Pregled svih liga

Telekom

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Telekom
Adresa: Ulica 1. maja 58, 51 000 Rijeka
Email: nikola.majnaric@ri.ht.hr

Kuglana: SRC Mlaka   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 19:00
Rezervni termin: petak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Nikola Majnarić 091 155 11 34 nikola.majnaric@ri.ht.hr
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Zoran Majnarić 098 292 421 zoran.majnaric@ri.t-com.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zoran Majnarić
121232
121232
4.0
3.0
3.0
2.0
11.5
9.0
11.0
2.0
364.25
363.67
177.5
188.67
541.75
552.33
2. Darko Božičić
121227
121227
4.0
3.0
2.0
3.0
6.0
10.0
39.0
16.0
350.75
359.33
164.25
194.0
515.0
553.33
3. Robert Baričević
122498
122498
4.0
3.0
0.0
2.0
6.0
6.0
30.0
14.0
360.5
347.67
151.0
166.0
511.5
513.67
4. Milan Perković
121235
121235
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
356.0
154.0
510.0
5. Miroslav Botinčan
122843
122843
3.5
2.0
0.0
1.0
5.0
4.0
33.0
10.0
339.14
364.0
162.86
160.0
502.0
524.0
6. Mladen Olbina
122405
122405
4.0
3.0
1.0
2.0
4.0
6.0
22.0
18.0
342.75
354.0
153.0
170.67
495.75
524.67
7. Dražen Burić
121229
121229
3.0
2.0
1.0
2.0
5.0
7.0
35.0
8.0
344.0
373.0
151.67
171.0
495.67
544.0
8. Zdravko Vodopić
122423
122423
1.0
2.0
0.0
0.0
1.0
2.0
21.0
16.0
307.0
358.5
94.0
151.0
401.0
509.5
BEZ NASTUPA
1. Željko Blažević
122037
122037
2. Zlatko Lovrin
121231
121231
3. Pere Šapina
122967
122967
4. Slobodan Tomanić
122795
122795
5. Denis Turina
122658
122658
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3234 : 3108) 04.10.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
2 6 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3154 : 3140) 10.10.2020 19:00 Matea Juričić, A
Ana Jularić, C
| | |
3 12 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3091) 18.10.2020 12:30 Tea Bosnar, B
Brankica Antolović, D
| | |
4 13 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3048 : 3016) 25.10.2020 11:00 Sanjin Taratina, C
Nikša Mendica, D
| | |
5 20 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3245 : 3101) 07.11.2020 20:00 Ivana Juričić, A
Ana Jularić, C
| | |
6 22 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3070 : 2941) 15.11.2020 11:00 Sanjin Taratina, C
Nikša Mendica, D
| | |
7 27 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3188 : 3102) 21.11.2020 19:00 Ivana Juričić, A
Anamarija Antonić, C
| | |
8 31 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
22.05.2021 19:00 | | |
9 34 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
30.05.2021 10:30 | | |
10 40 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
12.06.2021 20:00 | | |
11 41 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
19.06.2021 20:00 | | |
12 48 Ričina Telekom Dražice
1-4
25.06.2021 18:00 | | |
13 50 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
03.07.2021 19:00 | | |
14 55 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
10.07.2021 13:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više