Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Visočica
Gospić
4 4 0 0 8 23.0 9.0
2. Vatrogasac
Otočac
4 3 0 1 6 21.0 11.0
3. Euphoria
Ogulin
4 3 0 1 6 20.5 11.5
4. Korana II
Slunj
4 2 0 2 4 18.0 14.0
5. Korana III
Slunj
4 2 0 2 4 17.0 15.0
6. Mantinela I
Karlovac
4 2 0 2 4 15.0 17.0
7. Stara Hiža
Duga Resa
4 2 0 2 4 15.0 17.0
8. Kupa II
Ozalj
4 2 0 2 4 13.0 19.0
9. Mantinela II
Karlovac
4 1 0 3 2 14.0 18.0
10. Poštar Og
Ogulin
4 1 0 3 2 13.0 19.0
11. Gacka
Otočac
4 1 0 3 2 12.5 19.5
12. Željezničar-Branitelj
Ogulin
4 1 0 3 2 10.0 22.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Korana III Gacka Šanac
1-4
3.0 : 5.0 (3000 : 3022) 11.09.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
1 2 Euphoria Mantinela II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3056 : 2953) 11.09.2022 17:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
1 3 Stara Hiža Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3140 : 3132) 11.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 4 Željezničar-Branitelj Kupa II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3125) 11.09.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
1 5 Mantinela I Visočica Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3283 : 3418) 10.09.2022 10:00 Nikola Kelečić, A
Danijela Škalamera, A
| | |
1 6 Vatrogasac Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3342 : 3190) 11.09.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 7 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3112 : 3195) 17.09.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
2 8 Visočica Vatrogasac Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3280 : 3086) 18.09.2022 12:00 Dražen Draženović, C
| | |
2 9 Kupa II Mantinela I Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3244 : 3183) 18.09.2022 13:00 Davorin Krmpotić, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
2 10 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3106 : 3037) 18.09.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
2 11 Mantinela II Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3126) 16.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Danijela Škalamera, A
Dario Kafol, D
| | |
2 12 Korana III Euphoria Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3099 : 3046) 18.09.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
3 13 Euphoria Gacka Klek
1-4
5.5 : 2.5 (3059 : 2983) 25.09.2022 17:00 Haris Ligata, B
Zlatan Mazor, B
| | |
3 14 Stara Hiža Korana III Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3209 : 3132) 25.09.2022 17:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
3 15 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3066 : 3034) 25.09.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
3 16 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3126) 24.09.2022 10:00 Nikola Kelečić, A
Edi Alagić, B
| | |
3 17 Vatrogasac Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3282 : 2931) 25.09.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
3 18 Korana II Visočica Šanac
1-4
3.0 : 5.0 (3170 : 3174) 25.09.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
4 19 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3239 : 3290) 01.10.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
4 20 Kupa II Korana II Azelija
1-4
0.0 : 8.0 (3196 : 3368) 02.10.2022 13:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 21 Poštar Og Vatrogasac Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3084 : 3234) 02.10.2022 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
4 22 Mantinela II Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3020 : 3245) 01.10.2022 10:00 Edi Alagić, B
| | |
4 23 Korana III Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3222 : 3048) 02.10.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
4 24 Euphoria Stara Hiža Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3114 : 3103) 02.10.2022 17:00 Milan Neralić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
5 25 Stara Hiža Gacka Dom HV Zrinski
1-4
16.10.2022 17:00 | | |
5 26 Željezničar-Branitelj Euphoria Klek
1-4
16.10.2022 10:00 | | |
5 27 Mantinela I Korana III Dom HV Zrinski
1-4
15.10.2022 10:00 | | |
5 28 Vatrogasac Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
16.10.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
5 29 Korana II Poštar Og Šanac
1-4
16.10.2022 16:00 | | |
5 30 Visočica Kupa II Hotel Jezero
1-4
16.10.2022 12:00 Vladimir Rapaić, A
Tanja Galac, D
| | |
6 31 Gacka Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
22.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 32 Poštar Og Visočica Klek
1-4
23.10.2022 10:00 | | |
6 33 Mantinela II Korana II Dom HV Zrinski
1-4
22.10.2022 10:00 | | |
6 34 Korana III Vatrogasac Šanac
1-4
23.10.2022 16:00 | | |
6 35 Euphoria Mantinela I Klek
1-4
23.10.2022 17:00 | | |
6 36 Stara Hiža Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
23.10.2022 17:00 | | |
7 37 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
30.10.2022 10:00 | | |
7 38 Mantinela I Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
29.10.2022 10:00 | | |
7 39 Vatrogasac Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
30.10.2022 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
7 40 Korana II Korana III Šanac
1-4
30.10.2022 16:00 | | |
7 41 Visočica Mantinela II Hotel Jezero
1-4
30.10.2022 12:00 Vladimir Rapaić, A
Ivana Rapo, C
| | |
7 42 Kupa II Poštar Og Azelija
1-4
30.10.2022 13:00 | | |
8 43 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
05.11.2022 18:00 | | |
8 44 Mantinela II Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
05.11.2022 10:00 | | |
8 45 Korana III Visočica Šanac
1-4
06.11.2022 16:00 | | |
8 46 Euphoria Korana II Klek
1-4
06.11.2022 17:00 | | |
8 47 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
06.11.2022 17:00 | | |
8 48 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
06.11.2022 10:00 | | |
9 49 Mantinela I Gacka Dom HV Zrinski
1-4
12.11.2022 10:00 | | |
9 50 Vatrogasac Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
13.11.2022 15:00 | | |
9 51 Korana II Stara Hiža Šanac
1-4
13.11.2022 16:00 | | |
9 52 Visočica Euphoria Hotel Jezero
1-4
13.11.2022 12:00 | | |
9 53 Kupa II Korana III Azelija
1-4
13.11.2022 13:00 | | |
9 54 Poštar Og Mantinela II Klek
1-4
13.11.2022 10:00 | | |
10 55 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
26.11.2022 18:00 | | |
10 56 Korana III Poštar Og Šanac
1-4
27.11.2022 16:00 | | |
10 57 Euphoria Kupa II Klek
1-4
27.11.2022 17:00 | | |
10 58 Stara Hiža Visočica Dom HV Zrinski
1-4
27.11.2022 17:00 | | |
10 59 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
27.11.2022 10:00 | | |
10 60 Mantinela I Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
26.11.2022 10:00 | | |
11 61 Vatrogasac Gacka Gradska kuglana Ot
1-6
11.12.2022 15:00 | | |
11 62 Korana II Mantinela I Šanac
1-4
11.12.2022 16:00 | | |
11 63 Visočica Željezničar-Branitelj Hotel Jezero
1-4
11.12.2022 12:00 | | |
11 64 Kupa II Stara Hiža Azelija
1-4
11.12.2022 13:00 | | |
11 65 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
11.12.2022 10:00 | | |
11 66 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
10.12.2022 10:00 | | |
12 67 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
14.01.2023 18:00 | | |
12 68 Mantinela II Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
14.01.2023 10:00 | | |
12 69 Poštar Og Stara Hiža Klek
1-4
15.01.2023 10:00 | | |
12 70 Kupa II Željezničar-Branitelj Azelija
1-4
15.01.2023 13:00 | | |
12 71 Visočica Mantinela I Hotel Jezero
1-4
15.01.2023 12:00 | | |
12 72 Korana II Vatrogasac Šanac
1-4
15.01.2023 16:00 | | |
13 73 Korana II Gacka Šanac
1-4
22.01.2023 16:00 | | |
13 74 Vatrogasac Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
22.01.2023 15:00 | | |
13 75 Mantinela I Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
21.01.2023 10:00 | | |
13 76 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
22.01.2023 10:00 | | |
13 77 Stara Hiža Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
22.01.2023 17:00 | | |
13 78 Euphoria Korana III Klek
1-4
22.01.2023 17:00 | | |
14 79 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
28.01.2023 18:00 | | |
14 80 Korana III Stara Hiža Šanac
1-4
29.01.2023 16:00 | | |
14 81 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
28.01.2023 10:00 | | |
14 82 Poštar Og Mantinela I Klek
1-4
29.01.2023 10:00 | | |
14 83 Kupa II Vatrogasac Azelija
1-4
29.01.2023 13:00 | | |
14 84 Visočica Korana II Hotel Jezero
1-4
29.01.2023 12:00 | | |
15 85 Visočica Gacka Hotel Jezero
1-4
05.02.2023 12:00 | | |
15 86 Korana II Kupa II Šanac
1-4
05.02.2023 16:00 | | |
15 87 Vatrogasac Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2023 15:00 | | |
15 88 Mantinela I Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 10:00 | | |
15 89 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
05.02.2023 10:00 | | |
15 90 Stara Hiža Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2023 17:00 | | |
16 91 Gacka Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 18:00 | | |
16 92 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
12.02.2023 17:00 | | |
16 93 Korana III Mantinela I Šanac
1-4
12.02.2023 16:00 | | |
16 94 Mantinela II Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 10:00 | | |
16 95 Poštar Og Korana II Klek
1-4
12.02.2023 10:00 | | |
16 96 Kupa II Visočica Azelija
1-4
12.02.2023 13:00 | | |
17 97 Kupa II Gacka Azelija
1-4
19.02.2023 13:00 | | |
17 98 Visočica Poštar Og Hotel Jezero
1-4
19.02.2023 12:00 | | |
17 99 Korana II Mantinela II Šanac
1-4
19.02.2023 16:00 | | |
17 100 Vatrogasac Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
19.02.2023 15:00 | | |
17 101 Mantinela I Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
18.02.2023 10:00 | | |
17 102 Željezničar-Branitelj Stara Hiža Klek
1-4
19.02.2023 10:00 | | |
18 103 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
25.02.2023 18:00 | | |
18 104 Stara Hiža Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2023 17:00 | | |
18 105 Euphoria Vatrogasac Klek
1-4
26.02.2023 17:00 | | |
18 106 Korana III Korana II Šanac
1-4
26.02.2023 16:00 | | |
18 107 Mantinela II Visočica Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 10:00 | | |
18 108 Poštar Og Kupa II Klek
1-4
26.02.2023 10:00 | | |
19 109 Poštar Og Gacka Klek
1-4
05.03.2023 10:00 | | |
19 110 Kupa II Mantinela II Azelija
1-4
05.03.2023 13:00 | | |
19 111 Visočica Korana III Hotel Jezero
1-4
05.03.2023 12:00 | | |
19 112 Korana II Euphoria Šanac
1-4
05.03.2023 16:00 | | |
19 113 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 15:00 | | |
19 114 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 10:00 | | |
20 115 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
11.03.2023 18:00 | | |
20 116 Željezničar-Branitelj Vatrogasac Klek
1-4
12.03.2023 10:00 | | |
20 117 Stara Hiža Korana II Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2023 17:00 | | |
20 118 Euphoria Visočica Klek
1-4
12.03.2023 17:00 | | |
20 119 Korana III Kupa II Šanac
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
20 120 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 10:00 | | |
21 121 Mantinela II Gacka Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 10:00 | | |
21 122 Poštar Og Korana III Klek
1-4
19.03.2023 10:00 | | |
21 123 Kupa II Euphoria Azelija
1-4
19.03.2023 13:00 | | |
21 124 Visočica Stara Hiža Hotel Jezero
1-4
19.03.2023 12:00 | | |
21 125 Korana II Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
19.03.2023 16:00 | | |
21 126 Vatrogasac Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
19.03.2023 15:00 | | |
22 127 Gacka Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
26.03.2023 18:00 | | |
22 128 Mantinela I Korana II Dom HV Zrinski
1-4
25.03.2023 10:00 | | |
22 129 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
26.03.2023 10:00 | | |
22 130 Stara Hiža Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
22 131 Euphoria Poštar Og Klek
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
22 132 Korana III Mantinela II Šanac
1-4
26.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
3.00
1818
582.00
2400.00
600.00
2. Goran Živčić
Korana II
2.00
1145
553.00
1698.00
566.00
3. Marijan Polović
Stara Hiža
2.00
1088
595.00
1683.00
561.00
4. Luka Vučić
Mantinela I
1.00
563
552.00
1115.00
557.50
5. Igor Vazgeč
Mantinela I
1.67
920
562.50
1482.50
555.24
6. Darko Špoljarić
Mantinela I
1.00
582
524.00
1106.00
553.00
7. Anamarija Grdić
Željezničar-Branitelj
2.00
1091
564.00
1655.00
551.67
8. Ivan Obajdin
Korana III
1.00
553
546.33
1099.33
549.67
9. Željko Janjić
Kupa II
2.00
1076
572.00
1648.00
549.33
10. Ivan Marić
Visočica
3.00
1671
521.00
2192.00
548.00
11. Goran Majetić
Vatrogasac
2.00
1097
540.50
1637.50
545.83
12. Tomislav Vuković
Korana II
2.00
1108
529.00
1637.00
545.67
13. Mile Žaja
Mantinela I
1.00
568
522.00
1090.00
545.00
14. Mihael Lukić
Mantinela I
2.00
1113
522.00
1635.00
545.00
15. Milan Turkalj
Kupa II
2.00
1082
552.50
1634.50
544.83
16. Krešimir Mesić
Visočica
3.00
1618
560.00
2178.00
544.50
17. Barbara Špelić
Korana III
1.00
553
530.50
1083.50
541.75
18. Ivica Jurković
Vatrogasac
2.00
1063
562.00
1625.00
541.67
19. Josip Bogović
Korana II
2.00
1103
519.00
1622.00
540.67
20. Darko Kelečić
Stara Hiža
1.00
547
533.50
1080.50
540.25
21. Želimir Ostojić
Vatrogasac
2.00
1055
564.00
1619.00
539.67
22. Damir Vuković
Korana II
3.00
1609
547.00
2156.00
539.00
23. Božo Rogić
Vatrogasac
1.00
512
565.00
1077.00
538.50
24. Kristijan Horvatić
Mantinela II
2.00
1057
557.50
1614.50
538.17
25. Gregor Mihelčić
Euphoria
1.00
519
553.33
1072.33
536.17
26. Davor Kostelac
Vatrogasac
2.00
1047
560.00
1607.00
535.67
27. Ivica Mraović
Visočica
3.00
1605
537.00
2142.00
535.50
28. Goran Tomljanović
Vatrogasac
2.00
1081
525.00
1606.00
535.33
29. Zvonko Salopek
Poštar Og
2.00
1049
553.50
1602.50
534.17
30. Zdravko Obajdin
Korana II
3.00
1615
519.00
2134.00
533.50
31. Milan Majetić
Visočica
3.00
1593
540.00
2133.00
533.25
32. Josip Barilović
Mantinela I
2.00
1045
554.50
1599.50
533.17
33. Ivan Mateša
Mantinela I
1.00
533
0.00
533.00
533.00
34. Marko Božičević
Poštar Og
2.00
1093
506.00
1599.00
533.00
35. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
2.00
1046
550.00
1596.00
532.00
36. Jure Smolčić
Mantinela II
2.00
1030
559.00
1589.00
529.67
37. Davor Stipetić
Poštar Og
2.00
1041
547.50
1588.50
529.50
38. Nikica Došen
Visočica
3.00
1577
540.00
2117.00
529.25
39. Dino Senfner
Kupa II
1.00
527
0.00
527.00
527.00
40. Florijan Halavanić
Stara Hiža
2.00
1053
528.00
1581.00
527.00
41. Iva Francetić
Euphoria
1.00
541
511.33
1052.33
526.17
42. Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
2.00
1044
532.50
1576.50
525.50
43. Drago Malkoč
Korana II
2.00
1072
503.00
1575.00
525.00
44. Mile Štrk
Poštar Og
2.00
1065
508.00
1573.00
524.33
45. Željko Belobrajdić
Mantinela I
1.00
503
541.43
1044.43
522.21
46. Antonio Petrović
Korana III
1.00
536
508.33
1044.33
522.17
47. Željko Magdić
Korana III
1.00
517
526.67
1043.67
521.83
48. Nikola Pavelić
Gacka
1.00
520
0.00
520.00
520.00
49. Željko Požega
Korana II
3.00
1560
0.00
1560.00
520.00
50. Nikola Ninković
Kupa II
1.00
493
546.00
1039.00
519.50
51. Marijo Gvozdić
Stara Hiža
1.33
694
515.20
1209.20
518.97
52. Damir Benčan
Stara Hiža
1.50
790
504.57
1294.57
517.83
53. Božo Bižanović
Gacka
2.00
1035
516.50
1551.50
517.17
54. Nikola Kostelac
Gacka
2.00
998
552.00
1550.00
516.67
55. Davor Matasić
Vatrogasac
1.00
465
567.50
1032.50
516.25
56. Miroslav Obajdin
Euphoria
1.00
526
503.67
1029.67
514.83
57. Darko Alešković
Gacka
1.00
505
519.50
1024.50
512.25
58. Radoje Bakarić
Kupa II
2.00
1006
529.14
1535.14
511.71
59. Bojan Jagorinec
Mantinela II
2.00
1009
524.50
1533.50
511.17
60. Ivica Atalić
Gacka
2.00
1015
517.00
1532.00
510.67
61. Mirjana Orelj
Željezničar-Branitelj
2.00
1020
510.00
1530.00
510.00
62. Denis Cindrić
Euphoria
1.00
501
515.00
1016.00
508.00
63. Nikola Kraljić
Gacka
2.00
998
523.50
1521.50
507.17
64. Haris Ligata
Željezničar-Branitelj
1.00
466
547.00
1013.00
506.50
65. Mateo Brozović
Euphoria
0.25
107
524.00
631.00
504.80
66. Ivan Sabljak
Poštar Og
2.00
996
497.50
1493.50
497.83
67. Dinko Puškarić
Korana III
1.00
497
496.00
993.00
496.50
68. Zdenko Pomoravec
Mantinela II
2.00
995
491.50
1486.50
495.50
69. Tomislav Marković
Gacka
1.00
474
515.00
989.00
494.50
70. Nikica Rački
Željezničar-Branitelj
1.00
492
491.00
983.00
491.50
71. Goran Sabljak
Poštar Og
2.00
1014
459.00
1473.00
491.00
72. Zlatko Osmičević
Mantinela II
2.00
970
503.00
1473.00
491.00
73. Mihael Turkalj
Kupa II
2.00
933
539.00
1472.00
490.67
74. Dragan Ćuk
Euphoria
1.00
503
473.50
976.50
488.25
75. Zvonko Salopek
Željezničar-Branitelj
1.25
593
505.00
1098.00
488.00
76. Marijan Žilić
Željezničar-Branitelj
1.50
777
436.84
1213.84
485.54
77. Hrvoje Kurelac
Euphoria
0.75
349
496.00
845.00
482.86
78. Ivan Katić
Stara Hiža
1.17
561
484.00
1045.00
481.57
79. Ivan Obajdin
Korana III
1.00
476
0.00
476.00
476.00
80. Juraj Palajsa
Mantinela I
1.00
472
0.00
472.00
472.00
81. Leonardo Gnjilac
Kupa II
1.50
685
481.00
1166.00
466.40
82. Ivica Marković
Gacka
1.00
460
0.00
460.00
460.00
83. Mladen Briški
Mantinela II
1.00
460
0.00
460.00
460.00
84. Tomislav Oštarčević
Mantinela II
1.00
466
420.59
886.59
443.29
85. Ivan Kirasić
Željezničar-Branitelj
1.00
478
384.00
862.00
431.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
3.00
1818.00
606.00
1.00
582.00
582.00
4.00
2400.00
600.00
2. Darko Špoljarić
Mantinela I
1.00
582.00
582.00
2.00
1048.00
524.00
3.00
1630.00
543.33
3. Goran Živčić
Korana II
2.00
1145.00
572.50
1.00
553.00
553.00
3.00
1698.00
566.00
4. Mile Žaja
Mantinela I
1.00
568.00
568.00
1.00
522.00
522.00
2.00
1090.00
545.00
5. Luka Vučić
Mantinela I
1.00
563.00
563.00
1.00
552.00
552.00
2.00
1115.00
557.50
6. Ivan Marić
Visočica
3.00
1671.00
557.00
1.00
521.00
521.00
4.00
2192.00
548.00
7. Mihael Lukić
Mantinela I
2.00
1113.00
556.50
2.00
1044.00
522.00
4.00
2157.00
539.25
8. Tomislav Vuković
Korana II
2.00
1108.00
554.00
1.00
529.00
529.00
3.00
1637.00
545.67
9. Barbara Špelić
Korana III
1.00
553.00
553.00
2.00
1061.00
530.50
3.00
1614.00
538.00
10. Ivan Obajdin
Korana III
1.00
553.00
553.00
3.00
1639.00
546.33
4.00
2192.00
548.00
11. Josip Bogović
Korana II
2.00
1103.00
551.50
1.00
519.00
519.00
3.00
1622.00
540.67
12. Igor Vazgeč
Mantinela I
1.67
920.00
550.90
2.00
1125.00
562.50
3.67
2045.00
557.22
13. Goran Majetić
Vatrogasac
2.00
1097.00
548.50
2.00
1081.00
540.50
4.00
2178.00
544.50
14. Darko Kelečić
Stara Hiža
1.00
547.00
547.00
2.00
1067.00
533.50
3.00
1614.00
538.00
15. Marko Božičević
Poštar Og
2.00
1093.00
546.50
2.00
1012.00
506.00
4.00
2105.00
526.25
16. Anamarija Grdić
Željezničar-Branitelj
2.00
1091.00
545.50
1.00
564.00
564.00
3.00
1655.00
551.67
17. Marijan Polović
Stara Hiža
2.00
1088.00
544.00
1.00
595.00
595.00
3.00
1683.00
561.00
18. Iva Francetić
Euphoria
1.00
541.00
541.00
3.00
1534.00
511.33
4.00
2075.00
518.75
19. Milan Turkalj
Kupa II
2.00
1082.00
541.00
2.00
1105.00
552.50
4.00
2187.00
546.75
20. Goran Tomljanović
Vatrogasac
2.00
1081.00
540.50
2.00
1050.00
525.00
4.00
2131.00
532.75
21. Krešimir Mesić
Visočica
3.00
1618.00
539.33
1.00
560.00
560.00
4.00
2178.00
544.50
22. Zdravko Obajdin
Korana II
3.00
1615.00
538.33
1.00
519.00
519.00
4.00
2134.00
533.50
23. Željko Janjić
Kupa II
2.00
1076.00
538.00
2.00
1144.00
572.00
4.00
2220.00
555.00
24. Damir Vuković
Korana II
3.00
1609.00
536.33
1.00
547.00
547.00
4.00
2156.00
539.00
25. Antonio Petrović
Korana III
1.00
536.00
536.00
3.00
1525.00
508.33
4.00
2061.00
515.25
26. Drago Malkoč
Korana II
2.00
1072.00
536.00
1.00
503.00
503.00
3.00
1575.00
525.00
27. Ivica Mraović
Visočica
3.00
1605.00
535.00
1.00
537.00
537.00
4.00
2142.00
535.50
28. Ivan Mateša
Mantinela I
1.00
533.00
533.00
0.00
0.00
NaN
1.00
533.00
533.00
29. Mile Štrk
Poštar Og
2.00
1065.00
532.50
1.00
508.00
508.00
3.00
1573.00
524.33
30. Ivica Jurković
Vatrogasac
2.00
1063.00
531.50
1.00
562.00
562.00
3.00
1625.00
541.67
31. Milan Majetić
Visočica
3.00
1593.00
531.00
1.00
540.00
540.00
4.00
2133.00
533.25
32. Kristijan Horvatić
Mantinela II
2.00
1057.00
528.50
2.00
1115.00
557.50
4.00
2172.00
543.00
33. Želimir Ostojić
Vatrogasac
2.00
1055.00
527.50
1.75
987.00
564.00
3.75
2042.00
544.53
34. Dino Senfner
Kupa II
1.00
527.00
527.00
0.00
0.00
NaN
1.00
527.00
527.00
35. Damir Benčan
Stara Hiža
1.50
790.00
526.67
1.75
883.00
504.57
3.25
1673.00
514.77
36. Florijan Halavanić
Stara Hiža
2.00
1053.00
526.50
2.00
1056.00
528.00
4.00
2109.00
527.25
37. Miroslav Obajdin
Euphoria
1.00
526.00
526.00
3.00
1511.00
503.67
4.00
2037.00
509.25
38. Nikica Došen
Visočica
3.00
1577.00
525.67
1.00
540.00
540.00
4.00
2117.00
529.25
39. Zvonko Salopek
Poštar Og
2.00
1049.00
524.50
2.00
1107.00
553.50
4.00
2156.00
539.00
40. Davor Kostelac
Vatrogasac
2.00
1047.00
523.50
1.75
980.00
560.00
3.75
2027.00
540.53
41. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
2.00
1046.00
523.00
2.00
1100.00
550.00
4.00
2146.00
536.50
42. Josip Barilović
Mantinela I
2.00
1045.00
522.50
2.00
1109.00
554.50
4.00
2154.00
538.50
43. Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
2.00
1044.00
522.00
2.00
1065.00
532.50
4.00
2109.00
527.25
44. Marijo Gvozdić
Stara Hiža
1.33
694.00
521.80
1.25
644.00
515.20
2.58
1338.00
518.60
45. Davor Stipetić
Poštar Og
2.00
1041.00
520.50
2.00
1095.00
547.50
4.00
2136.00
534.00
46. Nikola Pavelić
Gacka
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
47. Željko Požega
Korana II
3.00
1560.00
520.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1560.00
520.00
48. Gregor Mihelčić
Euphoria
1.00
519.00
519.00
3.00
1660.00
553.33
4.00
2179.00
544.75
49. Marijan Žilić
Željezničar-Branitelj
1.50
777.00
518.00
1.14
498.00
436.84
2.64
1275.00
482.95
50. Božo Bižanović
Gacka
2.00
1035.00
517.50
2.00
1033.00
516.50
4.00
2068.00
517.00
51. Željko Magdić
Korana III
1.00
517.00
517.00
3.00
1580.00
526.67
4.00
2097.00
524.25
52. Jure Smolčić
Mantinela II
2.00
1030.00
515.00
2.00
1118.00
559.00
4.00
2148.00
537.00
53. Božo Rogić
Vatrogasac
1.00
512.00
512.00
1.00
565.00
565.00
2.00
1077.00
538.50
54. Mirjana Orelj
Željezničar-Branitelj
2.00
1020.00
510.00
2.00
1020.00
510.00
4.00
2040.00
510.00
55. Ivica Atalić
Gacka
2.00
1015.00
507.50
2.00
1034.00
517.00
4.00
2049.00
512.25
56. Goran Sabljak
Poštar Og
2.00
1014.00
507.00
1.00
459.00
459.00
3.00
1473.00
491.00
57. Darko Alešković
Gacka
1.00
505.00
505.00
2.00
1039.00
519.50
3.00
1544.00
514.67
58. Bojan Jagorinec
Mantinela II
2.00
1009.00
504.50
2.00
1049.00
524.50
4.00
2058.00
514.50
59. Dragan Ćuk
Euphoria
1.00
503.00
503.00
2.00
947.00
473.50
3.00
1450.00
483.33
60. Radoje Bakarić
Kupa II
2.00
1006.00
503.00
1.75
926.00
529.14
3.75
1932.00
515.20
61. Željko Belobrajdić
Mantinela I
1.00
503.00
503.00
1.40
758.00
541.43
2.40
1261.00
525.42
62. Denis Cindrić
Euphoria
1.00
501.00
501.00
2.00
1030.00
515.00
3.00
1531.00
510.33
63. Nikola Kraljić
Gacka
2.00
998.00
499.00
2.00
1047.00
523.50
4.00
2045.00
511.25
64. Nikola Kostelac
Gacka
2.00
998.00
499.00
2.00
1104.00
552.00
4.00
2102.00
525.50
65. Ivan Sabljak
Poštar Og
2.00
996.00
498.00
2.00
995.00
497.50
4.00
1991.00
497.75
66. Zdenko Pomoravec
Mantinela II
2.00
995.00
497.50
2.00
983.00
491.50
4.00
1978.00
494.50
67. Dinko Puškarić
Korana III
1.00
497.00
497.00
1.00
496.00
496.00
2.00
993.00
496.50
68. Nikola Ninković
Kupa II
1.00
493.00
493.00
2.00
1092.00
546.00
3.00
1585.00
528.33
69. Nikica Rački
Željezničar-Branitelj
1.00
492.00
492.00
1.00
491.00
491.00
2.00
983.00
491.50
70. Zlatko Osmičević
Mantinela II
2.00
970.00
485.00
2.00
1006.00
503.00
4.00
1976.00
494.00
71. Ivan Katić
Stara Hiža
1.17
561.00
479.49
1.50
726.00
484.00
2.67
1287.00
482.02
72. Ivan Kirasić
Željezničar-Branitelj
1.00
478.00
478.00
0.25
96.00
384.00
1.25
574.00
459.20
73. Ivan Obajdin
Korana III
1.00
476.00
476.00
0.00
0.00
NaN
1.00
476.00
476.00
74. Zvonko Salopek
Željezničar-Branitelj
1.25
593.00
474.40
2.00
1010.00
505.00
3.25
1603.00
493.23
75. Tomislav Marković
Gacka
1.00
474.00
474.00
1.00
515.00
515.00
2.00
989.00
494.50
76. Juraj Palajsa
Mantinela I
1.00
472.00
472.00
0.00
0.00
NaN
1.00
472.00
472.00
77. Mihael Turkalj
Kupa II
2.00
933.00
466.50
2.00
1078.00
539.00
4.00
2011.00
502.75
78. Haris Ligata
Željezničar-Branitelj
1.00
466.00
466.00
2.00
1094.00
547.00
3.00
1560.00
520.00
79. Tomislav Oštarčević
Mantinela II
1.00
466.00
466.00
0.34
143.00
420.59
1.34
609.00
454.48
80. Hrvoje Kurelac
Euphoria
0.75
349.00
465.33
2.00
992.00
496.00
2.75
1341.00
487.64
81. Davor Matasić
Vatrogasac
1.00
465.00
465.00
2.00
1135.00
567.50
3.00
1600.00
533.33
82. Ivica Marković
Gacka
1.00
460.00
460.00
0.00
0.00
NaN
1.00
460.00
460.00
83. Mladen Briški
Mantinela II
1.00
460.00
460.00
0.00
0.00
NaN
1.00
460.00
460.00
84. Leonardo Gnjilac
Kupa II
1.50
685.00
456.67
1.00
481.00
481.00
2.50
1166.00
466.40

Saša Petković
Korana II
1.00
541.00
541.00
0.00
0.00
NaN
1.00
541.00
541.00
Stjepan Mihalić
Kupa II
0.50
254.00
508.00
0.00
0.00
NaN
0.50
254.00
508.00
Ervin Goldašić
Stara Hiža
0.50
232.00
464.00
0.00
0.00
NaN
0.50
232.00
464.00
Janko Matuzić
Stara Hiža
0.50
218.00
436.00
0.50
278.00
556.00
1.00
496.00
496.00
Mateo Brozović
Euphoria
0.25
107.00
428.00
0.50
262.00
524.00
0.75
369.00
492.00
Josip Latković
Mantinela I
0.33
129.00
390.91
0.00
0.00
NaN
0.33
129.00
390.91

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Visočica
3.0
6630
3252
9882
549.00
85
1.0
2211
1069
3280
546.67
25
4.0
8841
4321
13162
548.42
110
2. Korana II
3.0
6598
3155
9753
541.83
123
1.0
2145
1025
3170
528.33
33
4.0
8743
4180
12923
538.46
156
3. Mantinela I
2.0
4359
2069
6428
535.67
105
2.0
4364
2053
6417
534.75
90
4.0
8723
4122
12845
535.21
195
4. Vatrogasac
2.0
4257
2063
6320
526.67
76
2.0
4519
2105
6624
552.00
58
4.0
8776
4168
12944
539.33
134
5. Korana III
1.0
2102
1030
3132
522.00
63
3.0
6383
2938
9321
517.83
160
4.0
8485
3968
12453
518.88
223
6. Poštar Og
2.0
4274
1984
6258
521.50
104
2.0
4262
1928
6190
515.83
94
4.0
8536
3912
12448
518.67
198
7. Stara Hiža
2.0
4367
1862
6229
519.08
111
2.0
4392
1957
6349
529.08
100
4.0
8759
3819
12578
524.08
211
8. Euphoria
1.0
2139
907
3046
507.67
66
3.0
6382
2847
9229
512.72
160
4.0
8521
3754
12275
511.46
226
9. Željezničar-Branitelj
2.0
4293
1792
6085
507.08
129
2.0
4245
1894
6139
511.58
100
4.0
8538
3686
12224
509.33
229
10. Kupa II
2.0
4203
1853
6056
504.67
122
2.0
4525
1915
6440
536.67
111
4.0
8728
3768
12496
520.67
233
11. Gacka
2.0
4150
1855
6005
500.42
111
2.0
4390
1961
6351
529.25
78
4.0
8540
3816
12356
514.83
189
12. Mantinela II
2.0
4121
1866
5987
498.92
120
2.0
4356
1892
6248
520.67
121
4.0
8477
3758
12235
509.79
241

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više