Pregled svih liga

Jedinstvo

Liga: 3. HKLS-Bj
Klub: Športski kuglački klub Jedinstvo
Adresa: Kneza Branimira 5, 44 000 Sisak
Email: skk.jedinstvosisak@gmail.com; ankica.novalic@gmail.com

Kuglana: SRC Sisak   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 19:00
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ervin Fuka 098 321 483 ervin.fuka@gmail.com
Dražen Đukić 091 521 51 54
Krešimir Iveković 098 237 407

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Filip Turkalj
120212
120212
7.0
7.0
6.0
7.0
21.0
20.5
17.0
17.0
379.0
370.86
197.14
191.29
576.14
562.14
2. Dominik Pavlović
123105
123105
7.0
7.0
4.0
6.0
15.0
19.0
18.0
14.0
376.14
369.43
183.0
192.14
559.14
561.57
3. Zdravko Balač
123289
123289
2.0
3.0
1.0
1.0
3.0
7.0
9.0
10.0
354.0
368.0
185.0
180.33
539.0
548.33
4. Ervin Fuka
120207
120207
7.0
6.0
2.5
4.0
13.5
15.0
60.0
52.0
365.14
357.17
165.57
163.5
530.71
520.67
5. Daniel Novalić
122302
122302
7.0
7.0
3.0
2.0
15.0
13.5
57.0
37.0
359.0
361.14
165.29
165.14
524.29
526.29
6. Dražen Đukić
120206
120206
4.5
6.0
2.0
3.0
7.5
13.0
21.0
34.0
356.22
366.17
165.78
170.83
522.0
537.0
7. Krešimir Iveković
120208
120208
5.97
5.0
2.0
1.5
9.0
8.0
55.0
43.0
348.07
349.8
147.07
158.4
495.14
508.2
8. Fadil Ibrahimpašić
120258
120258
1.53
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
22.0
3.0
347.71
363.0
145.75
162.0
493.46
525.0
BEZ NASTUPA
1. Nikola Božurić
123231
123231
2. Matija Cavrić
120203
120203
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Zanatlija Sk Jedinstvo SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3180 : 3262) 09.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
2 7 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3151 : 3069) 13.10.2021 19:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
3 11 Stolar Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (3066 : 3208) 23.10.2021 18:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
4 14 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3164 : 3012) 30.10.2021 19:00 Tomislav Pejak, B
Dragan Glajh, A
| | |
5 20 Bilogora Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3267 : 3219) 07.11.2021 11:00 Nikola Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
6 21 Slavonija Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
5.5 : 2.5 (3233 : 3107) 13.11.2021 11:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
7 28 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3262 : 3263) 20.11.2021 19:00 Dražena Smuđ, A
Ivana Marković, D
| | |
8 30 Jedinstvo Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3233 : 3290) 10.02.2022 16:00 Dragan Glajh, A
Ivana Marković, D
| | |
10 39 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3254 : 2956) 12.02.2022 19:00 Vladimir Vukmanović, A
Valentino Smuđ, C
| | |
9 35 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3064 : 3268) 17.02.2022 19:00 Davorka Novak, A
Valentino Smuđ, C
| | |
11 42 Poštar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
5.0 : 3.0 (3192 : 3140) 20.02.2022 15:00 Dario Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
12 48 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3268 : 3225) 26.02.2022 19:00 Dragan Glajh, A
Ana Butković, D
| | |
13 49 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
6.5 : 1.5 (3275 : 3157) 05.03.2022 19:00 Dragan Glajh, A
Ana Butković, D
| | |
14 56 Slavonac Li Jedinstvo SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3315 : 3266) 11.03.2022 18:00 Dario Duda, A
Vedran Bohatka, D
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više