Pregled svih liga

Sloboda-Tvin

Liga: 2. HKLI-ž
Klub: Športski kuglački klub Sloboda TVIN
Adresa: Zbora Narodne garde 2, 33 000 Virovitica
Email: robert.kereta@vt.t-com.hr ; marija.madjarevic@secerana.hr

Kuglana: ŠD TVIN   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 14:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Robert Kereta 098 530 176 robert.kereta@vt.t-com.hr
Marija Mađarević 099 210 26 24 marija.madarevic@secerana.hr
Renata Brkan 098 169 17 18

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Andjelka Ćorić
110515
110515
4.0
4.0
2.5
4.0
10.5
13.5
27.0
17.0
350.75
349.75
170.0
160.25
520.75
510.0
2. Marija Mađarević
110519
110519
4.0
4.0
2.0
4.0
6.0
13.5
14.0
16.0
354.25
352.5
166.25
166.5
520.5
519.0
3. Renata Brkan
110514
110514
4.0
4.0
1.0
4.0
5.0
12.0
47.0
25.0
348.5
346.75
147.0
156.25
495.5
503.0
4. Tanja Novosel
110521
110521
3.0
2.0
0.0
0.0
4.0
1.5
36.0
34.0
348.0
305.5
144.33
111.0
492.33
416.5
5. Gordana Domjanić
110692
110692
2.0
3.5
1.0
2.0
4.0
7.5
23.0
37.0
340.5
338.86
142.5
136.57
483.0
475.43
6. Jasna Mališ
110520
110520
4.0
3.0
0.0
2.0
4.0
10.0
45.0
27.0
331.75
335.67
134.25
151.0
466.0
486.67
7. Marija Klepač
110873
110873
3.0
2.5
0.0
0.0
2.0
2.5
36.0
36.0
325.33
328.4
139.67
128.8
465.0
457.2
8. Gordana Kožnjak
110518
110518
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
9.0

298.0

102.0

400.0
9. Adrijana Zoretić
110522
110522
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
6.0

304.0

142.0

446.0
BEZ NASTUPA
1. Ana-Maria Gojević-Zrnić
110630
110630
2. Vanda Kereta
110631
110631
3. Snježana Kozjak
110517
110517
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Obrtnik Ng Sloboda-Tvin Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3009 : 2957) 26.09.2021 14:00 Mario Brađašević, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
2 5 Sloboda-Tvin ŽKK Osijek '97 ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2758 : 2883) 03.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
3 9 ŽKK Pitomača Sloboda-Tvin Pitomača
1-4
6.0 : 2.0 (3071 : 2934) 10.10.2021 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Robert Kereta, B
| | |
4 10 ŽKK Đakovo Sloboda-Tvin Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3103 : 2972) 17.10.2021 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
5 15 Sloboda-Tvin Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (2967 : 2605) 24.10.2021 14:00 Robert Kereta, B
Željko Kermend, B
| | |
7 21 Sloboda-Tvin ŽKK Obrtnik SB ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2876 : 2901) 07.11.2021 14:00 Željko Kermend, B
Robert Kereta, B
| | |
8 23 Sloboda-Tvin Obrtnik Ng ŠD TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3050 : 2846) 14.11.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
9 26 ŽKK Osijek '97 Sloboda-Tvin Pampas
1-6
6.5 : 1.5 (3128 : 2986) 21.11.2021 11:00 Matija Tutnjević, B
Hrvoje Horžitzky, C
| | |
10 30 Sloboda-Tvin ŽKK Pitomača ŠD TVIN
1-4
16.01.2022 14:00 | | |
11 31 Sloboda-Tvin ŽKK Đakovo ŠD TVIN
1-4
23.01.2022 14:00 | | |
12 36 Beli Manastir Sloboda-Tvin Željezničar
1-4
30.01.2022 11:00 | | |
14 42 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
13.02.2022 14:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više