Pregled svih liga

Željezničar Vž

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Željezničar
Adresa: Kolodvorska 17
Email: damir.keretic@kneginec.hr; damirkeretic1@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: petak, 19:00
Rezervni termin: subota, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Voditelj ekipe Damir Keretić 091 652 42 57 damir.keretic@kneginec.hr; damirkeretic1@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Josip Kaniški
120179
120179
2.0
4.0
2.0
3.0
7.0
10.0
6.0
15.0
382.0
377.25
197.5
184.0
579.5
561.25
2. Mladen Vresk
121773
121773
2.0
4.0
2.0
4.0
7.0
11.5
1.0
9.0
375.0
383.75
186.5
189.0
561.5
572.75
3. Ivan Silić
120128
120128
2.0
4.0
2.0
4.0
7.0
10.0
4.0
10.0
351.0
370.25
191.0
176.75
542.0
547.0
4. Željko Majcen
120165
120165
2.0
4.0
2.0
2.0
5.0
8.5
9.0
24.0
360.0
348.25
174.5
178.25
534.5
526.5
5. Stjepan Pintarić
120183
120183
2.0
4.0
1.0
4.0
4.0
11.0
14.0
15.0
342.5
372.75
172.0
183.25
514.5
556.0
6. Mladen Habek
120177
120177
0.5
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
340.0
172.0
512.0
7. Mladen Jelenečki
120143
120143
1.0
2.0
0.0
0.0
3.0
2.0
10.0
11.0
337.0
345.5
156.0
160.0
493.0
505.5
8. Mihael Habek
120176
120176
0.5
0.5
0.0
0.0
0.0
1.5
7.0
6.0
328.0
404.0
124.0
144.0
452.0
548.0
9. Mario Grabar
120174
120174
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
8.0

350.0

168.0

518.0
10. Marino Habek
120175
120175
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.5
0.0
3.0

350.0

144.0

494.0
BEZ NASTUPA
1. Krešimir Bajer
120173
120173
2. Stjepan Jagić
120005
120005
3. Mladen Kancijan
120178
120178
4. Damir Keretić
120180
120180
5. Antonio Keretić
120181
120181
6. Josip Keretić
122380
122380
7. Robert Kolednjak
120182
120182
8. Ivica Puklavec
120184
120184
9. Ivan Večerić
120186
120186
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3313 : 3031) 02.10.2020 19:00 Goran Peršić, A
Igor Maček, B
| | |
2 7 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
0.0 : 8.0 (2952 : 3277) 10.10.2020 14:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
3 10 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3248 : 3270) 16.10.2020 19:00 Antonija Milak, B
Robert Lesinger, B
| | |
4 16 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3259 : 3054) 23.10.2020 18:00 Goran Peršić, A
Robert Lesinger, B
| | |
5 17 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3284 : 3216) 06.11.2020 19:00 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
7 26 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3104 : 3162) 20.11.2020 18:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više