Pregled svih liga

Elektroprimorje

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Elektroprimorje
Adresa: Viktora Cara Emina 2, 51 000 Rijeka
Email: miroslav.vorkapic@hep.hr; lovro.matkovic@ri.t-com.hr

Kuglana: SRC 3. maj   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 10:30
Rezervni termin: subota, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Lovro Matković 099 440 55 54 lovro.matkovic@ri.t-com.hr
Odgovorna osoba Miroslav Vorkapić 091 112 04 42 miroslav.vorkapic@hep.hr
Voditelj ekipe Draženko Bistrović

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željko Valentić
121760
121760
2.0
4.0
1.0
2.0
4.0
9.0
16.0
22.0
358.5
352.5
196.0
180.0
554.5
532.5
2. Miroslav Matijević
121756
121756
2.0
4.0
2.0
1.0
6.0
6.0
7.0
12.0
351.0
349.75
176.5
175.25
527.5
525.0
3. Marius Kordić-Gružić
121754
121754
2.0
4.0
2.0
1.0
6.0
8.0
12.0
19.0
363.0
339.25
163.0
184.25
526.0
523.5
4. Drago Ljubojević
121755
121755
2.0
3.5
0.0
1.0
2.0
4.0
15.0
39.0
350.0
340.86
163.5
144.29
513.5
485.14
5. Hajrudin Purković
122206
122206
2.0
4.0
0.0
1.0
2.0
5.5
10.0
13.0
354.0
357.25
156.5
171.25
510.5
528.5
6. Draženko Bistrović
121753
121753
1.0
2.5
0.0
0.0
1.0
1.5
4.0
39.0
320.0
338.0
178.0
131.2
498.0
469.2
7. Miroslav Vorkapić
121761
121761
1.0
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
9.0
11.0
349.0
335.0
132.0
148.0
481.0
483.0
8. Atilio Katalinić
122520
122520
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
16.0

358.0

117.0

475.0
BEZ NASTUPA
1. Lovro Matković
121757
121757
2. Darko Šuvak
123042
123042
3. Mladen Tadej
121758
121758
4. Draško Tomčić
121759
121759
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3158 : 3201) 04.10.2020 13:30 Boris Sanković, A
Dino Kos, C
| | |
2 6 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3154 : 3140) 10.10.2020 19:00 Matea Juričić, A
Ana Jularić, C
| | |
3 11 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2962 : 3139) 18.10.2020 10:30 Gordana Balent, B
Anamarija Antonić, C
| | |
5 18 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
4.0 : 4.0 (3128 : 3107) 08.11.2020 10:30 Dino Kos, C
Nebojša Šušnjar, C
| | |
6 24 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3139 : 3103) 15.11.2020 13:30 Boris Sanković, A
Ana Grčić, C
| | |
7 25 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (3019 : 3185) 22.11.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
4 15 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
15.05.2021 13:00 Šime Karamarko, B
Jelena Herceg, C
| | |
8 32 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
22.05.2021 15:00 | | |
9 34 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
30.05.2021 10:30 | | |
10 39 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
11.06.2021 18:00 | | |
11 43 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
20.06.2021 10:30 | | |
12 46 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
26.06.2021 13:00 | | |
13 52 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
04.07.2021 10:30 | | |
14 53 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
10.07.2021 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više