Pregled svih liga

Silos

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Silos
Adresa: Električne centrale 12, 31 400 Đakovo
Email: kksilos@yahoo.com

Kuglana: Fortuna   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Željko Liović 091 573 82 76 ivica.vuksanovic@zito.hr
Franjo Viljetić 099 202 200 ivica.vuksanovic@zito.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Goran Parač
121178
121178
6.0
4.0
5.0
2.0
16.0
9.5
18.0
12.0
356.17
376.75
182.17
177.0
538.33
553.75
2. Ivan Živković
120699
120699
6.0
5.0
4.0
2.0
16.0
13.0
24.0
23.0
361.17
378.0
176.33
187.2
537.5
565.2
3. Tomislav Šišak
122569
122569
0.5
3.0
1.0
1.5
1.0
7.0
4.0
16.0
362.0
354.67
174.0
184.33
536.0
539.0
4. Denis Leko-Mlivić
121174
121174
3.0
3.17
1.0
1.0
4.0
2.0
13.0
17.0
356.67
377.92
178.67
153.94
535.33
531.86
5. Zvonko Mihaljević
121176
121176
6.0
5.0
3.0
3.0
12.0
8.5
33.0
30.0
351.5
358.0
179.5
181.2
531.0
539.2
6. Zlatko Fajdetić
121171
121171
5.0
4.0
2.5
3.0
10.0
11.0
14.0
7.0
346.0
373.5
182.8
192.5
528.8
566.0
7. Tomislav Kovačević
122802
122802
3.25
3.0
2.0
2.0
7.0
9.0
16.0
14.0
347.38
382.67
176.92
183.67
524.31
566.33
8. Branko Kušt
120072
120072
1.75
0.83
0.0
0.0
2.0
0.0
14.0
10.0
338.29
322.89
160.0
162.65
498.29
485.54
9. Ivan Funarić
121172
121172
4.5
2.0
1.0
0.0
4.0
1.0
31.0
12.0
342.44
371.5
149.11
142.0
491.56
513.5
BEZ NASTUPA
1. Tomislav Dumančić
121170
121170
2. Ivica Džaja
122272
122272
3. Dubravko Glavaš
121173
121173
4. Željko Liović
121175
121175
5. Tomislav Liović
122348
122348
6. Ivan Mlivić
121177
121177
7. Ivan Topić
122304
122304
8. Franjo Viljetić
121179
121179
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3125 : 3132) 12.09.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3307 : 3107) 18.09.2021 17:00 Ivan Perković, B
Ante Lovričić, A
| | |
3 16 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3269 : 3169) 25.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 21 Silos Nove nade Fortuna
1-4
1.0 : 7.0 (3220 : 3525) 02.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
5 29 Osijek II Silos Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3231 : 3277) 09.10.2021 17:00 Mario Liović, A
Marina Matković, B
| | |
6 32 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3303 : 3239) 12.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
7 42 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
6.5 : 1.5 (3279 : 3183) 23.10.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
| | |
8 43 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3040 : 3131) 30.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
9 54 Silos Slatina Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3271 : 3140) 06.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
10 56 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (3123 : 3055) 13.11.2021 18:00 Ivan Lukačić, B
Milan Đuradin, D
| | |
11 65 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
1.5 : 6.5 (3332 : 3439) 20.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
12 69 Silos Brod Fortuna
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
22.01.2022 18:00 | | |
14 82 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 87 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
16 95 Silos Osijek II Fortuna
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
17 98 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
18 108 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
19 109 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
20 120 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
21 122 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 131 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
26.03.2022 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više