Pregled svih liga

Grobničan RB

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Grobničan Riječka banka
Adresa: Pulska 3, 51 000 Rijeka
Email: antonio.linic@ri.htnet.hr

Kuglana: SRC 3. maj   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 13:30
Rezervni termin: subota, 16:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Miroslav Kariž 098 269 657 miroslav.kariz@inet.hr
Odgovorna osoba Antonio Linić 098 660 564 antonio.linic@ri.htnet.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Antonio Linić
121242
121242
1.0
4.0
0.0
4.0
1.0
13.0
13.0
7.0
350.0
363.0
138.0
172.75
488.0
535.75
2. Miloš Borić
121237
121237
1.0
3.5
0.0
3.0
2.0
10.0
10.0
15.0
332.0
358.86
140.0
155.71
472.0
514.57
3. Žarko Ikica
121240
121240
1.0
4.0
0.0
3.0
1.5
7.0
9.0
13.0
328.0
350.25
144.0
172.0
472.0
522.25
4. Jasna Miletić
110302
110302
1.0
4.0
0.0
1.0
1.0
5.0
9.0
16.0
329.0
354.75
136.0
173.25
465.0
528.0
5. Ivan Kuharić
120903 2
120903
1.0
4.0
0.0
3.0
2.0
10.5
13.0
26.0
348.0
354.5
116.0
172.0
464.0
526.5
6. Miroslav Kariž
121241
121241
0.37
1.5
0.0
1.0
0.0
5.0
5.0
6.0
354.05
345.33
81.08
160.0
435.14
505.33
7. Predrag Vrsalović
121246
121246
0.63
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
13.0
0.0
290.48
120.63
411.11
8. Luciano Kerševanić
122371
122371
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
5.0
0.0
16.0

357.5

172.0

529.5
9. Ratko Popović
121245
121245
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
0.5
0.0
15.0

351.0

127.0

478.0
BEZ NASTUPA
1. Miljan Crnković
121238
121238
2. Neven Fadljević
121239
121239
3. Grozdan Manjgotić
121243
121243
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3234 : 3108) 04.10.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
2 7 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
8.0 : 0.0 (3009 : 2781) 09.10.2020 18:00 Gordana Balent, B
| | |
3 10 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3137 : 3072) 18.10.2020 13:30 Gordana Balent, B
Anamarija Antonić, C
| | |
5 17 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3036 : 2968) 08.11.2020 13:30 Nebojša Šušnjar, C
Dino Kos, C
| | |
6 24 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3139 : 3103) 15.11.2020 13:30 Boris Sanković, A
Ana Grčić, C
| | |
4 16 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
08.05.2021 18:00 Milan Đujić, A
| | |
7 26 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
15.05.2021 13:00 Tea Bosnar, B
| | |
8 31 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
22.05.2021 19:00 | | |
9 35 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
30.05.2021 13:30 | | |
10 38 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
13.06.2021 11:00 | | |
11 44 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
20.06.2021 13:30 | | |
12 45 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
27.06.2021 11:00 | | |
13 52 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
04.07.2021 10:30 | | |
14 54 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
11.07.2021 13:30 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više