Pregled svih liga

Koprivnica

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Športski kuglački klub Koprivnica
Adresa: Taraščice 2, 48 000 Koprivnica
Email: ssinjeri1@gmail.com; ivica.benotic@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: petak, 18:00
Rezervni termin: četvrtak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Sandra Sinjeri 099 176 09 77 ssinjeri1@gmail.com
Odgovorna osoba i trener Franjo Sinjeri 099 449 36 41
Odgovorna osoba Ivica Benotić 098 970 22 70 ivica.benotic@gmail.com
Voditelj ekipe Slavko Maltarić
Voditelj ekipe Miroslav Androlić

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Slavko Maltarić
120410
120410
2.0
3.0
1.0
1.0
4.5
2.5
16.0
18.0
356.5
347.67
161.5
150.0
518.0
497.67
2. Franjo Sinjeri
120413
120413
2.0
2.0
0.0
2.0
2.5
7.0
10.0
7.0
357.0
345.0
159.0
172.0
516.0
517.0
3. Filip Bolić
121463
121463
2.0
3.0
0.0
2.0
1.0
8.0
14.0
26.0
347.0
343.67
162.5
171.67
509.5
515.33
4. Robert Lukač
122480
122480
0.5
2.0
0.0
0.0
1.0
2.0
4.0
14.0
312.0
338.0
192.0
136.5
504.0
474.5
5. Miroslav Androlić
122359
122359
1.5
1.0
1.0
0.0
2.5
0.0
13.0
25.0
344.0
325.0
156.67
93.0
500.67
418.0
6. Miroslav Stoiljković
122595
122595
2.0
3.0
0.0
0.0
2.0
2.0
7.0
23.0
341.0
348.0
159.0
162.0
500.0
510.0
7. Darko Jakupec
123113
123113
2.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.5
11.0
7.0
321.5
335.0
154.0
142.0
475.5
477.0
8. Patrik Lukač
122479
122479
0.0
3.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
29.0

336.33

138.67

475.0
BEZ NASTUPA
1. Mladen Barčanec
122360
122360
2. Matija Benotić
120429
120429
3. Ivica Benotić
122983
122983
4. Robert Cmrk
121252
121252
5. Zoran Kolačko
123019
123019
6. Mario Kučko
122476
122476
7. Zvonimir Prepelić
120412
120412
8. Goran Šegerec
120415
120415
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2920 : 2991) 02.10.2020 18:00 Valentina Gal, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
2 8 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3195 : 2987) 10.10.2020 17:00 Zvonimir Turk, B
Stjepan Blažek, B
| | |
3 9 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (2962 : 3048) 16.10.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
4 16 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3259 : 3054) 23.10.2020 18:00 Goran Peršić, A
Robert Lesinger, B
| | |
6 23 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2990 : 3035) 13.11.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više