Pregled svih liga

Obrtnik Torbar

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Obrtnik-Torbar
Adresa: Trg Mažuranića 13, 10 000 Zagreb
Email: obrtnik.torbar@gmail.com

Kuglana: Zagreb   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 15:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Robert Gajić 098 472 777 obrtnik.torbar@gmail.com
Odgovorna osoba i trener Vladimir Gašpert 091 484 71 69 obrtnik.torbar@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Tomislav Barjaktarić
121502
121502
4.0
4.0
2.5
1.0
10.0
7.0
9.0
9.0
368.5
361.0
201.25
173.5
569.75
534.5
2. Ivica Kulfa
121862
121862
2.0
4.0
2.0
3.0
5.0
10.0
2.0
12.0
375.0
359.5
194.0
182.25
569.0
541.75
3. Željko Kulfa
121863
121863
2.0
2.0
0.0
0.0
4.0
4.0
7.0
8.0
372.5
354.0
195.0
178.0
567.5
532.0
4. Željko Milinković
121865
121865
4.0
6.0
3.0
6.0
8.5
19.0
12.0
3.0
371.75
381.17
191.25
206.0
563.0
587.17
5. Matej Gajić-Bukljaš
122316
122316
2.0
0.25
2.0
0.0
5.0
0.0
16.0
1.0
378.0
296.0
182.5
108.0
560.5
404.0
6. Antun Štimac
121528
121528
2.0
4.0
0.0
2.0
3.0
9.5
7.0
3.0
372.5
386.0
184.0
206.0
556.5
592.0
7. Josip Blažek
120994
120994
3.0
6.0
2.0
5.0
6.0
16.5
8.0
13.0
369.33
369.67
183.33
195.0
552.67
564.67
8. Dario Kafol
121297
121297
3.0
6.0
2.0
4.0
6.0
13.0
5.0
14.0
359.33
368.33
187.67
180.0
547.0
548.33
9. Damir Jordan
121838
121838
2.0
3.0
0.0
0.0
0.0
2.0
15.0
13.0
366.0
355.33
143.0
155.0
509.0
510.33
10. Vladimir Gašpert
121860
121860
0.0
0.75
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
3.0

380.0

164.0

544.0
BEZ NASTUPA
1. Vilim Crnić
121858
121858
2. Josip Fabijanić
122086
122086
3. Robert Gajić
121859
121859
4. Matija Jurić
122826
122826
5. Ante Jurić
121496
121496
6. Ivan Košutić
123215
123215
7. Ivan Kulfa
123190
123190
8. Stjepan Pongrac
121866
121866
9. Milan Stančić
121867
121867
10. Ivan Štefan
123181
123181
11. Branko Tomljanović
121490
121490
12. Miljenko Vuk
121869
121869
13. Karlo Vuk
121868
121868
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Obrtnik Torbar Kandit Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3360 : 3363) 12.09.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Semenski, A
| | |
3 14 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
5.5 : 2.5 (3592 : 3537) 26.09.2020 16:00 Robert Bakić, B
Stipo Andrijević, B
| | |
4 23 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3331 : 3165) 10.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 27 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3237 : 3264) 13.10.2020 16:30 Krešimir Grčević, A
Igor Krajnović, A
| | |
6 34 Obrtnik Torbar Osijek Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3329 : 3468) 24.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
7 40 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3178 : 3268) 07.11.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Mario Liović, A
| | |
8 45 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3257 : 3130) 14.11.2020 15:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
9 53 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3338 : 3286) 21.11.2020 17:00 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
10 56 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3368 : 3248) 28.11.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više