Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Ka
Karlovac
12 10 0 2 20 67.0 29.0
2. Velebit II
Otočac
12 8 0 4 16 55.0 41.0
3. Rakovica
Rakovica
12 8 0 4 16 52.0 44.0
4. Mostanje 1949
Karlovac
12 7 0 5 14 58.0 38.0
5. Obrtnik Og
Ogulin
12 7 0 5 14 52.0 44.0
6. Karlobag
Karlobag
12 7 0 5 14 50.0 46.0
7. Skrad
Skrad
12 5 3 4 13 55.0 41.0
8. Vatrogasac
Otočac
12 5 0 7 10 41.0 55.0
9. Uljanik
Pula
12 3 2 7 8 41.5 54.5
10. Policajac Og
Ogulin
12 3 2 7 8 40.5 55.5
11. Stara Hiža
Duga Resa
12 3 1 8 7 37.0 59.0
12. Mladost
Delnice
12 1 2 9 4 27.0 69.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Uljanik Mostanje 1949 DS Mate Parlov
1-4
7.0 : 1.0 (3206 : 2957) 11.09.2021 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
1 2 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3284 : 3518) 12.09.2021 17:00 Tomislav Grdić, A
Barbara Žilić, C
| | |
1 3 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3132 : 3193) 12.09.2021 17:00 Nikola Kelečić, B
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 4 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3308 : 3088) 12.09.2021 15:00 Drago Pleša, B
Željko Bićanić, C
| | |
1 5 Rakovica Policajac Og Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3339 : 3106) 12.09.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Gordana Gračan, B
| | |
1 6 Željezničar Ka Mladost Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3104) 11.09.2021 14:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
2 7 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3436 : 3110) 18.09.2021 18:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
2 8 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3401 : 3427) 18.09.2021 17:00 Dragan Ćuk, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
2 9 Skrad Rakovica Zeleni Vir
1-4
8.0 : 0.0 (3039 : 2874) 18.09.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
2 10 Vatrogasac Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3364 : 3329) 19.09.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
2 11 Karlobag Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3289 : 3159) 19.09.2021 18:00 Željko Odorčić, A
Davor Matasić, A
| | |
2 12 Uljanik Obrtnik Og DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3042 : 3115) 18.09.2021 17:00 Šime Karamarko, B
Jelena Herceg, C
| | |
3 13 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3442 : 3396) 26.09.2021 17:00 Božo Pavlaković, A
Branko Stipetić, B
| | |
3 14 Stara Hiža Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3104 : 3267) 26.09.2021 17:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
3 15 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3375 : 3364) 26.09.2021 16:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 16 Rakovica Vatrogasac Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3112) 26.09.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Gordana Gračan, B
| | |
3 17 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3277 : 3204) 25.09.2021 14:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
3 18 Mladost Policajac Og GSC Delnice
1-4
4.0 : 4.0 (3002 : 2992) 25.09.2021 17:00 Marko Petranović, B
| | |
4 19 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3449 : 3041) 02.10.2021 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
4 20 Skrad Mladost Zeleni Vir
1-4
7.0 : 1.0 (3096 : 2811) 02.10.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
4 21 Vatrogasac Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3141 : 3215) 03.10.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
4 22 Karlobag Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3339 : 3216) 03.10.2021 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
4 23 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3311 : 3109) 02.10.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
4 24 Obrtnik Og Stara Hiža Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3395 : 3308) 03.10.2021 17:00 Božo Pavlaković, A
Haris Ligata, C
| | |
5 25 Stara Hiža Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3221 : 3478) 10.10.2021 17:00 Edi Alagić, B
Igor Vazgeč, D
| | |
5 26 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3433 : 3336) 10.10.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
5 27 Rakovica Uljanik Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3175 : 3121) 10.10.2021 16:00 Gordana Gračan, B
Ivana Rapo, D
| | |
5 28 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3354 : 3326) 09.10.2021 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
5 29 Mladost Vatrogasac GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (3136 : 3090) 09.10.2021 17:00 Marko Petranović, B
| | |
5 30 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3067 : 3077) 07.10.2021 18:00 Marko Ribić, B
| | |
6 31 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3384 : 3138) 16.10.2021 18:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
6 32 Vatrogasac Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3260 : 3200) 17.10.2021 15:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 33 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3218 : 2959) 17.10.2021 18:00 Dražen Netahli, A
Željko Bićanić, C
| | |
6 34 Uljanik Željezničar Ka DS Mate Parlov
1-4
0.0 : 8.0 (2931 : 3127) 16.10.2021 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
6 35 Obrtnik Og Rakovica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3451 : 3335) 17.10.2021 17:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, C
| | |
6 36 Stara Hiža Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3198 : 3233) 17.10.2021 17:00 Zdravko Cegur, A
Edi Alagić, B
| | |
7 37 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3389 : 3358) 24.10.2021 16:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, C
| | |
7 38 Rakovica Stara Hiža Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3175 : 3096) 24.10.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Gordana Gračan, B
| | |
7 39 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3357 : 3325) 23.10.2021 14:00 Ivona Škalamera, A
Natalija Sonički, D
| | |
7 40 Mladost Uljanik GSC Delnice
1-4
4.0 : 4.0 (2984 : 3094) 23.10.2021 17:00 Dominik Jakovac, B
| | |
7 41 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3371 : 3272) 23.10.2021 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, C
| | |
7 42 Skrad Vatrogasac Zeleni Vir
1-4
7.0 : 1.0 (3103 : 2934) 23.10.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
8 43 Mostanje 1949 Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3461 : 3241) 30.10.2021 18:00 Ivona Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
8 44 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3282 : 3306) 31.10.2021 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
8 45 Uljanik Policajac Og DS Mate Parlov
1-4
2.5 : 5.5 (3095 : 3128) 27.11.2021 15:00 Šime Karamarko, B
Jelena Herceg, C
| | |
8 46 Obrtnik Og Mladost Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3340 : 3157) 31.10.2021 17:00 Ivica Bertović, A
Zlatan Mazor, C
| | |
8 47 Stara Hiža Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3309 : 3306) 31.10.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
8 48 Velebit II Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3244 : 3142) 31.10.2021 15:00 Dražen Netahli, A
Monika Milanović, C
| | |
9 49 Rakovica Mostanje 1949 Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3298 : 3194) 07.11.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Karolina Grčević, C
| | |
9 50 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3361 : 3311) 06.11.2021 14:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
9 51 Mladost Stara Hiža GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3072 : 3128) 04.12.2021 17:00 Dominik Jakovac, B
| | |
9 52 Policajac Og Obrtnik Og Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3278 : 3410) 06.11.2021 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, C
| | |
9 53 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3094 : 3022) 04.12.2021 17:00 Josip Crnković, B
| | |
9 54 Vatrogasac Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3190 : 3284) 07.11.2021 16:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
10 55 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3522 : 3327) 13.11.2021 18:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
10 56 Uljanik Vatrogasac DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3063 : 2960) 13.11.2021 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
10 57 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3327 : 3311) 14.11.2021 17:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
10 58 Stara Hiža Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3335 : 3164) 14.11.2021 17:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
10 59 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3294 : 3199) 27.11.2021 17:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
10 60 Rakovica Željezničar Ka Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3251 : 3190) 14.11.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Ivan Marić, D
| | |
11 61 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3345 : 3314) 20.11.2021 14:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
11 62 Mladost Rakovica GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2963 : 3170) 20.11.2021 17:00 Marko Petranović, B
| | |
11 63 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3286 : 3258) 20.11.2021 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, C
| | |
11 64 Skrad Stara Hiža Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3070 : 3118) 20.11.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
11 65 Vatrogasac Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3410 : 3367) 21.11.2021 15:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
11 66 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3363 : 3168) 21.11.2021 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
12 67 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3470 : 3242) 15.01.2022 18:00 Ivona Škalamera, A
Natalija Sonički, D
| | |
12 68 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3469 : 3375) 16.01.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
12 69 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3318 : 3256) 16.01.2022 15:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
12 70 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
8.0 : 0.0 (3162 : 2854) 15.01.2022 17:00 Josip Crnković, B
| | |
12 71 Policajac Og Rakovica Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3369 : 3414) 15.01.2022 18:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, C
| | |
12 72 Mladost Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (3010 : 3136) 15.01.2022 17:00 Davor Matasić, A
| | |
13 73 Mladost Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
22.01.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
13 74 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
13 75 Rakovica Skrad Hotel Jezero
1-4
23.01.2022 16:00 Vladimir Rapaić, A
Ivan Marić, D
| | |
13 76 Velebit II Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2022 17:30 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
13 77 Stara Hiža Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
23.01.2022 17:00 | | |
13 78 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
23.01.2022 17:00 | | |
14 79 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 80 Uljanik Stara Hiža DS Mate Parlov
1-4
29.01.2022 17:00 Šime Karamarko, B
Jelena Herceg, C
| | |
14 81 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
30.01.2022 19:00 | | |
14 82 Vatrogasac Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
28.01.2022 19:00 | | |
14 83 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 84 Policajac Og Mladost Klek
1-4
30.01.2022 14:00 | | |
15 85 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 86 Mladost Skrad GSC Delnice
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 87 Željezničar Ka Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
15 88 Rakovica Karlobag Hotel Jezero
1-4
06.02.2022 16:00 Gordana Gračan, B
Ivan Marić, D
| | |
15 89 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
06.02.2022 17:00 Vjekoslav Vido, B
Jelena Herceg, C
| | |
15 90 Stara Hiža Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
06.02.2022 17:00 | | |
16 91 Mostanje 1949 Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 92 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
13.02.2022 17:00 | | |
16 93 Uljanik Rakovica DS Mate Parlov
1-4
13.02.2022 11:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
16 94 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 18:00 | | |
16 95 Vatrogasac Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
16 96 Policajac Og Skrad Klek
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
17 97 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 98 Policajac Og Vatrogasac Klek
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 99 Mladost Karlobag GSC Delnice
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 100 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
17 101 Rakovica Obrtnik Og Hotel Jezero
1-4
20.02.2022 16:00 | | |
17 102 Velebit II Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
20.02.2022 15:00 | | |
18 103 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 104 Stara Hiža Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
18 105 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
18 106 Uljanik Mladost DS Mate Parlov
1-4
27.02.2022 11:00 | | |
18 107 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 18:00 | | |
18 108 Vatrogasac Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
19 109 Vatrogasac Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
06.03.2022 16:00 | | |
19 110 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 111 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 112 Mladost Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 113 Željezničar Ka Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
05.03.2022 14:00 | | |
19 114 Rakovica Velebit II Hotel Jezero
1-4
06.03.2022 16:00 | | |
20 115 Mostanje 1949 Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 116 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.03.2022 15:00 | | |
20 117 Stara Hiža Mladost Dom HV Zrinski
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
20 118 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
20 119 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
20 120 Karlobag Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
13.03.2022 18:00 | | |
21 121 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2022 18:00 | | |
21 122 Vatrogasac Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2022 15:00 | | |
21 123 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 124 Policajac Og Stara Hiža Klek
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 125 Mladost Velebit II GSC Delnice
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 126 Željezničar Ka Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
19.03.2022 14:00 | | |
22 127 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 128 Rakovica Mladost Hotel Jezero
1-4
27.03.2022 16:00 | | |
22 129 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.03.2022 15:00 | | |
22 130 Stara Hiža Skrad Dom HV Zrinski
1-4
27.03.2022 17:00 | | |
22 131 Obrtnik Og Vatrogasac Klek
1-4
27.03.2022 17:00 | | |
22 132 Uljanik Karlobag DS Mate Parlov
1-4
26.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
6.00
3569
617.50
4186.50
598.07
2. Vlado Alar
Karlobag
6.00
3484
578.17
4062.17
580.31
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
6.00
3461
581.57
4042.57
577.51
4. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
5.00
2844
617.00
3461.00
576.83
5. Miroslav Kostelac
Velebit II
4.00
2284
585.00
2869.00
573.80
6. Andrej Duić
Karlobag
5.00
2842
573.83
3415.83
569.31
7. Ivica Golubić
Mostanje 1949
5.47
3074
572.00
3646.00
563.52
8. Boris Sušić
Karlobag
6.00
3403
535.56
3938.56
562.65
9. Željko Rapaić
Rakovica
5.00
2804
559.33
3363.33
560.56
10. Predrag Premuž
Velebit II
4.00
2230
571.00
2801.00
560.20
11. Zlatan Mazor
Policajac Og
7.00
3890
587.80
4477.80
559.73
12. Zdravko Cegur
Željezničar Ka
6.00
3344
557.00
3901.00
557.29
13. Antonio Sušanj
Obrtnik Og
5.50
3061
555.09
3616.09
556.32
14. Dragan Vučić
Obrtnik Og
6.00
3306
570.67
3876.67
553.81
15. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
6.00
3297
562.83
3859.83
551.40
16. Dane Gašparović
Rakovica
6.00
3293
549.83
3842.83
548.98
17. Petar Martinac
Željezničar Ka
6.00
3288
552.83
3840.83
548.69
18. Dean Žužić
Uljanik
6.00
3273
560.33
3833.33
547.62
19. Darko Kelečić
Stara Hiža
6.00
3298
534.22
3832.22
547.46
20. Leopold Jurković
Skrad
5.00
2757
526.29
3283.29
547.21
21. Antun Sviličić
Stara Hiža
6.00
3250
575.20
3825.20
546.46
22. Josip Sušanj
Obrtnik Og
6.00
3262
558.83
3820.83
545.83
23. Damir Poljak
Obrtnik Og
6.00
3265
555.11
3820.11
545.73
24. Davor Kostelac
Vatrogasac
6.00
3262
549.33
3811.33
544.48
25. Željko Tomljenović
Karlobag
5.00
2693
569.60
3262.60
543.77
26. Jako Filipi
Željezničar Ka
6.00
3232
566.80
3798.80
542.69
27. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
5.26
2830
567.00
3397.00
542.65
28. Ivan Jelenić
Uljanik
7.00
3815
521.80
4336.80
542.10
29. Nikša Mendica
Uljanik
7.00
3780
544.60
4324.60
540.58
30. Milan Mlinarić
Rakovica
6.00
3223
553.33
3776.33
539.48
31. Damir Dobrinić
Stara Hiža
6.00
3194
556.83
3750.83
535.83
32. Dražen Draženović
Rakovica
6.00
3216
516.67
3732.67
533.24
33. Anton Marković
Policajac Og
6.25
3286
571.33
3857.33
532.05
34. Danijel Bertović
Skrad
5.00
2653
522.00
3175.00
529.17
35. Goran Majetić
Vatrogasac
6.00
3133
569.33
3702.33
528.90
36. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
5.00
2632
535.50
3167.50
527.92
37. Božo Pavlaković
Policajac Og
7.00
3652
570.00
4222.00
527.75
38. Ivan Janeš
Mladost
5.00
2633
530.17
3163.17
527.19
39. Ivan Beljan
Mladost
5.00
2644
516.00
3160.00
526.67
40. Stefan Gotzmann
Skrad
5.00
2624
514.00
3138.00
523.00
41. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
5.50
2834
544.00
3378.00
519.69
42. Želimir Ostojić
Vatrogasac
6.00
3068
556.83
3624.83
517.83
43. Damir Benčan
Stara Hiža
6.00
3108
513.09
3621.09
517.30
44. Mladen Hećimović
Policajac Og
7.00
3584
547.20
4131.20
516.40
45. Dušan Majnarić
Mladost
6.00
3124
489.60
3613.60
516.23
46. Mirko Turukalo
Mladost
5.00
2569
500.83
3069.83
511.64
47. Mario Grabovac
Uljanik
6.00
3074
506.89
3580.89
511.56
48. Ivan Katić
Stara Hiža
5.00
2546
514.51
3060.51
510.08
49. Mirko Birač
Policajac Og
6.00
3020
538.00
3558.00
508.29
50. Josip Bubić
Uljanik
7.00
3579
485.20
4064.20
508.03
51. Anton Ferderber
Mladost
5.00
2494
496.60
2990.60
498.43
52. Berislav Štimac
Mladost
5.00
2516
473.54
2989.54
498.26

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
6.00
3569.00
594.83
6.00
3705.00
617.50
12.00
7274.00
606.17
2. Vlado Alar
Karlobag
6.00
3484.00
580.67
6.00
3469.00
578.17
12.00
6953.00
579.42
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
6.00
3461.00
576.83
5.75
3344.00
581.57
11.75
6805.00
579.15
4. Miroslav Kostelac
Velebit II
4.00
2284.00
571.00
7.00
4095.00
585.00
11.00
6379.00
579.91
5. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
5.00
2844.00
568.80
6.00
3702.00
617.00
11.00
6546.00
595.09
6. Andrej Duić
Karlobag
5.00
2842.00
568.40
6.00
3443.00
573.83
11.00
6285.00
571.36
7. Ivica Mraović
Karlobag
3.00
1705.00
568.33
4.00
2233.00
558.25
7.00
3938.00
562.57
8. Boris Sušić
Karlobag
6.00
3403.00
567.17
4.50
2410.00
535.56
10.50
5813.00
553.62
9. Ivica Golubić
Mostanje 1949
5.47
3074.00
561.97
5.50
3146.00
572.00
10.97
6220.00
567.00
10. Željko Rapaić
Rakovica
5.00
2804.00
560.80
6.00
3356.00
559.33
11.00
6160.00
560.00
11. Robert Tomljanović
Karlobag
4.00
2236.00
559.00
2.00
1065.00
532.50
6.00
3301.00
550.17
12. Predrag Premuž
Velebit II
4.00
2230.00
557.50
7.00
3997.00
571.00
11.00
6227.00
566.09
13. Zdravko Cegur
Željezničar Ka
6.00
3344.00
557.33
6.00
3342.00
557.00
12.00
6686.00
557.17
14. Antonio Sušanj
Obrtnik Og
5.50
3061.00
556.55
5.50
3053.00
555.09
11.00
6114.00
555.82
15. Zlatan Mazor
Policajac Og
7.00
3890.00
555.71
5.00
2939.00
587.80
12.00
6829.00
569.08
16. Leopold Jurković
Skrad
5.00
2757.00
551.40
7.00
3684.00
526.29
12.00
6441.00
536.75
17. Dragan Vučić
Obrtnik Og
6.00
3306.00
551.00
6.00
3424.00
570.67
12.00
6730.00
560.83
18. Darko Kelečić
Stara Hiža
6.00
3298.00
549.67
4.50
2404.00
534.22
10.50
5702.00
543.05
19. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
6.00
3297.00
549.50
6.00
3377.00
562.83
12.00
6674.00
556.17
20. Dane Gašparović
Rakovica
6.00
3293.00
548.83
6.00
3299.00
549.83
12.00
6592.00
549.33
21. Petar Martinac
Željezničar Ka
6.00
3288.00
548.00
6.00
3317.00
552.83
12.00
6605.00
550.42
22. Kristijan Jurković
Skrad
3.00
1640.00
546.67
6.00
3155.00
525.83
9.00
4795.00
532.78
23. Ivica Bunjevčević
Velebit II
3.59
1962.00
546.52
3.25
1727.00
531.38
6.84
3689.00
539.33
24. Tomislav Atalić
Velebit II
2.50
1366.00
546.40
5.00
2867.00
573.40
7.50
4233.00
564.40
25. Dean Žužić
Uljanik
6.00
3273.00
545.50
3.00
1681.00
560.33
9.00
4954.00
550.44
26. Josip Skender
Skrad
3.00
1636.00
545.33
4.50
2257.00
501.56
7.50
3893.00
519.07
27. Ivan Jelenić
Uljanik
7.00
3815.00
545.00
5.00
2609.00
521.80
12.00
6424.00
535.33
28. Damir Poljak
Obrtnik Og
6.00
3265.00
544.17
4.50
2498.00
555.11
10.50
5763.00
548.86
29. Davor Kostelac
Vatrogasac
6.00
3262.00
543.67
4.50
2472.00
549.33
10.50
5734.00
546.10
30. Josip Sušanj
Obrtnik Og
6.00
3262.00
543.67
6.00
3353.00
558.83
12.00
6615.00
551.25
31. Milan Butković
Karlobag
3.00
1629.00
543.00
4.00
2088.00
522.00
7.00
3717.00
531.00
32. Antun Sviličić
Stara Hiža
6.00
3250.00
541.67
5.00
2876.00
575.20
11.00
6126.00
556.91
33. Nikša Mendica
Uljanik
7.00
3780.00
540.00
5.00
2723.00
544.60
12.00
6503.00
541.92
34. Jako Filipi
Željezničar Ka
6.00
3232.00
538.67
5.00
2834.00
566.80
11.00
6066.00
551.45
35. Željko Tomljenović
Karlobag
5.00
2693.00
538.60
5.00
2848.00
569.60
10.00
5541.00
554.10
36. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
5.26
2830.00
538.02
6.00
3402.00
567.00
11.26
6232.00
553.46
37. Milan Mlinarić
Rakovica
6.00
3223.00
537.17
6.00
3320.00
553.33
12.00
6543.00
545.25
38. Dražen Draženović
Rakovica
6.00
3216.00
536.00
6.00
3100.00
516.67
12.00
6316.00
526.33
39. Mario Injić
Skrad
3.00
1606.00
535.33
5.50
2811.00
511.09
8.50
4417.00
519.65
40. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
3.00
1603.00
534.33
7.00
3900.00
557.14
10.00
5503.00
550.30
41. Damir Dobrinić
Stara Hiža
6.00
3194.00
532.33
6.00
3341.00
556.83
12.00
6535.00
544.58
42. Nenad Munčić
Željezničar Ka
4.75
2523.00
531.16
5.00
2778.00
555.60
9.75
5301.00
543.69
43. Danijel Bertović
Skrad
5.00
2653.00
530.60
6.00
3132.00
522.00
11.00
5785.00
525.91
44. Ivan Beljan
Mladost
5.00
2644.00
528.80
5.00
2580.00
516.00
10.00
5224.00
522.40
45. Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
4.27
2256.00
528.34
4.50
2483.00
551.78
8.77
4739.00
540.36
46. Denis Pavlačić
Mostanje 1949
4.75
2506.00
527.58
2.50
1343.00
537.20
7.25
3849.00
530.90
47. Ivan Janeš
Mladost
5.00
2633.00
526.60
6.00
3181.00
530.17
11.00
5814.00
528.55
48. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
5.00
2632.00
526.40
4.00
2142.00
535.50
9.00
4774.00
530.44
49. Anton Marković
Policajac Og
6.25
3286.00
525.76
4.50
2571.00
571.33
10.75
5857.00
544.84
50. Stefan Gotzmann
Skrad
5.00
2624.00
524.80
3.50
1799.00
514.00
8.50
4423.00
520.35
51. Ivica Profozić
Mostanje 1949
4.00
2097.00
524.25
3.00
1725.00
575.00
7.00
3822.00
546.00
52. Josip Hodak
Rakovica
4.00
2095.00
523.75
3.50
1843.00
526.57
7.50
3938.00
525.07
53. Goran Majetić
Vatrogasac
6.00
3133.00
522.17
6.00
3416.00
569.33
12.00
6549.00
545.75
54. Božo Pavlaković
Policajac Og
7.00
3652.00
521.71
5.00
2850.00
570.00
12.00
6502.00
541.83
55. Dušan Majnarić
Mladost
6.00
3124.00
520.67
5.00
2448.00
489.60
11.00
5572.00
506.55
56. Goran Tomljanović
Vatrogasac
4.00
2077.00
519.25
3.00
1607.00
535.67
7.00
3684.00
526.29
57. Damir Benčan
Stara Hiža
6.00
3108.00
518.00
5.50
2822.00
513.09
11.50
5930.00
515.65
58. Damir Devčić
Velebit II
3.00
1551.00
517.00
1.00
528.00
528.00
4.00
2079.00
519.75
59. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
5.50
2834.00
515.27
5.50
2992.00
544.00
11.00
5826.00
529.64
60. Mirko Turukalo
Mladost
5.00
2569.00
513.80
6.00
3005.00
500.83
11.00
5574.00
506.73
61. Mario Grabovac
Uljanik
6.00
3074.00
512.33
4.50
2281.00
506.89
10.50
5355.00
510.00
62. Mladen Hećimović
Policajac Og
7.00
3584.00
512.00
5.00
2736.00
547.20
12.00
6320.00
526.67
63. Želimir Ostojić
Vatrogasac
6.00
3068.00
511.33
6.00
3341.00
556.83
12.00
6409.00
534.08
64. Josip Bubić
Uljanik
7.00
3579.00
511.29
2.50
1213.00
485.20
9.50
4792.00
504.42
65. Željko Tonković
Mostanje 1949
3.50
1789.00
511.14
3.00
1647.00
549.00
6.50
3436.00
528.62
66. Ivan Katić
Stara Hiža
5.00
2546.00
509.20
5.17
2660.00
514.51
10.17
5206.00
511.90
67. Mirko Birač
Policajac Og
6.00
3020.00
503.33
5.00
2690.00
538.00
11.00
5710.00
519.09
68. Berislav Štimac
Mladost
5.00
2516.00
503.20
3.25
1539.00
473.54
8.25
4055.00
491.52
69. Božo Rogić
Vatrogasac
4.78
2402.00
502.51
5.00
2660.00
532.00
9.78
5062.00
517.59
70. Davor Matasić
Vatrogasac
3.75
1884.00
502.40
2.25
1289.00
572.89
6.00
3173.00
528.83
71. Matija Kraljić
Velebit II
3.50
1756.00
501.71
1.50
728.00
485.33
5.00
2484.00
496.80
72. Danko Gašparović
Policajac Og
3.75
1880.00
501.33
0.50
269.00
538.00
4.25
2149.00
505.65
73. Anton Ferderber
Mladost
5.00
2494.00
498.80
5.00
2483.00
496.60
10.00
4977.00
497.70
74. Slavko Kolar
Rakovica
3.00
1493.00
497.67
2.50
1274.00
509.60
5.50
2767.00
503.09
75. Ivica Jurković
Vatrogasac
4.50
2221.00
493.56
6.00
3215.00
535.83
10.50
5436.00
517.71
76. Karson Mirčić
Uljanik
4.00
1973.00
493.25
3.00
1440.00
480.00
7.00
3413.00
487.57
77. Branko Bajt
Policajac Og
4.50
2193.00
487.33
5.00
2650.00
530.00
9.50
4843.00
509.79
78. Petar Prebeg
Rakovica
3.50
1692.00
483.43
0.00
0.00
NaN
3.50
1692.00
483.43

Marin Stipetić
Obrtnik Og
0.74
450.00
608.11
0.50
263.00
526.00
1.24
713.00
575.00
Mate Sušanj
Obrtnik Og
0.50
293.00
586.00
1.75
902.00
515.43
2.25
1195.00
531.11
Nikola Mance
Skrad
2.00
1125.00
562.50
1.00
547.00
547.00
3.00
1672.00
557.33
Damir Sladović
Velebit II
2.00
1119.00
559.50
6.00
3364.00
560.67
8.00
4483.00
560.38
Jozo Begić
Mostanje 1949
0.50
279.00
558.00
2.00
1099.00
549.50
2.50
1378.00
551.20
Srećko Bićanić
Rakovica
2.00
1114.00
557.00
6.00
3310.00
551.67
8.00
4424.00
553.00
Alen Išić
Uljanik
2.00
1108.00
554.00
4.00
2054.00
513.50
6.00
3162.00
527.00
Darko Karlović
Mladost
2.32
1253.00
540.09
2.00
1098.00
549.00
4.32
2351.00
544.21
Aleksandar Caga
Karlobag
2.00
1051.00
525.50
1.00
529.00
529.00
3.00
1580.00
526.67
Dino Jelinić
Karlobag
2.00
1048.00
524.00
3.50
1875.00
535.71
5.50
2923.00
531.45
Željko Laskač
Mostanje 1949
2.28
1191.00
522.37
1.50
804.00
536.00
3.78
1995.00
527.78
Dražen Netahli
Vatrogasac
0.47
244.00
519.15
3.25
1683.00
517.85
3.72
1927.00
518.01
Ervin Goldašić
Stara Hiža
2.00
1037.00
518.50
2.83
1537.00
543.11
4.83
2574.00
532.92
Andrija Majetić
Velebit II
1.50
773.00
515.33
2.75
1405.00
510.91
4.25
2178.00
512.47
Saša Gorupić
Skrad
1.00
513.00
513.00
1.25
624.00
499.20
2.25
1137.00
505.33
Toni Rupe
Skrad
2.00
1017.00
508.50
3.50
1794.00
512.57
5.50
2811.00
511.09
Vladimir Vinski
Željezničar Ka
1.00
505.00
505.00
0.00
0.00
NaN
1.00
505.00
505.00
Želimir Trgovčić
Željezničar Ka
0.75
378.00
504.00
2.50
1327.00
530.80
3.25
1705.00
524.62
Branimir Arbanas
Skrad
0.50
247.00
494.00
2.75
1336.00
485.82
3.25
1583.00
487.08
Ivan Umolac
Mladost
1.00
491.00
491.00
0.75
326.00
434.67
1.75
817.00
466.86
Erik Netahli
Vatrogasac
0.50
239.00
478.00
0.00
0.00
NaN
0.50
239.00
478.00
Srečko Buršić
Uljanik
3.00
1421.00
473.67
2.50
1081.00
432.40
5.50
2502.00
454.91
Josip Orešković
Velebit II
1.91
881.00
461.26
1.40
703.00
502.14
3.31
1584.00
478.55
Vedran Bukovac
Velebit II
1.00
460.00
460.00
0.10
40.00
400.00
1.10
500.00
454.55
Dario Injić
Skrad
0.50
229.00
458.00
1.00
492.00
492.00
1.50
721.00
480.67
Ante Krizmanić
Rakovica
0.50
221.00
442.00
0.00
0.00
NaN
0.50
221.00
442.00
Pero Rajčić
Mladost
0.68
298.00
438.24
0.00
0.00
NaN
0.68
298.00
438.24
Zlatko Neralić
Policajac Og
0.50
203.00
406.00
0.00
0.00
NaN
0.50
203.00
406.00
Josip Sabljarić
Mostanje 1949
0.23
92.00
400.00
0.00
0.00
NaN
0.23
92.00
400.00
Drago Stipeć
Mladost
1.00
318.00
318.00
1.00
492.00
492.00
2.00
810.00
405.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Karlobag
6.0
13429
6662
20091
558.08
197
6.0
13351
6609
19960
554.44
186
12.0
26780
13271
40051
556.26
383
2. Obrtnik Og
6.0
13327
6601
19928
553.56
183
6.0
13531
6708
20239
562.19
173
12.0
26858
13309
40167
557.88
356
3. Mostanje 1949
6.0
13303
6394
19697
547.14
206
6.0
13650
7072
20722
575.61
148
12.0
26953
13466
40419
561.38
354
4. Željezničar Ka
6.0
13118
6283
19401
538.92
174
6.0
13369
6598
19967
554.64
173
12.0
26487
12881
39368
546.78
347
5. Skrad
5.0
10945
5102
16047
534.90
205
7.0
14757
6874
21631
515.02
267
12.0
25702
11976
37678
523.31
472
6. Velebit II
5.0
10838
5147
15985
532.83
170
7.0
15472
7882
23354
556.05
166
12.0
26310
13029
39339
546.38
336
7. Rakovica
6.0
12976
6175
19151
531.97
244
6.0
13150
6352
19502
541.72
211
12.0
26126
12527
38653
536.85
455
8. Stara Hiža
6.0
13060
6005
19065
529.58
270
6.0
13157
6142
19299
536.08
244
12.0
26217
12147
38364
532.83
514
9. Uljanik
7.0
15050
6973
22023
524.36
315
5.0
10490
4847
15337
511.23
197
12.0
25540
11820
37360
518.89
512
10. Policajac Og
7.0
14903
6805
21708
516.86
327
5.0
11211
5494
16705
556.83
171
12.0
26114
12299
38413
533.51
498
11. Vatrogasac
6.0
12714
5816
18530
514.72
267
6.0
13320
6363
19683
546.75
196
12.0
26034
12179
38213
530.74
463
12. Mladost
6.0
12748
5592
18340
509.44
305
6.0
12698
5469
18167
504.64
299
12.0
25446
11061
36507
507.04
604
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više