Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Bel
Belišće
1 1 0 0 2 7.0 1.0
2. Šećerana Viro
Virovitica
1 1 0 0 2 6.0 2.0
3. Silos
Đakovo
1 1 0 0 2 6.0 2.0
4. Nove nade
Požega
1 1 0 0 2 5.5 2.5
5. Nova Gradiška
Nova Gradiška
1 1 0 0 2 5.0 3.0
6. Slavonski Banovac
Pakrac
1 1 0 0 2 5.0 3.0
7. Brod
Slavonski Brod
2 1 0 1 2 8.0 8.0
8. Željezničar Os
Osijek
1 0 0 1 0 3.0 5.0
9. Zanatlija SB
Slavonski Brod
1 0 0 1 0 3.0 5.0
10. Osijek II
Osijek
1 0 0 1 0 2.5 5.5
11. Obrtnik Pž
Požega
1 0 0 1 0 2.0 6.0
12. Slatina
Slatina
2 0 0 2 0 3.0 13.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Šećerana Viro Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3028) 11.09.2021 18:00 Željko Medved, A
Mirjana Žagar, B
| | |
1 2 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3200) 11.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
1 3 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3125 : 3132) 12.09.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
1 4 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3145 : 3094) 11.09.2021 18:00 Maja Biželj, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
1 5 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3323 : 3224) 11.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
1 6 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
5.5 : 2.5 (3271 : 3206) 11.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
2 7 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
18.09.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, D
| | |
2 8 Željezničar Os Nove nade Željezničar
1-4
18.09.2021 17:00 Jasmin Tatar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
2 9 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
18.09.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
Marko Liović, C
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
18.09.2021 17:00 Ivan Perković, B
Ante Lovričić, A
| | |
2 11 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 3042) 18.09.2021 14:00 Ivan Lukačić, B
Valentino Grivić, B
| | |
2 12 Šećerana Viro Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
18.09.2021 18:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
3 13 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
25.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 14 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
25.09.2021 17:30 | | |
3 15 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
23.09.2021 18:00 | | |
3 16 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
25.09.2021 17:00 | | |
3 17 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
25.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
3 18 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
25.09.2021 18:30 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
4 19 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
02.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
4 20 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
02.10.2021 18:00 | | |
4 21 Silos Nove nade Fortuna
1-4
02.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
4 22 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
02.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
4 23 Šećerana Viro Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
02.10.2021 18:00 Ivan Lukačić, B
Željko Kermend, B
| | |
4 24 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
02.10.2021 17:00 | | |
5 25 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
09.10.2021 17:30 | | |
5 26 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
09.10.2021 18:00 | | |
5 27 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
09.10.2021 17:00 | | |
5 28 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
09.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
5 29 Osijek II Silos Pampas
1-6
09.10.2021 18:30 | | |
5 30 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
09.10.2021 17:00 | | |
6 31 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
16.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
6 32 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
16.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
6 33 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
16.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
6 34 Šećerana Viro Nove nade ŠD TVIN
1-4
16.10.2021 18:00 Željko Kermend, B
Ivan Lukačić, B
| | |
6 35 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
16.10.2021 17:00 | | |
6 36 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
16.10.2021 17:30 | | |
7 37 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
23.10.2021 18:00 | | |
7 38 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
7 39 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
23.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
7 40 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
23.10.2021 18:30 | | |
7 41 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
7 42 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
23.10.2021 18:00 | | |
8 43 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
30.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 44 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
30.10.2021 14:00 | | |
8 45 Šećerana Viro Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
30.10.2021 18:00 | | |
8 46 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
30.10.2021 17:00 | | |
8 47 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
30.10.2021 17:30 | | |
8 48 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
30.10.2021 18:00 | | |
9 49 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 50 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 51 Osijek II Brod Pampas
1-6
06.11.2021 18:30 | | |
9 52 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 53 Zanatlija SB Šećerana Viro SRC Vijuš
1-4
06.11.2021 18:00 | | |
9 54 Silos Slatina Fortuna
1-4
06.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
10 55 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 56 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 57 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
10 58 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
13.11.2021 17:30 | | |
10 59 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 60 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
11 61 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 62 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
20.11.2021 18:30 | | |
11 63 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 64 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
20.11.2021 18:00 | | |
11 65 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
20.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
11 66 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
12 67 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 68 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
15.01.2022 14:00 | | |
12 69 Silos Brod Fortuna
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 70 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 71 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 72 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
15.01.2022 18:30 | | |
13 73 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
22.01.2022 12:30 | | |
13 74 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
13 75 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
22.01.2022 18:00 | | |
13 77 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
22.01.2022 17:30 | | |
13 78 Željezničar Bel Šećerana Viro Belišće
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
14 79 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 80 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 81 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
14 82 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 83 Zanatlija SB Nove nade SRC Vijuš
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 84 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 85 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 86 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
05.02.2022 18:30 | | |
15 87 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 88 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 89 Nova Gradiška Šećerana Viro Exit
1-4
05.02.2022 18:00 | | |
15 90 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
05.02.2022 17:30 | | |
16 91 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 92 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 93 Šećerana Viro Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 94 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
16 95 Silos Osijek II Fortuna
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 96 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
17 97 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
17 98 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 99 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.02.2022 18:30 | | |
17 100 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 101 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 102 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
18 103 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 104 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
26.02.2022 17:30 | | |
18 105 Željezničar Bel Nove nade Belišće
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
18 106 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 107 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 14:00 | | |
18 108 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
19 109 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 110 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
05.03.2022 18:00 | | |
19 111 Željezničar Os Šećerana Viro Željezničar
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 112 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
05.03.2022 18:30 | | |
19 113 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 114 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
20 115 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 116 Nova Gradiška Nove nade Exit
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 117 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
12.03.2022 17:30 | | |
20 118 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
20 119 Šećerana Viro Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 120 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
21 121 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
19.03.2022 14:00 | | |
21 122 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
19.03.2022 18:00 | | |
21 124 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 125 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
19.03.2022 19:00 | | |
21 126 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 127 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 128 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
26.03.2022 17:00 | | |
22 129 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 130 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
26.03.2022 17:30 | | |
22 131 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
26.03.2022 17:00 | | |
22 132 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
26.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.00
568
0.00
568.00
568.00
2. Dražen Nekić
Osijek II
1.00
567
0.00
567.00
567.00
3. Denis Drašković
Slatina
1.00
561
0.00
561.00
561.00
4. Ivan Živković
Silos
1.00
558
0.00
558.00
558.00
5. Denis Leko-Mlivić
Silos
1.00
557
0.00
557.00
557.00
6. Zvonko Mihaljević
Silos
1.00
557
0.00
557.00
557.00
7. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.00
550
0.00
550.00
550.00
8. Marko Tomić
Željezničar Os
1.00
547
0.00
547.00
547.00
9. Josip Vuković
Osijek II
0.30
164
0.00
164.00
546.67
10. Milan Tutnjević
Osijek II
1.00
542
0.00
542.00
542.00
11. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.00
541
0.00
541.00
541.00
12. Željko Kermend
Slatina
1.00
540
0.00
540.00
540.00
13. Željko Španić
Slatina
1.00
537
0.00
537.00
537.00
14. Željko Vaška
Slatina
1.00
533
0.00
533.00
533.00
15. Marijan Šakota
Osijek II
1.00
530
0.00
530.00
530.00
16. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
1.00
529
0.00
529.00
529.00
17. Nikola Martinović
Zanatlija SB
1.00
526
0.00
526.00
526.00
18. Damir Ferenčević
Slatina
1.00
525
0.00
525.00
525.00
19. Željko Vidaković
Osijek II
0.70
367
0.00
367.00
524.29
20. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
1.00
523
0.00
523.00
523.00
21. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.00
522
0.00
522.00
522.00
22. Mario Drempetić
Zanatlija SB
1.00
522
0.00
522.00
522.00
23. Goran Parač
Silos
1.00
521
0.00
521.00
521.00
24. Duje Matić
Zanatlija SB
1.00
520
0.00
520.00
520.00
25. Zlatko Pofuk
Osijek II
1.00
519
0.00
519.00
519.00
26. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.00
518
0.00
518.00
518.00
27. Zoran Rudnički
Osijek II
1.00
517
0.00
517.00
517.00
28. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
1.00
515
0.00
515.00
515.00
29. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
1.00
507
0.00
507.00
507.00
30. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
1.00
505
0.00
505.00
505.00
31. Siniša Ljubomiroski
Slatina
1.00
504
0.00
504.00
504.00
32. Branko Kušt
Silos
0.75
377
0.00
377.00
502.67
33. Božo Madunić
Željezničar Os
1.00
500
0.00
500.00
500.00
34. Lovro Buzov
Zanatlija SB
1.00
499
0.00
499.00
499.00
35. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.00
480
0.00
480.00
480.00
36. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
1.00
474
0.00
474.00
474.00
37. Ivan Funarić
Silos
1.00
453
0.00
453.00
453.00
38. Tomislav Kovačević
Silos
0.25
109
0.00
109.00
436.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.00
568.00
568.00
0.00
0.00
NaN
1.00
568.00
568.00
2. Dražen Nekić
Osijek II
1.00
567.00
567.00
0.00
0.00
NaN
1.00
567.00
567.00
3. Denis Drašković
Slatina
1.00
561.00
561.00
0.00
0.00
NaN
1.00
561.00
561.00
4. Ivan Živković
Silos
1.00
558.00
558.00
0.00
0.00
NaN
1.00
558.00
558.00
5. Denis Leko-Mlivić
Silos
1.00
557.00
557.00
0.00
0.00
NaN
1.00
557.00
557.00
6. Zvonko Mihaljević
Silos
1.00
557.00
557.00
0.00
0.00
NaN
1.00
557.00
557.00
7. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.00
550.00
550.00
0.00
0.00
NaN
1.00
550.00
550.00
8. Marko Tomić
Željezničar Os
1.00
547.00
547.00
0.00
0.00
NaN
1.00
547.00
547.00
9. Milan Tutnjević
Osijek II
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
10. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.00
541.00
541.00
0.00
0.00
NaN
1.00
541.00
541.00
11. Željko Kermend
Slatina
1.00
540.00
540.00
0.00
0.00
NaN
1.00
540.00
540.00
12. Željko Španić
Slatina
1.00
537.00
537.00
0.00
0.00
NaN
1.00
537.00
537.00
13. Željko Vaška
Slatina
1.00
533.00
533.00
0.00
0.00
NaN
1.00
533.00
533.00
14. Marijan Šakota
Osijek II
1.00
530.00
530.00
0.00
0.00
NaN
1.00
530.00
530.00
15. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
1.00
529.00
529.00
0.00
0.00
NaN
1.00
529.00
529.00
16. Nikola Martinović
Zanatlija SB
1.00
526.00
526.00
0.00
0.00
NaN
1.00
526.00
526.00
17. Damir Ferenčević
Slatina
1.00
525.00
525.00
0.00
0.00
NaN
1.00
525.00
525.00
18. Željko Vidaković
Osijek II
0.70
367.00
524.29
0.00
0.00
NaN
0.70
367.00
524.29
19. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
1.00
523.00
523.00
0.00
0.00
NaN
1.00
523.00
523.00
20. Mario Drempetić
Zanatlija SB
1.00
522.00
522.00
0.00
0.00
NaN
1.00
522.00
522.00
21. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.00
522.00
522.00
0.00
0.00
NaN
1.00
522.00
522.00
22. Goran Parač
Silos
1.00
521.00
521.00
0.00
0.00
NaN
1.00
521.00
521.00
23. Duje Matić
Zanatlija SB
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
24. Zlatko Pofuk
Osijek II
1.00
519.00
519.00
0.00
0.00
NaN
1.00
519.00
519.00
25. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.00
518.00
518.00
0.00
0.00
NaN
1.00
518.00
518.00
26. Zoran Rudnički
Osijek II
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
27. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
1.00
515.00
515.00
0.00
0.00
NaN
1.00
515.00
515.00
28. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
1.00
507.00
507.00
0.00
0.00
NaN
1.00
507.00
507.00
29. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
1.00
505.00
505.00
0.00
0.00
NaN
1.00
505.00
505.00
30. Siniša Ljubomiroski
Slatina
1.00
504.00
504.00
0.00
0.00
NaN
1.00
504.00
504.00
31. Branko Kušt
Silos
0.75
377.00
502.67
0.00
0.00
NaN
0.75
377.00
502.67
32. Božo Madunić
Željezničar Os
1.00
500.00
500.00
0.00
0.00
NaN
1.00
500.00
500.00
33. Lovro Buzov
Zanatlija SB
1.00
499.00
499.00
0.00
0.00
NaN
1.00
499.00
499.00
34. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.00
480.00
480.00
0.00
0.00
NaN
1.00
480.00
480.00
35. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
36. Ivan Funarić
Silos
1.00
453.00
453.00
0.00
0.00
NaN
1.00
453.00
453.00

Josip Vuković
Osijek
0.30
164.00
546.67
0.00
0.00
NaN
0.30
164.00
546.67
Tomislav Kovačević
Silos
0.25
109.00
436.00
0.00
0.00
NaN
0.25
109.00
436.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Nove nade
0.0
0
0
0
0
1.0
2145
1126
3271
545.17
6
1.0
2145
1126
3271
545.17
6
2. Željezničar Bel
0.0
0
0
0
0
1.0
2203
1061
3264
544.00
20
1.0
2203
1061
3264
544.00
20
3. Brod
0.0
0
0
0
0
1.0
2123
1002
3125
520.83
33
1.0
2123
1002
3125
520.83
33
4. Šećerana Viro
0.0
0
0
0
0
1.0
2097
1037
3134
522.33
25
1.0
2097
1037
3134
522.33
25
5. Slavonski Banovac
0.0
0
0
0
0
1.0
2222
1101
3323
553.83
26
1.0
2222
1101
3323
553.83
26
6. Nova Gradiška
0.0
0
0
0
0
1.0
2125
1020
3145
524.17
18
1.0
2125
1020
3145
524.17
18
7. Željezničar Os
1.0
2198
1026
3224
537.33
28
0.0
0
0
0
0
1.0
2198
1026
3224
537.33
28
8. Osijek II
1.0
2137
1069
3206
534.33
24
0.0
0
0
0
0
1.0
2137
1069
3206
534.33
24
9. Slatina
1.0
2227
973
3200
533.33
17
0.0
0
0
0
0
1.0
2227
973
3200
533.33
17
10. Silos
1.0
2091
1041
3132
522.00
27
0.0
0
0
0
0
1.0
2091
1041
3132
522.00
27
11. Zanatlija SB
1.0
2082
1012
3094
515.67
37
0.0
0
0
0
0
1.0
2082
1012
3094
515.67
37
12. Obrtnik Pž
1.0
2071
957
3028
504.67
46
0.0
0
0
0
0
1.0
2071
957
3028
504.67
46
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više