Pregled svih liga

Koprivnica

Liga: 2. HKLS-ž
Klub: Športski kuglački klub Koprivnica
Adresa: Taraščice 2, 48 000 Koprivnica
Email: ssinjeri1@gmail.com; ivica.benotic@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 15:00
Rezervni termin: utorak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Sandra Sinjeri 098 176 09 77 ssinjeri1@gmail.com
Franjo Sinjeri 099 449 36 41 franjosinjeri@gmail.com
Ivica Benotić 098 970 22 70 ivica.benotic@gmail.com
Tatjana Balog
Vesna Benotić 098 973 97 26 vesna.benotic@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Helena Bolić
110113
110113
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
2.0
0.0
350.0
204.0
554.0
2. Mirjana Gabaj
110580
110580
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
15.0
0.0
368.0
181.0
549.0
3. Vesna Sertić
110110
110110
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
342.0
201.0
543.0
4. Tatjana Balog
110583
110583
0.25
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
6.0
0.0
336.0
172.0
508.0
5. Željka Erdec
110103
110103
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
14.0
0.0
357.0
147.0
504.0
6. Mirica Ilić
110104
110104
0.75
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
13.0
0.0
357.33
113.33
470.67
7. Vesna Benotić
110102
110102
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
15.0
0.0
347.0
114.0
461.0
BEZ NASTUPA
1. Andreja Demeterfi
110118
110118
2. Ljubica Dorić
110581
110581
3. Inka Jakupec
110918
110918
4. Terezija Jakupec
110917
110917
5. Marica Jug
110706
110706
6. Sandra Pehnec
110585
110585
7. Silvija Vadla
110584
110584
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 ŽKK Zaprešić Koprivnica Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3274 : 3091) 25.09.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 4 ŽKK Sidra Koprivnica Vinko Bek
1-4
02.10.2021 15:00 | | |
3 9 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
09.10.2021 10:00 | | |
4 11 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
16.10.2021 14:00 Igor Maček, B
Nenad Perši, A
| | |
6 17 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
31.10.2021 14:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
7 20 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
07.11.2021 15:00 | | |
8 24 Koprivnica ŽKK Zaprešić Kuglana 2
1-6
14.11.2021 15:00 | | |
9 25 Koprivnica ŽKK Sidra Kuglana 2
1-6
21.11.2021 15:00 | | |
10 30 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
16.01.2022 15:00 | | |
11 32 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
23.01.2022 15:00 | | |
13 38 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
06.02.2022 15:00 | | |
14 41 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više