Pregled svih liga

Hrvatski Branitelj

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Hrvatski Branitelj
Adresa: Leharova , 52 100 Pula
Email: kolonelo.zugcic@gmail.com

Kuglana: DS Mate Parlov   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 13:00
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Ivan Žugčić 091 207 03 44 kolonelo.zugcic@gmail.com
Voditelj ekipe Šime Karamarko 091 547 03 67 simekaramarko.01@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Stanko Januš
120326
120326
2.0
0.5
2.0
0.0
6.5
0.0
12.0
4.0
366.0
316.0
180.5
120.0
546.5
436.0
2. Zoran Vrbica
120335
120335
2.0
1.0
2.0
1.0
7.0
3.0
13.0
7.0
370.0
352.0
172.0
155.0
542.0
507.0
3. Šime Karamarko
120328
120328
4.0
2.0
2.0
2.0
11.0
6.0
15.0
11.0
356.5
364.0
181.25
159.5
537.75
523.5
4. Antun Jozičić
120327
120327
3.0
2.0
2.0
2.0
7.0
5.0
16.0
4.0
356.33
351.0
179.67
208.5
536.0
559.5
5. Stanislav Golubić
120324
120324
3.5
2.0
2.0
1.0
4.0
5.0
34.0
20.0
350.29
345.0
154.0
150.0
504.29
495.0
6. Drago Pranić
122773
122773
2.0
2.0
1.0
1.0
4.5
4.0
15.0
17.0
338.5
347.5
165.5
155.0
504.0
502.5
7. Ivica Jolić
123009
123009
4.0
1.0
2.0
0.0
9.0
1.0
35.0
8.0
344.0
322.0
152.75
166.0
496.75
488.0
8. Zdenko Jakovljević
122577
122577
1.5
0.5
0.0
0.0
2.0
0.0
17.0
7.0
336.0
324.0
149.33
136.0
485.33
460.0
9. Dragoje Konev
120329
120329
0.5
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
7.0
9.0
340.0
321.0
132.0
155.0
472.0
476.0
10. Mijo Otmačić
123146
123146
1.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
16.0
0.0
347.33
122.0
469.33
BEZ NASTUPA
1. Darko Raljević
123145
123145
2. Marko Šteko
120334
120334
3. Sanjin Taratina
122576
122576
4. Zvonko Vulić
120336
120336
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (3024 : 3137) 03.10.2020 17:00 Jelena Herceg, C
Nikša Mendica, D
| | |
2 5 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3032 : 3100) 10.10.2020 13:00 Vjekoslav Vido, C
Jelena Herceg, C
| | |
3 9 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
5.0 : 3.0 (3100 : 3074) 17.10.2020 13:00 Kristijan Jelovac, C
| | |
4 13 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3048 : 3016) 25.10.2020 11:00 Sanjin Taratina, C
Nikša Mendica, D
| | |
5 17 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3036 : 2968) 08.11.2020 13:30 Nebojša Šušnjar, C
Dino Kos, C
| | |
7 25 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (3019 : 3185) 22.11.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
6 21 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
15.05.2021 17:00 Jelena Herceg, C
Vjekoslav Vido, C
| | |
8 29 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
22.05.2021 13:00 | | |
9 33 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
29.05.2021 13:00 | | |
10 37 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
12.06.2021 13:00 | | |
11 41 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
19.06.2021 20:00 | | |
12 45 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
27.06.2021 11:00 | | |
13 49 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
02.07.2021 18:00 | | |
14 53 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
10.07.2021 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više