Zagrebački kuglački savez

OIB: 54712248399
Adresa: Savska cesta 137, 10 000 Zagreb



E-pošta: zg.kugl.sav@gmail.com
Adresa za dostavu pošte: Savska cesta 137
Kontakt: 01 6398 609, 607, 608
Mrežne stranice: www.zg-kuglanje.hr
Predsjednik zbora sudaca: Nikola Filipović
Tajnik zbora sudaca: Elizabeta Štajdohar
Komisija za delegiranje: Gordana Senta; Mirela Đeri
Datum izborne skupštine: 14.11.2019.
Predsjednik: Velimir Mrkonjić
Tajnik: Snježana Beluhan-Sklepić
Ovlaštene osobe: Velimir Mrkonjić i Snježana Beluhan-Sklepić

Klub OIB
1. Admiral - Zagreb 810001
2. BK Nomad - Zagreb 820002
3. BK Purger - Zagreb 820010
4. BK Trešnjevka - Zagreb 820006
5. BK Zagreb - Zagreb 820008
6. BK Zapad - Zagreb 820009
7. Centar - Zagreb 810010
8. Croatia-Osiguranje - Zagreb 810015
9. Endi-Tekstilac - Zagreb 810029
10. Grmoščica - Zagreb 810038
11. Harmica - Zagreb 810040
12. Hrabri - Zagreb 810042
13. Medika - Zagreb 810065
14. Medvedgrad - Zagreb 810066
15. Medveščak-1958 - Zagreb 810067
16. Obrtnik Torbar - Zagreb 810131
17. Ponikve - Zagreb 810100
18. Sidra Zagreb - Zagreb 810112
19. Silent - Zagreb 810113
20. Vodovod - Zagreb 810140
21. Zagreb - Zagreb 810144
22. Zagrebačka pivovara - Zagreb 810145
23. Zanatlija - Zagreb 810150
24. ŽKK Sidra - Zagreb 810173
Ime i Prezime Rang, lista, IV stupanj Licenca vrijedi do
1. Petar Filipčić - 420414 SAVEZNI A IV 08.09.2025
2. Nikola Filipović - 420063 MEĐUNARODNI A IV 30.06.2023
3. Lucija Marta Jelavić - 410097 SAVEZNI A IV 04.09.2023
4. Kristina Juras Kovač - 410092 SAVEZNI A IV 13.09.2022
5. Ivan Jurišić - 420346 SAVEZNI A IV 13.09.2022
6. Miroslav Noršić - 420352 SAVEZNI A IV 26.08.2024
7. Gordana Senta - 410093 SAVEZNI A IV 13.09.2022
8. Elizabeta Štajdohar - 410094 SAVEZNI A IV 08.09.2025
9. Vedran Štajdohar - 420362 SAVEZNI A IV 03.09.2024
10. Filip Boc - 420423 SAVEZNI B IV 18.08.2025
11. Mirela Đeri - 410096 SAVEZNI B IV 06.09.2025
12. Petra Fiamengo - 410100 SAVEZNI B IV 04.09.2023
13. Kristijan Kerhin - 420415 SAVEZNI B IV 08.09.2025
14. Alen Kujundžić - 420416 SAVEZNI B IV 03.09.2025
15. Nino Semenski - 420350 SAVEZNI B IV 08.09.2025
16. Tihana Čavlović - 410123 REGIONALNI C IV 08.09.2025
17. Matija Pavlinić - 420378 REGIONALNI C IV 26.08.2024
18. Luka Bakić - 420479 SUDAC D IV 08.09.2025
19. Ljubica Dolanski - 410106 SUDAC D 13.09.2022
20. Svjetlana Kokotović - 410141 SUDAC D 02.09.2024
21. Milan Uzelac - 420480 SUDAC D 08.09.2025
Naziv Mjesto
1. Grmoščica Zagreb
2. Pongračevo Zagreb
3. Vinko Bek Zagreb
4. Zagreb Zagreb
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više