Pregled svih liga

Mladost

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Mladost
Adresa: A. Starčevića 3, 51 300 Delnice
Email: pero.rajcic@ri.t-com.hr

Kuglana: GSC Delnice   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 15:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Pero Rajčić 098 262 420 pero.rajcic@ri.t-com.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivan Janeš
120844
120844
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
8.0
0.0
405.0
160.0
565.0
2. Ivan Beljan
121216
121216
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
8.0
0.0
370.0
192.0
562.0
3. Dušan Majnarić
121218
121218
1.0
0.0
0.0
0.0
1.5
0.0
13.0
0.0
381.0
137.0
518.0
4. Mirko Turukalo
121225
121225
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
7.0
0.0
345.0
170.0
515.0
5. Anton Ferderber
121821
121821
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
7.0
0.0
346.0
147.0
493.0
6. Berislav Štimac
120883
120883
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
15.0
0.0
330.0
121.0
451.0
BEZ NASTUPA
1. Darko Karlović
120846
120846
2. Dragutin Komadina
121825
121825
3. Ninoslav Pleše
121219
121219
4. Pero Rajčić
121221
121221
5. Rajko Rajčić
121222
121222
6. Drago Stipeć
121223
121223
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 6 Željezničar Ka Mladost Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3104) 11.09.2021 14:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
2 7 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
18.09.2021 18:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
3 18 Mladost Policajac Og GSC Delnice
1-4
25.09.2021 17:00 | | |
4 20 Skrad Mladost Zeleni Vir
1-4
02.10.2021 17:00 | | |
5 29 Mladost Vatrogasac GSC Delnice
1-4
09.10.2021 17:00 | | |
6 33 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
17.10.2021 18:00 | | |
7 40 Mladost Uljanik GSC Delnice
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
8 46 Obrtnik Og Mladost Klek
1-4
31.10.2021 17:00 | | |
9 51 Mladost Stara Hiža GSC Delnice
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
10 59 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
14.11.2021 15:00 | | |
11 62 Mladost Rakovica GSC Delnice
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
12 72 Mladost Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
13 73 Mladost Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
14 84 Policajac Og Mladost Klek
1-4
30.01.2022 14:00 | | |
15 86 Mladost Skrad GSC Delnice
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
16 95 Vatrogasac Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
17 99 Mladost Karlobag GSC Delnice
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
18 106 Uljanik Mladost DS Mate Parlov
1-4
27.02.2022 11:00 | | |
19 112 Mladost Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
20 117 Stara Hiža Mladost Dom HV Zrinski
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
21 125 Mladost Velebit II GSC Delnice
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 128 Rakovica Mladost Hotel Jezero
1-4
27.03.2022 16:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više