Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Os
Osijek
10 9 0 1 18 64.0 16.0
2. Željezničar Bel
Belišće
10 8 1 1 17 57.0 23.0
3. Zanatlija SB
Slavonski Brod
10 7 0 3 14 47.0 33.0
4. Požega
Požega
10 6 0 4 12 41.0 39.0
5. TVIN
Virovitica
10 5 0 5 10 41.0 39.0
6. Nova Gradiška
Nova Gradiška
10 5 0 5 10 39.0 41.0
7. Silos
Đakovo
10 4 1 5 9 39.0 41.0
8. Slavonski Banovac
Pakrac
10 4 0 6 8 36.0 44.0
9. Zara-Auto Matrix
Osijek
10 3 2 5 8 31.0 49.0
10. Obrtnik Pž
Požega
10 3 0 7 6 31.0 49.0
11. Vodovod GV
Vukovar
10 2 0 8 4 29.0 51.0
12. Belišće
Belišće
10 2 0 8 4 25.0 55.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
3.0 : 5.0 (3327 : 3380) 10.09.2022 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
1 2 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
8.0 : 0.0 (3302 : 3066) 10.09.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
1 3 Slavonski Banovac TVIN Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3450 : 3390) 10.09.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
1 4 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3193 : 3303) 10.09.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
1 5 Požega Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3206 : 3172) 10.09.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Franjo Soldo, A
| | |
1 6 Vodovod GV Belišće Borovo naselje
1-4
7.0 : 1.0 (3409 : 3174) 10.09.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
2 7 Nova Gradiška Belišće Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3147 : 3048) 17.09.2022 18:00 Maja Biželj, B
| | |
2 8 Zara-Auto Matrix Vodovod GV Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3399 : 3273) 17.09.2022 15:00 Marijan Šakota, B
Jasmin Tatar, B
| | |
2 9 Zanatlija SB Požega SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3160 : 3269) 17.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
2 10 TVIN Obrtnik Pž TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3117 : 3019) 17.09.2022 17:00 Mirjana Žagar, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
2 11 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3337 : 3186) 17.09.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
2 12 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3414 : 3346) 17.09.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 13 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3343 : 3189) 24.09.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
3 14 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3250 : 3316) 24.09.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
3 15 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3210 : 3224) 24.09.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 16 Požega TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3296 : 3265) 24.09.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
3 17 Vodovod GV Zanatlija SB Borovo naselje
1-4
3.0 : 5.0 (3271 : 3397) 24.09.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
3 18 Belišće Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3251 : 3312) 21.09.2022 17:00 Miroslav Liović, A
| | |
4 19 Nova Gradiška Zara-Auto Matrix Exit
1-4
7.0 : 1.0 (3196 : 3024) 29.09.2022 17:30 Ivan Keser, B
Josip Bošnjak, C
| | |
4 20 Zanatlija SB Belišće SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3296 : 3176) 01.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
4 21 TVIN Vodovod GV TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (3067 : 3059) 29.09.2022 18:30 Željko Kermend, B
Ivan Lukačić, B
| | |
4 22 Silos Požega Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3352 : 3334) 01.10.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
4 23 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3375 : 3127) 01.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
4 24 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3352 : 3183) 01.10.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
5 25 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3440 : 3343) 11.10.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
5 26 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3090 : 3220) 15.10.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
5 27 Požega Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3186 : 3345) 09.10.2022 14:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
5 28 Vodovod GV Silos Borovo naselje
1-4
5.0 : 3.0 (3298 : 3203) 15.10.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
5 29 Belišće TVIN Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3323 : 3223) 15.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 30 Zara-Auto Matrix Zanatlija SB Pampas
1-6
0.0 : 8.0 (3187 : 3379) 15.10.2022 15:00 Željko Hidek, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 31 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
2.0 : 6.0 (3181 : 3239) 18.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
6 32 TVIN Zara-Auto Matrix TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3031 : 2902) 22.10.2022 18:00 Ivan Lukačić, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
6 33 Silos Belišće Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3228 : 3170) 22.10.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
6 34 Željezničar Bel Vodovod GV Belišće
1-4
8.0 : 0.0 (3364 : 3100) 22.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
6 35 Željezničar Os Požega Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3254 : 3024) 22.10.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Miroslav Liović, A
| | |
6 36 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3299 : 3240) 22.10.2022 16:00 Tomislav Luksetić, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
7 37 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3228 : 3322) 29.10.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
7 38 Požega Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3272 : 3233) 29.10.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
7 39 Vodovod GV Željezničar Os Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3103 : 3269) 29.10.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
7 40 Belišće Željezničar Bel Belišće
1-4
1.0 : 7.0 (3224 : 3428) 29.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
7 41 Zara-Auto Matrix Silos Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3250 : 3283) 29.10.2022 15:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 42 Zanatlija SB TVIN SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3303 : 3164) 29.10.2022 18:00 Ivan Keser, B
Marko Liović, C
| | |
8 43 Nova Gradiška TVIN Exit
1-4
3.0 : 5.0 (3158 : 3172) 05.11.2022 18:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
8 44 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
3.0 : 5.0 (3324 : 3423) 05.11.2022 18:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
8 45 Željezničar Bel Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3342 : 3359) 05.11.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
8 46 Željezničar Os Belišće Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3397 : 3291) 05.11.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
8 47 Slavonski Banovac Vodovod GV Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 2996) 05.11.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
8 48 Obrtnik Pž Požega Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3300 : 3130) 02.11.2022 17:00 Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, C
| | |
9 49 Požega Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3162) 12.11.2022 13:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, C
| | |
9 50 Vodovod GV Obrtnik Pž Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3221 : 3240) 10.11.2022 17:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
9 51 Belišće Slavonski Banovac Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3254 : 3244) 12.11.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
9 52 Zara-Auto Matrix Željezničar Os Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3207 : 3360) 12.11.2022 15:00 Željko Hidek, A
Marijan Šakota, B
| | |
9 53 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3218 : 3284) 12.11.2022 18:00 Ivan Keser, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
9 54 TVIN Silos TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3068 : 3022) 12.11.2022 18:00 Mirjana Žagar, B
Snježana Beneta, D
| | |
10 55 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3342 : 3153) 26.11.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
10 56 Željezničar Bel TVIN Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3397 : 3261) 26.11.2022 17:00 Srećko Vuka, A
| | |
10 57 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
8.0 : 0.0 (3413 : 3170) 26.11.2022 17:00 Zorica Todić, B
Ivan Kovačević, B
| | |
10 58 Slavonski Banovac Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3320 : 3376) 26.11.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
10 59 Obrtnik Pž Belišće Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3267 : 3223) 26.11.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
10 60 Požega Vodovod GV Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3252 : 3166) 26.11.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
11 61 Vodovod GV Nova Gradiška Borovo naselje
1-4
10.12.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
11 62 Belišće Požega Belišće
1-4
10.12.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
11 63 Zara-Auto Matrix Obrtnik Pž Pampas
1-6
10.12.2022 15:00 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
11 64 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
10.12.2022 18:00 Ivan Keser, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
11 65 TVIN Željezničar Os TVIN
1-4
10.12.2022 18:00 Mirjana Žagar, B
Milan Đuradin, D
| | |
11 66 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
10.12.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
12 67 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
14.01.2023 18:00 | | |
12 68 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
14.01.2023 17:00 | | |
12 69 TVIN Slavonski Banovac TVIN
1-4
14.01.2023 18:00 | | |
12 70 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
14.01.2023 18:00 | | |
12 71 Zara-Auto Matrix Požega Pampas
1-6
14.01.2023 15:00 | | |
12 72 Belišće Vodovod GV Belišće
1-4
14.01.2023 17:00 | | |
13 73 Belišće Nova Gradiška Belišće
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
13 74 Vodovod GV Zara-Auto Matrix Borovo naselje
1-4
21.01.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
13 75 Požega Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
21.01.2023 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
13 76 Obrtnik Pž TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
21.01.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
13 77 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
13 78 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
14 79 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
14 80 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
14 81 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
14 82 TVIN Požega TVIN
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
14 83 Zanatlija SB Vodovod GV SRC Vijuš
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
14 84 Zara-Auto Matrix Belišće Pampas
1-6
28.01.2023 15:00 | | |
15 85 Zara-Auto Matrix Nova Gradiška Pampas
1-6
04.02.2023 15:00 | | |
15 86 Belišće Zanatlija SB Belišće
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
15 87 Vodovod GV TVIN Borovo naselje
1-4
04.02.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
15 88 Požega Silos Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2023 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
15 89 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
15 90 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2023 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
16 91 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
16 92 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 93 Željezničar Bel Požega Belišće
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 94 Silos Vodovod GV Fortuna
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 95 TVIN Belišće TVIN
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
16 96 Zanatlija SB Zara-Auto Matrix SRC Vijuš
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
17 97 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
18.02.2023 18:00 | | |
17 98 Zara-Auto Matrix TVIN Pampas
1-6
18.02.2023 15:00 | | |
17 99 Belišće Silos Belišće
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
17 100 Vodovod GV Željezničar Bel Borovo naselje
1-4
18.02.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
17 101 Požega Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2023 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
17 102 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
18 103 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
25.02.2023 18:00 | | |
18 104 Slavonski Banovac Požega Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
18 105 Željezničar Os Vodovod GV Željezničar
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 106 Željezničar Bel Belišće Belišće
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 107 Silos Zara-Auto Matrix Fortuna
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 108 TVIN Zanatlija SB TVIN
1-4
25.02.2023 18:00 | | |
19 109 TVIN Nova Gradiška TVIN
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
19 110 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
19 111 Zara-Auto Matrix Željezničar Bel Pampas
1-6
04.03.2023 15:00 | | |
19 112 Belišće Željezničar Os Belišće
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
19 113 Vodovod GV Slavonski Banovac Borovo naselje
1-4
04.03.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
19 114 Požega Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2023 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
20 115 Nova Gradiška Požega Exit
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Pž Vodovod GV Gradska kuglana Pž
1-4
11.03.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
20 117 Slavonski Banovac Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
20 118 Željezničar Os Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 119 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 120 Silos TVIN Fortuna
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
21 121 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
21 122 TVIN Željezničar Bel TVIN
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
21 124 Zara-Auto Matrix Slavonski Banovac Pampas
1-6
18.03.2023 15:00 | | |
21 125 Belišće Obrtnik Pž Belišće
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
21 126 Vodovod GV Požega Borovo naselje
1-4
18.03.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
22 127 Nova Gradiška Vodovod GV Exit
1-4
25.03.2023 18:00 | | |
22 128 Požega Belišće Gradska kuglana Pž
1-4
25.03.2023 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
22 129 Obrtnik Pž Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pž
1-4
25.03.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
22 130 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
25.03.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
22 131 Željezničar Os TVIN Željezničar
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 132 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
25.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Igor Matić
Belišće
6.00
3530
592.75
4122.75
588.96
2. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
4.00
2333
597.50
2930.50
586.10
3. Tomislav Biželj
Nova Gradiška
5.00
2866
549.00
3415.00
569.17
4. Marko Tomić
Željezničar Os
3.50
1990
570.80
2560.80
569.07
5. Milan Lončar
Željezničar Bel
4.00
2271
563.00
2834.00
566.80
6. Mario Drempetić
Zanatlija SB
6.00
3399
559.67
3958.67
565.52
7. Robert Kereta
TVIN
6.00
3402
531.75
3933.75
561.96
8. Pavle Filipović
Nova Gradiška
5.00
2811
558.40
3369.40
561.57
9. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
4.00
2255
552.33
2807.33
561.47
10. Lovro Buzov
Zanatlija SB
6.00
3345
574.29
3919.29
559.90
11. Slavko Ivić
Željezničar Bel
4.00
2221
577.83
2798.83
559.77
12. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
4.00
2227
571.60
2798.60
559.72
13. Damir Šimunović
Željezničar Os
4.00
2212
582.67
2794.67
558.93
14. Tomislav Gruić
Požega
4.00
2224
561.20
2785.20
557.04
15. Božo Madunić
Željezničar Os
3.00
1677
550.89
2227.89
556.97
16. Ivo Klasan
Željezničar Os
4.00
2192
588.83
2780.83
556.17
17. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
3.00
1672
552.50
2224.50
556.13
18. Davor Lepka
Slavonski Banovac
4.00
2205
574.40
2779.40
555.88
19. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
6.00
3299
575.47
3874.47
553.50
20. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
3.00
1666
539.80
2205.80
551.45
21. Stipan Teskera
TVIN
6.00
3323
527.50
3850.50
550.07
22. Branko Kušt
Silos
6.00
3288
560.53
3848.53
549.79
23. Nikola Martinović
Zanatlija SB
6.00
3305
538.50
3843.50
549.07
24. Domagoj Đapić
Nova Gradiška
5.00
2768
520.75
3288.75
548.13
25. Duje Matić
Zanatlija SB
5.00
2758
528.33
3286.33
547.72
26. Ivan Kljajić
Vodovod GV
4.00
2178
559.80
2737.80
547.56
27. Željko Teskera
TVIN
6.00
3310
514.50
3824.50
546.36
28. Dario Andrejev
Željezničar Bel
4.00
2180
551.50
2731.50
546.30
29. Marko Marjanović
Požega
4.00
2197
531.50
2728.50
545.70
30. Josip Glavaš
Nova Gradiška
5.00
2734
526.00
3260.00
543.33
31. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
3.00
1637
533.43
2170.43
542.61
32. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
3.00
1616
554.25
2170.25
542.56
33. Ivan Burivoda
Požega
4.00
2166
546.50
2712.50
542.50
34. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
6.00
3237
557.67
3794.67
542.10
35. Slobodan Manović
Obrtnik Pž
4.00
2170
534.33
2704.33
540.87
36. Niko Kalvi
Slavonski Banovac
3.00
1610
552.25
2162.25
540.56
37. Goran Parač
Silos
5.00
2666
573.25
3239.25
539.88
38. Zlatko Fajdetić
Silos
5.00
2678
557.87
3235.87
539.31
39. Zvonko Mihaljević
Silos
6.00
3210
562.00
3772.00
538.86
40. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
6.00
3248
519.33
3767.33
538.19
41. Stevan Kaman
Vodovod GV
4.00
2148
542.40
2690.40
538.08
42. Darko Mikolin
Belišće
6.00
3227
528.00
3755.00
536.43
43. Đuro Gregurević
Vodovod GV
5.00
2627
576.80
3203.80
533.97
44. Željko Poljak
Nova Gradiška
5.00
2667
530.25
3197.25
532.88
45. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
4.00
2116
545.45
2661.45
532.29
46. Ivan Vučković
Vodovod GV
4.00
2116
545.40
2661.40
532.28
47. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
5.25
2777
534.25
3311.25
529.80
48. Renato Poldrugač
TVIN
5.00
2683
493.75
3176.75
529.46
49. Josip Soudek
Obrtnik Pž
4.00
2081
556.33
2637.33
527.47
50. Andrej Marin
Slavonski Banovac
3.00
1573
535.00
2108.00
527.00
51. Ivan Funarić
Silos
5.00
2635
515.00
3150.00
525.00
52. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
6.00
3115
556.00
3671.00
524.43
53. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
3.00
1544
550.20
2094.20
523.55
54. Robert Lančić
TVIN
6.00
3175
481.50
3656.50
522.36
55. Antun Gruić
Požega
4.00
2076
535.60
2611.60
522.32
56. Milan Burivoda
Požega
3.50
1802
540.00
2342.00
520.44
57. Mario Farkaš
Vodovod GV
5.00
2586
531.40
3117.40
519.57
58. Ivan Živković
Silos
6.00
3045
561.50
3606.50
515.21
59. Zdenko Sumarev
Belišće
5.00
2512
548.50
3060.50
510.08

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Igor Matić
Belišće
6.00
3530.00
588.33
4.00
2371.00
592.75
10.00
5901.00
590.10
2. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
4.00
2333.00
583.25
6.00
3585.00
597.50
10.00
5918.00
591.80
3. Tomislav Biželj
Nova Gradiška
5.00
2866.00
573.20
5.00
2745.00
549.00
10.00
5611.00
561.10
4. Marko Tomić
Željezničar Os
3.50
1990.00
568.57
5.00
2854.00
570.80
8.50
4844.00
569.88
5. Milan Lončar
Željezničar Bel
4.00
2271.00
567.75
6.00
3378.00
563.00
10.00
5649.00
564.90
6. Robert Kereta
TVIN
6.00
3402.00
567.00
4.00
2127.00
531.75
10.00
5529.00
552.90
7. Mario Drempetić
Zanatlija SB
6.00
3399.00
566.50
3.00
1679.00
559.67
9.00
5078.00
564.22
8. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
4.00
2255.00
563.75
6.00
3314.00
552.33
10.00
5569.00
556.90
9. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
3.00
1688.00
562.67
1.00
561.00
561.00
4.00
2249.00
562.25
10. Pavle Filipović
Nova Gradiška
5.00
2811.00
562.20
5.00
2792.00
558.40
10.00
5603.00
560.30
11. Božo Madunić
Željezničar Os
3.00
1677.00
559.00
4.50
2479.00
550.89
7.50
4156.00
554.13
12. Lovro Buzov
Zanatlija SB
6.00
3345.00
557.50
3.50
2010.00
574.29
9.50
5355.00
563.68
13. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
3.00
1672.00
557.33
4.00
2210.00
552.50
7.00
3882.00
554.57
14. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
4.00
2227.00
556.75
5.00
2858.00
571.60
9.00
5085.00
565.00
15. Tomislav Gruić
Požega
4.00
2224.00
556.00
5.00
2806.00
561.20
9.00
5030.00
558.89
16. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
3.00
1666.00
555.33
5.00
2699.00
539.80
8.00
4365.00
545.63
17. Slavko Ivić
Željezničar Bel
4.00
2221.00
555.25
6.00
3467.00
577.83
10.00
5688.00
568.80
18. Stipan Teskera
TVIN
6.00
3323.00
553.83
4.00
2110.00
527.50
10.00
5433.00
543.30
19. Domagoj Đapić
Nova Gradiška
5.00
2768.00
553.60
4.00
2083.00
520.75
9.00
4851.00
539.00
20. Damir Šimunović
Željezničar Os
4.00
2212.00
553.00
4.50
2622.00
582.67
8.50
4834.00
568.71
21. Krešimir Bosak
Zara-Auto Matrix
4.00
2212.00
553.00
2.00
1074.00
537.00
6.00
3286.00
547.67
22. Željko Teskera
TVIN
6.00
3310.00
551.67
4.00
2058.00
514.50
10.00
5368.00
536.80
23. Duje Matić
Zanatlija SB
5.00
2758.00
551.60
3.00
1585.00
528.33
8.00
4343.00
542.88
24. Davor Lepka
Slavonski Banovac
4.00
2205.00
551.25
5.00
2872.00
574.40
9.00
5077.00
564.11
25. Nikola Martinović
Zanatlija SB
6.00
3305.00
550.83
4.00
2154.00
538.50
10.00
5459.00
545.90
26. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
6.00
3299.00
549.83
3.75
2158.00
575.47
9.75
5457.00
559.69
27. Marko Marjanović
Požega
4.00
2197.00
549.25
4.00
2126.00
531.50
8.00
4323.00
540.38
28. Ivo Klasan
Željezničar Os
4.00
2192.00
548.00
6.00
3533.00
588.83
10.00
5725.00
572.50
29. Branko Kušt
Silos
6.00
3288.00
548.00
3.75
2102.00
560.53
9.75
5390.00
552.82
30. Josip Glavaš
Nova Gradiška
5.00
2734.00
546.80
3.00
1578.00
526.00
8.00
4312.00
539.00
31. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
3.00
1637.00
545.67
3.50
1867.00
533.43
6.50
3504.00
539.08
32. Dario Andrejev
Željezničar Bel
4.00
2180.00
545.00
4.00
2206.00
551.50
8.00
4386.00
548.25
33. Marinko Andrić
Belišće
4.00
2180.00
545.00
4.00
2271.00
567.75
8.00
4451.00
556.38
34. Ivan Kljajić
Vodovod GV
4.00
2178.00
544.50
5.00
2799.00
559.80
9.00
4977.00
553.00
35. Ljubomir Takalić
Belišće
3.75
2035.00
542.67
2.00
1067.00
533.50
5.75
3102.00
539.48
36. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
2.00
1085.00
542.50
4.00
2323.00
580.75
6.00
3408.00
568.00
37. Slobodan Manović
Obrtnik Pž
4.00
2170.00
542.50
6.00
3206.00
534.33
10.00
5376.00
537.60
38. Ivan Burivoda
Požega
4.00
2166.00
541.50
6.00
3279.00
546.50
10.00
5445.00
544.50
39. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
6.00
3248.00
541.33
3.00
1558.00
519.33
9.00
4806.00
534.00
40. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
6.00
3237.00
539.50
3.00
1673.00
557.67
9.00
4910.00
545.56
41. Boris Ivančić
Željezničar Os
2.00
1078.00
539.00
5.00
2755.00
551.00
7.00
3833.00
547.57
42. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
3.00
1616.00
538.67
4.00
2217.00
554.25
7.00
3833.00
547.57
43. Darko Mikolin
Belišće
6.00
3227.00
537.83
4.00
2112.00
528.00
10.00
5339.00
533.90
44. Stevan Kaman
Vodovod GV
4.00
2148.00
537.00
5.00
2712.00
542.40
9.00
4860.00
540.00
45. Niko Kalvi
Slavonski Banovac
3.00
1610.00
536.67
4.00
2209.00
552.25
7.00
3819.00
545.57
46. Renato Poldrugač
TVIN
5.00
2683.00
536.60
4.00
1975.00
493.75
9.00
4658.00
517.56
47. Zlatko Fajdetić
Silos
5.00
2678.00
535.60
3.75
2092.00
557.87
8.75
4770.00
545.14
48. Zvonko Mihaljević
Silos
6.00
3210.00
535.00
3.00
1686.00
562.00
9.00
4896.00
544.00
49. Željko Poljak
Nova Gradiška
5.00
2667.00
533.40
4.00
2121.00
530.25
9.00
4788.00
532.00
50. Goran Parač
Silos
5.00
2666.00
533.20
4.00
2293.00
573.25
9.00
4959.00
551.00
51. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
2.50
1331.00
532.40
3.00
1603.00
534.33
5.50
2934.00
533.45
52. Marin Lubina
Zara-Auto Matrix
4.00
2119.00
529.75
3.25
1767.00
543.69
7.25
3886.00
536.00
53. Robert Lančić
TVIN
6.00
3175.00
529.17
4.00
1926.00
481.50
10.00
5101.00
510.10
54. Ivan Vučković
Vodovod GV
4.00
2116.00
529.00
5.00
2727.00
545.40
9.00
4843.00
538.11
55. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
4.00
2116.00
529.00
5.50
3000.00
545.45
9.50
5116.00
538.53
56. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
5.25
2777.00
528.95
4.00
2137.00
534.25
9.25
4914.00
531.24
57. Ivan Funarić
Silos
5.00
2635.00
527.00
4.00
2060.00
515.00
9.00
4695.00
521.67
58. Đuro Gregurević
Vodovod GV
5.00
2627.00
525.40
5.00
2884.00
576.80
10.00
5511.00
551.10
59. Andrej Marin
Slavonski Banovac
3.00
1573.00
524.33
3.00
1605.00
535.00
6.00
3178.00
529.67
60. Damir Nikić
Nova Gradiška
3.00
1568.00
522.67
0.50
234.00
468.00
3.50
1802.00
514.86
61. Josip Soudek
Obrtnik Pž
4.00
2081.00
520.25
6.00
3338.00
556.33
10.00
5419.00
541.90
62. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
6.00
3115.00
519.17
4.00
2224.00
556.00
10.00
5339.00
533.90
63. Antun Gruić
Požega
4.00
2076.00
519.00
5.00
2678.00
535.60
9.00
4754.00
528.22
64. Mario Farkaš
Vodovod GV
5.00
2586.00
517.20
5.00
2657.00
531.40
10.00
5243.00
524.30
65. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
2.54
1313.00
516.93
3.00
1648.00
549.33
5.54
2961.00
534.48
66. Miroslav Crnjac
Požega
2.00
1033.00
516.50
5.00
2683.00
536.60
7.00
3716.00
530.86
67. Milan Burivoda
Požega
3.50
1802.00
514.86
5.00
2700.00
540.00
8.50
4502.00
529.65
68. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
3.00
1544.00
514.67
5.00
2751.00
550.20
8.00
4295.00
536.88
69. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
2.00
1027.00
513.50
1.75
818.00
467.43
3.75
1845.00
492.00
70. Tomislav Špoljarić
Zara-Auto Matrix
3.25
1661.00
511.08
2.00
1063.00
531.50
5.25
2724.00
518.86
71. Ivan Živković
Silos
6.00
3045.00
507.50
4.00
2246.00
561.50
10.00
5291.00
529.10
72. Mladen Zovak
Belišće
3.00
1511.00
503.67
4.00
2048.00
512.00
7.00
3559.00
508.43
73. Valentino Grivić
TVIN
3.00
1510.00
503.33
1.00
531.00
531.00
4.00
2041.00
510.25
74. Darko Melman
Belišće
4.00
2011.00
502.75
0.00
0.00
NaN
4.00
2011.00
502.75
75. Zdenko Sumarev
Belišće
5.00
2512.00
502.40
4.00
2194.00
548.50
9.00
4706.00
522.89
76. Josip Zambo
Obrtnik Pž
2.00
1002.00
501.00
3.25
1646.00
506.46
5.25
2648.00
504.38
77. Nikola Baranj
Vodovod GV
3.00
1377.00
459.00
3.50
1748.00
499.43
6.50
3125.00
480.77

Dragan Higl
Vodovod GV
1.00
569.00
569.00
1.00
547.00
547.00
2.00
1116.00
558.00
Ivan Dujmović
Obrtnik Pž
1.00
558.00
558.00
3.00
1588.00
529.33
4.00
2146.00
536.50
Ivan Ćosić
Zanatlija SB
2.00
1102.00
551.00
3.00
1617.00
539.00
5.00
2719.00
543.80
Matko Masle
Željezničar Os
0.50
272.00
544.00
2.50
1245.00
498.00
3.00
1517.00
505.67
Božidar Krajačić
Zanatlija SB
1.09
586.00
537.61
2.50
1287.00
514.80
3.59
1873.00
521.73
Ivan Teskera
TVIN
2.00
1056.00
528.00
2.00
1003.00
501.50
4.00
2059.00
514.75
Kristijan Safundžić
Zanatlija SB
0.91
480.00
527.47
0.50
267.00
534.00
1.41
747.00
529.79
Mirko Stanković
Belišće
1.00
527.00
527.00
0.00
0.00
NaN
1.00
527.00
527.00
Dragutin Katalenić
Željezničar Bel
1.50
782.00
521.33
5.00
2666.00
533.20
6.50
3448.00
530.46
Siniša Ljubomiroski
TVIN
1.00
519.00
519.00
1.00
553.00
553.00
2.00
1072.00
536.00
Zlatko Horvat
Vodovod GV
2.00
1022.00
511.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1022.00
511.00
Tomislav Galović
Požega
1.50
765.00
510.00
6.00
3145.00
524.17
7.50
3910.00
521.33
Srećko Belac
Slavonski Banovac
1.50
762.00
508.00
1.00
492.00
492.00
2.50
1254.00
501.60
Bane Tomašić
Nova Gradiška
1.00
506.00
506.00
2.00
1058.00
529.00
3.00
1564.00
521.33
Željko Zboril
Nova Gradiška
0.82
409.00
498.78
0.00
0.00
NaN
0.82
409.00
498.78
Damir Ferenčević
TVIN
1.00
497.00
497.00
0.00
0.00
NaN
1.00
497.00
497.00
Marjan Grgić
Požega
1.00
494.00
494.00
0.00
0.00
NaN
1.00
494.00
494.00
Veselko Petrović
Belišće
2.00
988.00
494.00
0.00
0.00
NaN
2.00
988.00
494.00
Husein Grdan
Vodovod GV
2.00
971.00
485.50
0.50
228.00
456.00
2.50
1199.00
479.60
Ivica Vrebac
Zara-Auto Matrix
1.50
725.00
483.33
0.50
213.00
426.00
2.00
938.00
469.00
Miroslav Lamešić
Silos
2.00
965.00
482.50
1.00
525.00
525.00
3.00
1490.00
496.67
Tomislav Žgela
Slavonski Banovac
0.50
239.00
478.00
3.00
1734.00
578.00
3.50
1973.00
563.71
Željko Domazet
Obrtnik Pž
0.50
239.00
478.00
0.00
0.00
NaN
0.50
239.00
478.00
Ivan Hofman
Slavonski Banovac
0.46
216.00
469.57
4.00
2160.00
540.00
4.46
2376.00
532.74
Vlado Hrkač
Željezničar Os
1.00
465.00
465.00
1.00
496.00
496.00
2.00
961.00
480.50
Tomislav Šišak
Silos
1.00
464.00
464.00
0.00
0.00
NaN
1.00
464.00
464.00
Franjo Orak
Belišće
1.25
561.00
448.80
2.00
989.00
494.50
3.25
1550.00
476.92
Vjekoslav Pranjić
Obrtnik Pž
0.50
223.00
446.00
0.50
242.00
484.00
1.00
465.00
465.00
Petar Ribarić
Nova Gradiška
0.18
67.00
372.22
0.50
258.00
516.00
0.68
325.00
477.94

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Željezničar Bel
4.0
8895
4478
13373
557.21
89
6.0
13427
6792
20219
561.64
91
10.0
22322
11270
33592
559.87
180
2. Zanatlija SB
6.0
13236
6675
19911
553.08
153
4.0
8774
4203
12977
540.71
115
10.0
22010
10878
32888
548.13
268
3. Željezničar Os
4.0
8909
4286
13195
549.79
113
6.0
13168
6893
20061
557.25
89
10.0
22077
11179
33256
554.27
202
4. Nova Gradiška
5.0
10962
5434
16396
546.53
136
5.0
10807
5217
16024
534.13
111
10.0
21769
10651
32420
540.33
247
5. TVIN
6.0
13098
6377
19475
540.97
149
4.0
8373
3910
12283
511.79
97
10.0
21471
10287
31758
529.30
246
6. Slavonski Banovac
4.0
8661
4185
12846
535.25
112
6.0
13362
6756
20118
558.83
156
10.0
22023
10941
32964
549.40
268
7. Zara-Auto Matrix
6.0
12925
6220
19145
531.81
179
4.0
8716
4327
13043
543.46
123
10.0
21641
10547
32188
536.47
302
8. Požega
4.0
8792
3965
12757
531.54
144
6.0
13066
6351
19417
539.36
180
10.0
21858
10316
32174
536.23
324
9. Belišće
6.0
12986
6096
19082
530.06
227
4.0
8673
4379
13052
543.83
96
10.0
21659
10475
32134
535.57
323
10. Silos
6.0
12734
6217
18951
526.42
216
4.0
8832
4409
13241
551.71
100
10.0
21566
10626
32192
536.53
316
11. Obrtnik Pž
4.0
8681
3945
12626
526.08
178
6.0
13021
6267
19288
535.78
205
10.0
21702
10212
31914
531.90
383
12. Vodovod GV
5.0
10649
4945
15594
519.80
217
5.0
11008
5294
16302
543.40
167
10.0
21657
10239
31896
531.60
384

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više