Pregled svih liga

Poštar Og

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Poštar
Adresa: Zrinski trg 2, 47 300 Ogulin
Email: zvonko.salopek958@gmail.com; ivan.sabljak28@gmail.com

Kuglana: Klek   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 10:00
Rezervni termin: petak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Zvonko Salopek 098 972 83 21 zvonko.salopek958@gmail.com
Ivan Sabljak 091 585 28 30 ivan.sabljak28@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Marko Božičević
122286
122286
6.0
5.0
5.0
3.0
20.0
8.0
20.0
21.0
374.0
352.0
187.83
183.2
561.83
535.2
2. Zvonko Salopek
120617
120617
7.0
7.0
6.0
6.0
17.0
19.0
31.0
21.0
367.29
374.43
183.0
180.71
550.29
555.14
3. Davor Stipetić
121291
121291
4.0
3.0
2.0
2.0
8.5
9.0
25.0
17.0
358.25
363.0
184.5
182.0
542.75
545.0
4. Mile Štrk
120525
120525
5.0
6.0
2.0
3.0
6.5
13.0
40.0
48.0
353.8
355.83
172.2
170.0
526.0
525.83
5. Ivan Sabljak
123196
123196
6.0
7.0
1.5
3.0
7.0
13.0
42.0
46.0
352.33
367.86
157.67
156.14
510.0
524.0
6. Matija Blašković
123260
123260
5.0
4.25
3.0
1.0
12.5
6.5
49.0
48.0
346.6
345.41
161.0
150.12
507.6
495.53
7. Goran Sabljak
120616
120616
6.0
6.0
3.0
3.0
12.0
11.0
58.0
49.0
353.0
350.0
152.5
159.17
505.5
509.17
8. Milan Domitrović
120612
120612
3.0
2.75
1.0
1.0
5.0
7.0
48.0
42.0
351.33
350.18
122.33
132.73
473.67
482.91
9. Albin Ivanković
122155
122155
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
15.0

343.0

126.0

469.0
BEZ NASTUPA
1. Nikola Neralić
120615
120615
2. Ivan Salopek
122156
122156
3. Ivan Stipetić
120593
120593
4. Mario Stipetić
123462
123462
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Stara Hiža Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3140 : 3132) 11.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 10 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3106 : 3037) 18.09.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
3 16 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3126) 24.09.2022 10:00 Nikola Kelečić, A
Edi Alagić, B
| | |
4 21 Poštar Og Vatrogasac Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3084 : 3234) 02.10.2022 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
5 29 Korana II Poštar Og Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3130 : 3044) 16.10.2022 16:00 Ivan Petrović, C
Antonio Petrović, D
| | |
6 32 Poštar Og Visočica Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3176 : 3126) 23.10.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
7 42 Kupa II Poštar Og Azelija
1-4
1.5 : 6.5 (3285 : 3368) 30.10.2022 13:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 43 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3179 : 3171) 05.11.2022 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
9 54 Poštar Og Mantinela II Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3084 : 2937) 13.11.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Valentina Stipetić, D
| | |
10 56 Korana III Poštar Og Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3085 : 3079) 27.11.2022 12:00 Ivan Petrović, C
| | |
11 65 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3036 : 3092) 11.12.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
12 69 Poštar Og Stara Hiža Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3133 : 3110) 15.01.2023 10:00 Milan Neralić, B
Ivica Bertović, B
| | |
13 76 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3019 : 3156) 22.01.2023 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
14 82 Poštar Og Mantinela I Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 3258) 29.01.2023 10:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
15 87 Vatrogasac Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2023 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
16 95 Poštar Og Korana II Klek
1-4
12.02.2023 10:00 | | |
17 98 Visočica Poštar Og Hotel Jezero
1-4
19.02.2023 12:00 Dijana Mlinarić, B
Ivana Rapo, C
| | |
18 108 Poštar Og Kupa II Klek
1-4
26.02.2023 10:00 | | |
19 109 Poštar Og Gacka Klek
1-4
05.03.2023 10:00 | | |
20 120 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 10:00 | | |
21 122 Poštar Og Korana III Klek
1-4
19.03.2023 10:00 | | |
22 131 Euphoria Poštar Og Klek
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više