Željezničar Os Šećerana Viro Željezničar
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 107 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
27.02.2021 17:30 | | |
18 108 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
19 109 Silos Osijek II Fortuna
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 110 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
06.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
19 111 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 112 Šećerana Viro Nove nade ŠD TVIN
1-4
06.03.2021 18:00 | | |
19 113 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
06.03.2021 14:00 | | |
19 114 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
06.03.2021 18:00 | | |
20 115 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
13.03.2021 19:00 | | |
20 116 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
13.03.2021 18:00 | | |
20 117 Željezničar Bel Šećerana Viro Belišće
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 118 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 119 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 120 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
13.03.2021 17:30 | | |
21 121 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
20.03.2021 17:30 | | |
21 122 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 123 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
20.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
21 124 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 125 Šećerana Viro Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
20.03.2021 18:00 | | |
21 126 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
20.03.2021 14:00 | | |
22 127 Osijek II Slatina Pampas
1-6
27.03.2021 19:00 | | |
22 128 Zanatlija SB Šećerana Viro SRC Vijuš
1-4
27.03.2021 18:00 | | |
22 129 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
27.03.2021 18:00 | | |
22 130 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
22 131 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
22 132 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
27.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
1.0
603
607.00
1210.00
605.00
2. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
1.0
571
611.50
1182.50
591.25
3. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.0
599
578.50
1177.50
588.75
4. Milan Tutnjević
Osijek II
1.0
572
605.00
1177.00
588.50
5. Ivan Funarić
Silos
1.3
673
636.00
1309.00
581.78
6. Željko Lončar
Nove nade
1.0
602
544.00
1146.00
573.00
7. Lovro Buzov
Zanatlija SB
1.0
588
550.50
1138.50
569.25
8. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
1.0
555
580.00
1135.00
567.50
9. Zlatko Fajdetić
Silos
2.0
1131
0.00
1131.00
565.50
10. Dario Andrejev
Željezničar Bel
1.0
564
565.50
1129.50
564.75
11. Goran Parač
Silos
2.0
1127
561.00
1688.00
562.67
12. Milan Lončar
Željezničar Bel
1.0
534
590.50
1124.50
562.25
13. Željko Poljak
Nova Gradiška
1.0
559
560.50
1119.50
559.75
14. Stipan Teskera
Šećerana Viro
2.0
1126
544.00
1670.00
556.67
15. Stjepan Buzov
Brod
1.0
556
0.00
556.00
556.00
16. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
2.0
1064
596.00
1660.00
553.33
17. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.0
543
563.00
1106.00
553.00
18. Pavle Filipović
Nova Gradiška
1.0
575
530.00
1105.00
552.50
19. Slavko Ivić
Željezničar Bel
1.0
550
553.00
1103.00
551.50
20. Dubravko Glavaš
Silos
2.0
1111
543.00
1654.00
551.33
21. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.0
536
563.33
1099.33
549.67
22. Zdenko Poleto
Nove nade
1.0
549
550.00
1099.00
549.50
23. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.0
553
538.50
1091.50
545.75
24. Davor Špelić
Slavonski Banovac
2.0
1102
529.00
1631.00
543.67
25. Damir Hvizdak
Željezničar Bel
1.0
530
552.00
1082.00
541.00
26. Božo Madunić
Željezničar Os
1.0
533
548.50
1081.50
540.75
27. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.0
560
520.00
1080.00
540.00
28. Matko Masle
Željezničar Os
0.5
257
552.00
809.00
539.33
29. Tomislav Čakalić
Nove nade
1.0
534
543.00
1077.00
538.50
30. Ivan Živković
Silos
2.0
1091
523.00
1614.00
538.00
31. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
1.0
534
542.00
1076.00
538.00
32. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
1.0
534
540.00
1074.00
537.00
33. Damir Ferenčević
Slatina
1.0
548
525.00
1073.00
536.50
34. Hrvoje Horžitzky
Osijek II
1.0
536
0.00
536.00
536.00
35. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
2.0
1064
539.00
1603.00
534.33
36. Nikola Martinović
Zanatlija SB
1.0
523
545.50
1068.50
534.25
37. Josip Buzgo
Zanatlija SB
1.0
521
546.50
1067.50
533.75
38. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
2.0
1045
555.00
1600.00
533.33
39. Zlatko Pofuk
Osijek II
1.0
533
0.00
533.00
533.00
40. Tomislav Liović
Silos
2.0
1037
561.00
1598.00
532.67
41. Petar Ribarić
Nova Gradiška
1.0
529
536.00
1065.00
532.50
42. Marijan Matijević
Nove nade
1.0
532
0.00
532.00
532.00
43. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.0
515
548.50
1063.50
531.75
44. Davor Lepka
Slavonski Banovac
2.0
1059
536.00
1595.00
531.67
45. Damir Franjković
Nova Gradiška
1.0
506
556.50
1062.50
531.25
46. Željko Teskera
Šećerana Viro
1.0
531
531.00
1062.00
531.00
47. Josip Glavaš
Nova Gradiška
1.0
512
547.00
1059.00
529.50
48. Igor Pofuk
Osijek II
1.0
528
0.00
528.00
528.00
49. Davor Klarić
Brod
2.0
1043
538.00
1581.00
527.00
50. Pero Lovrić
Nove nade
1.0
534
519.00
1053.00
526.50
51. Žarko Štampf
Slavonski Banovac
1.0
524
528.81
1052.81
526.41
52. Gabrijel Skok
Brod
2.0
1070
506.00
1576.00
525.33
53. Marko Ferić
Brod
2.0
1029
543.00
1572.00
524.00
54. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
2.0
1046
517.00
1563.00
521.00
55. Kristijan Puškarić
Brod
1.0
521
0.00
521.00
521.00
56. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
2.0
1022
530.00
1552.00
517.33
57. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
1.0
507
526.00
1033.00
516.50
58. Robert Kereta
Šećerana Viro
2.0
1026
523.00
1549.00
516.33
59. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
2.0
1007
541.00
1548.00
516.00
60. Tomislav Vidaković
Osijek II
1.0
532
498.00
1030.00
515.00
61. Željko Rakitić
Brod
2.0
1043
502.00
1545.00
515.00
62. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.0
532
495.00
1027.00
513.50
63. Josip Soudek
Obrtnik Pž
2.0
1024
515.00
1539.00
513.00
64. Željko Kermend
Slatina
1.0
527
497.00
1024.00
512.00
65. Boris Ivančić
Željezničar Os
0.5
231
534.67
765.67
510.44
66. Željko Vidaković
Osijek II
1.0
523
497.00
1020.00
510.00
67. Ivan Babić
Brod
2.0
1006
522.00
1528.00
509.33
68. Željko Španić
Slatina
1.0
509
507.50
1016.50
508.25
69. Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
1.0
502
514.50
1016.50
508.25
70. Fran Ivošević
Slavonski Banovac
1.0
506
0.00
506.00
506.00
71. Ivan Teskera
Šećerana Viro
2.0
993
521.00
1514.00
504.67
72. Robert Lančić
Šećerana Viro
2.0
1001
485.00
1486.00
495.33
73. Željko Vaška
Slatina
1.0
487
0.00
487.00
487.00
74. Patrik Poldrugač
Šećerana Viro
1.0
487
0.00
487.00
487.00
75. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
1.0
494
472.00
966.00
483.00
76. Dragan Tomić
Slatina
0.5
241
0.00
241.00
482.00
77. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
1.0
479
0.00
479.00
479.00
78. Vid Banić
Slatina
1.0
474
0.00
474.00
474.00
79. Željko Domazet
Obrtnik Pž
1.0
449
0.00
449.00
449.00
80. Marko Španić
Slatina
0.5
215
0.00
215.00
430.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
1.00
603.00
603.00
1.00
607.00
607.00
2.00
1210.00
605.00
2. Željko Lončar
Nove nade
1.00
602.00
602.00
1.00
544.00
544.00
2.00
1146.00
573.00
3. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.00
599.00
599.00
2.00
1157.00
578.50
3.00
1756.00
585.33
4. Lovro Buzov
Zanatlija SB
1.00
588.00
588.00
2.00
1101.00
550.50
3.00
1689.00
563.00
5. Pavle Filipović
Nova Gradiška
1.00
575.00
575.00
2.00
1060.00
530.00
3.00
1635.00
545.00
6. Milan Tutnjević
Osijek II
1.00
572.00
572.00
1.00
605.00
605.00
2.00
1177.00
588.50
7. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
1.00
571.00
571.00
2.00
1223.00
611.50
3.00
1794.00
598.00
8. Zlatko Fajdetić
Silos
2.00
1131.00
565.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1131.00
565.50
9. Dario Andrejev
Željezničar Bel
1.00
564.00
564.00
2.00
1131.00
565.50
3.00
1695.00
565.00
10. Goran Parač
Silos
2.00
1127.00
563.50
1.00
561.00
561.00
3.00
1688.00
562.67
11. Stipan Teskera
Šećerana Viro
2.00
1126.00
563.00
1.00
544.00
544.00
3.00
1670.00
556.67
12. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.00
560.00
560.00
1.50
780.00
520.00
2.50
1340.00
536.00
13. Željko Poljak
Nova Gradiška
1.00
559.00
559.00
2.00
1121.00
560.50
3.00
1680.00
560.00
14. Stjepan Buzov
Brod
1.00
556.00
556.00
0.00
0.00
NaN
1.00
556.00
556.00
15. Dubravko Glavaš
Silos
2.00
1111.00
555.50
1.00
543.00
543.00
3.00
1654.00
551.33
16. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
1.00
555.00
555.00
1.00
580.00
580.00
2.00
1135.00
567.50
17. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.00
553.00
553.00
2.00
1077.00
538.50
3.00
1630.00
543.33
18. Davor Špelić
Slavonski Banovac
2.00
1102.00
551.00
1.00
529.00
529.00
3.00
1631.00
543.67
19. Slavko Ivić
Željezničar Bel
1.00
550.00
550.00
2.00
1106.00
553.00
3.00
1656.00
552.00
20. Zdenko Poleto
Nove nade
1.00
549.00
549.00
1.00
550.00
550.00
2.00
1099.00
549.50
21. Damir Ferenčević
Slatina
1.00
548.00
548.00
2.00
1050.00
525.00
3.00
1598.00
532.67
22. Ivan Živković
Silos
2.00
1091.00
545.50
1.00
523.00
523.00
3.00
1614.00
538.00
23. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.00
543.00
543.00
2.00
1126.00
563.00
3.00
1669.00
556.33
24. Ivan Funarić
Silos
1.25
673.00
538.40
0.25
159.00
636.00
1.50
832.00
554.67
25. Hrvoje Horžitzky
Osijek II
1.00
536.00
536.00
0.00
0.00
NaN
1.00
536.00
536.00
26. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.00
536.00
536.00
1.50
845.00
563.33
2.50
1381.00
552.40
27. Gabrijel Skok
Brod
2.00
1070.00
535.00
1.00
506.00
506.00
3.00
1576.00
525.33
28. Milan Lončar
Željezničar Bel
1.00
534.00
534.00
2.00
1181.00
590.50
3.00
1715.00
571.67
29. Pero Lovrić
Nove nade
1.00
534.00
534.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1053.00
526.50
30. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
1.00
534.00
534.00
0.50
270.00
540.00
1.50
804.00
536.00
31. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
1.00
534.00
534.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1618.00
539.33
32. Tomislav Čakalić
Nove nade
1.00
534.00
534.00
1.00
543.00
543.00
2.00
1077.00
538.50
33. Božo Madunić
Željezničar Os
1.00
533.00
533.00
2.00
1097.00
548.50
3.00
1630.00
543.33
34. Zlatko Pofuk
Osijek II
1.00
533.00
533.00
0.00
0.00
NaN
1.00
533.00
533.00
35. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.00
532.00
532.00
1.00
495.00
495.00
2.00
1027.00
513.50
36. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
2.00
1064.00
532.00
1.00
539.00
539.00
3.00
1603.00
534.33
37. Tomislav Vidaković
Osijek II
1.00
532.00
532.00
1.00
498.00
498.00
2.00
1030.00
515.00
38. Marijan Matijević
Nove nade
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
39. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
2.00
1064.00
532.00
0.50
298.00
596.00
2.50
1362.00
544.80
40. Željko Teskera
Šećerana Viro
1.00
531.00
531.00
1.00
531.00
531.00
2.00
1062.00
531.00
41. Damir Hvizdak
Željezničar Bel
1.00
530.00
530.00
2.00
1104.00
552.00
3.00
1634.00
544.67
42. Davor Lepka
Slavonski Banovac
2.00
1059.00
529.50
1.00
536.00
536.00
3.00
1595.00
531.67
43. Petar Ribarić
Nova Gradiška
1.00
529.00
529.00
2.00
1072.00
536.00
3.00
1601.00
533.67
44. Igor Pofuk
Osijek II
1.00
528.00
528.00
0.00
0.00
NaN
1.00
528.00
528.00
45. Željko Kermend
Slatina
1.00
527.00
527.00
2.00
994.00
497.00
3.00
1521.00
507.00
46. Žarko Štampf
Slavonski Banovac
1.00
524.00
524.00
0.59
312.00
528.81
1.59
836.00
525.79
47. Nikola Martinović
Zanatlija SB
1.00
523.00
523.00
2.00
1091.00
545.50
3.00
1614.00
538.00
48. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
2.00
1046.00
523.00
1.00
517.00
517.00
3.00
1563.00
521.00
49. Željko Vidaković
Osijek II
1.00
523.00
523.00
1.00
497.00
497.00
2.00
1020.00
510.00
50. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
2.00
1045.00
522.50
1.00
555.00
555.00
3.00
1600.00
533.33
51. Davor Klarić
Brod
2.00
1043.00
521.50
1.00
538.00
538.00
3.00
1581.00
527.00
52. Željko Rakitić
Brod
2.00
1043.00
521.50
1.00
502.00
502.00
3.00
1545.00
515.00
53. Kristijan Puškarić
Brod
1.00
521.00
521.00
0.00
0.00
NaN
1.00
521.00
521.00
54. Josip Buzgo
Zanatlija SB
1.00
521.00
521.00
2.00
1093.00
546.50
3.00
1614.00
538.00
55. Tomislav Liović
Silos
2.00
1037.00
518.50
1.00
561.00
561.00
3.00
1598.00
532.67
56. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.00
515.00
515.00
2.00
1097.00
548.50
3.00
1612.00
537.33
57. Marko Ferić
Brod
2.00
1029.00
514.50
1.00
543.00
543.00
3.00
1572.00
524.00
58. Matko Masle
Željezničar Os
0.50
257.00
514.00
0.50
276.00
552.00
1.00
533.00
533.00
59. Robert Kereta
Šećerana Viro
2.00
1026.00
513.00
1.00
523.00
523.00
3.00
1549.00
516.33
60. Josip Glavaš
Nova Gradiška
1.00
512.00
512.00
2.00
1094.00
547.00
3.00
1606.00
535.33
61. Josip Soudek
Obrtnik Pž
2.00
1024.00
512.00
1.00
515.00
515.00
3.00
1539.00
513.00
62. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
2.00
1022.00
511.00
1.00
530.00
530.00
3.00
1552.00
517.33
63. Željko Španić
Slatina
1.00
509.00
509.00
2.00
1015.00
507.50
3.00
1524.00
508.00
64. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
1.00
507.00
507.00
2.00
1052.00
526.00
3.00
1559.00
519.67
65. Fran Ivošević
Slavonski Banovac
1.00
506.00
506.00
0.00
0.00
NaN
1.00
506.00
506.00
66. Damir Franjković
Nova Gradiška
1.00
506.00
506.00
2.00
1113.00
556.50
3.00
1619.00
539.67
67. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
2.00
1007.00
503.50
1.00
541.00
541.00
3.00
1548.00
516.00
68. Ivan Babić
Brod
2.00
1006.00
503.00
1.00
522.00
522.00
3.00
1528.00
509.33
69. Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
1.00
502.00
502.00
2.00
1029.00
514.50
3.00
1531.00
510.33
70. Robert Lančić
Šećerana Viro
2.00
1001.00
500.50
1.00
485.00
485.00
3.00
1486.00
495.33
71. Ivan Teskera
Šećerana Viro
2.00
993.00
496.50
1.00
521.00
521.00
3.00
1514.00
504.67
72. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
1.00
494.00
494.00
0.50
236.00
472.00
1.50
730.00
486.67
73. Patrik Poldrugač
Šećerana Viro
1.00
487.00
487.00
0.00
0.00
NaN
1.00
487.00
487.00
74. Željko Vaška
Slatina
1.00
487.00
487.00
0.00
0.00
NaN
1.00
487.00
487.00
75. Dragan Tomić
Slatina
0.50
241.00
482.00
0.00
0.00
NaN
0.50
241.00
482.00
76. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
77. Vid Banić
Slatina
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
78. Boris Ivančić
Željezničar Os
0.50
231.00
462.00
1.50
802.00
534.67
2.00
1033.00
516.50
79. Željko Domazet
Obrtnik Pž
1.00
449.00
449.00
0.00
0.00
NaN
1.00
449.00
449.00
80. Marko Španić
Slatina
0.50
215.00
430.00
0.00
0.00
NaN
0.50
215.00
430.00

Tomislav Šišak
Silos
0.75
352.00
469.33
0.75
376.00
501.33
1.50
728.00
485.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Nove nade
1.0
2201
1153
3354
559.00
13
1.0
2179
1118
3297
549.50
14
2.0
4380
2271
6651
554.25
27
2. Zanatlija SB
1.0
2175
1122
3297
549.50
32
2.0
4426
2230
6656
554.67
48
3.0
6601
3352
9953
552.94
80
3. Silos
2.0
4323
2199
6522
543.50
47
1.0
2148
1093
3241
540.17
31
3.0
6471
3292
9763
542.39
78
4. Željezničar Bel
1.0
2190
1048
3238
539.67
40
2.0
4415
2236
6651
554.25
42
3.0
6605
3284
9889
549.39
82
5. Osijek II
1.0
2182
1042
3224
537.33
29
1.0
2167
1151
3318
553.00
16
2.0
4349
2193
6542
545.17
45
6. Željezničar Os
1.0
2161
1053
3214
535.67
33
2.0
4382
2230
6612
551.00
38
3.0
6543
3283
9826
545.89
71
7. Nova Gradiška
1.0
2144
1039
3183
530.50
24
2.0
4348
2141
6489
540.75
34
3.0
6492
3180
9672
537.33
58
8. Slavonski Banovac
2.0
4203
2093
6296
524.67
50
1.0
2154
1122
3276
546.00
26
3.0
6357
3215
9572
531.78
76
9. Brod
2.0
4237
2031
6268
522.33
58
1.0
2152
956
3108
518.00
36
3.0
6389
2987
9376
520.89
94
10. Šećerana Viro
2.0
4255
1973
6228
519.00
70
1.0
2087
1056
3143
523.83
13
3.0
6342
3029
9371
520.61
83
11. Obrtnik Pž
2.0
4226
1920
6146
512.17
75
1.0
2115
1003
3118
519.67
30
3.0
6341
2923
9264
514.67
105
12. Slatina
1.0
2031
970
3001
500.17
31
2.0
4213
1897
6110
509.17
68
3.0
6244
2867
9111
506.17
99
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više