Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Dubovac
Karlovac
9 8 0 1 16 53.0 19.0
2. Korana II
Slunj
9 7 0 2 14 50.0 22.0
3. Visočica
Gospić
9 7 0 2 14 49.0 23.0
4. Gacka
Otočac
9 6 0 3 12 46.0 26.0
5. Poštar Og
Ogulin
9 4 0 5 8 36.0 36.0
6. Euphoria
Ogulin
9 3 2 4 8 32.0 40.0
7. Mantinela I
Karlovac
9 3 1 5 7 31.0 41.0
8. Korana III
Slunj
9 3 0 6 6 26.0 46.0
9. Željezničar-Branitelj
Ogulin
9 2 1 6 5 25.5 46.5
10. Mantinela II
Karlovac
9 0 0 9 0 11.5 60.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3240 : 3274) 25.09.2021 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
1 2 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (2887 : 3072) 25.09.2021 10:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
1 3 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3295 : 3329) 26.09.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
1 4 Korana II Mantinela I Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3212 : 3081) 26.09.2021 17:00 Ivan Petrović, C
Mario Rendulić, D
| | |
1 5 Dubovac Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3259 : 3121) 26.09.2021 10:00 Ivona Škalamera, A
Nikola Kelečić, B
| | |
2 6 Visočica Euphoria Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3119) 03.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Tanja Galac, D
| | |
2 7 Mantinela I Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3116 : 3273) 01.10.2021 17:30 Davor Celinšćak, A
Danijela Škalamera, A
| | |
2 8 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3200 : 3289) 03.10.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
2 9 Korana III Poštar Og Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (2984 : 3045) 03.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
2 10 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3259 : 2900) 02.10.2021 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 11 Mantinela II Visočica Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3072 : 3125) 09.10.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
3 12 Poštar Og Gacka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3234 : 3299) 10.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Zlatan Mazor, C
| | |
3 13 Korana II Korana III Šanac
1-4
8.0 : 0.0 (3178 : 3055) 10.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
3 14 Dubovac Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3296 : 3004) 10.10.2021 10:00 Davor Celinšćak, A
Danijela Škalamera, A
| | |
3 15 Euphoria Mantinela I Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3262 : 3201) 09.10.2021 13:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
4 16 Visočica Mantinela I Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3222 : 3058) 17.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Karolina Grčević, C
| | |
4 17 Željezničar-Branitelj Euphoria Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3149 : 3109) 17.10.2021 10:00 Josip Sušanj, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
4 18 Korana III Dubovac Šanac
1-4
1.0 : 7.0 (3056 : 3241) 17.10.2021 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
4 19 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3184 : 3104) 16.10.2021 19:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
4 20 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2795 : 3112) 16.10.2021 10:00 Nedeljko Vojak, C
Natalija Sonički, D
| | |
5 21 Poštar Og Visočica Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3210 : 3392) 24.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, C
| | |
5 22 Korana II Mantinela II Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3171 : 2984) 24.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
5 23 Dubovac Gacka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3349 : 3196) 24.10.2021 10:00 Nikola Kelečić, B
Igor Vazgeč, D
| | |
5 24 Euphoria Korana III Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3252) 23.10.2021 13:00 Božo Pavlaković, A
Zlatan Mazor, C
| | |
5 25 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3186) 23.10.2021 10:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, D
| | |
6 26 Visočica Željezničar-Branitelj Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3241 : 3023) 31.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Ivana Rapo, D
| | |
6 27 Korana III Mantinela I Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3073 : 3047) 31.10.2021 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
6 28 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3091 : 3081) 30.10.2021 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 29 Mantinela II Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2941 : 3223) 26.10.2021 18:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
6 30 Poštar Og Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3229 : 3371) 31.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
7 31 Korana II Visočica Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3173) 07.11.2021 15:00 Jurica Bogović, B
| | |
7 32 Dubovac Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3299 : 3184) 07.11.2021 10:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
7 33 Euphoria Mantinela II Klek
1-4
8.0 : 0.0 (3272 : 3043) 06.11.2021 13:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
7 34 Mantinela I Gacka Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3159 : 3114) 06.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
7 35 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3141 : 3245) 05.11.2021 18:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
8 36 Visočica Korana III Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3241 : 2991) 14.11.2021 12:00 Dijana Mlinarić, B
Gordana Gračan, B
| | |
8 37 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2941) 13.11.2021 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
8 38 Mantinela II Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2864 : 3093) 13.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
8 39 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3389 : 3226) 14.11.2021 10:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
8 40 Korana II Dubovac Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3279 : 3150) 14.11.2021 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
9 41 Dubovac Visočica Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3263 : 3210) 21.11.2021 10:00 Nikola Kelečić, B
Natalija Sonički, D
| | |
9 42 Euphoria Korana II Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3282 : 3255) 20.11.2021 13:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, C
| | |
9 43 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3192 : 3221) 20.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
9 44 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
7.5 : 0.5 (3195 : 3064) 21.11.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
9 45 Korana III Gacka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3074 : 3079) 21.11.2021 11:00 Ivan Petrović, C
| | |
10 46 Visočica Gacka Hotel Jezero
1-4
16.01.2022 12:00 | | |
10 47 Korana III Mantinela II Šanac
1-4
16.01.2022 17:00 | | |
10 48 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
16.01.2022 10:00 | | |
10 49 Mantinela I Korana II Dom HV Zrinski
1-4
15.01.2022 10:00 | | |
10 50 Euphoria Dubovac Klek
1-4
15.01.2022 14:00 | | |
11 51 Euphoria Visočica Klek
1-4
22.01.2022 13:00 | | |
11 52 Dubovac Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
23.01.2022 10:00 | | |
11 53 Korana II Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
23.01.2022 17:00 | | |
11 54 Poštar Og Korana III Klek
1-4
23.01.2022 10:00 | | |
11 55 Mantinela II Gacka Dom HV Zrinski
1-4
22.01.2022 10:00 | | |
12 56 Visočica Mantinela II Hotel Jezero
1-4
30.01.2022 12:00 | | |
12 57 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
29.01.2022 18:00 | | |
12 58 Korana III Korana II Šanac
1-4
30.01.2022 17:00 | | |
12 59 Željezničar-Branitelj Dubovac Klek
1-4
30.01.2022 10:00 | | |
12 60 Mantinela I Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
29.01.2022 10:00 | | |
13 61 Mantinela I Visočica Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2022 10:00 | | |
13 62 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
05.02.2022 13:00 | | |
13 63 Dubovac Korana III Dom HV Zrinski
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
13 64 Korana II Gacka Šanac
1-4
06.02.2022 17:00 | | |
13 65 Poštar Og Mantinela II Klek
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
14 66 Visočica Poštar Og Hotel Jezero
1-4
13.02.2022 12:00 | | |
14 67 Mantinela II Korana II Dom HV Zrinski
1-4
12.02.2022 10:00 | | |
14 68 Gacka Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2022 18:00 | | |
14 69 Korana III Euphoria Šanac
1-4
13.02.2022 17:00 | | |
14 70 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
13.02.2022 10:00 | | |
15 71 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
15 72 Mantinela I Korana III Dom HV Zrinski
1-4
19.02.2022 10:00 | | |
15 73 Euphoria Gacka Klek
1-4
19.02.2022 13:00 | | |
15 74 Dubovac Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
15 75 Korana II Poštar Og Šanac
1-4
20.02.2022 17:00 | | |
16 76 Visočica Korana II Hotel Jezero
1-4
27.02.2022 12:00 | | |
16 77 Poštar Og Dubovac Klek
1-4
27.02.2022 10:00 | | |
16 78 Mantinela II Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2022 10:00 | | |
16 79 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
16 80 Korana III Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
17 81 Korana III Visočica Šanac
1-4
06.03.2022 17:00 | | |
17 82 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
06.03.2022 10:00 | | |
17 83 Mantinela I Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
05.03.2022 10:00 | | |
17 84 Euphoria Poštar Og Klek
1-4
05.03.2022 13:00 | | |
17 85 Dubovac Korana II Dom HV Zrinski
1-4
06.03.2022 10:00 | | |
18 86 Visočica Dubovac Hotel Jezero
1-4
13.03.2022 12:00 | | |
18 87 Korana II Euphoria Šanac
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
18 88 Poštar Og Mantinela I Klek
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
18 89 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2022 10:00 | | |
18 90 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
5.00
2904
572.86
3476.86
579.48
2. Venesa Bogdanović
Željezničar-Branitelj
4.00
2276
583.33
2859.33
571.87
3. Petar Grašić
Korana II
3.00
1718
541.00
2259.00
564.75
4. Zvonko Salopek
Poštar Og
4.00
2218
586.20
2804.20
560.84
5. Josip Bogović
Korana II
4.00
2223
539.25
2762.25
552.45
6. Krešimir Mesić
Visočica
5.00
2763
551.25
3314.25
552.38
7. Ivan Marić
Visočica
4.00
2191
549.00
2740.00
548.00
8. Ignac Kasunić
Dubovac
4.00
2181
555.80
2736.80
547.36
9. Željko Odorčić
Gacka
3.46
1874
567.15
2441.15
547.34
10. Željko Bićanić
Gacka
3.39
1870
531.00
2401.00
546.92
11. Nedeljko Vojak
Dubovac
4.00
2161
572.40
2733.40
546.68
12. Željko Božičević
Dubovac
4.00
2157
554.22
2711.22
542.24
13. Mijo Tomašić
Dubovac
4.00
2165
546.00
2711.00
542.20
14. Tomislav Vuković
Korana II
3.00
1636
531.75
2167.75
541.94
15. Gregor Mihelčić
Euphoria
4.00
2131
577.25
2708.25
541.65
16. Milan Majetić
Visočica
5.00
2715
532.75
3247.75
541.29
17. Goran Živčić
Korana II
4.00
2184
522.40
2706.40
541.28
18. Damir Vuković
Korana II
4.00
2164
542.40
2706.40
541.28
19. Marko Božičević
Poštar Og
3.00
1622
533.00
2155.00
538.75
20. Darko Alešković
Gacka
3.08
1640
557.00
2197.00
538.48
21. Miroslav Kurelac
Euphoria
4.00
2146
536.50
2682.50
536.50
22. Marijan Mlađan
Dubovac
3.00
1612
529.78
2141.78
535.44
23. Mile Štrk
Poštar Og
4.00
2137
531.53
2668.53
533.71
24. Željko Magdić
Korana III
4.50
2427
507.50
2934.50
533.55
25. Denis Cindrić
Euphoria
5.00
2628
562.00
3190.00
531.67
26. Tomislav Marković
Gacka
3.00
1583
542.60
2125.60
531.40
27. Željko Požega
Korana II
4.00
2124
531.58
2655.58
531.12
28. Darko Kuštreba
Dubovac
3.56
1883
536.00
2419.00
530.48
29. Mihael Lukić
Mantinela I
5.00
2647
527.00
3174.00
529.00
30. Darko Špoljarić
Mantinela I
4.00
2115
515.50
2630.50
526.10
31. Nikica Došen
Visočica
5.00
2621
527.25
3148.25
524.71
32. Božo Bižanović
Gacka
3.54
1845
523.75
2368.75
521.75
33. Iva Francetić
Euphoria
5.00
2610
520.00
3130.00
521.67
34. Nikola Kostelac
Gacka
3.00
1562
524.00
2086.00
521.50
35. Ivan Sabljak
Poštar Og
4.00
2059
541.18
2600.18
520.04
36. Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
5.00
2580
535.75
3115.75
519.29
37. Fabijan Bodlović
Visočica
4.75
2447
537.33
2984.33
519.01
38. Željko Fuček
Mantinela II
3.00
1524
543.67
2067.67
516.92
39. Dragan Ćuk
Euphoria
4.00
2002
539.59
2541.59
508.32
40. Željko Belobrajdić
Mantinela I
4.00
2018
522.67
2540.67
508.13
41. Jure Smolčić
Mantinela II
3.50
1766
519.00
2285.00
507.78
42. Davor Stipetić
Poštar Og
4.00
1974
551.40
2525.40
505.08
43. Ivica Puškarić
Željezničar-Branitelj
4.00
2008
508.29
2516.29
503.26
44. Zdenko Pomoravec
Mantinela II
4.00
2018
487.06
2505.06
501.01
45. Zlatko Osmičević
Mantinela II
3.00
1461
502.33
1963.33
490.83
46. Mladen Briški
Mantinela II
3.00
1447
477.50
1924.50
481.13

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
5.00
2904.00
580.80
3.50
2005.00
572.86
8.50
4909.00
577.53
2. Petar Grašić
Korana II
3.00
1718.00
572.67
5.00
2705.00
541.00
8.00
4423.00
552.88
3. Venesa Bogdanović
Željezničar-Branitelj
4.00
2276.00
569.00
3.00
1750.00
583.33
7.00
4026.00
575.14
4. Josip Bogović
Korana II
4.00
2223.00
555.75
4.00
2157.00
539.25
8.00
4380.00
547.50
5. Zvonko Salopek
Poštar Og
4.00
2218.00
554.50
5.00
2931.00
586.20
9.00
5149.00
572.11
6. Krešimir Mesić
Visočica
5.00
2763.00
552.60
4.00
2205.00
551.25
9.00
4968.00
552.00
7. Željko Bićanić
Gacka
3.39
1870.00
551.62
2.00
1062.00
531.00
5.39
2932.00
543.97
8. Ivan Marić
Visočica
4.00
2191.00
547.75
4.00
2196.00
549.00
8.00
4387.00
548.38
9. Lucija Petrović
Korana III
3.00
1639.00
546.33
3.00
1561.00
520.33
6.00
3200.00
533.33
10. Ivica Atalić
Gacka
2.00
1092.00
546.00
5.00
2630.00
526.00
7.00
3722.00
531.71
11. Goran Živčić
Korana II
4.00
2184.00
546.00
5.00
2612.00
522.40
9.00
4796.00
532.89
12. Tomislav Vuković
Korana II
3.00
1636.00
545.33
4.00
2127.00
531.75
7.00
3763.00
537.57
13. Ignac Kasunić
Dubovac
4.00
2181.00
545.25
5.00
2779.00
555.80
9.00
4960.00
551.11
14. Milan Majetić
Visočica
5.00
2715.00
543.00
4.00
2131.00
532.75
9.00
4846.00
538.44
15. Željko Odorčić
Gacka
3.46
1874.00
541.62
3.47
1968.00
567.15
6.93
3842.00
554.40
16. Mijo Tomašić
Dubovac
4.00
2165.00
541.25
5.00
2730.00
546.00
9.00
4895.00
543.89
17. Damir Vuković
Korana II
4.00
2164.00
541.00
5.00
2712.00
542.40
9.00
4876.00
541.78
18. Marko Božičević
Poštar Og
3.00
1622.00
540.67
1.00
533.00
533.00
4.00
2155.00
538.75
19. Nedeljko Vojak
Dubovac
4.00
2161.00
540.25
5.00
2862.00
572.40
9.00
5023.00
558.11
20. Željko Magdić
Korana III
4.50
2427.00
539.33
4.00
2030.00
507.50
8.50
4457.00
524.35
21. Željko Božičević
Dubovac
4.00
2157.00
539.25
4.50
2494.00
554.22
8.50
4651.00
547.18
22. Marijan Mlađan
Dubovac
3.00
1612.00
537.33
4.50
2384.00
529.78
7.50
3996.00
532.80
23. Miroslav Kurelac
Euphoria
4.00
2146.00
536.50
4.00
2146.00
536.50
8.00
4292.00
536.50
24. Ivan Obajdin
Korana III
3.50
1871.00
534.57
3.50
1785.00
510.00
7.00
3656.00
522.29
25. Mile Štrk
Poštar Og
4.00
2137.00
534.25
4.25
2259.00
531.53
8.25
4396.00
532.85
26. Gregor Mihelčić
Euphoria
4.00
2131.00
532.75
4.00
2309.00
577.25
8.00
4440.00
555.00
27. Darko Alešković
Gacka
3.08
1640.00
532.47
3.00
1671.00
557.00
6.08
3311.00
544.57
28. Željko Požega
Korana II
4.00
2124.00
531.00
4.94
2626.00
531.58
8.94
4750.00
531.32
29. Miroslav Obajdin
Euphoria
2.75
1458.00
530.18
0.00
0.00
NaN
2.75
1458.00
530.18
30. Mihael Lukić
Mantinela I
5.00
2647.00
529.40
3.00
1581.00
527.00
8.00
4228.00
528.50
31. Darko Kuštreba
Dubovac
3.56
1883.00
528.93
2.00
1072.00
536.00
5.56
2955.00
531.47
32. Darko Špoljarić
Mantinela I
4.00
2115.00
528.75
2.00
1031.00
515.50
6.00
3146.00
524.33
33. Tomislav Marković
Gacka
3.00
1583.00
527.67
5.00
2713.00
542.60
8.00
4296.00
537.00
34. Josip Barilović
Mantinela I
3.50
1842.00
526.29
2.50
1264.00
505.60
6.00
3106.00
517.67
35. Milan Ostović
Željezničar-Branitelj
3.75
1972.00
525.87
2.50
1399.00
559.60
6.25
3371.00
539.36
36. Denis Cindrić
Euphoria
5.00
2628.00
525.60
4.00
2248.00
562.00
9.00
4876.00
541.78
37. Kristijan Horvatić
Mantinela II
2.00
1051.00
525.50
1.00
517.00
517.00
3.00
1568.00
522.67
38. Ivan Stipetić
Poštar Og
2.25
1181.00
524.89
3.50
1846.00
527.43
5.75
3027.00
526.43
39. Barbara Špelić
Korana III
3.50
1837.00
524.86
2.00
1016.00
508.00
5.50
2853.00
518.73
40. Mario Rendulić
Korana III
3.00
1574.00
524.67
3.00
1498.00
499.33
6.00
3072.00
512.00
41. Mile Žaja
Mantinela I
3.00
1573.00
524.33
4.00
2278.00
569.50
7.00
3851.00
550.14
42. Nikica Došen
Visočica
5.00
2621.00
524.20
4.00
2109.00
527.25
9.00
4730.00
525.56
43. Iva Francetić
Euphoria
5.00
2610.00
522.00
4.00
2080.00
520.00
9.00
4690.00
521.11
44. Božo Bižanović
Gacka
3.54
1845.00
521.19
4.00
2095.00
523.75
7.54
3940.00
522.55
45. Nikola Kostelac
Gacka
3.00
1562.00
520.67
5.00
2620.00
524.00
8.00
4182.00
522.75
46. Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
5.00
2580.00
516.00
4.00
2143.00
535.75
9.00
4723.00
524.78
47. Igor Vazgeč
Mantinela I
2.50
1290.00
516.00
3.00
1607.00
535.67
5.50
2897.00
526.73
48. Hrvoje Kurelac
Euphoria
3.00
1547.00
515.67
2.00
1141.00
570.50
5.00
2688.00
537.60
49. Fabijan Bodlović
Visočica
4.75
2447.00
515.16
3.00
1612.00
537.33
7.75
4059.00
523.74
50. Ivan Sabljak
Poštar Og
4.00
2059.00
514.75
4.25
2300.00
541.18
8.25
4359.00
528.36
51. Ivan Mateša
Mantinela I
3.00
1525.00
508.33
3.00
1591.00
530.33
6.00
3116.00
519.33
52. Željko Fuček
Mantinela II
3.00
1524.00
508.00
3.00
1631.00
543.67
6.00
3155.00
525.83
53. Ivan Obajdin
Korana III
2.50
1264.00
505.60
1.25
625.00
500.00
3.75
1889.00
503.73
54. Jure Smolčić
Mantinela II
3.50
1766.00
504.57
2.00
1038.00
519.00
5.50
2804.00
509.82
55. Zdenko Pomoravec
Mantinela II
4.00
2018.00
504.50
4.25
2070.00
487.06
8.25
4088.00
495.52
56. Željko Belobrajdić
Mantinela I
4.00
2018.00
504.50
1.50
784.00
522.67
5.50
2802.00
509.45
57. Nikica Rački
Željezničar-Branitelj
3.55
1786.00
503.10
3.00
1610.00
536.67
6.55
3396.00
518.47
58. Ivica Puškarić
Željezničar-Branitelj
4.00
2008.00
502.00
3.50
1779.00
508.29
7.50
3787.00
504.93
59. Dragan Ćuk
Euphoria
4.00
2002.00
500.50
2.93
1581.00
539.59
6.93
3583.00
517.03
60. Ivan Kirasić
Željezničar-Branitelj
2.50
1244.00
497.60
1.50
735.00
490.00
4.00
1979.00
494.75
61. Davor Stipetić
Poštar Og
4.00
1974.00
493.50
5.00
2757.00
551.40
9.00
4731.00
525.67
62. Dinko Puškarić
Korana III
3.00
1477.00
492.33
2.75
1350.00
490.91
5.75
2827.00
491.65
63. Zlatko Osmičević
Mantinela II
3.00
1461.00
487.00
3.00
1507.00
502.33
6.00
2968.00
494.67
64. Mladen Briški
Mantinela II
3.00
1447.00
482.33
2.00
955.00
477.50
5.00
2402.00
480.40
65. Tomislav Oštarčević
Mantinela II
2.50
1159.00
463.60
2.50
1191.00
476.40
5.00
2350.00
470.00

Barbara Žilić
Željezničar-Branitelj
2.00
1111.00
555.50
1.00
517.00
517.00
3.00
1628.00
542.67
Katja Obajdin
Korana III
0.50
277.00
554.00
0.50
245.00
490.00
1.00
522.00
522.00
Bojan Jagorinec
Mantinela II
1.50
816.00
544.00
3.50
1795.00
512.86
5.00
2611.00
522.20
Antonio Petrović
Korana III
2.00
1068.00
534.00
2.00
1116.00
558.00
4.00
2184.00
546.00
Haris Ligata
Željezničar-Branitelj
1.75
912.00
521.14
3.50
1782.00
509.14
5.25
2694.00
513.14
Milorad Rašković
Dubovac
1.00
519.00
519.00
3.75
2011.00
536.27
4.75
2530.00
532.63
Igor Štefanac
Mantinela II
1.00
519.00
519.00
2.00
1003.00
501.50
3.00
1522.00
507.33
Mile Štefanac
Korana III
1.00
512.00
512.00
1.00
499.00
499.00
2.00
1011.00
505.50
Zdravko Obajdin
Korana II
1.00
508.00
508.00
2.00
1089.00
544.50
3.00
1597.00
532.33
Ivica Brozović
Euphoria
2.25
1134.00
504.00
3.07
1591.00
518.24
5.32
2725.00
512.22
Milan Domitrović
Poštar Og
1.00
503.00
503.00
3.75
1990.00
530.67
4.75
2493.00
524.84
Luka Vučić
Mantinela I
2.00
1006.00
503.00
3.00
1578.00
526.00
5.00
2584.00
516.80
Nika Božičević
Korana III
1.00
501.00
501.00
0.00
0.00
NaN
1.00
501.00
501.00
Goran Sabljak
Poštar Og
1.75
868.00
496.00
3.00
1614.00
538.00
4.75
2482.00
522.53
Igor Špoljarić
Mantinela I
1.50
737.00
491.33
1.00
519.00
519.00
2.50
1256.00
502.40
Mateo Benović
Željezničar-Branitelj
1.00
490.00
490.00
0.50
242.00
484.00
1.50
732.00
488.00
Josip Latković
Mantinela I
1.00
485.00
485.00
0.00
0.00
NaN
1.00
485.00
485.00
Tomislav Tonković
Gacka
1.50
726.00
484.00
1.00
531.00
531.00
2.50
1257.00
502.80
Juraj Palajsa
Mantinela I
0.50
242.00
484.00
1.00
496.00
496.00
1.50
738.00
492.00
Mihael Bićanić
Gacka
1.03
496.00
481.55
0.50
218.00
436.00
1.53
714.00
466.67
Ivana Magdić
Korana III
0.50
240.00
480.00
0.50
252.00
504.00
1.00
492.00
492.00
Tomislav Šebalj
Dubovac
0.44
209.00
475.00
0.25
134.00
536.00
0.69
343.00
497.10
Lukas Bogović
Korana III
1.50
705.00
470.00
0.50
210.00
420.00
2.00
915.00
457.50
Drago Malkoč
Korana II
1.00
462.00
462.00
0.06
59.00
983.33
1.06
521.00
491.51
Vladimir Glavač
Mantinela II
0.50
230.00
460.00
3.50
1439.00
411.14
4.00
1669.00
417.25
Marijan Žilić
Željezničar-Branitelj
2.45
1104.00
450.61
1.50
728.00
485.33
3.95
1832.00
463.80
Ivana Holjevac
Korana III
0.50
223.00
446.00
0.00
0.00
NaN
0.50
223.00
446.00
Slavko Kalanj
Visočica
0.25
108.00
432.00
1.50
775.00
516.67
1.75
883.00
504.57
Nikola Došen
Visočica
1.00
425.00
425.00
0.00
0.00
NaN
1.00
425.00
425.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Korana II
4.0
8838
4181
13019
542.46
169
5.0
10824
5263
16087
536.23
158
9.0
19662
9444
29106
539.00
327
2. Visočica
5.0
10899
5275
16174
539.13
175
4.0
8752
4281
13033
543.04
118
9.0
19651
9556
29207
540.87
293
3. Dubovac
4.0
8599
4288
12887
536.96
108
5.0
11095
5371
16466
548.87
142
9.0
19694
9659
29353
543.57
250
4. Gacka
4.0
8650
4038
12688
528.67
173
5.0
10947
5062
16009
533.63
231
9.0
19597
9100
28697
531.43
404
5. Poštar Og
4.0
8661
3901
12562
523.42
178
5.0
11108
5249
16357
545.23
215
9.0
19769
9150
28919
535.54
393
6. Euphoria
5.0
10830
4826
15656
521.87
262
4.0
8934
4162
13096
545.67
203
9.0
19764
8988
28752
532.44
465
7. Korana III
5.0
10709
4906
15615
520.50
259
4.0
8469
3718
12187
507.79
201
9.0
19178
8624
27802
514.85
460
8. Željezničar-Branitelj
5.0
10683
4800
15483
516.10
295
4.0
8654
4031
12685
528.54
204
9.0
19337
8831
28168
521.63
499
9. Mantinela I
5.0
10657
4823
15480
516.00
240
4.0
8631
4098
12729
530.38
171
9.0
19288
8921
28209
522.39
411
10. Mantinela II
4.0
8495
3496
11991
499.63
303
5.0
10237
4322
14559
485.30
390
9.0
18732
7818
26550
491.67
693
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više