Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD BOD/UTA POE/UTA
1. Kandit
Osijek
8 7 0 1 14 1.75 6.13
2. Osijek
Osijek
7 6 0 1 12 1.71 6.14
3. Đurđenovac
Đurđenovac
7 6 0 1 12 1.71 5.36
4. Fortuna
Đakovo
8 5 0 3 10 1.25 4.38
5. Obrtnik Torbar
Zagreb
9 5 1 3 11 1.22 4.50
6. Belišće
Belišće
9 3 3 3 9 1.00 4.11
7. Zrinski-Pivovara
Osijek
8 2 1 5 5 0.63 3.25
8. Lepoglava
Lepoglava
7 2 0 5 4 0.57 2.57
9. Zabok
Zabok
9 2 1 6 5 0.56 3.11
10. Slavonac
Bukovlje
8 2 0 6 4 0.50 3.13
11. Pakrac-Papuk
Pakrac
8 1 0 7 2 0.25 1.63
12. Podravka (-2)
Koprivnica
0 0 0 0 -2 0.00 0.00
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Obrtnik Torbar Kandit Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3360 : 3363) 12.09.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Semenski, A
| | |
1 3 Đurđenovac Zabok Sportski centar
1-4
7.0 : 1.0 (3541 : 3363) 12.09.2020 16:00 Hrvoje Bakić, A
Robert Bakić, B
| | |
1 4 Fortuna Belišće Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3393 : 3242) 12.09.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
1 5 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3283 : 3240) 12.09.2020 14:30 Ivan Montibeler, A
Ivan Ćosić, A
| | |
1 6 Osijek Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3434 : 3142) 12.09.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
2 7 Kandit Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3306 : 3158) 19.09.2020 16:00 Željko Hidek, A
Miroslav Liović, A
| | |
2 8 Pakrac-Papuk Osijek Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3240 : 3318) 19.09.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
2 9 Belišće Slavonac Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3394 : 3292) 19.09.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
2 10 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
2.0 : 6.0 (3239 : 3291) 19.09.2020 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
2 11 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3428) 19.09.2020 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
3 14 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
5.5 : 2.5 (3592 : 3537) 26.09.2020 16:00 Robert Bakić, B
Stipo Andrijević, B
| | |
3 15 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3395 : 3209) 26.09.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
3 16 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3284 : 3292) 24.09.2020 16:30 Igor Krajnović, A
Božidar Krajačić, A
| | |
3 17 Osijek Belišće Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3331 : 3362) 26.09.2020 15:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
3 18 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3388 : 3040) 26.09.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
4 19 Kandit Pakrac-Papuk Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3401 : 3115) 10.10.2020 16:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
4 20 Belišće Zrinski-Pivovara Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3339 : 3304) 10.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Mario Liović, A
| | |
4 21 Zabok Osijek ZIVT
1-4
2.0 : 6.0 (3329 : 3404) 03.10.2020 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
4 22 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3309) 10.10.2020 17:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
4 23 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3331 : 3165) 10.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 25 Đurđenovac Kandit Sportski centar
1-4
5.0 : 3.0 (3697 : 3650) 17.10.2020 16:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
5 27 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3237 : 3264) 13.10.2020 16:30 Krešimir Grčević, A
Igor Krajnović, A
| | |
5 28 Osijek Lepoglava Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3460 : 3165) 17.10.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
5 29 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3311 : 3196) 17.10.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Miroslav Liović, A
| | |
5 30 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3147 : 3287) 17.10.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
6 31 Kandit Belišće Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3449 : 3310) 24.10.2020 16:00 Željko Hidek, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
6 32 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
8.0 : 0.0 (3327 : 3168) 24.10.2020 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
6 33 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3381 : 3301) 24.10.2020 17:00 Stjepan Pintarić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
6 34 Obrtnik Torbar Osijek Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3329 : 3468) 24.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 36 Đurđenovac Fortuna Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3568 : 3420) 24.10.2020 16:00 Miroslav Liović, A
Miroslav Lončar, C
| | |
7 37 Fortuna Kandit Fortuna
1-4
1.0 : 7.0 (3419 : 3497) 07.11.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
7 38 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3238 : 3320) 07.11.2020 14:30 Igor Krajnović, A
Ivan Ćosić, A
| | |
7 40 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3178 : 3268) 07.11.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Mario Liović, A
| | |
7 41 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3308 : 3260) 07.11.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
7 42 Belišće Zabok Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3263 : 3258) 07.11.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Marina Matković, B
| | |
8 43 Kandit Zabok Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3425 : 3010) 14.11.2020 16:00 Miroslav Liović, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
8 44 Lepoglava Belišće Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3247 : 3175) 14.11.2020 17:00 Tomislav Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
8 45 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3257 : 3130) 14.11.2020 15:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
8 47 Đurđenovac Osijek Sportski centar
1-4
2.0 : 6.0 (3436 : 3668) 14.11.2020 16:00 Željko Hidek, A
Miroslav Lončar, C
| | |
8 48 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3414 : 3272) 14.11.2020 13:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
9 49 Slavonac Kandit SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3178 : 3262) 21.11.2020 14:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
9 53 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3338 : 3286) 21.11.2020 17:00 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
10 56 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3368 : 3248) 28.11.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 59 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3413 : 3233) 28.11.2020 14:00 Ivan Perković, B
Dalija Perković, B
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Marko Jeličić
Kandit
4.00
2449
587.33
3036.33
607.27
2. Mario Liović
Osijek
4.00
2433
592.67
3025.67
605.13
3. Mario Mušanić
Osijek
4.00
2419
595.00
3014.00
602.80
4. Dario Domnjak
Đurđenovac
3.00
1729
618.00
2347.00
586.75
5. Vlado Knežević
Kandit
5.00
2883
612.75
3495.75
582.63
6. Davor Rončević
Đurđenovac
3.00
1730
595.00
2325.00
581.25
7. Nedeljko Jeličić
Kandit
5.00
2889
588.00
3477.00
579.50
8. Igor Koričić
Belišće
6.00
3447
600.75
4047.75
578.25
9. Budimir Dragojević
Fortuna
3.00
1742
551.75
2293.75
573.44
10. Igor Šarkezi
Đurđenovac
3.00
1694
598.40
2292.40
573.10
11. Darko Živić
Fortuna
3.00
1682
593.20
2275.20
568.80
12. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
4.00
2252
587.17
2839.17
567.83
13. Željko Rupčić
Kandit
5.00
2832
569.75
3401.75
566.96
14. Dario Radoš
Osijek
3.00
1705
562.67
2267.67
566.92
15. Branko Grandić
Đurđenovac
2.00
1116
582.22
1698.22
566.07
16. Igor Matić
Belišće
6.00
3380
562.00
3942.00
563.14
17. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
4.00
2279
534.50
2813.50
562.70
18. Berislav Milojević
Zrinski-Pivovara
5.00
2782
587.00
3369.00
561.50
19. Tomislav Čačić
Đurđenovac
2.00
1076
607.58
1683.58
561.19
20. Filip Domnjak
Đurđenovac
3.00
1659
582.80
2241.80
560.45
21. Dario Šipalo
Kandit
4.11
2305
543.75
2848.75
557.49
22. Igor Jukić
Fortuna
3.00
1633
595.00
2228.00
557.00
23. Marko Liović
Slavonac
4.00
2225
556.80
2781.80
556.36
24. Matija Tutnjević
Osijek
4.00
2217
564.75
2781.75
556.35
25. Josip Blažek
Obrtnik Torbar
3.00
1658
564.67
2222.67
555.67
26. Duško Medić
Zabok
5.61
3086
570.67
3656.67
553.20
27. Ivan Bartulović
Belišće
6.00
3304
568.25
3872.25
553.18
28. Zlatko Erceg
Fortuna
2.00
1081
572.40
1653.40
551.13
29. Zlatko Valić
Slavonac
3.00
1663
540.67
2203.67
550.92
30. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
6.00
3286
559.00
3845.00
549.29
31. Ivan Duspara
Slavonac
3.00
1672
523.25
2195.25
548.81
32. Martin Huis
Zabok
6.00
3276
564.67
3840.67
548.67
33. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
4.61
2528
546.50
3074.50
548.04
34. Dražen Posavec
Lepoglava
4.00
2149
588.67
2737.67
547.53
35. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
3.00
1641
548.33
2189.33
547.33
36. Miroslav Šaško
3.00
1651
537.33
2188.33
547.08
37. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
6.00
3300
529.00
3829.00
547.00
38. Stipan Liović
Slavonac
4.00
2197
537.00
2734.00
546.80
39. Filip Sedlar
Zabok
6.00
3273
539.00
3812.00
544.57
40. Bernardo Kalauz
Lepoglava
4.00
2146
570.50
2716.50
543.30
41. Ivica Uremović
3.00
1634
539.00
2173.00
543.25
42. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
4.00
2172
539.75
2711.75
542.35
43. Josip Rukavina
Fortuna
3.00
1611
544.00
2155.00
538.75
44. Dragan Ćališ
Fortuna
3.00
1603
545.00
2148.00
537.00
45. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
5.00
2691
529.25
3220.25
536.71
46. Srećko Vuka
Kandit
4.50
2421
526.80
2947.80
535.96
47. Marinko Andrić
Belišće
5.50
2925
546.25
3471.25
534.04
48. Bojan Barač
Lepoglava
4.00
2120
533.25
2653.25
530.65
49. Marko Vidaković
Slavonac
3.00
1576
541.50
2117.50
529.38
50. Saša Štefić
2.00
1073
512.33
1585.33
528.44
51. Željko Major
Pakrac-Papuk
4.00
2099
542.09
2641.09
528.22
52. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
5.00
2612
546.33
3158.33
526.39
53. Siniša Karačić
Pakrac-Papuk
5.00
2607
550.75
3157.75
526.29
54. Igor Gal
Lepoglava
3.00
1508
552.67
2060.67
515.17
55. Davor Dasović
3.00
1557
502.80
2059.80
514.95
56. Goran Šegerec
2.51
1255
518.67
1773.67
505.32
57. Darko Major
Pakrac-Papuk
4.06
2017
512.00
2529.00
499.80

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marko Jeličić
Kandit
4.00
2449.00
612.25
3.00
1762.00
587.33
7.00
4211.00
601.57
2. Branislav Bogdanović
Osijek
2.00
1219.00
609.50
2.00
1185.00
592.50
4.00
2404.00
601.00
3. Mario Liović
Osijek
4.00
2433.00
608.25
3.00
1778.00
592.67
7.00
4211.00
601.57
4. Mario Mušanić
Osijek
4.00
2419.00
604.75
3.00
1785.00
595.00
7.00
4204.00
600.57
5. Budimir Dragojević
Fortuna
3.00
1742.00
580.67
4.00
2207.00
551.75
7.00
3949.00
564.14
6. Nedeljko Jeličić
Kandit
5.00
2889.00
577.80
4.00
2352.00
588.00
9.00
5241.00
582.33
7. Davor Rončević
Đurđenovac
3.00
1730.00
576.67
5.00
2975.00
595.00
8.00
4705.00
588.13
8. Vlado Knežević
Kandit
5.00
2883.00
576.60
4.00
2451.00
612.75
9.00
5334.00
592.67
9. Dario Domnjak
Đurđenovac
3.00
1729.00
576.33
4.00
2472.00
618.00
7.00
4201.00
600.14
10. Igor Koričić
Belišće
6.00
3447.00
574.50
4.00
2403.00
600.75
10.00
5850.00
585.00
11. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
4.00
2279.00
569.75
4.00
2138.00
534.50
8.00
4417.00
552.13
12. Ivica Kulfa
Obrtnik Torbar
2.00
1138.00
569.00
4.00
2167.00
541.75
6.00
3305.00
550.83
13. Dario Radoš
Osijek
3.00
1705.00
568.33
3.00
1688.00
562.67
6.00
3393.00
565.50
14. Željko Kulfa
Obrtnik Torbar
2.00
1135.00
567.50
2.00
1064.00
532.00
4.00
2199.00
549.75
15. Željko Rupčić
Kandit
5.00
2832.00
566.40
4.00
2279.00
569.75
9.00
5111.00
567.89
16. Igor Šarkezi
Đurđenovac
3.00
1694.00
564.67
5.00
2992.00
598.40
8.00
4686.00
585.75
17. Željko Biloš
Osijek
2.00
1127.00
563.50
3.75
2109.00
562.40
5.75
3236.00
562.78
18. Igor Matić
Belišće
6.00
3380.00
563.33
4.00
2248.00
562.00
10.00
5628.00
562.80
19. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
4.00
2252.00
563.00
6.00
3523.00
587.17
10.00
5775.00
577.50
20. Borna Bakran
Zabok
4.00
2250.00
562.50
3.00
1680.00
560.00
7.00
3930.00
561.43
21. Dario Šipalo
Kandit
4.11
2305.00
560.83
4.00
2175.00
543.75
8.11
4480.00
552.40
22. Darko Živić
Fortuna
3.00
1682.00
560.67
5.00
2966.00
593.20
8.00
4648.00
581.00
23. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar
2.00
1121.00
560.50
0.25
101.00
404.00
2.25
1222.00
543.11
24. Branko Grandić
Đurđenovac
2.00
1116.00
558.00
4.50
2620.00
582.22
6.50
3736.00
574.77
25. Ivan Duspara
Slavonac
3.00
1672.00
557.33
4.00
2093.00
523.25
7.00
3765.00
537.86
26. Velibor Majerus
Osijek
2.50
1392.00
556.80
2.00
1059.00
529.50
4.50
2451.00
544.67
27. Antun Štimac
Obrtnik Torbar
2.00
1113.00
556.50
4.00
2368.00
592.00
6.00
3481.00
580.17
28. Berislav Milojević
Zrinski-Pivovara
5.00
2782.00
556.40
3.00
1761.00
587.00
8.00
4543.00
567.88
29. Marko Liović
Slavonac
4.00
2225.00
556.25
5.00
2784.00
556.80
9.00
5009.00
556.56
30. Zlatko Valić
Slavonac
3.00
1663.00
554.33
3.00
1622.00
540.67
6.00
3285.00
547.50
31. Matija Tutnjević
Osijek
4.00
2217.00
554.25
4.00
2259.00
564.75
8.00
4476.00
559.50
32. Filip Domnjak
Đurđenovac
3.00
1659.00
553.00
5.00
2914.00
582.80
8.00
4573.00
571.63
33. Josip Blažek
Obrtnik Torbar
3.00
1658.00
552.67
6.00
3388.00
564.67
9.00
5046.00
560.67
34. Ivan Bartulović
Belišće
6.00
3304.00
550.67
4.00
2273.00
568.25
10.00
5577.00
557.70
35. Miroslav Šaško
3.00
1651.00
550.33
6.00
3224.00
537.33
9.00
4875.00
541.67
36. Duško Medić
Zabok
5.61
3086.00
550.09
3.00
1712.00
570.67
8.61
4798.00
557.26
37. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
6.00
3300.00
550.00
3.00
1587.00
529.00
9.00
4887.00
543.00
38. Stipan Liović
Slavonac
4.00
2197.00
549.25
4.00
2148.00
537.00
8.00
4345.00
543.13
39. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
4.61
2528.00
548.37
4.00
2186.00
546.50
8.61
4714.00
547.50
40. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
6.00
3286.00
547.67
3.00
1677.00
559.00
9.00
4963.00
551.44
41. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
3.00
1641.00
547.00
6.00
3290.00
548.33
9.00
4931.00
547.89
42. Martin Huis
Zabok
6.00
3276.00
546.00
3.00
1694.00
564.67
9.00
4970.00
552.22
43. Filip Sedlar
Zabok
6.00
3273.00
545.50
3.00
1617.00
539.00
9.00
4890.00
543.33
44. Ivica Uremović
3.00
1634.00
544.67
6.00
3234.00
539.00
9.00
4868.00
540.89
45. Igor Jukić
Fortuna
3.00
1633.00
544.33
5.00
2975.00
595.00
8.00
4608.00
576.00
46. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
4.00
2172.00
543.00
4.00
2159.00
539.75
8.00
4331.00
541.38
47. Toni Ljubić
Zabok
4.00
2171.00
542.75
0.50
250.00
500.00
4.50
2421.00
538.00
48. Nikola Dubovečak
Lepoglava
2.00
1085.00
542.50
2.00
1139.00
569.50
4.00
2224.00
556.00
49. Zlatko Erceg
Fortuna
2.00
1081.00
540.50
5.00
2862.00
572.40
7.00
3943.00
563.29
50. Ivan Pušić
Osijek
2.50
1346.00
538.40
3.00
1636.00
545.33
5.50
2982.00
542.18
51. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
5.00
2691.00
538.20
4.00
2117.00
529.25
9.00
4808.00
534.22
52. Srećko Vuka
Kandit
4.50
2421.00
538.00
2.50
1317.00
526.80
7.00
3738.00
534.00
53. Tomislav Čačić
Đurđenovac
2.00
1076.00
538.00
4.75
2886.00
607.58
6.75
3962.00
586.96
54. Dražen Posavec
Lepoglava
4.00
2149.00
537.25
3.00
1766.00
588.67
7.00
3915.00
559.29
55. Josip Rukavina
Fortuna
3.00
1611.00
537.00
4.00
2176.00
544.00
7.00
3787.00
541.00
56. Darko Mikolin
Belišće
3.00
1610.00
536.67
3.00
1627.00
542.33
6.00
3237.00
539.50
57. Saša Štefić
2.00
1073.00
536.50
3.00
1537.00
512.33
5.00
2610.00
522.00
58. Bernardo Kalauz
Lepoglava
4.00
2146.00
536.50
4.00
2282.00
570.50
8.00
4428.00
553.50
59. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
4.00
2140.00
535.00
3.00
1556.00
518.67
7.00
3696.00
528.00
60. Dragan Ćališ
Fortuna
3.00
1603.00
534.33
5.00
2725.00
545.00
8.00
4328.00
541.00
61. Zvonimir Jurišić
Slavonac
2.53
1350.00
533.60
2.75
1453.00
528.36
5.28
2803.00
530.87
62. Marinko Andrić
Belišće
5.50
2925.00
531.82
4.00
2185.00
546.25
9.50
5110.00
537.89
63. Domagoj Tušim
Pakrac-Papuk
3.00
1595.00
531.67
4.00
2177.00
544.25
7.00
3772.00
538.86
64. Bojan Barač
Lepoglava
4.00
2120.00
530.00
4.00
2133.00
533.25
8.00
4253.00
531.63
65. Mladen Zovak
Belišće
3.12
1648.00
528.21
1.00
486.00
486.00
4.12
2134.00
517.96
66. Lovro Mikulec
Zabok
3.00
1578.00
526.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1578.00
526.00
67. Marko Vidaković
Slavonac
3.00
1576.00
525.33
2.00
1083.00
541.50
5.00
2659.00
531.80
68. Željko Major
Pakrac-Papuk
4.00
2099.00
524.75
3.92
2125.00
542.09
7.92
4224.00
533.33
69. Božidar Mihelić
Zabok
3.25
1701.00
523.38
3.00
1588.00
529.33
6.25
3289.00
526.24
70. Željko Selak
Zrinski-Pivovara
4.50
2355.00
523.33
3.00
1657.00
552.33
7.50
4012.00
534.93
71. Robert Marić
Slavonac
2.50
1308.00
523.20
4.25
2302.00
541.65
6.75
3610.00
534.81
72. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
5.00
2612.00
522.40
3.00
1639.00
546.33
8.00
4251.00
531.38
73. Siniša Karačić
Pakrac-Papuk
5.00
2607.00
521.40
4.00
2203.00
550.75
9.00
4810.00
534.44
74. Davor Dasović
3.00
1557.00
519.00
5.00
2514.00
502.80
8.00
4071.00
508.88
75. Ljubomir Takalić
Belišće
4.38
2259.00
515.75
1.00
511.00
511.00
5.38
2770.00
514.87
76. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
2.00
1018.00
509.00
3.00
1531.00
510.33
5.00
2549.00
509.80
77. Igor Gal
Lepoglava
3.00
1508.00
502.67
3.00
1658.00
552.67
6.00
3166.00
527.67
78. Goran Šegerec
2.51
1255.00
500.00
6.00
3112.00
518.67
8.51
4367.00
513.16
79. Darko Major
Pakrac-Papuk
4.06
2017.00
496.80
2.00
1024.00
512.00
6.06
3041.00
501.82
80. Jurica Smontara
Lepoglava
2.00
993.00
496.50
1.03
560.00
543.69
3.03
1553.00
512.54

Danijel Rončević
Đurđenovac
1.00
563.00
563.00
1.50
833.00
555.33
2.50
1396.00
558.40
Alen Trošelj
Đurđenovac
1.00
556.00
556.00
0.25
142.00
568.00
1.25
698.00
558.40
Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.00
553.00
553.00
1.00
560.00
560.00
2.00
1113.00
556.50
Kristijan Dvornik
Podravka
1.00
546.00
546.00
3.00
1580.00
526.67
4.00
2126.00
531.50
Zlatko Betlehem
Podravka
1.00
546.00
546.00
3.00
1614.00
538.00
4.00
2160.00
540.00
Dražen Nekić
Kandit
1.64
895.00
545.73
2.00
989.00
494.50
3.64
1884.00
517.58
Bernard Škaro
Zrinski-Pivovara
2.50
1323.00
529.20
0.00
0.00
NaN
2.50
1323.00
529.20
Vinko Raspudić
Fortuna
1.00
524.00
524.00
1.00
564.00
564.00
2.00
1088.00
544.00
Josip Vuković
Kandit
0.75
391.00
521.33
0.00
0.00
NaN
0.75
391.00
521.33
Anto Kovač
Slavonac
1.50
781.00
520.67
5.00
2735.00
547.00
6.50
3516.00
540.92
Predrag Lovrić
Zrinski-Pivovara
2.00
1041.00
520.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1041.00
520.50
Niko Kalvi
Pakrac-Papuk
0.33
171.00
518.18
0.00
0.00
NaN
0.33
171.00
518.18
Mirko Žuliček
Lepoglava
1.00
509.00
509.00
1.97
987.00
501.02
2.97
1496.00
503.70
Sven Finger
Zabok
2.00
1013.00
506.50
2.00
1083.00
541.50
4.00
2096.00
524.00
Ivan Holjevac
Slavonac
0.47
236.00
502.13
0.00
0.00
NaN
0.47
236.00
502.13
Zdenko Sumarev
Belišće
2.00
1004.00
502.00
3.00
1601.00
533.67
5.00
2605.00
521.00
Patrik Lukač
Podravka
1.00
497.00
497.00
3.50
1695.00
484.29
4.50
2192.00
487.11
Robert Lukač
Podravka
1.00
494.00
494.00
0.50
212.00
424.00
1.50
706.00
470.67
Vlado Tomas
Zrinski-Pivovara
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
Matko Škondro
Pakrac-Papuk
2.00
975.00
487.50
0.00
0.00
NaN
2.00
975.00
487.50
Bruno Pavrlišak
Zabok
2.14
1019.00
476.17
0.50
271.00
542.00
2.64
1290.00
488.64
Marko Jozipović
Pakrac-Papuk
1.00
457.00
457.00
0.00
0.00
NaN
1.00
457.00
457.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Osijek
4.0
9039
4819
13858
577.42
32
4.0
8907
4712
13619
567.46
52
8.0
17946
9531
27477
572.44
84
2. Kandit
5.0
11153
5912
17065
568.83
64
4.0
8996
4585
13581
565.88
48
9.0
20149
10497
30646
567.52
112
3. Đurđenovac
3.0
6630
3493
10123
562.39
43
5.0
11635
6199
17834
594.47
43
8.0
18265
9692
27957
582.44
86
4. Obrtnik Torbar
4.0
8875
4480
13355
556.46
81
6.0
13274
6704
19978
554.94
79
10.0
22149
11184
33333
555.55
160
5. Fortuna
3.0
6627
3249
9876
548.67
64
5.0
11177
5857
17034
567.80
82
8.0
17804
9106
26910
560.63
146
6. Belišće
6.0
13056
6521
19577
543.81
135
4.0
8789
4545
13334
555.58
66
10.0
21845
11066
32911
548.52
201
7. Slavonac
4.0
8710
4298
13008
542.00
87
5.0
10813
5407
16220
540.67
105
9.0
19523
9705
29228
541.26
192
8. Zabok
6.0
13012
6355
19367
537.97
160
3.0
6632
3263
9895
549.72
79
9.0
19644
9618
29262
541.89
239
9. Zrinski-Pivovara
6.0
12875
6456
19331
536.97
148
3.0
6541
3336
9877
548.72
48
9.0
19416
9792
29208
540.89
196
10. Lepoglava
4.0
8510
4172
12682
528.42
121
4.0
8787
4427
13214
550.58
70
8.0
17297
8599
25896
539.50
191
11. Pakrac-Papuk
5.0
10574
5119
15693
523.10
147
4.0
8672
4271
12943
539.29
88
9.0
19246
9390
28636
530.30
235
12. Podravka
3.0
6223
3030
9253
514.06
95
6.0
12579
6143
18722
520.06
147
9.0
18802
9173
27975
518.06
242
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više