Pregled svih liga

Požega

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Požega
Adresa: Osječka 7, 34 000 Požega
Email: mmarkopz@gmail.com

Kuglana: Gradska kuglana Pž   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 14:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Tomislav Galović 091 522 37 45 tgalovic6@gmail.com
Tomislav Gruić 098 918 94 94 tomislavgruic@gmail.com
Marko Marjanović 099 364 34 21 mmarkopz@gmail.com
Miroslav Crnjac 098 256 682 mcrnjac@live.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Tomislav Gruić
122027
122027
7.0
6.0
6.0
4.0
22.0
13.0
31.0
13.0
372.71
375.67
184.0
191.67
556.71
567.33
2. Marko Marjanović
122030
122030
6.5
4.0
3.0
2.0
12.0
5.0
36.0
28.0
365.08
364.25
176.46
167.25
541.54
531.5
3. Ivan Burivoda
121935
121935
7.0
7.0
4.0
3.0
14.0
12.0
36.0
28.0
374.43
360.71
164.43
182.71
538.86
543.43
4. Antun Gruić
122026
122026
7.0
6.0
3.0
5.0
11.0
11.0
48.0
27.0
361.86
363.33
160.86
165.67
522.71
529.0
5. Milan Burivoda
121936
121936
6.0
6.0
1.0
4.0
3.0
17.0
52.0
28.0
356.33
356.0
160.83
180.5
517.17
536.5
6. Miroslav Crnjac
122024
122024
4.25
6.0
1.0
2.0
5.5
11.0
22.0
35.0
365.41
354.33
151.06
179.5
516.47
533.83
7. Tomislav Galović
121928
121928
2.5
6.0
0.0
1.0
3.0
6.0
13.0
54.0
343.6
362.0
161.2
162.17
504.8
524.17
8. Marjan Grgić
121073
121073
1.75
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
14.0
11.0
350.86
324.0
148.57
146.0
499.43
470.0
BEZ NASTUPA
1. Tomislav Anić
122201
122201
2. Josip Mandić
122029
122029
3. Ivica Matičević

123269
4. Danijel Mičević

123185
5. Vide Perić
122020
122020
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Požega Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3206 : 3172) 10.09.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Franjo Soldo, A
| | |
2 9 Zanatlija SB Požega SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3160 : 3269) 17.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
3 16 Požega TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3296 : 3265) 24.09.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
4 22 Silos Požega Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3352 : 3334) 01.10.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 27 Požega Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3186 : 3345) 09.10.2022 14:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
6 35 Željezničar Os Požega Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3254 : 3024) 22.10.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Miroslav Liović, A
| | |
7 38 Požega Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3272 : 3233) 29.10.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
8 48 Obrtnik Pž Požega Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3300 : 3130) 02.11.2022 17:00 Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, C
| | |
9 49 Požega Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3162) 12.11.2022 13:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, C
| | |
10 60 Požega Vodovod GV Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3252 : 3166) 26.11.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
11 62 Belišće Požega Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3402 : 3140) 10.12.2022 17:00 Miroslav Liović, A
| | |
12 71 Zara-Auto Matrix Požega Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3190 : 3241) 14.01.2023 15:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
13 75 Požega Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3128 : 3382) 21.01.2023 14:00 Mario Trnokop, C
Mirjana Horvat, D
| | |
14 82 TVIN Požega TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3075 : 3144) 28.01.2023 18:00 Željko Kermend, B
Snježana Beneta, D
| | |
15 88 Požega Silos Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
16 93 Željezničar Bel Požega Belišće
1-4
11.02.2023 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
17 101 Požega Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, C
| | |
18 104 Slavonski Banovac Požega Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
19 114 Požega Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2023 13:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
20 115 Nova Gradiška Požega Exit
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
21 126 Vodovod GV Požega Borovo naselje
1-4
18.03.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
22 128 Požega Belišće Gradska kuglana Pž
1-4
25.03.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više