Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Nove nade
Požega
11 11 0 0 22 72.0 16.0
2. Željezničar Bel
Belišće
11 7 2 2 16 58.5 29.5
3. Zanatlija SB
Slavonski Brod
11 8 0 3 16 55.0 33.0
4. Željezničar Os
Osijek
11 7 0 4 14 48.5 39.5
5. Slavonski Banovac
Pakrac
11 6 1 4 13 45.5 42.5
6. Silos
Đakovo
11 6 0 5 12 46.0 42.0
7. Nova Gradiška
Nova Gradiška
11 5 1 5 11 43.0 45.0
8. Osijek II
Osijek
11 4 0 7 8 36.5 51.5
9. Šećerana Viro
Virovitica
11 4 0 7 8 35.0 53.0
10. Obrtnik Pž
Požega
11 3 0 8 6 32.0 56.0
11. Slatina
Slatina
11 2 0 9 4 28.0 60.0
12. Brod
Slavonski Brod
11 1 0 10 2 28.0 60.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Šećerana Viro Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3028) 11.09.2021 18:00 Željko Medved, A
Mirjana Žagar, B
| | |
1 2 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3200) 11.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
1 3 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3125 : 3132) 12.09.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
1 4 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3145 : 3094) 11.09.2021 18:00 Maja Biželj, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
1 5 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3323 : 3224) 11.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
1 6 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
5.5 : 2.5 (3271 : 3206) 11.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
2 7 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3041 : 2951) 18.09.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, D
| | |
2 8 Željezničar Os Nove nade Željezničar
1-4
0.0 : 8.0 (3300 : 3448) 18.09.2021 17:00 Jasmin Tatar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
2 9 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3213 : 3180) 18.09.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
Marko Liović, C
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3307 : 3107) 18.09.2021 17:00 Ivan Perković, B
Ante Lovričić, A
| | |
2 11 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 3042) 18.09.2021 14:00 Ivan Lukačić, B
Valentino Grivić, B
| | |
2 12 Šećerana Viro Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (3000 : 3203) 18.09.2021 18:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
3 13 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3233 : 3115) 25.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 14 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3117 : 3121) 25.09.2021 17:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
3 15 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3075 : 2996) 23.09.2021 18:00 Matej Zboril, A
Josip Bošnjak, C
| | |
3 16 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3269 : 3169) 25.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
3 17 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3225 : 3200) 25.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
3 18 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3168 : 3323) 25.09.2021 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
4 19 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3132 : 3198) 27.09.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
4 20 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3252 : 3183) 02.10.2021 18:00 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, C
| | |
4 21 Silos Nove nade Fortuna
1-4
1.0 : 7.0 (3220 : 3525) 02.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
4 22 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3067 : 2974) 02.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
4 23 Šećerana Viro Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3099 : 3008) 02.10.2021 18:00 Ivan Lukačić, B
Željko Kermend, B
| | |
4 24 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3277 : 3105) 30.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 25 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3183 : 3189) 06.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
5 26 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
4.0 : 4.0 (3185 : 3199) 09.10.2021 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, C
| | |
5 27 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3260 : 3145) 09.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
5 28 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3357 : 3011) 09.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
5 29 Osijek II Silos Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3231 : 3277) 09.10.2021 17:00 Mario Liović, A
Marina Matković, B
| | |
5 30 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (3325 : 3380) 09.10.2021 17:00 Miroslav Liović, A
Jasmin Tatar, C
| | |
6 31 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3002 : 3187) 16.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
6 32 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3303 : 3239) 12.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
6 33 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (2960 : 3116) 16.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
6 34 Šećerana Viro Nove nade ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (2941 : 3151) 16.10.2021 18:00 Željko Kermend, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
6 35 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3324 : 3262) 14.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
6 36 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3102 : 3110) 13.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
7 37 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
7.0 : 1.0 (3268 : 2984) 23.10.2021 18:00 Maja Biželj, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
7 38 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3160 : 3147) 23.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 39 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3243 : 3094) 23.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
7 40 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3178 : 3177) 23.10.2021 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
7 41 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3229 : 2948) 23.10.2021 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
7 42 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
6.5 : 1.5 (3279 : 3183) 23.10.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
| | |
8 43 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3040 : 3131) 30.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 44 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2937 : 3048) 30.10.2021 14:00 Robert Kereta, B
Milan Đuradin, D
| | |
8 45 Šećerana Viro Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (3077 : 3101) 30.10.2021 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
8 46 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3413 : 3282) 30.10.2021 17:00 Mario Liović, A
| | |
8 47 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3237 : 3321) 30.10.2021 17:30 Dalija Šljivarić, C
Ivan Keser, C
| | |
8 48 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
3.0 : 5.0 (3165 : 3193) 28.10.2021 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, C
| | |
9 49 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3229 : 3133) 06.11.2021 17:00 Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
9 50 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 2959) 06.11.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
9 51 Osijek II Brod Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3213 : 3143) 06.11.2021 18:30 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
9 52 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
5.5 : 2.5 (3391 : 3321) 06.11.2021 17:00 Miroslav Liović, A
Jasmin Tatar, C
| | |
9 53 Zanatlija SB Šećerana Viro SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3148) 06.11.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
9 54 Silos Slatina Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3271 : 3140) 06.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
10 55 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3040 : 2955) 13.11.2021 18:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, D
| | |
10 56 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (3123 : 3055) 13.11.2021 18:00 Ivan Lukačić, B
Milan Đuradin, D
| | |
10 57 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
6.5 : 1.5 (3367 : 3289) 13.11.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
10 58 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3144 : 3331) 13.11.2021 17:30 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
10 59 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3195 : 3156) 13.11.2021 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, C
| | |
10 60 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
2.5 : 5.5 (3292 : 3327) 13.11.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
11 61 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3335 : 3003) 16.11.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
11 62 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3144 : 3125) 20.11.2021 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
11 63 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
5.0 : 3.0 (3360 : 3268) 20.11.2021 17:00 Ivan Kovačević, B
Jasmin Tatar, C
| | |
11 64 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3195 : 3191) 20.11.2021 18:00 Ivan Keser, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
11 65 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
1.5 : 6.5 (3332 : 3439) 20.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
11 66 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3106 : 3088) 20.11.2021 15:00 Ivan Lukačić, B
| | |
12 67 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 68 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
15.01.2022 14:00 | | |
12 69 Silos Brod Fortuna
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 70 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 71 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 72 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
15.01.2022 18:30 | | |
13 73 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
22.01.2022 12:30 | | |
13 74 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
13 75 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
22.01.2022 18:00 | | |
13 77 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
22.01.2022 17:30 | | |
13 78 Željezničar Bel Šećerana Viro Belišće
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
14 79 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 80 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 81 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
14 82 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 83 Zanatlija SB Nove nade SRC Vijuš
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 84 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 85 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 86 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
05.02.2022 18:30 | | |
15 87 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 88 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
15 89 Nova Gradiška Šećerana Viro Exit
1-4
05.02.2022 18:00 | | |
15 90 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
05.02.2022 17:30 | | |
16 91 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 92 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 93 Šećerana Viro Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 94 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
16 95 Silos Osijek II Fortuna
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 96 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
17 97 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
17 98 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 99 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.02.2022 18:30 | | |
17 100 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 101 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2022 13:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
17 102 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
18 103 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 104 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
26.02.2022 17:30 | | |
18 105 Željezničar Bel Nove nade Belišće
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
18 106 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 107 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 14:00 | | |
18 108 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
19 109 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 110 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
05.03.2022 18:00 | | |
19 111 Željezničar Os Šećerana Viro Željezničar
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 112 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
05.03.2022 18:30 | | |
19 113 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 114 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
05.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
20 115 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 116 Nova Gradiška Nove nade Exit
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 117 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
12.03.2022 17:30 | | |
20 118 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
20 119 Šećerana Viro Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 120 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
21 121 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
19.03.2022 14:00 | | |
21 122 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
19.03.2022 18:00 | | |
21 124 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 125 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
19.03.2022 19:00 | | |
21 126 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 127 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 128 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
26.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
22 129 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 130 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
26.03.2022 17:30 | | |
22 131 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
26.03.2022 17:00 | | |
22 132 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
26.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
5.00
2906
619.17
3525.17
587.53
2. Marijan Matijević
Nove nade
4.00
2336
530.60
2866.60
573.32
3. Milan Lončar
Željezničar Bel
5.00
2829
588.00
3417.00
569.50
4. Damir Šimunović
Željezničar Os
5.00
2816
577.25
3393.25
565.54
5. Željko Lončar
Nove nade
5.00
2818
549.60
3367.60
561.27
6. Ivo Klasan
Željezničar Os
6.00
3326
574.80
3900.80
557.26
7. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
5.00
2755
583.83
3338.83
556.47
8. Lovro Buzov
Zanatlija SB
6.00
3329
565.75
3894.75
556.39
9. Vlado Turkalj
Nove nade
4.50
2496
545.17
3041.17
552.94
10. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
4.00
2207
548.25
2755.25
551.05
11. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
5.00
2719
574.67
3293.67
548.94
12. Mario Drempetić
Zanatlija SB
5.00
2753
540.25
3293.25
548.88
13. Davor Lepka
Slavonski Banovac
4.00
2189
541.67
2730.67
546.13
14. Marko Ferić
Brod
4.00
2167
557.33
2724.33
544.87
15. Tomislav Čakalić
Nove nade
4.00
2192
531.67
2723.67
544.73
16. Marko Tomić
Željezničar Os
5.50
2993
546.25
3539.25
544.50
17. Siniša Salai
Željezničar Bel
4.00
2175
543.27
2718.27
543.65
18. Milan Tutnjević
Osijek II
5.00
2671
578.00
3249.00
541.50
19. Ivan Živković
Silos
6.00
3225
565.20
3790.20
541.46
20. Goran Parač
Silos
6.00
3230
553.75
3783.75
540.54
21. Božo Madunić
Željezničar Os
6.00
3229
554.00
3783.00
540.43
22. Stipan Teskera
Šećerana Viro
5.00
2712
527.83
3239.83
539.97
23. Zdenko Poleto
Nove nade
5.00
2720
518.29
3238.29
539.71
24. Slavko Ivić
Željezničar Bel
5.00
2685
550.80
3235.80
539.30
25. Pavle Filipović
Nova Gradiška
5.00
2697
528.49
3225.49
537.58
26. Dario Andrejev
Željezničar Bel
5.00
2670
543.50
3213.50
535.58
27. Zlatko Fajdetić
Silos
5.00
2644
566.00
3210.00
535.00
28. Zvonko Mihaljević
Silos
6.00
3186
539.20
3725.20
532.17
29. Nikola Martinović
Zanatlija SB
6.00
3181
524.00
3705.00
529.29
30. Dario Đapić
Nova Gradiška
4.00
2115
526.44
2641.44
528.29
31. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
5.00
2634
524.20
3158.20
526.37
32. Željko Teskera
Šećerana Viro
4.00
2112
517.83
2629.83
525.97
33. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
5.00
2632
519.33
3151.33
525.22
34. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
6.00
3131
544.80
3675.80
525.11
35. Dražen Nekić
Osijek II
5.50
2874
534.40
3408.40
524.37
36. Robert Lančić
Šećerana Viro
5.00
2635
504.20
3139.20
523.20
37. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
5.00
2612
516.80
3128.80
521.47
38. Zoran Rudnički
Osijek II
6.00
3108
539.67
3647.67
521.10
39. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
5.00
2570
547.75
3117.75
519.63
40. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
6.00
3122
505.00
3627.00
518.14
41. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
5.00
2602
501.20
3103.20
517.20
42. Robert Kereta
Šećerana Viro
5.00
2584
511.40
3095.40
515.90
43. Marijan Šakota
Osijek II
5.50
2815
534.50
3349.50
515.31
44. Stjepan Buzov
Brod
4.00
2083
490.28
2573.28
514.66
45. Zlatko Javor
Brod
5.00
2570
514.08
3084.08
514.01
46. Željko Rakitić
Brod
4.50
2308
517.50
2825.50
513.73
47. Siniša Ljubomiroski
Slatina
6.00
3071
507.50
3578.50
511.21
48. Željko Vaška
Slatina
5.67
2874
508.57
3382.57
507.13
49. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
4.00
1988
547.25
2535.25
507.05
50. Andrej Marin
Slavonski Banovac
4.00
1991
540.83
2531.83
506.37
51. Željko Španić
Slatina
6.00
3026
498.00
3524.00
503.43
52. Željko Kermend
Slatina
5.00
2506
512.80
3018.80
503.13
53. Patrik Poldrugač
Šećerana Viro
5.00
2497
498.40
2995.40
499.23
54. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
5.00
2461
482.00
2943.00
490.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marijan Matijević
Nove nade
4.00
2336.00
584.00
5.00
2653.00
530.60
9.00
4989.00
554.33
2. Darko Zovko
Nove nade
5.00
2906.00
581.20
6.00
3715.00
619.17
11.00
6621.00
601.91
3. Milan Lončar
Željezničar Bel
5.00
2829.00
565.80
5.00
2940.00
588.00
10.00
5769.00
576.90
4. Željko Lončar
Nove nade
5.00
2818.00
563.60
5.00
2748.00
549.60
10.00
5566.00
556.60
5. Damir Šimunović
Željezničar Os
5.00
2816.00
563.20
4.00
2309.00
577.25
9.00
5125.00
569.44
6. Lovro Buzov
Zanatlija SB
6.00
3329.00
554.83
4.00
2263.00
565.75
10.00
5592.00
559.20
7. Vlado Turkalj
Nove nade
4.50
2496.00
554.67
6.00
3271.00
545.17
10.50
5767.00
549.24
8. Ivo Klasan
Željezničar Os
6.00
3326.00
554.33
5.00
2874.00
574.80
11.00
6200.00
563.64
9. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
4.00
2207.00
551.75
4.00
2193.00
548.25
8.00
4400.00
550.00
10. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
5.00
2755.00
551.00
6.00
3503.00
583.83
11.00
6258.00
568.91
11. Mario Drempetić
Zanatlija SB
5.00
2753.00
550.60
4.00
2161.00
540.25
9.00
4914.00
546.00
12. Tomislav Čakalić
Nove nade
4.00
2192.00
548.00
6.00
3190.00
531.67
10.00
5382.00
538.20
13. Davor Lepka
Slavonski Banovac
4.00
2189.00
547.25
6.00
3250.00
541.67
10.00
5439.00
543.90
14. Marko Tomić
Željezničar Os
5.50
2993.00
544.18
4.00
2185.00
546.25
9.50
5178.00
545.05
15. Zdenko Poleto
Nove nade
5.00
2720.00
544.00
3.50
1814.00
518.29
8.50
4534.00
533.41
16. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
5.00
2719.00
543.80
6.00
3448.00
574.67
11.00
6167.00
560.64
17. Siniša Salai
Željezničar Bel
4.00
2175.00
543.75
2.75
1494.00
543.27
6.75
3669.00
543.56
18. Denis Drašković
Slatina
4.00
2173.00
543.25
4.00
1992.00
498.00
8.00
4165.00
520.63
19. Stipan Teskera
Šećerana Viro
5.00
2712.00
542.40
6.00
3167.00
527.83
11.00
5879.00
534.45
20. Duje Matić
Zanatlija SB
4.00
2168.00
542.00
3.50
1871.00
534.57
7.50
4039.00
538.53
21. Marko Ferić
Brod
4.00
2167.00
541.75
6.00
3344.00
557.33
10.00
5511.00
551.10
22. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
2.63
1420.00
539.92
2.00
1071.00
535.50
4.63
2491.00
538.01
23. Pavle Filipović
Nova Gradiška
5.00
2697.00
539.40
5.58
2949.00
528.49
10.58
5646.00
533.65
24. Goran Parač
Silos
6.00
3230.00
538.33
4.00
2215.00
553.75
10.00
5445.00
544.50
25. Božo Madunić
Željezničar Os
6.00
3229.00
538.17
5.00
2770.00
554.00
11.00
5999.00
545.36
26. Ivan Živković
Silos
6.00
3225.00
537.50
5.00
2826.00
565.20
11.00
6051.00
550.09
27. Slavko Ivić
Željezničar Bel
5.00
2685.00
537.00
5.00
2754.00
550.80
10.00
5439.00
543.90
28. Denis Leko-Mlivić
Silos
3.00
1606.00
535.33
3.17
1686.00
531.86
6.17
3292.00
533.55
29. Milan Tutnjević
Osijek II
5.00
2671.00
534.20
1.00
578.00
578.00
6.00
3249.00
541.50
30. Dario Andrejev
Željezničar Bel
5.00
2670.00
534.00
6.00
3261.00
543.50
11.00
5931.00
539.18
31. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
4.50
2390.00
531.11
5.00
2731.00
546.20
9.50
5121.00
539.05
32. Zvonko Mihaljević
Silos
6.00
3186.00
531.00
5.00
2696.00
539.20
11.00
5882.00
534.73
33. Nikola Martinović
Zanatlija SB
6.00
3181.00
530.17
4.50
2358.00
524.00
10.50
5539.00
527.52
34. Zlatko Fajdetić
Silos
5.00
2644.00
528.80
4.00
2264.00
566.00
9.00
4908.00
545.33
35. Dario Đapić
Nova Gradiška
4.00
2115.00
528.75
4.50
2369.00
526.44
8.50
4484.00
527.53
36. Željko Teskera
Šećerana Viro
4.00
2112.00
528.00
6.00
3107.00
517.83
10.00
5219.00
521.90
37. Miroslav Mitrović
Brod
3.50
1847.00
527.71
5.50
2829.00
514.36
9.00
4676.00
519.56
38. Robert Lančić
Šećerana Viro
5.00
2635.00
527.00
5.00
2521.00
504.20
10.00
5156.00
515.60
39. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
5.00
2634.00
526.80
5.00
2621.00
524.20
10.00
5255.00
525.50
40. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
5.00
2632.00
526.40
3.00
1558.00
519.33
8.00
4190.00
523.75
41. Željko Poljak
Nova Gradiška
2.50
1314.00
525.60
1.00
521.00
521.00
3.50
1835.00
524.29
42. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
4.00
2098.00
524.50
3.25
1657.00
509.85
7.25
3755.00
517.93
43. Tomislav Kovačević
Silos
3.25
1704.00
524.31
3.00
1699.00
566.33
6.25
3403.00
544.48
44. Josip Vuković
Osijek II
3.30
1725.00
522.73
3.00
1521.00
507.00
6.30
3246.00
515.24
45. Dražen Nekić
Osijek II
5.50
2874.00
522.55
5.00
2672.00
534.40
10.50
5546.00
528.19
46. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
5.00
2612.00
522.40
5.00
2584.00
516.80
10.00
5196.00
519.60
47. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
6.00
3131.00
521.83
5.00
2724.00
544.80
11.00
5855.00
532.27
48. Robert Bakić
Nove nade
2.50
1304.00
521.60
3.50
1805.00
515.71
6.00
3109.00
518.17
49. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
3.00
1564.00
521.33
2.50
1374.00
549.60
5.50
2938.00
534.18
50. Stjepan Buzov
Brod
4.00
2083.00
520.75
2.88
1412.00
490.28
6.88
3495.00
507.99
51. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
5.00
2602.00
520.40
5.00
2506.00
501.20
10.00
5108.00
510.80
52. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
6.00
3122.00
520.33
5.00
2525.00
505.00
11.00
5647.00
513.36
53. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
3.00
1560.00
520.00
2.00
1098.00
549.00
5.00
2658.00
531.60
54. Zoran Rudnički
Osijek II
6.00
3108.00
518.00
3.00
1619.00
539.67
9.00
4727.00
525.22
55. Robert Kereta
Šećerana Viro
5.00
2584.00
516.80
5.00
2557.00
511.40
10.00
5141.00
514.10
56. Boris Ivančić
Željezničar Os
3.50
1807.00
516.29
2.00
1074.00
537.00
5.50
2881.00
523.82
57. Josip Soudek
Obrtnik Pž
4.00
2059.00
514.75
5.00
2536.00
507.20
9.00
4595.00
510.56
58. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
4.00
2059.00
514.75
4.00
2073.00
518.25
8.00
4132.00
516.50
59. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
5.00
2570.00
514.00
4.00
2191.00
547.75
9.00
4761.00
529.00
60. Zlatko Javor
Brod
5.00
2570.00
514.00
4.12
2118.00
514.08
9.12
4688.00
514.04
61. Damir Ferenčević
Slatina
3.00
1540.00
513.33
5.00
2538.00
507.60
8.00
4078.00
509.75
62. Josip Pavlović
Brod
3.00
1540.00
513.33
3.50
1764.00
504.00
6.50
3304.00
508.31
63. Željko Rakitić
Brod
4.50
2308.00
512.89
4.00
2070.00
517.50
8.50
4378.00
515.06
64. Damir Franjković
Nova Gradiška
3.00
1537.00
512.33
5.50
2888.00
525.09
8.50
4425.00
520.59
65. Siniša Ljubomiroski
Slatina
6.00
3071.00
511.83
4.00
2030.00
507.50
10.00
5101.00
510.10
66. Marijan Šakota
Osijek II
5.50
2815.00
511.82
2.00
1069.00
534.50
7.50
3884.00
517.87
67. Josip Glavaš
Nova Gradiška
3.50
1788.00
510.86
5.00
2668.00
533.60
8.50
4456.00
524.24
68. Željko Vaška
Slatina
5.67
2874.00
506.88
3.50
1780.00
508.57
9.17
4654.00
507.52
69. Željko Španić
Slatina
6.00
3026.00
504.33
5.00
2490.00
498.00
11.00
5516.00
501.45
70. Željko Kermend
Slatina
5.00
2506.00
501.20
5.00
2564.00
512.80
10.00
5070.00
507.00
71. Patrik Poldrugač
Šećerana Viro
5.00
2497.00
499.40
5.00
2492.00
498.40
10.00
4989.00
498.90
72. Andrej Marin
Slavonski Banovac
4.00
1991.00
497.75
6.00
3245.00
540.83
10.00
5236.00
523.60
73. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
4.00
1988.00
497.00
4.00
2189.00
547.25
8.00
4177.00
522.13
74. Srećko Belac
Slavonski Banovac
3.00
1490.00
496.67
2.25
1184.00
526.22
5.25
2674.00
509.33
75. Bane Tomašić
Nova Gradiška
3.64
1802.00
495.05
1.50
730.00
486.67
5.14
2532.00
492.61
76. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
5.00
2461.00
492.20
2.50
1205.00
482.00
7.50
3666.00
488.80
77. Ivan Funarić
Silos
4.50
2212.00
491.56
2.00
1027.00
513.50
6.50
3239.00
498.31
78. Petar Ribarić
Nova Gradiška
3.00
1457.00
485.67
2.42
1260.00
520.66
5.42
2717.00
501.29

Željko Biloš
Osijek II
1.00
570.00
570.00
4.00
2101.00
525.25
5.00
2671.00
534.20
Matko Masle
Željezničar Os
1.00
550.00
550.00
2.50
1295.00
518.00
3.50
1845.00
527.14
Dario Radoš
Osijek II
2.00
1093.00
546.50
1.00
571.00
571.00
3.00
1664.00
554.67
Tomislav Vidaković
Osijek II
2.50
1354.00
541.60
3.00
1628.00
542.67
5.50
2982.00
542.18
Ivan Teskera
Šećerana Viro
1.00
537.00
537.00
0.00
0.00
NaN
1.00
537.00
537.00
Tomislav Šišak
Silos
0.50
268.00
536.00
3.00
1617.00
539.00
3.50
1885.00
538.57
Davor Klarić
Brod
2.00
1055.00
527.50
0.50
202.00
404.00
2.50
1257.00
502.80
Branko Magaš
Zanatlija SB
1.00
527.00
527.00
1.75
927.00
529.71
2.75
1454.00
528.73
Igor Pofuk
Osijek II
1.83
964.00
526.78
3.00
1518.00
506.00
4.83
2482.00
513.87
Tomislav Biželj
Nova Gradiška
2.00
1050.00
525.00
2.00
1094.00
547.00
4.00
2144.00
536.00
Željko Vidaković
Osijek II
0.70
367.00
524.29
0.00
0.00
NaN
0.70
367.00
524.29
Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
2.00
1043.00
521.50
5.00
2627.00
525.40
7.00
3670.00
524.29
Gabrijel Skok
Brod
1.00
519.00
519.00
2.50
1328.00
531.20
3.50
1847.00
527.71
Ivan Babić
Brod
2.00
1032.00
516.00
3.00
1628.00
542.67
5.00
2660.00
532.00
Davor Špelić
Slavonski Banovac
1.00
516.00
516.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1044.00
522.00
Željko Medved
Slatina
2.33
1186.00
509.01
1.00
452.00
452.00
3.33
1638.00
491.89
Dražen Zelenka
Slatina
1.00
508.00
508.00
1.00
511.00
511.00
2.00
1019.00
509.50
Kristijan Puškarić
Brod
1.00
507.00
507.00
3.00
1726.00
575.33
4.00
2233.00
558.25
Zlatko Pofuk
Osijek II
2.67
1353.00
506.74
5.00
2657.00
531.40
7.67
4010.00
522.82
Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
2.00
1013.00
506.50
5.50
2944.00
535.27
7.50
3957.00
527.60
Domagoj Đapić
Nova Gradiška
1.36
679.00
499.26
3.00
1610.00
536.67
4.36
2289.00
525.00
Branko Kušt
Silos
1.75
872.00
498.29
0.83
403.00
485.54
2.58
1275.00
494.19
Slobodan Manović
Obrtnik Pž
1.00
497.00
497.00
0.00
0.00
NaN
1.00
497.00
497.00
Damir Hvizdak
Željezničar Bel
1.37
679.00
495.62
3.25
1666.00
512.62
4.62
2345.00
507.58
Kristijan Safundžić
Zanatlija SB
1.50
720.00
480.00
1.25
612.00
489.60
2.75
1332.00
484.36
Dragan Tomić
Slatina
2.00
929.00
464.50
1.00
466.00
466.00
3.00
1395.00
465.00
Željko Domazet
Obrtnik Pž
2.00
912.00
456.00
0.00
0.00
NaN
2.00
912.00
456.00
Vid Banić
Slatina
1.00
437.00
437.00
0.50
216.00
432.00
1.50
653.00
435.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Nove nade
5.0
11048
5724
16772
559.07
95
6.0
12997
6763
19760
548.89
92
11.0
24045
12487
36532
553.52
187
2. Željezničar Bel
5.0
10730
5526
16256
541.87
84
6.0
13232
6646
19878
552.17
132
11.0
23962
12172
36134
547.48
216
3. Željezničar Os
6.0
13026
6390
19416
539.33
147
5.0
11036
5569
16605
553.50
81
11.0
24062
11959
36021
545.77
228
4. Zanatlija SB
6.0
12838
6360
19198
533.28
167
5.0
10941
5271
16212
540.40
111
11.0
23779
11631
35410
536.52
278
5. Silos
6.0
12656
6291
18947
526.31
167
5.0
11102
5331
16433
547.77
141
11.0
23758
11622
35380
536.06
308
6. Osijek II
6.0
12785
6109
18894
524.83
170
5.0
10680
5254
15934
531.13
146
11.0
23465
11363
34828
527.70
316
7. Slavonski Banovac
5.0
10592
5142
15734
524.47
177
6.0
13152
6381
19533
542.58
157
11.0
23744
11523
35267
534.35
334
8. Šećerana Viro
5.0
10574
5105
15679
522.63
154
6.0
12470
5904
18374
510.39
162
11.0
23044
11009
34053
515.95
316
9. Brod
5.0
10603
5025
15628
520.93
172
6.0
12789
6119
18908
525.22
212
11.0
23392
11144
34536
523.27
384
10. Nova Gradiška
5.0
10352
5100
15452
515.07
166
6.0
12756
6277
19033
528.69
157
11.0
23108
11377
34485
522.50
323
11. Obrtnik Pž
6.0
12562
5890
18452
512.56
271
5.0
10332
4923
15255
508.50
149
11.0
22894
10813
33707
510.71
420
12. Slatina
6.0
12608
5642
18250
506.94
242
5.0
10276
4763
15039
501.30
239
11.0
22884
10405
33289
504.38
481
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više