Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. ŽKK Osijek '97
Osijek
3 3 0 0 6 21.0 3.0
2. ŽKK Đakovo
Đakovo
2 2 0 0 4 13.0 3.0
3. Obrtnik Ng
Nova Gradiška
2 2 0 0 4 12.0 4.0
4. ŽKK Obrtnik SB
Slavonski Brod
2 1 0 1 2 9.0 7.0
5. Beli Manastir
Beli Manastir
4 1 0 3 2 9.0 23.0
6. ŽKK Pitomača
Pitomača
4 1 0 3 2 9.0 23.0
7. Sloboda-Tvin
Virovitica
3 0 0 3 0 7.0 17.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Obrtnik SB Beli Manastir SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3147 : 2935) 26.09.2021 14:00 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
1 2 Obrtnik Ng Sloboda-Tvin Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3009 : 2957) 26.09.2021 14:00 Mario Brađašević, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
1 3 ŽKK Osijek '97 ŽKK Pitomača Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3167 : 2810) 25.09.2021 12:30 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
2 4 ŽKK Đakovo ŽKK Pitomača Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3212 : 2845) 02.10.2021 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
2 5 Sloboda-Tvin ŽKK Osijek '97 ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2758 : 2883) 03.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
2 6 Beli Manastir Obrtnik Ng Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3016 : 3155) 02.10.2021 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
3 7 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Đakovo SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3087 : 3096) 09.10.2021 14:00 Krešimir Grčević, A
Ivan Keser, C
| | |
3 8 ŽKK Osijek '97 Beli Manastir Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3194 : 2862) 09.10.2021 12:30 Matija Tutnjević, B
Dario Radoš, C
| | |
3 9 ŽKK Pitomača Sloboda-Tvin Pitomača
1-4
6.0 : 2.0 (3071 : 2934) 10.10.2021 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Robert Kereta, B
| | |
4 10 ŽKK Đakovo Sloboda-Tvin Fortuna
1-4
17.10.2021 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
4 11 Beli Manastir ŽKK Pitomača Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3038 : 2917) 12.10.2021 16:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
4 12 ŽKK Obrtnik SB Obrtnik Ng SRC Vijuš
1-4
16.10.2021 14:00 Krešimir Grčević, A
Ivan Keser, C
| | |
5 13 Obrtnik Ng ŽKK Đakovo Exit
1-4
23.10.2021 14:00 Matej Zboril, A
Josip Bošnjak, C
| | |
5 14 ŽKK Osijek '97 ŽKK Obrtnik SB Pampas
1-6
23.10.2021 12:30 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
5 15 Sloboda-Tvin Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
24.10.2021 14:00 Robert Kereta, B
Željko Kermend, B
| | |
6 16 ŽKK Đakovo Beli Manastir Fortuna
1-4
31.10.2021 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
6 17 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Pitomača SRC Vijuš
1-4
30.10.2021 14:00 Igor Krajnović, A
Hrvoje Ćosić, D
| | |
6 18 Obrtnik Ng ŽKK Osijek '97 Exit
1-4
30.10.2021 14:00 | | |
7 19 ŽKK Osijek '97 ŽKK Đakovo Pampas
1-6
06.11.2021 12:30 | | |
7 20 ŽKK Pitomača Obrtnik Ng Pitomača
1-4
06.11.2021 14:00 | | |
7 21 Sloboda-Tvin ŽKK Obrtnik SB ŠD TVIN
1-4
07.11.2021 14:00 | | |
8 22 Beli Manastir ŽKK Obrtnik SB Željezničar
1-4
14.11.2021 11:00 | | |
8 23 Sloboda-Tvin Obrtnik Ng ŠD TVIN
1-4
14.11.2021 14:00 | | |
8 24 ŽKK Pitomača ŽKK Osijek '97 Pitomača
1-4
13.11.2021 14:00 | | |
9 25 ŽKK Pitomača ŽKK Đakovo Pitomača
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
9 26 ŽKK Osijek '97 Sloboda-Tvin Pampas
1-6
21.11.2021 11:00 | | |
9 27 Obrtnik Ng Beli Manastir Exit
1-4
21.11.2021 14:00 | | |
10 28 ŽKK Đakovo ŽKK Obrtnik SB Fortuna
1-4
15.01.2022 13:00 | | |
10 29 Beli Manastir ŽKK Osijek '97 Željezničar
1-4
16.01.2022 11:00 | | |
10 30 Sloboda-Tvin ŽKK Pitomača ŠD TVIN
1-4
16.01.2022 14:00 | | |
11 31 Sloboda-Tvin ŽKK Đakovo ŠD TVIN
1-4
23.01.2022 14:00 | | |
11 32 ŽKK Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
23.01.2022 14:00 | | |
11 33 Obrtnik Ng ŽKK Obrtnik SB Exit
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
12 34 ŽKK Đakovo Obrtnik Ng Fortuna
1-4
29.01.2022 13:00 | | |
12 35 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Osijek '97 SRC Vijuš
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
12 36 Beli Manastir Sloboda-Tvin Željezničar
1-4
30.01.2022 11:00 | | |
13 37 Beli Manastir ŽKK Đakovo Željezničar
1-4
06.02.2022 11:00 | | |
13 38 ŽKK Pitomača ŽKK Obrtnik SB Pitomača
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
13 39 ŽKK Osijek '97 Obrtnik Ng Pampas
1-6
05.02.2022 12:30 | | |
14 40 ŽKK Đakovo ŽKK Osijek '97 Fortuna
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
14 41 Obrtnik Ng ŽKK Pitomača Exit
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
14 42 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
13.02.2022 14:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nikolina Kuić
ŽKK Đakovo
1.00
558
544.00
1102.00
551.00
2. Julija Ivić
ŽKK Đakovo
1.00
498
591.00
1089.00
544.50
3. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
1.00
529
542.00
1071.00
535.50
4. Marija Gašparović
Obrtnik Ng
1.00
527
542.00
1069.00
534.50
5. Ivana Prugović
ŽKK Đakovo
1.00
541
526.00
1067.00
533.50
6. Maja Biželj
Obrtnik Ng
1.00
563
496.00
1059.00
529.50
7. Renata Belani
ŽKK Pitomača
2.00
1043
528.00
1571.00
523.67
8. Ivona Đapić
Obrtnik Ng
1.00
522
0.00
522.00
522.00
9. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
1.00
492
550.00
1042.00
521.00
10. Ana Meglajec
Obrtnik Ng
1.00
520
516.00
1036.00
518.00
11. Marija Mađarević
Sloboda-Tvin
2.00
1043
508.00
1551.00
517.00
12. Marijana Majsterić
ŽKK Đakovo
1.00
527
506.00
1033.00
516.50
13. Verica Strmečki
Beli Manastir
2.00
1007
529.00
1536.00
512.00
14. Kristina Čeliković
ŽKK Đakovo
1.00
500
522.00
1022.00
511.00
15. Mirela König
Beli Manastir
2.00
1018
503.00
1521.00
507.00
16. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
1.00
494
514.50
1008.50
504.25
17. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
1.00
491
516.50
1007.50
503.75
18. Nina Mandić
Beli Manastir
2.00
987
523.00
1510.00
503.33
19. Dušanka Vukčević
ŽKK Pitomača
1.50
729
528.00
1257.00
502.80
20. Ljubica Dokuzović
Obrtnik Ng
1.00
512
488.00
1000.00
500.00
21. Kata Ćutić
Obrtnik Ng
1.00
511
485.00
996.00
498.00
22. Andjelka Ćorić
Sloboda-Tvin
2.00
1017
465.00
1482.00
494.00
23. Rajka Manfreda
Beli Manastir
2.00
978
490.00
1468.00
489.33
24. Snježana Beneta
ŽKK Pitomača
2.00
964
497.00
1461.00
487.00
25. Renata Brkan
Sloboda-Tvin
2.00
957
498.00
1455.00
485.00
26. Štefica Kaša
ŽKK Pitomača
2.00
933
519.00
1452.00
484.00
27. Gordana Domjanić
Sloboda-Tvin
2.00
966
480.00
1446.00
482.00
28. Romana Mujakić
Beli Manastir
2.00
964
481.00
1445.00
481.67
29. Jasna Mališ
Sloboda-Tvin
2.00
946
0.00
946.00
473.00
30. Branka Pavlović
ŽKK Pitomača
2.00
915
503.00
1418.00
472.67
31. Lea Koren
ŽKK Đakovo
1.00
472
0.00
472.00
472.00
32. Bernarda Žibreg
ŽKK Pitomača
2.00
892
496.00
1388.00
462.67
33. Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
1.00
459
0.00
459.00
459.00
34. Tanja Novosel
Sloboda-Tvin
1.00
491
410.00
901.00
450.50
35. Marija Klepač
Sloboda-Tvin
1.00
471
394.00
865.00
432.50
36. Natalia Crnogorac
ŽKK Osijek '97
1.00
418
0.00
418.00
418.00
37. Đurđica Lazić
Beli Manastir
1.75
729
0.00
729.00
416.57

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Maja Biželj
Obrtnik Ng
1.00
563.00
563.00
1.00
496.00
496.00
2.00
1059.00
529.50
2. Nikolina Kuić
ŽKK Đakovo
1.00
558.00
558.00
1.00
544.00
544.00
2.00
1102.00
551.00
3. Ivana Prugović
ŽKK Đakovo
1.00
541.00
541.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1067.00
533.50
4. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
1.00
529.00
529.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1613.00
537.67
5. Marija Gašparović
Obrtnik Ng
1.00
527.00
527.00
1.00
542.00
542.00
2.00
1069.00
534.50
6. Marijana Majsterić
ŽKK Đakovo
1.00
527.00
527.00
1.00
506.00
506.00
2.00
1033.00
516.50
7. Ivona Đapić
Obrtnik Ng
1.00
522.00
522.00
0.00
0.00
NaN
1.00
522.00
522.00
8. Marija Mađarević
Sloboda-Tvin
2.00
1043.00
521.50
1.00
508.00
508.00
3.00
1551.00
517.00
9. Renata Belani
ŽKK Pitomača
2.00
1043.00
521.50
1.00
528.00
528.00
3.00
1571.00
523.67
10. Ana Meglajec
Obrtnik Ng
1.00
520.00
520.00
1.00
516.00
516.00
2.00
1036.00
518.00
11. Ljubica Dokuzović
Obrtnik Ng
1.00
512.00
512.00
1.00
488.00
488.00
2.00
1000.00
500.00
12. Kata Ćutić
Obrtnik Ng
1.00
511.00
511.00
1.00
485.00
485.00
2.00
996.00
498.00
13. Mirela König
Beli Manastir
2.00
1018.00
509.00
1.00
503.00
503.00
3.00
1521.00
507.00
14. Andjelka Ćorić
Sloboda-Tvin
2.00
1017.00
508.50
1.00
465.00
465.00
3.00
1482.00
494.00
15. Verica Strmečki
Beli Manastir
2.00
1007.00
503.50
1.00
529.00
529.00
3.00
1536.00
512.00
16. Kristina Čeliković
ŽKK Đakovo
1.00
500.00
500.00
1.00
522.00
522.00
2.00
1022.00
511.00
17. Julija Ivić
ŽKK Đakovo
1.00
498.00
498.00
1.00
591.00
591.00
2.00
1089.00
544.50
18. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
1.00
494.00
494.00
2.00
1029.00
514.50
3.00
1523.00
507.67
19. Nina Mandić
Beli Manastir
2.00
987.00
493.50
1.00
523.00
523.00
3.00
1510.00
503.33
20. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
1.00
492.00
492.00
2.00
1100.00
550.00
3.00
1592.00
530.67
21. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
1.00
491.00
491.00
2.00
1033.00
516.50
3.00
1524.00
508.00
22. Tanja Novosel
Sloboda-Tvin
1.00
491.00
491.00
1.00
410.00
410.00
2.00
901.00
450.50
23. Rajka Manfreda
Beli Manastir
2.00
978.00
489.00
1.00
490.00
490.00
3.00
1468.00
489.33
24. Dušanka Vukčević
ŽKK Pitomača
1.50
729.00
486.00
1.00
528.00
528.00
2.50
1257.00
502.80
25. Gordana Domjanić
Sloboda-Tvin
2.00
966.00
483.00
1.00
480.00
480.00
3.00
1446.00
482.00
26. Snježana Beneta
ŽKK Pitomača
2.00
964.00
482.00
1.00
497.00
497.00
3.00
1461.00
487.00
27. Romana Mujakić
Beli Manastir
2.00
964.00
482.00
1.00
481.00
481.00
3.00
1445.00
481.67
28. Renata Brkan
Sloboda-Tvin
2.00
957.00
478.50
1.00
498.00
498.00
3.00
1455.00
485.00
29. Jasna Mališ
Sloboda-Tvin
2.00
946.00
473.00
0.00
0.00
NaN
2.00
946.00
473.00
30. Lea Koren
ŽKK Đakovo
1.00
472.00
472.00
0.00
0.00
NaN
1.00
472.00
472.00
31. Marija Klepač
Sloboda-Tvin
1.00
471.00
471.00
0.50
197.00
394.00
1.50
668.00
445.33
32. Štefica Kaša
ŽKK Pitomača
2.00
933.00
466.50
1.00
519.00
519.00
3.00
1452.00
484.00
33. Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
1.00
459.00
459.00
0.00
0.00
NaN
1.00
459.00
459.00
34. Branka Pavlović
ŽKK Pitomača
2.00
915.00
457.50
1.00
503.00
503.00
3.00
1418.00
472.67
35. Bernarda Žibreg
ŽKK Pitomača
2.00
892.00
446.00
1.00
496.00
496.00
3.00
1388.00
462.67
36. Natalia Crnogorac
ŽKK Osijek '97
1.00
418.00
418.00
0.00
0.00
NaN
1.00
418.00
418.00
37. Đurđica Lazić
Beli Manastir
1.75
729.00
416.57
0.00
0.00
NaN
1.75
729.00
416.57

Snježana Rudelić
Beli Manastir
0.25
114.00
456.00
1.00
490.00
490.00
1.25
604.00
483.20
Dubravka Sabolić
ŽKK Pitomača
0.50
179.00
358.00
0.00
0.00
NaN
0.50
179.00
358.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Obrtnik SB
0.0
0
0
0
0
2.0
4206
2028
6234
519.50
80
2.0
4206
2028
6234
519.50
80
2. Obrtnik Ng
1.0
2135
1020
3155
525.83
40
1.0
2105
904
3009
501.50
49
2.0
4240
1924
6164
513.67
89
3. ŽKK Đakovo
1.0
2068
1028
3096
516.00
22
1.0
2143
1069
3212
535.33
32
2.0
4211
2097
6308
525.67
54
4. Sloboda-Tvin
2.0
4090
1801
5891
490.92
107
1.0
1964
794
2758
459.67
70
3.0
6054
2595
8649
480.50
177
5. Beli Manastir
2.0
4095
1702
5797
483.08
137
1.0
2112
904
3016
502.67
56
3.0
6207
2606
8813
489.61
193
6. ŽKK Osijek '97
1.0
2006
877
2883
480.50
67
2.0
4283
2078
6361
530.08
61
3.0
6289
2955
9244
513.56
128
7. ŽKK Pitomača
2.0
3958
1697
5655
471.25
138
1.0
2092
979
3071
511.83
41
3.0
6050
2676
8726
484.78
179
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više