Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Obrtnik Krt
Krapinske Toplice
3 3 0 0 6 18.0 6.0
2. Cesta
Varaždin
3 3 0 0 6 18.0 6.0
3. Ciglenica
Ciglenica
3 2 1 0 5 19.0 5.0
4. Kutina
Kutina
3 2 0 1 4 14.0 10.0
5. Belina-Novska
Novska
3 2 0 1 4 12.0 12.0
6. Željezničar Bj
Bjelovar
3 1 1 1 3 13.0 11.0
7. Obrtnik Or
Oroslavje
3 1 0 2 2 11.0 13.0
8. Elektra Kž
Križevci
3 0 0 3 0 6.0 18.0
9. Graničar
Đurđevac
3 0 0 3 0 5.0 19.0
10. Sirela
Bjelovar
3 0 0 3 0 4.0 20.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Obrtnik Krt Kutina ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3235 : 3054) 04.10.2020 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
1 2 Elektra Kž Ciglenica Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3112 : 3224) 03.10.2020 14:00 Helena Bolić, B
Antonela Vargić, C
| | |
1 3 Sirela Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3148 : 3269) 03.10.2020 15:00 Nikola Košutić, A
Josip Košutić, A
| | |
1 4 Željezničar Bj Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3164 : 3111) 03.10.2020 18:30 Nikola Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
1 5 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3259 : 3209) 01.10.2020 20:00 Nenad Perši, A
Antonija Milak, B
| | |
2 6 Kutina Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3275 : 3202) 10.10.2020 15:00 Leonardo Horvat, A
Vedran Bohatka, D
| | |
2 7 Graničar Cesta Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3090 : 3168) 10.10.2020 13:00 Zdravko Vučić, B
Zlatko Betlehem, B
| | |
2 8 Belina-Novska Željezničar Bj Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3159 : 3103) 10.10.2020 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
2 9 Ciglenica Sirela SRC Kutina
1-6
8.0 : 0.0 (3484 : 3290) 10.10.2020 18:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
2 10 Obrtnik Krt Elektra Kž ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3198 : 3041) 11.10.2020 10:00 Robert Sekušak, A
Božidar Mihelić, D
| | |
3 11 Elektra Kž Kutina Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3021 : 3068) 17.10.2020 16:00 Stjepan Bračko, A
Antonela Vargić, C
| | |
3 12 Sirela Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3090 : 3193) 17.10.2020 15:00 Nikola Košutić, A
Tomislav Grof, C
| | |
3 13 Željezničar Bj Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3178 : 3204) 17.10.2020 18:30 Nikola Košutić, A
Tomislav Grof, C
| | |
3 14 Cesta Belina-Novska Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3411 : 3197) 17.10.2020 14:30 Goran Peršić, A
Igor Maček, B
| | |
3 15 Obrtnik Or Graničar ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3164 : 3075) 18.10.2020 10:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
4 16 Kutina Graničar SRC Kutina
1-6
24.10.2020 15:00 Željko Vacula, A
Luko Del Ponte, D
| | |
4 17 Belina-Novska Obrtnik Or Gradska kuglana No
1-4
24.10.2020 18:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
4 18 Ciglenica Cesta SRC Kutina
1-6
24.10.2020 18:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, D
| | |
4 19 Obrtnik Krt Željezničar Bj ZIVT
1-4
25.10.2020 17:00 Ira Šutina, B
Robert Sekušak, A
| | |
4 20 Elektra Kž Sirela Kuglana 2
1-6
24.10.2020 14:00 | | |
5 21 Sirela Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
08.11.2020 11:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
5 22 Željezničar Bj Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
07.11.2020 19:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
5 23 Cesta Obrtnik Krt Drava
1-6
07.11.2020 17:00 | | |
5 24 Obrtnik Or Ciglenica ZIVT
1-4
08.11.2020 10:00 Robert Sekušak, A
Mislav Mihelić, C
| | |
5 25 Graničar Belina-Novska Kuglana 2
1-6
07.11.2020 17:00 | | |
6 26 Kutina Belina-Novska SRC Kutina
1-6
14.11.2020 15:00 Leonardo Horvat, A
Vedran Bohatka, D
| | |
6 27 Ciglenica Graničar SRC Kutina
1-6
14.11.2020 18:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, D
| | |
6 28 Obrtnik Krt Obrtnik Or ZIVT
1-4
15.11.2020 10:00 Filip Sedlar, A
Ira Šutina, B
| | |
6 29 Elektra Kž Cesta Kuglana 2
1-6
14.11.2020 14:00 | | |
6 30 Sirela Željezničar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
14.11.2020 15:00 Goran Grof, A
Matej Somljačan, C
| | |
7 31 Željezničar Bj Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
21.11.2020 19:00 Goran Grof, A
Matej Somljačan, C
| | |
7 32 Cesta Sirela Drava
1-6
21.11.2020 17:00 | | |
7 33 Obrtnik Or Elektra Kž ZIVT
1-4
22.11.2020 17:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
7 34 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
21.11.2020 17:00 | | |
7 35 Belina-Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
21.11.2020 15:00 | | |
8 36 Kutina Ciglenica SRC Kutina
1-6
28.11.2020 15:00 Željko Vacula, A
| | |
8 37 Obrtnik Krt Belina-Novska ZIVT
1-4
29.11.2020 10:00 Ira Šutina, B
Lucija Sedlar, B
| | |
8 38 Elektra Kž Graničar Kuglana 2
1-6
28.11.2020 14:00 | | |
8 39 Sirela Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
28.11.2020 15:00 Dario Blaško, A
Tomislav Grof, C
| | |
8 40 Željezničar Bj Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
28.11.2020 18:30 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
9 41 Cesta Kutina Drava
1-6
05.12.2020 14:00 | | |
9 42 Obrtnik Or Željezničar Bj ZIVT
1-4
06.12.2020 10:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
9 43 Graničar Sirela Kuglana 2
1-6
05.12.2020 17:00 | | |
9 44 Belina-Novska Elektra Kž Gradska kuglana No
1-4
05.12.2020 15:00 | | |
9 45 Ciglenica Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
05.12.2020 18:00 Željko Vacula, A
Danijel Dado, D
| | |
10 46 Kutina Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
16.01.2021 15:00 | | |
10 47 Ciglenica Elektra Kž SRC Kutina
1-6
16.01.2021 18:00 | | |
10 48 Belina-Novska Sirela Gradska kuglana No
1-4
16.01.2021 15:00 | | |
10 49 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
16.01.2021 17:00 | | |
10 50 Obrtnik Or Cesta ZIVT
1-4
17.01.2021 10:00 | | |
11 51 Obrtnik Or Kutina ZIVT
1-4
24.01.2021 10:00 | | |
11 52 Cesta Graničar Drava
1-6
23.01.2021 17:00 | | |
11 53 Željezničar Bj Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
23.01.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
11 54 Sirela Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
23.01.2021 15:00 Goran Grof, A
Andrija Filipović, C
| | |
11 55 Elektra Kž Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
23.01.2021 20:00 | | |
12 56 Kutina Elektra Kž SRC Kutina
1-6
30.01.2021 15:00 | | |
12 57 Obrtnik Krt Sirela ZIVT
1-4
31.01.2021 10:00 | | |
12 58 Ciglenica Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
30.01.2021 18:00 | | |
12 59 Belina-Novska Cesta Gradska kuglana No
1-4
30.01.2021 14:00 | | |
12 60 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
30.01.2021 17:00 | | |
13 61 Graničar Kutina Kuglana 2
1-6
06.02.2021 17:00 | | |
13 62 Obrtnik Or Belina-Novska ZIVT
1-4
07.02.2021 10:00 | | |
13 63 Cesta Ciglenica Drava
1-6
06.02.2021 17:00 | | |
13 64 Željezničar Bj Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
07.02.2021 11:00 Nikola Košutić, A
Josip Košutić, A
| | |
13 65 Sirela Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
06.02.2021 19:00 Nikola Košutić, A
Josip Košutić, A
| | |
14 66 Kutina Sirela SRC Kutina
1-6
13.02.2021 15:00 | | |
14 67 Elektra Kž Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
13.02.2021 14:00 | | |
14 68 Obrtnik Krt Cesta ZIVT
1-4
14.02.2021 10:00 | | |
14 69 Ciglenica Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
13.02.2021 18:00 | | |
14 70 Belina-Novska Graničar Gradska kuglana No
1-4
13.02.2021 14:00 | | |
15 71 Belina-Novska Kutina Gradska kuglana No
1-4
20.02.2021 15:00 | | |
15 72 Graničar Ciglenica Kuglana 2
1-6
20.02.2021 17:00 | | |
15 73 Obrtnik Or Obrtnik Krt ZIVT
1-4
21.02.2021 10:00 | | |
15 74 Cesta Elektra Kž Drava
1-6
20.02.2021 17:00 | | |
15 75 Željezničar Bj Sirela Gradska kuglana Bj
1-6
20.02.2021 18:30 Darko Blaško, A
Stevo Antolić, C
| | |
16 76 Kutina Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
27.02.2021 15:00 | | |
16 77 Sirela Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
27.02.2021 19:00 Goran Grof, A
Andrija Filipović, C
| | |
16 78 Elektra Kž Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
27.02.2021 14:00 | | |
16 79 Obrtnik Krt Graničar ZIVT
1-4
28.02.2021 10:00 | | |
16 80 Ciglenica Belina-Novska SRC Kutina
1-6
27.02.2021 18:00 | | |
17 81 Ciglenica Kutina SRC Kutina
1-6
06.03.2021 18:00 | | |
17 82 Belina-Novska Obrtnik Krt Gradska kuglana No
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
17 83 Graničar Elektra Kž Kuglana 2
1-6
06.03.2021 17:00 | | |
17 84 Obrtnik Or Sirela ZIVT
1-4
07.03.2021 10:00 | | |
17 85 Cesta Željezničar Bj Drava
1-6
06.03.2021 17:00 | | |
18 86 Kutina Cesta SRC Kutina
1-6
13.03.2021 15:00 | | |
18 87 Željezničar Bj Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
13.03.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
18 88 Sirela Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
13.03.2021 15:00 Dario Blaško, A
Stevo Antolić, C
| | |
18 89 Elektra Kž Belina-Novska Kuglana 2
1-6
13.03.2021 14:00 | | |
18 90 Obrtnik Krt Ciglenica ZIVT
1-4
14.03.2021 10:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Leonardo Horvat
Ciglenica
2.0
1111
586.00
1697.00
565.67
2. Valentino Smuđ
Ciglenica
1.5
829
584.00
1413.00
565.20
3. Luko Del Ponte
Ciglenica
1.5
771
618.00
1389.00
555.60
4. Slavko Miličić
Sirela
1.0
585
525.50
1110.50
555.25
5. Zlatko Turk
Cesta
1.0
537
573.00
1110.00
555.00
6. Nikola Rosandić
Sirela
1.0
553
556.00
1109.00
554.50
7. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
2.0
1092
569.00
1661.00
553.67
8. Vedran Bohatka
Ciglenica
2.0
1103
558.00
1661.00
553.67
9. Anto Martić
Sirela
1.0
553
0.00
553.00
553.00
10. Zoran Mađar
Belina-Novska
2.0
1111
547.00
1658.00
552.67
11. Darko Jurić
Belina-Novska
2.0
1087
565.00
1652.00
550.67
12. Gabrijel Salvador
Ciglenica
2.0
1083
563.00
1646.00
548.67
13. Josip Puškadija
Cesta
1.0
552
545.00
1097.00
548.50
14. Ivan Grebenar
Belina-Novska
1.0
548
0.00
548.00
548.00
15. Darko Binek
Željezničar Bj
1.0
555
540.50
1095.50
547.75
16. Vladimir Podvalej
Kutina
2.0
1057
576.00
1633.00
544.33
17. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
2.0
1105
527.00
1632.00
544.00
18. Zoran Potočki
Belina-Novska
2.0
1090
538.00
1628.00
542.67
19. Stanko Dugi
Cesta
1.0
543
538.50
1081.50
540.75
20. Bruno Milički
Obrtnik Krt
1.0
531
548.50
1079.50
539.75
21. Zdravko Vokšan
Graničar
2.0
1085
534.00
1619.00
539.67
22. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
1.0
548
531.00
1079.00
539.50
23. Dejan Kirin
Elektra Kž
1.0
542
536.00
1078.00
539.00
24. Mato Spahić
Sirela
1.0
529
548.00
1077.00
538.50
25. Jurica Hajsek
Obrtnik Krt
1.0
535
541.50
1076.50
538.25
26. Ivan Smešnjak
Željezničar Bj
1.0
550
525.00
1075.00
537.50
27. Darko Tuđa
Obrtnik Or
2.0
1079
530.00
1609.00
536.33
28. Josip Batković
Kutina
2.0
1053
554.00
1607.00
535.67
29. Tomislav Pleše
Kutina
2.0
1059
544.00
1603.00
534.33
30. Igor Kolarić
Cesta
1.0
495
572.00
1067.00
533.50
31. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
2.0
1075
517.00
1592.00
530.67
32. Josip Balažinec
Cesta
1.0
525
534.00
1059.00
529.50
33. Stjepan Strnadica
Kutina
2.0
1032
551.00
1583.00
527.67
34. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
2.0
1064
514.00
1578.00
526.00
35. Antun Bionda
Graničar
2.0
1046
528.00
1574.00
524.67
36. Mislav Mihelić
Obrtnik Krt
1.0
515
533.50
1048.50
524.25
37. Marijan Kirin
Elektra Kž
1.0
544
503.50
1047.50
523.75
38. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
1.0
542
505.00
1047.00
523.50
39. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
1.0
522
0.00
522.00
522.00
40. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
2.0
1060
499.00
1559.00
519.67
41. Mirko Banjac
Graničar
1.0
537
501.00
1038.00
519.00
42. Karlo Mikulec
Obrtnik Or
1.0
517
0.00
517.00
517.00
43. Vlado Čustonja
Kutina
2.0
1010
541.00
1551.00
517.00
44. Vinko Šostarec
Graničar
2.0
1031
519.00
1550.00
516.67
45. Marijan Štefoić
Elektra Kž
1.0
548
485.00
1033.00
516.50
46. Mario Sudeta
Željezničar Bj
1.0
514
518.00
1032.00
516.00
47. Mato Nikolić
Sirela
1.0
526
506.00
1032.00
516.00
48. Mario Bunić
Cesta
1.0
516
0.00
516.00
516.00
49. Dražen Kakša
Željezničar Bj
1.0
510
519.43
1029.43
514.71
50. Darko Jelović
Sirela
1.0
544
484.56
1028.56
514.28
51. Dušan Grulović
Željezničar Bj
1.0
492
536.00
1028.00
514.00
52. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
1.0
522
505.00
1027.00
513.50
53. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
2.0
1044
490.00
1534.00
511.33
54. Adriano de Bona
Ciglenica
1.8
893
0.00
893.00
510.29
55. Marko Devčić
Željezničar Bj
0.5
255
0.00
255.00
510.00
56. Ivan Buković
Graničar
2.0
999
517.00
1516.00
505.33
57. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
1.0
489
517.50
1006.50
503.25
58. Darko Bratković
Obrtnik Or
1.0
483
522.00
1005.00
502.50
59. Josip Knapić
Elektra Kž
1.0
478
507.00
985.00
492.50
60. Zdravko Lovašen
Graničar
2.0
982
491.00
1473.00
491.00
61. Igor Vondrak
Kutina
1.0
470
0.00
470.00
470.00
62. Dražen Tirić
Željezničar Bj
0.5
227
0.00
227.00
454.00
63. Robert De Villa
Kutina
1.0
441
0.00
441.00
441.00
64. Ivan Pernjak
Elektra Kž
1.0
440
0.00
440.00
440.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Slavko Miličić
Sirela
1.00
585.00
585.00
2.00
1051.00
525.50
3.00
1636.00
545.33
2. Leonardo Horvat
Ciglenica
2.00
1111.00
555.50
1.00
586.00
586.00
3.00
1697.00
565.67
3. Zoran Mađar
Belina-Novska
2.00
1111.00
555.50
1.00
547.00
547.00
3.00
1658.00
552.67
4. Darko Binek
Željezničar Bj
1.00
555.00
555.00
2.00
1081.00
540.50
3.00
1636.00
545.33
5. Nikola Rosandić
Sirela
1.00
553.00
553.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1109.00
554.50
6. Anto Martić
Sirela
1.00
553.00
553.00
0.00
0.00
NaN
1.00
553.00
553.00
7. Valentino Smuđ
Ciglenica
1.50
829.00
552.67
1.00
584.00
584.00
2.50
1413.00
565.20
8. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
2.00
1105.00
552.50
1.00
527.00
527.00
3.00
1632.00
544.00
9. Josip Puškadija
Cesta
1.00
552.00
552.00
2.00
1090.00
545.00
3.00
1642.00
547.33
10. Vedran Bohatka
Ciglenica
2.00
1103.00
551.50
1.00
558.00
558.00
3.00
1661.00
553.67
11. Ivan Smešnjak
Željezničar Bj
1.00
550.00
550.00
2.00
1050.00
525.00
3.00
1600.00
533.33
12. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
1.00
548.00
548.00
2.00
1062.00
531.00
3.00
1610.00
536.67
13. Marijan Štefoić
Elektra Kž
1.00
548.00
548.00
2.00
970.00
485.00
3.00
1518.00
506.00
14. Ivan Grebenar
Belina-Novska
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
15. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
2.00
1092.00
546.00
1.00
569.00
569.00
3.00
1661.00
553.67
16. Zoran Potočki
Belina-Novska
2.00
1090.00
545.00
1.00
538.00
538.00
3.00
1628.00
542.67
17. Marijan Kirin
Elektra Kž
1.00
544.00
544.00
2.00
1007.00
503.50
3.00
1551.00
517.00
18. Darko Jelović
Sirela
1.00
544.00
544.00
1.49
722.00
484.56
2.49
1266.00
508.43
19. Darko Jurić
Belina-Novska
2.00
1087.00
543.50
1.00
565.00
565.00
3.00
1652.00
550.67
20. Stanko Dugi
Cesta
1.00
543.00
543.00
2.00
1077.00
538.50
3.00
1620.00
540.00
21. Zdravko Vokšan
Graničar
2.00
1085.00
542.50
1.00
534.00
534.00
3.00
1619.00
539.67
22. Dejan Kirin
Elektra Kž
1.00
542.00
542.00
2.00
1072.00
536.00
3.00
1614.00
538.00
23. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
1.00
542.00
542.00
2.00
1010.00
505.00
3.00
1552.00
517.33
24. Gabrijel Salvador
Ciglenica
2.00
1083.00
541.50
1.00
563.00
563.00
3.00
1646.00
548.67
25. Darko Tuđa
Obrtnik Or
2.00
1079.00
539.50
1.00
530.00
530.00
3.00
1609.00
536.33
26. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
2.00
1075.00
537.50
1.00
517.00
517.00
3.00
1592.00
530.67
27. Mirko Banjac
Graničar
1.00
537.00
537.00
1.00
501.00
501.00
2.00
1038.00
519.00
28. Zlatko Turk
Cesta
1.00
537.00
537.00
2.00
1146.00
573.00
3.00
1683.00
561.00
29. Jurica Hajsek
Obrtnik Krt
1.00
535.00
535.00
2.00
1083.00
541.50
3.00
1618.00
539.33
30. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
2.00
1064.00
532.00
1.00
514.00
514.00
3.00
1578.00
526.00
31. Bruno Milički
Obrtnik Krt
1.00
531.00
531.00
2.00
1097.00
548.50
3.00
1628.00
542.67
32. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
2.00
1060.00
530.00
1.00
499.00
499.00
3.00
1559.00
519.67
33. Tomislav Pleše
Kutina
2.00
1059.00
529.50
1.00
544.00
544.00
3.00
1603.00
534.33
34. Mato Spahić
Sirela
1.00
529.00
529.00
2.00
1096.00
548.00
3.00
1625.00
541.67
35. Vladimir Podvalej
Kutina
2.00
1057.00
528.50
1.00
576.00
576.00
3.00
1633.00
544.33
36. Josip Batković
Kutina
2.00
1053.00
526.50
1.00
554.00
554.00
3.00
1607.00
535.67
37. Mato Nikolić
Sirela
1.00
526.00
526.00
2.00
1012.00
506.00
3.00
1538.00
512.67
38. Josip Balažinec
Cesta
1.00
525.00
525.00
1.50
801.00
534.00
2.50
1326.00
530.40
39. Antun Bionda
Graničar
2.00
1046.00
523.00
1.00
528.00
528.00
3.00
1574.00
524.67
40. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
1.00
522.00
522.00
1.00
505.00
505.00
2.00
1027.00
513.50
41. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
1.00
522.00
522.00
0.00
0.00
NaN
1.00
522.00
522.00
42. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
2.00
1044.00
522.00
1.00
490.00
490.00
3.00
1534.00
511.33
43. Karlo Mikulec
Obrtnik Or
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
44. Mario Bunić
Cesta
1.00
516.00
516.00
0.00
0.00
NaN
1.00
516.00
516.00
45. Stjepan Strnadica
Kutina
2.00
1032.00
516.00
1.00
551.00
551.00
3.00
1583.00
527.67
46. Vinko Šostarec
Graničar
2.00
1031.00
515.50
1.00
519.00
519.00
3.00
1550.00
516.67
47. Mislav Mihelić
Obrtnik Krt
1.00
515.00
515.00
2.00
1067.00
533.50
3.00
1582.00
527.33
48. Mario Sudeta
Željezničar Bj
1.00
514.00
514.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1032.00
516.00
49. Luko Del Ponte
Ciglenica
1.50
771.00
514.00
1.00
618.00
618.00
2.50
1389.00
555.60
50. Adriano de Bona
Ciglenica
1.75
893.00
510.29
0.00
0.00
NaN
1.75
893.00
510.29
51. Marko Devčić
Željezničar Bj
0.50
255.00
510.00
0.00
0.00
NaN
0.50
255.00
510.00
52. Dražen Kakša
Željezničar Bj
1.00
510.00
510.00
1.75
909.00
519.43
2.75
1419.00
516.00
53. Vlado Čustonja
Kutina
2.00
1010.00
505.00
1.00
541.00
541.00
3.00
1551.00
517.00
54. Ivan Buković
Graničar
2.00
999.00
499.50
1.00
517.00
517.00
3.00
1516.00
505.33
55. Igor Kolarić
Cesta
1.00
495.00
495.00
2.00
1144.00
572.00
3.00
1639.00
546.33
56. Dušan Grulović
Željezničar Bj
1.00
492.00
492.00
2.00
1072.00
536.00
3.00
1564.00
521.33
57. Zdravko Lovašen
Graničar
2.00
982.00
491.00
1.00
491.00
491.00
3.00
1473.00
491.00
58. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
1.00
489.00
489.00
2.00
1035.00
517.50
3.00
1524.00
508.00
59. Darko Bratković
Obrtnik Or
1.00
483.00
483.00
1.00
522.00
522.00
2.00
1005.00
502.50
60. Josip Knapić
Elektra Kž
1.00
478.00
478.00
2.00
1014.00
507.00
3.00
1492.00
497.33
61. Igor Vondrak
Kutina
1.00
470.00
470.00
0.00
0.00
NaN
1.00
470.00
470.00
62. Dražen Tirić
Željezničar Bj
0.50
227.00
454.00
0.00
0.00
NaN
0.50
227.00
454.00
63. Robert De Villa
Kutina
1.00
441.00
441.00
0.00
0.00
NaN
1.00
441.00
441.00
64. Ivan Pernjak
Elektra Kž
1.00
440.00
440.00
0.00
0.00
NaN
1.00
440.00
440.00

Dražen Vugrinec
Graničar
0.50
277.00
554.00
0.00
0.00
NaN
0.50
277.00
554.00
Saša Dal Ponte
Ciglenica
0.50
268.00
536.00
0.00
0.00
NaN
0.50
268.00
536.00
Ninoslav Gorički
Ciglenica
0.75
370.00
493.33
1.00
575.00
575.00
1.75
945.00
540.00
Dražen Švarbić
Graničar
0.50
229.00
458.00
0.00
0.00
NaN
0.50
229.00
458.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Sirela
1.0
2238
1052
3290
548.33
26
2.0
4265
1973
6238
519.83
58
3.0
6503
3025
9528
529.33
84
2. Belina-Novska
2.0
4364
2102
6466
538.83
45
1.0
2171
988
3159
526.50
34
3.0
6535
3090
9625
534.72
79
3. Ciglenica
2.0
4307
2121
6428
535.67
34
1.0
2293
1191
3484
580.67
18
3.0
6600
3312
9912
550.67
52
4. Obrtnik Or
2.0
4334
2077
6411
534.25
68
1.0
2121
1043
3164
527.33
27
3.0
6455
3120
9575
531.94
95
5. Obrtnik Krt
1.0
2143
1050
3193
532.17
24
2.0
4317
2116
6433
536.08
44
3.0
6460
3166
9626
534.78
68
6. Cesta
1.0
2105
1063
3168
528.00
23
2.0
4359
2311
6670
555.83
30
3.0
6464
3374
9838
546.56
53
7. Željezničar Bj
1.0
2132
971
3103
517.17
43
2.0
4288
2054
6342
528.50
41
3.0
6420
3025
9445
524.72
84
8. Graničar
2.0
4177
2009
6186
515.50
70
1.0
2120
970
3090
515.00
24
3.0
6297
2979
9276
515.33
94
9. Kutina
2.0
4177
1945
6122
510.17
69
1.0
2204
1071
3275
545.83
32
3.0
6381
3016
9397
522.06
101
10. Elektra Kž
1.0
2056
985
3041
506.83
46
2.0
4214
1919
6133
511.08
94
3.0
6270
2904
9174
509.67
140
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više