Pregled svih liga

Jadranka hoteli

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Jadranka hoteli
Adresa: Svete Marije 40, 51 550 Mali Lošinj
Email: dragan.antolovic1@gmail.com; tea.bosnar.tb@gmail.com

Kuglana: Hotel Aurora   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 15:00
Rezervni termin: nedjelja, 15:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Dragan Antolović 098 182 43 53 dragan.antolovic1@gmail.com
Odgovorna osoba Tea Bosnar 091 111 20 19 tea.bosnar.tb@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Branko Baljak
121989
121989
1.5
1.0
1.0
0.0
3.0
1.0
11.0
5.0
376.0
356.0
196.67
162.0
572.67
518.0
2. Ante Marić
121994
121994
4.0
2.0
3.0
1.0
11.0
4.5
18.0
11.0
357.75
365.0
179.25
158.5
537.0
523.5
3. Dino Kučić
121992
121992
4.0
2.0
3.0
2.0
9.5
6.0
29.0
6.0
368.75
360.0
167.0
186.5
535.75
546.5
4. Elvis Alagić
121988
121988
4.0
2.0
2.0
1.0
8.5
5.0
22.0
6.0
366.0
367.5
163.5
176.0
529.5
543.5
5. Slavko Čakarun
121991
121991
3.0
2.0
2.0
2.0
7.0
5.0
27.0
14.0
362.0
370.0
147.67
176.5
509.67
546.5
6. Nenad Manzoni
121993
121993
3.5
2.0
2.0
2.0
5.0
6.0
35.0
8.0
354.0
372.5
143.14
167.5
497.14
540.0
7. Dragan Antolović
122160
122160
2.75
0.5
0.0
0.0
4.0
2.0
24.0
3.0
348.73
360.0
140.73
172.0
489.45
532.0
8. Dragan Cvetković
121990
121990
0.66
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
16.0
0.0
295.45
119.7
415.15
9. Petar Šukara
123093
123093
0.59
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
14.0
7.0
242.37
324.0
89.83
140.0
332.2
464.0
BEZ NASTUPA
1. Brankica Antolović
110815
110815
2. Robert Antolović
123091
123091
3. Marino Antolović
123092
123092
4. Tibor Bece
120745
120745
5. Tea Bosnar
110727
110727
6. Kenad Cvetković
123027
123027
7. Danijela Dumenčić
110488
110488
8. Dragica Filković-Starčević
110489
110489
9. Cecilija Petrinić
110494
110494
10. Nikolaj Radulović
121995
121995
11. Alen Štrbac
123090
123090
12. Andrea Šukara
110496
110496
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3158 : 3201) 04.10.2020 13:30 Boris Sanković, A
Dino Kos, C
| | |
2 5 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3032 : 3100) 10.10.2020 13:00 Vjekoslav Vido, C
Jelena Herceg, C
| | |
3 12 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3091) 18.10.2020 12:30 Tea Bosnar, B
Brankica Antolović, D
| | |
4 14 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (2923 : 2825) 25.10.2020 11:00 Boris Sanković, A
| | |
5 19 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3211 : 3010) 07.11.2020 13:00 Tea Bosnar, B
Brankica Antolović, D
| | |
6 23 Zlobin Jadranka hoteli Dom Matija Mažića
1-4
2.0 : 6.0 (3188 : 3227) 14.11.2020 13:00 Kristijan Jelovac, C
| | |
7 26 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
15.05.2021 13:00 Tea Bosnar, B
| | |
8 32 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
22.05.2021 15:00 | | |
9 33 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
29.05.2021 13:00 | | |
10 40 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
12.06.2021 20:00 | | |
11 42 Jadranka hoteli Ričina Hotel Aurora
1-4
19.06.2021 15:00 | | |
12 47 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
26.06.2021 13:00 | | |
13 51 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
03.07.2021 15:00 | | |
14 54 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
11.07.2021 13:30 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više