Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Obrtnik Or
Oroslavje
9 8 1 0 17 50.5 21.5
2. Ciglenica
Ciglenica
9 7 0 2 14 48.0 24.0
3. Sirela
Bjelovar
9 5 1 3 11 38.0 34.0
4. Graničar
Đurđevac
9 4 2 3 10 40.5 31.5
5. Obrtnik Krt
Krapinske Toplice
9 4 1 4 9 35.5 36.5
6. Željezničar Bj
Bjelovar
9 3 2 4 8 36.0 36.0
7. Cesta
Varaždin
9 4 0 5 8 32.0 40.0
8. Belina-Novska
Novska
9 3 1 5 7 30.5 41.5
9. Elektra Kž
Križevci
9 2 0 7 4 24.0 48.0
10. Kutina
Kutina
9 1 0 8 2 25.0 47.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Graničar Belina-Novska Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3170 : 3158) 25.09.2021 18:30 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
1 2 Željezničar Bj Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3298 : 3194) 25.09.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Dario Blaško, A
| | |
1 3 Sirela Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3271 : 3093) 25.09.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
1 4 Obrtnik Or Cesta ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3206 : 3101) 26.09.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Božidar Mihelić, D
| | |
1 5 Kutina Ciglenica SRC Kutina
1-6
1.0 : 7.0 (3294 : 3450) 25.09.2021 16:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
2 6 Belina-Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3216 : 3229) 02.10.2021 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
2 7 Cesta Kutina Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3200 : 3190) 02.10.2021 17:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
2 8 Obrtnik Or Elektra Kž ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3135 : 2934) 03.10.2021 14:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
2 9 Obrtnik Krt Sirela ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3171 : 3146) 03.10.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Ira Šutina, B
| | |
2 10 Željezničar Bj Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3231 : 3269) 02.10.2021 18:30 Dario Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
3 11 Željezničar Bj Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3307 : 3142) 09.10.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
3 12 Sirela Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3343 : 3265) 09.10.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
3 13 Obrtnik Or Obrtnik Krt ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3054 : 3025) 10.10.2021 10:00 Robert Sekušak, A
Filip Marušić, D
| | |
3 14 Kutina Elektra Kž SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3307 : 3250) 09.10.2021 16:00 Dario Duda, A
Luko Del Ponte, C
| | |
3 15 Ciglenica Cesta SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3442 : 3302) 09.10.2021 19:00 Željko Vacula, A
Danijel Dado, C
| | |
4 16 Belina-Novska Cesta Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3316 : 3183) 16.10.2021 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
4 17 Elektra Kž Ciglenica Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3183 : 3292) 13.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
4 18 Obrtnik Krt Kutina ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3089 : 2894) 17.10.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
4 19 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3175 : 3221) 16.10.2021 17:00 Zdravko Vučić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
4 20 Željezničar Bj Sirela Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3278 : 3313) 13.10.2021 18:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
5 21 Sirela Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3256 : 3170) 23.10.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
5 22 Obrtnik Or Željezničar Bj ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3137 : 3034) 24.10.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
5 23 Kutina Graničar SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3357 : 3417) 23.10.2021 16:00 Željko Vacula, A
Luko Del Ponte, C
| | |
5 24 Ciglenica Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3400 : 3261) 23.10.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, C
| | |
5 25 Cesta Elektra Kž Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3213 : 3171) 23.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 26 Belina-Novska Elektra Kž Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3176 : 3079) 30.10.2021 15:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
6 27 Obrtnik Krt Cesta ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3211 : 3139) 31.10.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
6 28 Graničar Ciglenica Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3246 : 3288) 30.10.2021 17:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
6 29 Željezničar Bj Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3297 : 3137) 30.10.2021 18:30 Željko Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
6 30 Sirela Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
1.0 : 7.0 (3240 : 3287) 30.10.2021 15:00 Dario Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
7 31 Obrtnik Or Belina-Novska ZIVT
1-4
4.5 : 3.5 (3223 : 3200) 07.11.2021 10:00 Ira Šutina, B
Božidar Mihelić, D
| | |
7 32 Kutina Sirela SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3264 : 3272) 06.11.2021 16:00 Leonardo Horvat, B
Vedran Bohatka, D
| | |
7 33 Ciglenica Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3479 : 3443) 06.11.2021 19:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
7 34 Cesta Graničar Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3195 : 3252) 06.11.2021 17:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
7 35 Elektra Kž Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3227 : 3198) 06.11.2021 14:00 Helena Bolić, B
Filip Bolić, D
| | |
8 36 Belina-Novska Obrtnik Krt Gradska kuglana No
1-4
4.0 : 4.0 (3215 : 3230) 13.11.2021 15:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
8 37 Graničar Elektra Kž Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3273 : 3112) 13.11.2021 17:00 Helena Bolić, B
Zdravko Vučić, B
| | |
8 38 Željezničar Bj Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3304 : 3312) 13.11.2021 18:30 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
8 39 Sirela Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3176 : 3161) 13.11.2021 15:00 Dario Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
8 40 Obrtnik Or Kutina ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3093) 14.11.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
9 41 Kutina Belina-Novska SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3337 : 3349) 20.11.2021 16:00 Luko Del Ponte, C
Ivana Belši, D
| | |
9 42 Ciglenica Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3415 : 3427) 20.11.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Ivana Belši, D
| | |
9 43 Cesta Sirela Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3252 : 3104) 20.11.2021 17:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
9 44 Elektra Kž Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3194 : 3074) 20.11.2021 18:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
9 45 Obrtnik Krt Graničar ZIVT
1-4
5.5 : 2.5 (3187 : 3139) 21.11.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
10 46 Belina-Novska Graničar Gradska kuglana No
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 47 Obrtnik Krt Željezničar Bj ZIVT
1-4
16.01.2022 10:00 Lucija Sedlar, B
Filip Marušić, D
| | |
10 48 Elektra Kž Sirela Kuglana 2
1-6
15.01.2022 14:00 | | |
10 49 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
15.01.2022 20:00 | | |
10 50 Ciglenica Kutina SRC Kutina
1-6
15.01.2022 19:00 | | |
11 51 Ciglenica Belina-Novska SRC Kutina
1-6
22.01.2022 19:00 | | |
11 52 Kutina Cesta SRC Kutina
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
11 53 Elektra Kž Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
11 54 Sirela Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
22.01.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
11 55 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
22.01.2022 19:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
12 56 Belina-Novska Željezničar Bj Gradska kuglana No
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
12 57 Graničar Sirela Kuglana 2
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
12 58 Obrtnik Krt Obrtnik Or ZIVT
1-4
30.01.2022 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
12 59 Elektra Kž Kutina Kuglana 2
1-6
29.01.2022 14:00 | | |
12 60 Cesta Ciglenica Drava
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
13 61 Cesta Belina-Novska Drava
1-6
05.02.2022 20:00 | | |
13 62 Ciglenica Elektra Kž SRC Kutina
1-6
05.02.2022 19:00 | | |
13 63 Kutina Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
05.02.2022 16:00 | | |
13 64 Obrtnik Or Graničar ZIVT
1-4
06.02.2022 10:00 Ira Šutina, B
Božidar Mihelić, D
| | |
13 65 Sirela Željezničar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
05.02.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
14 66 Belina-Novska Sirela Gradska kuglana No
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
14 67 Željezničar Bj Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
12.02.2022 19:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
14 68 Graničar Kutina Kuglana 2
1-6
12.02.2022 17:00 | | |
14 69 Obrtnik Krt Ciglenica ZIVT
1-4
13.02.2022 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
14 70 Elektra Kž Cesta Kuglana 2
1-6
12.02.2022 14:00 | | |
15 71 Elektra Kž Belina-Novska Kuglana 2
1-6
19.02.2022 14:00 | | |
15 72 Cesta Obrtnik Krt Drava
1-6
19.02.2022 17:00 | | |
15 73 Ciglenica Graničar SRC Kutina
1-6
19.02.2022 19:00 | | |
15 74 Kutina Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
19.02.2022 16:00 | | |
15 75 Obrtnik Or Sirela ZIVT
1-4
20.02.2022 10:00 Robert Sekušak, A
Božidar Mihelić, D
| | |
16 76 Belina-Novska Obrtnik Or Gradska kuglana No
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
16 77 Sirela Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
16 78 Željezničar Bj Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 18:30 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
16 79 Graničar Cesta Kuglana 2
1-6
26.02.2022 17:00 | | |
16 80 Obrtnik Krt Elektra Kž ZIVT
1-4
27.02.2022 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
17 81 Obrtnik Krt Belina-Novska ZIVT
1-4
06.03.2022 10:00 Robert Sekušak, A
Filip Marušić, D
| | |
17 82 Elektra Kž Graničar Kuglana 2
1-6
05.03.2022 14:00 | | |
17 83 Cesta Željezničar Bj Drava
1-6
05.03.2022 17:00 | | |
17 84 Ciglenica Sirela SRC Kutina
1-6
05.03.2022 19:00 | | |
17 85 Kutina Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
18 86 Belina-Novska Kutina Gradska kuglana No
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
18 87 Obrtnik Or Ciglenica ZIVT
1-4
13.03.2022 10:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
18 88 Sirela Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
18 89 Željezničar Bj Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 18:30 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
18 90 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
12.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Leonardo Horvat
Ciglenica
4.25
2410
580.33
2990.33
569.59
2. Zoran Potočki
Belina-Novska
5.00
2813
593.25
3406.25
567.71
3. Valentino Smuđ
Ciglenica
4.00
2243
578.86
2821.86
564.37
4. Zdravko Vokšan
Graničar
5.00
2852
533.75
3385.75
564.29
5. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
3.00
1718
538.50
2256.50
564.13
6. Vedran Bohatka
Ciglenica
5.00
2786
598.00
3384.00
564.00
7. Dušan Grulović
Željezničar Bj
3.00
1697
551.17
2248.17
562.04
8. Luko Del Ponte
Ciglenica
4.60
2544
600.00
3144.00
561.43
9. Nikola Rosandić
Sirela
4.00
2230
569.60
2799.60
559.92
10. Igor Kolarić
Cesta
5.00
2798
558.67
3356.67
559.44
11. Tomislav Pleše
Kutina
4.00
2195
578.80
2773.80
554.76
12. Antun Bionda
Graničar
5.00
2762
555.25
3317.25
552.88
13. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
5.00
2770
541.50
3311.50
551.92
14. Darko Bratković
Obrtnik Or
3.00
1644
554.67
2198.67
549.67
15. Zoran Mađar
Belina-Novska
4.00
2198
546.25
2744.25
548.85
16. Bruno Pavrlišak
Obrtnik Or
2.00
1111
533.78
1644.78
548.26
17. Darko Jurić
Belina-Novska
5.00
2729
542.25
3271.25
545.21
18. Marijan Maljak
Sirela
3.26
1778
541.39
2319.39
544.46
19. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
3.00
1654
523.75
2177.75
544.44
20. Vinko Šostarec
Graničar
5.00
2724
542.00
3266.00
544.33
21. Vladimir Podvalej
Kutina
4.00
2149
571.53
2720.53
544.11
22. Mario Sudeta
Željezničar Bj
3.00
1597
569.33
2166.33
541.58
23. Ivan Smešnjak
Željezničar Bj
3.00
1620
546.33
2166.33
541.58
24. Mato Nikolić
Sirela
3.00
1616
549.75
2165.75
541.44
25. Josip Puškadija
Cesta
4.00
2164
541.50
2705.50
541.10
26. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
3.00
1631
526.00
2157.00
539.25
27. Josip Balažinec
Cesta
4.00
2155
536.00
2691.00
538.20
28. Mario Bunić
Cesta
4.50
2448
506.67
2954.67
537.21
29. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
3.00
1633
512.36
2145.36
536.34
30. Marijan Kirin
Elektra Kž
5.00
2700
517.33
3217.33
536.22
31. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
5.00
2691
523.75
3214.75
535.79
32. Ivan Buković
Graničar
5.00
2692
522.67
3214.67
535.78
33. Marko Devčić
Željezničar Bj
3.00
1595
543.83
2138.83
534.71
34. Željko Horvat
Elektra Kž
5.75
3059
542.00
3601.00
533.48
35. Mato Spahić
Sirela
3.00
1587
542.60
2129.60
532.40
36. Zdravko Lovašen
Graničar
5.00
2644
545.00
3189.00
531.50
37. Anto Martić
Sirela
4.00
2137
518.00
2655.00
531.00
38. Gabrijel Salvador
Ciglenica
4.00
2104
550.00
2654.00
530.80
39. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
4.00
2135
513.00
2648.00
529.60
40. Marijan Štefoić
Elektra Kž
6.00
3155
543.00
3698.00
528.29
41. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
5.00
2647
522.00
3169.00
528.17
42. Darko Binek
Željezničar Bj
3.00
1566
539.78
2105.78
526.44
43. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
4.00
2100
519.43
2619.43
523.89
44. Goran Šegerec
Elektra Kž
5.23
2687
532.33
3219.33
516.75
45. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
5.00
2585
509.75
3094.75
515.79
46. Stjepan Strnadica
Kutina
4.00
1998
556.38
2554.38
510.88
47. Ivan Bedić
Kutina
3.00
1498
542.50
2040.50
510.13
48. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
5.00
2523
518.50
3041.50
506.92
49. Krešimir Kovačić
Kutina
3.00
1421
545.19
1966.19
491.55

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
3.00
1718.00
572.67
6.00
3231.00
538.50
9.00
4949.00
549.89
2. Zdravko Vokšan
Graničar
5.00
2852.00
570.40
4.00
2135.00
533.75
9.00
4987.00
554.11
3. Leonardo Horvat
Ciglenica
4.25
2410.00
567.06
3.00
1741.00
580.33
7.25
4151.00
572.55
4. Dušan Grulović
Željezničar Bj
3.00
1697.00
565.67
6.00
3307.00
551.17
9.00
5004.00
556.00
5. Zoran Potočki
Belina-Novska
5.00
2813.00
562.60
4.00
2373.00
593.25
9.00
5186.00
576.22
6. Valentino Smuđ
Ciglenica
4.00
2243.00
560.75
3.50
2026.00
578.86
7.50
4269.00
569.20
7. Igor Kolarić
Cesta
5.00
2798.00
559.60
3.00
1676.00
558.67
8.00
4474.00
559.25
8. Nikola Rosandić
Sirela
4.00
2230.00
557.50
5.00
2848.00
569.60
9.00
5078.00
564.22
9. Vedran Bohatka
Ciglenica
5.00
2786.00
557.20
4.00
2392.00
598.00
9.00
5178.00
575.33
10. Bruno Pavrlišak
Obrtnik Or
2.00
1111.00
555.50
4.50
2402.00
533.78
6.50
3513.00
540.46
11. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
5.00
2770.00
554.00
4.00
2166.00
541.50
9.00
4936.00
548.44
12. Luko Del Ponte
Ciglenica
4.60
2544.00
553.04
2.00
1200.00
600.00
6.60
3744.00
567.27
13. Antun Bionda
Graničar
5.00
2762.00
552.40
4.00
2221.00
555.25
9.00
4983.00
553.67
14. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
3.00
1654.00
551.33
4.00
2095.00
523.75
7.00
3749.00
535.57
15. Zoran Mađar
Belina-Novska
4.00
2198.00
549.50
4.00
2185.00
546.25
8.00
4383.00
547.88
16. Tomislav Pleše
Kutina
4.00
2195.00
548.75
5.00
2894.00
578.80
9.00
5089.00
565.44
17. Darko Bratković
Obrtnik Or
3.00
1644.00
548.00
3.00
1664.00
554.67
6.00
3308.00
551.33
18. Darko Jurić
Belina-Novska
5.00
2729.00
545.80
4.00
2169.00
542.25
9.00
4898.00
544.22
19. Marijan Maljak
Sirela
3.26
1778.00
545.40
3.60
1949.00
541.39
6.86
3727.00
543.29
20. Vinko Šostarec
Graničar
5.00
2724.00
544.80
4.00
2168.00
542.00
9.00
4892.00
543.56
21. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
3.00
1633.00
544.33
5.50
2818.00
512.36
8.50
4451.00
523.65
22. Denis Brodar
Obrtnik Krt
2.50
1360.00
544.00
2.00
1064.00
532.00
4.50
2424.00
538.67
23. Mario Bunić
Cesta
4.50
2448.00
544.00
3.00
1520.00
506.67
7.50
3968.00
529.07
24. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
3.00
1631.00
543.67
6.00
3156.00
526.00
9.00
4787.00
531.89
25. Josip Puškadija
Cesta
4.00
2164.00
541.00
4.00
2166.00
541.50
8.00
4330.00
541.25
26. Marijan Kirin
Elektra Kž
5.00
2700.00
540.00
3.00
1552.00
517.33
8.00
4252.00
531.50
27. Ivan Smešnjak
Željezničar Bj
3.00
1620.00
540.00
3.00
1639.00
546.33
6.00
3259.00
543.17
28. Josip Balažinec
Cesta
4.00
2155.00
538.75
2.75
1474.00
536.00
6.75
3629.00
537.63
29. Mato Nikolić
Sirela
3.00
1616.00
538.67
4.00
2199.00
549.75
7.00
3815.00
545.00
30. Ivan Buković
Graničar
5.00
2692.00
538.40
3.00
1568.00
522.67
8.00
4260.00
532.50
31. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
5.00
2691.00
538.20
4.00
2095.00
523.75
9.00
4786.00
531.78
32. Vladimir Podvalej
Kutina
4.00
2149.00
537.25
4.11
2349.00
571.53
8.11
4498.00
554.62
33. Dejan Kirin
Elektra Kž
4.00
2147.00
536.75
3.00
1672.00
557.33
7.00
3819.00
545.57
34. Anto Martić
Sirela
4.00
2137.00
534.25
2.00
1036.00
518.00
6.00
3173.00
528.83
35. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
4.00
2135.00
533.75
4.00
2052.00
513.00
8.00
4187.00
523.38
36. Mislav Mihelić
Obrtnik Krt
3.00
1600.00
533.33
4.00
2099.00
524.75
7.00
3699.00
528.43
37. Stjepan Grah
Obrtnik Krt
3.40
1813.00
533.24
3.00
1573.00
524.33
6.40
3386.00
529.06
38. Josip Batković
Kutina
2.00
1066.00
533.00
4.00
2202.00
550.50
6.00
3268.00
544.67
39. Mario Sudeta
Željezničar Bj
3.00
1597.00
532.33
6.00
3416.00
569.33
9.00
5013.00
557.00
40. Željko Horvat
Elektra Kž
5.75
3059.00
532.00
3.00
1626.00
542.00
8.75
4685.00
535.43
41. Marko Devčić
Željezničar Bj
3.00
1595.00
531.67
6.00
3263.00
543.83
9.00
4858.00
539.78
42. Slavko Miličić
Sirela
2.82
1498.00
531.21
4.00
2174.00
543.50
6.82
3672.00
538.42
43. Dimitrije Kolarić
Cesta
2.50
1327.00
530.80
1.00
529.00
529.00
3.50
1856.00
530.29
44. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
5.00
2647.00
529.40
3.00
1566.00
522.00
8.00
4213.00
526.63
45. Mato Spahić
Sirela
3.00
1587.00
529.00
5.00
2713.00
542.60
8.00
4300.00
537.50
46. Zdravko Lovašen
Graničar
5.00
2644.00
528.80
4.00
2180.00
545.00
9.00
4824.00
536.00
47. Saša Dal Ponte
Ciglenica
3.00
1581.00
527.00
2.00
1128.00
564.00
5.00
2709.00
541.80
48. Stanko Dugi
Cesta
3.00
1581.00
527.00
3.00
1627.00
542.33
6.00
3208.00
534.67
49. Gabrijel Salvador
Ciglenica
4.00
2104.00
526.00
2.50
1375.00
550.00
6.50
3479.00
535.23
50. Lovro Crnojević
Kutina
2.00
1052.00
526.00
2.00
1051.00
525.50
4.00
2103.00
525.75
51. Marijan Štefoić
Elektra Kž
6.00
3155.00
525.83
3.00
1629.00
543.00
9.00
4784.00
531.56
52. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
4.00
2100.00
525.00
3.50
1818.00
519.43
7.50
3918.00
522.40
53. Darko Binek
Željezničar Bj
3.00
1566.00
522.00
4.50
2429.00
539.78
7.50
3995.00
532.67
54. Darko Jelović
Sirela
2.93
1522.00
519.45
3.40
1844.00
542.35
6.33
3366.00
531.75
55. Stjepan Vrček
Cesta
3.00
1555.00
518.33
3.00
1611.00
537.00
6.00
3166.00
527.67
56. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
5.00
2585.00
517.00
4.00
2039.00
509.75
9.00
4624.00
513.78
57. Goran Šegerec
Elektra Kž
5.23
2687.00
513.77
3.00
1597.00
532.33
8.23
4284.00
520.53
58. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
5.00
2523.00
504.60
2.00
1037.00
518.50
7.00
3560.00
508.57
59. Stjepan Strnadica
Kutina
4.00
1998.00
499.50
4.86
2704.00
556.38
8.86
4702.00
530.70
60. Ivan Bedić
Kutina
3.00
1498.00
499.33
4.00
2170.00
542.50
7.00
3668.00
524.00
61. Josip Knapić
Elektra Kž
3.25
1616.00
497.23
1.00
491.00
491.00
4.25
2107.00
495.76
62. Jurica Hajsek
Obrtnik Krt
3.35
1634.00
487.76
0.00
0.00
NaN
3.35
1634.00
487.76
63. Matija Barišić
Belina-Novska
2.50
1214.00
485.60
0.00
0.00
NaN
2.50
1214.00
485.60
64. Krešimir Kovačić
Kutina
3.00
1421.00
473.67
2.39
1303.00
545.19
5.39
2724.00
505.38

Adriano de Bona
Ciglenica
1.00
568.00
568.00
3.00
1636.00
545.33
4.00
2204.00
551.00
Dražen Vugrinec
Graničar
1.47
823.00
559.86
0.52
300.00
576.92
1.99
1123.00
564.32
Darko Tuđa
Obrtnik Or
1.00
544.00
544.00
4.00
1948.00
487.00
5.00
2492.00
498.40
Darko Delija
Željezničar Bj
1.00
537.00
537.00
5.00
2717.00
543.40
6.00
3254.00
542.33
Zlatko Turk
Cesta
2.00
1068.00
534.00
3.00
1613.00
537.67
5.00
2681.00
536.20
Mirko Banjac
Graničar
2.00
1062.00
531.00
1.48
782.00
528.38
3.48
1844.00
529.89
Ninoslav Gorički
Ciglenica
2.40
1272.00
530.00
4.00
2238.00
559.50
6.40
3510.00
548.44
Dejan Dal Ponte
Ciglenica
1.75
912.00
521.14
0.00
0.00
NaN
1.75
912.00
521.14
Dražen Švarbić
Graničar
1.53
783.00
511.76
3.00
1510.00
503.33
4.53
2293.00
506.18
Mladen Latin
Obrtnik Krt
0.75
383.00
510.67
0.00
0.00
NaN
0.75
383.00
510.67
Božidar Mihelić
Obrtnik Krt
2.00
1010.00
505.00
2.00
1072.00
536.00
4.00
2082.00
520.50
Velimir Črepinko
Cesta
1.00
499.00
499.00
0.50
235.00
470.00
1.50
734.00
489.33
Ivan Grebenar
Belina-Novska
0.50
245.00
490.00
0.50
287.00
574.00
1.00
532.00
532.00
Nikola Pucarin
Sirela
0.74
362.00
489.19
3.00
1523.00
507.67
3.74
1885.00
504.01
Dražen Mišir
Željezničar Bj
1.00
486.00
486.00
1.00
541.00
541.00
2.00
1027.00
513.50
Igor Vondrak
Kutina
1.50
716.00
477.33
2.14
1109.00
518.22
3.64
1825.00
501.37
Nedeljko Vinković
Željezničar Bj
0.75
350.00
466.67
0.00
0.00
NaN
0.75
350.00
466.67
Ljubomir Pintarić
Cesta
1.00
442.00
442.00
0.00
0.00
NaN
1.00
442.00
442.00
Danijel Dado
Kutina
0.50
219.00
438.00
0.50
253.00
506.00
1.00
472.00
472.00
Ivan Pernjak
Elektra Kž
1.77
752.00
424.86
0.00
0.00
NaN
1.77
752.00
424.86
Danko Stojan
Sirela
0.25
105.00
420.00
0.00
0.00
NaN
0.25
105.00
420.00
Dražen Tirić
Željezničar Bj
0.25
103.00
412.00
1.00
524.00
524.00
1.25
627.00
501.60

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Obrtnik Or
3.0
6745
3190
9935
551.94
89
6.0
12749
6145
18894
524.83
197
9.0
19494
9335
28829
533.87
286
2. Ciglenica
5.0
10941
5479
16420
547.33
110
4.0
9085
4651
13736
572.33
94
9.0
20026
10130
30156
558.44
204
3. Graničar
5.0
10944
5398
16342
544.73
141
4.0
8605
4259
12864
536.00
99
9.0
19549
9657
29206
540.85
240
4. Sirela
4.0
8607
4228
12835
534.79
155
5.0
11094
5192
16286
542.87
204
9.0
19701
9420
29121
539.28
359
5. Cesta
5.0
10891
5146
16037
534.57
162
4.0
8617
4243
12860
535.83
86
9.0
19508
9389
28897
535.13
248
6. Belina-Novska
5.0
10785
5234
16019
533.97
157
4.0
8744
4179
12923
538.46
146
9.0
19529
9413
28942
535.96
303
7. Željezničar Bj
3.0
6469
3082
9551
530.61
95
6.0
13255
6460
19715
547.64
161
9.0
19724
9542
29266
541.96
256
8. Obrtnik Krt
5.0
10897
5011
15908
530.27
201
4.0
8549
4109
12658
527.42
139
9.0
19446
9120
28566
529.00
340
9. Elektra Kž
6.0
12891
5748
18639
517.75
255
3.0
6350
3254
9604
533.56
68
9.0
19241
9002
28243
523.02
323
10. Kutina
4.0
8384
3930
12314
513.08
177
5.0
11126
5433
16559
551.97
149
9.0
19510
9363
28873
534.69
326
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više