Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Jedinstvo
Sisak
7 5 1 1 11 36.0 20.0
2. ŽKK Zaprešić
Zaprešić
8 5 0 3 10 34.0 30.0
3. Koprivnica
Koprivnica
8 3 2 3 8 31.0 33.0
4. Moslavina
Kutina
8 2 3 3 7 33.5 30.5
5. ŽKK Novska
Novska
8 3 1 4 7 29.0 35.0
6. ŽKK Varaždin
Varaždin
8 1 4 3 6 28.0 36.0
7. ŽKK Sidra
Zagreb
7 2 1 4 5 24.5 31.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3107 : 3012) 26.09.2021 15:00 Dražena Smuđ, A
Darko Jurković, C
| | |
1 2 Moslavina ŽKK Novska SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (2802 : 2897) 26.09.2021 15:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, C
| | |
1 3 ŽKK Zaprešić Koprivnica Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3274 : 3091) 25.09.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 4 ŽKK Sidra Koprivnica Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (2825 : 2800) 02.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
2 5 ŽKK Novska ŽKK Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (2987 : 3012) 03.10.2021 15:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
2 6 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3095 : 2984) 02.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
3 7 Jedinstvo ŽKK Sidra SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3131 : 2851) 10.10.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Darko Jurković, C
| | |
3 8 ŽKK Zaprešić ŽKK Varaždin Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3156 : 3329) 09.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
3 9 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2944 : 2931) 09.10.2021 10:00 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
4 10 ŽKK Sidra ŽKK Novska Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3139 : 2869) 16.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Gordana Senta, A
| | |
4 11 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3021 : 3011) 16.10.2021 14:00 Igor Maček, B
Nenad Perši, A
| | |
4 12 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3046 : 2881) 17.10.2021 15:00 Davorka Novak, A
Mirna Matić, B
| | |
5 13 Moslavina ŽKK Sidra SRC Kutina
1-6
6.5 : 1.5 (3167 : 3025) 24.10.2021 15:00 Leonardo Horvat, B
Danijel Dado, C
| | |
5 14 ŽKK Zaprešić Jedinstvo Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3187 : 3179) 23.10.2021 18:00 Miroslav Noršić, A
Filip Boc, B
| | |
5 15 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3064 : 2979) 24.10.2021 15:00 Goran Filipović, A
Darko Kasumović, B
| | |
6 16 ŽKK Sidra ŽKK Varaždin Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (2537 : 2946) 30.10.2021 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 17 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3077 : 3056) 31.10.2021 14:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
6 18 Moslavina ŽKK Zaprešić SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3204 : 3258) 31.10.2021 14:00 Željko Vacula, A
Vedran Bohatka, D
| | |
7 19 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3177 : 3129) 06.11.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Petra Fiamengo, B
| | |
7 20 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (2954 : 2871) 07.11.2021 15:00 Zdravko Vučić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
7 21 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (3020 : 3155) 07.11.2021 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
8 22 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
4.0 : 4.0 (2949 : 2946) 13.11.2021 14:00 Nenad Perši, A
Mladen Vresk, D
| | |
8 23 ŽKK Novska Moslavina Gradska kuglana No
1-4
4.0 : 4.0 (3094 : 3117) 14.11.2021 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
8 24 Koprivnica ŽKK Zaprešić Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3027 : 3020) 14.11.2021 15:00 Valentina Gal, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
9 25 Koprivnica ŽKK Sidra Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3012 : 2907) 21.11.2021 15:00 Zdravko Vučić, B
Matija Orehovec, D
| | |
9 26 ŽKK Zaprešić ŽKK Novska Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3237 : 3272) 20.11.2021 18:00 Vedran Štajdohar, A
Matija Pavlinić, C
| | |
9 27 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3284 : 3007) 21.11.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Vedran Bohatka, D
| | |
10 28 ŽKK Sidra Jedinstvo Vinko Bek
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 29 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
15.01.2022 14:00 | | |
10 30 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
16.01.2022 15:00 | | |
11 31 ŽKK Novska ŽKK Sidra Gradska kuglana No
1-4
23.01.2022 15:00 | | |
11 32 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
23.01.2022 15:00 | | |
11 33 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
23.01.2022 15:00 | | |
12 34 ŽKK Sidra Moslavina Vinko Bek
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
12 35 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
30.01.2022 15:00 | | |
12 36 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
29.01.2022 14:00 | | |
13 37 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
05.02.2022 14:00 | | |
13 38 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
06.02.2022 15:00 | | |
13 39 ŽKK Zaprešić Moslavina Zaprešić
1-6
05.02.2022 18:00 | | |
14 40 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
14 41 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
14 42 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
13.02.2022 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
3.00
1711
562.75
2273.75
568.44
2. Monika Pupavac
ŽKK Zaprešić
2.00
1102
564.60
1666.60
555.53
3. Ivana Belši
Moslavina
4.00
2203
554.00
2757.00
551.40
4. Helena Bolić
Koprivnica
4.00
2187
539.50
2726.50
545.30
5. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
4.00
2209
516.00
2725.00
545.00
6. Ankica Novalić
Jedinstvo
3.00
1621
544.00
2165.00
541.25
7. Ana Matić
ŽKK Varaždin
4.00
2134
562.00
2696.00
539.20
8. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
3.00
1566
563.20
2129.20
532.30
9. Ruža Markešić
ŽKK Sidra
3.00
1578
547.00
2125.00
531.25
10. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
4.00
2119
536.50
2655.50
531.10
11. Josipa Petković
ŽKK Zaprešić
3.00
1576
530.33
2106.33
526.58
12. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
2.00
1064
514.50
1578.50
526.17
13. Snježana Barberić
ŽKK Novska
3.25
1703
531.50
2234.50
525.76
14. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
5.00
2643
511.50
3154.50
525.75
15. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
3.00
1567
519.17
2086.17
521.54
16. Katarina Gršić
Moslavina
3.00
1550
529.00
2079.00
519.75
17. Vesna Sertić
Koprivnica
4.00
2064
521.75
2585.75
517.15
18. Valentina Šeliga
Moslavina
4.00
2045
538.50
2583.50
516.70
19. Anka Velić
ŽKK Sidra
3.00
1502
559.00
2061.00
515.25
20. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
3.00
1567
492.00
2059.00
514.75
21. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
2.00
1033
509.00
1542.00
514.00
22. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
4.00
2049
519.50
2568.50
513.70
23. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
4.00
2036
519.60
2555.60
511.12
24. Mia Vidaković
ŽKK Novska
3.50
1786
501.00
2287.00
508.22
25. Slavica Roso
ŽKK Sidra
4.00
2067
462.00
2529.00
505.80
26. Mira Malović
Moslavina
4.00
1981
537.00
2518.00
503.60
27. Mirela Zeman
ŽKK Novska
4.00
1990
512.00
2502.00
500.40
28. Mirjana Gabaj
Koprivnica
4.00
2038
460.00
2498.00
499.60
29. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
3.75
1818
520.33
2338.33
492.28
30. Ivana Marković
Jedinstvo
3.00
1472
488.75
1960.75
490.19
31. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
2.00
950
518.80
1468.80
489.60
32. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
4.00
1941
506.75
2447.75
489.55
33. Željka Erdec
Koprivnica
4.00
1920
525.25
2445.25
489.05
34. Lidija Iveković
Jedinstvo
3.00
1440
465.00
1905.00
476.25
35. Ivana Ivanić
Jedinstvo
3.00
1412
478.15
1890.15
472.54
36. Katica Devčić
ŽKK Sidra
4.00
1886
474.50
2360.50
472.10

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
3.00
1711.00
570.33
4.00
2251.00
562.75
7.00
3962.00
566.00
2. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
4.00
2209.00
552.25
4.00
2064.00
516.00
8.00
4273.00
534.13
3. Monika Pupavac
ŽKK Zaprešić
2.00
1102.00
551.00
5.00
2823.00
564.60
7.00
3925.00
560.71
4. Ivana Belši
Moslavina
4.00
2203.00
550.75
4.00
2216.00
554.00
8.00
4419.00
552.38
5. Helena Bolić
Koprivnica
4.00
2187.00
546.75
4.00
2158.00
539.50
8.00
4345.00
543.13
6. Ankica Novalić
Jedinstvo
3.00
1621.00
540.33
3.75
2040.00
544.00
6.75
3661.00
542.37
7. Ana Matić
ŽKK Varaždin
4.00
2134.00
533.50
2.00
1124.00
562.00
6.00
3258.00
543.00
8. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
2.00
1064.00
532.00
4.00
2058.00
514.50
6.00
3122.00
520.33
9. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
4.00
2119.00
529.75
2.00
1073.00
536.50
6.00
3192.00
532.00
10. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
5.00
2643.00
528.60
2.00
1023.00
511.50
7.00
3666.00
523.71
11. Ruža Markešić
ŽKK Sidra
3.00
1578.00
526.00
2.00
1094.00
547.00
5.00
2672.00
534.40
12. Josipa Petković
ŽKK Zaprešić
3.00
1576.00
525.33
3.00
1591.00
530.33
6.00
3167.00
527.83
13. Snježana Barberić
ŽKK Novska
3.25
1703.00
524.00
4.00
2126.00
531.50
7.25
3829.00
528.14
14. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
3.00
1567.00
522.33
4.33
2248.00
519.17
7.33
3815.00
520.46
15. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
3.00
1567.00
522.33
2.00
984.00
492.00
5.00
2551.00
510.20
16. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
3.00
1566.00
522.00
5.00
2816.00
563.20
8.00
4382.00
547.75
17. Slavica Roso
ŽKK Sidra
4.00
2067.00
516.75
1.00
462.00
462.00
5.00
2529.00
505.80
18. Katarina Gršić
Moslavina
3.00
1550.00
516.67
4.00
2116.00
529.00
7.00
3666.00
523.71
19. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
2.00
1033.00
516.50
2.00
1018.00
509.00
4.00
2051.00
512.75
20. Vesna Sertić
Koprivnica
4.00
2064.00
516.00
4.00
2087.00
521.75
8.00
4151.00
518.88
21. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
4.00
2049.00
512.25
4.00
2078.00
519.50
8.00
4127.00
515.88
22. Valentina Šeliga
Moslavina
4.00
2045.00
511.25
4.00
2154.00
538.50
8.00
4199.00
524.88
23. Mia Vidaković
ŽKK Novska
3.50
1786.00
510.29
4.00
2004.00
501.00
7.50
3790.00
505.33
24. Mirjana Gabaj
Koprivnica
4.00
2038.00
509.50
2.50
1150.00
460.00
6.50
3188.00
490.46
25. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
4.00
2036.00
509.00
2.50
1299.00
519.60
6.50
3335.00
513.08
26. Anka Velić
ŽKK Sidra
3.00
1502.00
500.67
3.00
1677.00
559.00
6.00
3179.00
529.83
27. Ljubica Dorić
Koprivnica
2.00
1000.00
500.00
2.50
1231.00
492.40
4.50
2231.00
495.78
28. Mirela Zeman
ŽKK Novska
4.00
1990.00
497.50
4.00
2048.00
512.00
8.00
4038.00
504.75
29. Mira Malović
Moslavina
4.00
1981.00
495.25
3.00
1611.00
537.00
7.00
3592.00
513.14
30. Tamara Arežina
Moslavina
2.00
986.00
493.00
2.75
1431.00
520.36
4.75
2417.00
508.84
31. Ivana Marković
Jedinstvo
3.00
1472.00
490.67
4.00
1955.00
488.75
7.00
3427.00
489.57
32. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
4.00
1941.00
485.25
4.00
2027.00
506.75
8.00
3968.00
496.00
33. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
3.75
1818.00
484.80
3.00
1561.00
520.33
6.75
3379.00
500.59
34. Tanja Kuzel
ŽKK Varaždin
3.00
1453.00
484.33
3.00
1400.00
466.67
6.00
2853.00
475.50
35. Lidija Iveković
Jedinstvo
3.00
1440.00
480.00
2.00
930.00
465.00
5.00
2370.00
474.00
36. Željka Erdec
Koprivnica
4.00
1920.00
480.00
4.00
2101.00
525.25
8.00
4021.00
502.63
37. Tatjana Balog
Koprivnica
2.25
1072.00
476.44
1.50
694.00
462.67
3.75
1766.00
470.93
38. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
2.00
950.00
475.00
5.00
2594.00
518.80
7.00
3544.00
506.29
39. Katica Devčić
ŽKK Sidra
4.00
1886.00
471.50
2.00
949.00
474.50
6.00
2835.00
472.50
40. Danijela Posavec
ŽKK Varaždin
3.00
1412.00
470.67
1.50
763.00
508.67
4.50
2175.00
483.33
41. Ivana Ivanić
Jedinstvo
3.00
1412.00
470.67
3.25
1554.00
478.15
6.25
2966.00
474.56
42. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
2.25
1053.00
468.00
0.50
263.00
526.00
2.75
1316.00
478.55
43. Ema Straga
ŽKK Varaždin
3.00
1388.00
462.67
2.00
951.00
475.50
5.00
2339.00
467.80
44. Smiljana Duda
ŽKK Novska
2.50
1135.00
454.00
0.00
0.00
NaN
2.50
1135.00
454.00

Vana Varga
ŽKK Varaždin
2.00
1151.00
575.50
1.00
510.00
510.00
3.00
1661.00
553.67
Ana Marija Dujmić
Jedinstvo
1.00
560.00
560.00
3.00
1573.00
524.33
4.00
2133.00
533.25
Željka Mlinarić Galler
ŽKK Zaprešić
1.00
509.00
509.00
3.00
1589.00
529.67
4.00
2098.00
524.50
Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
1.00
501.00
501.00
1.00
503.00
503.00
2.00
1004.00
502.00
Barbara Ramić
ŽKK Novska
1.00
493.00
493.00
0.00
0.00
NaN
1.00
493.00
493.00
Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
1.00
486.00
486.00
1.00
499.00
499.00
2.00
985.00
492.50
Sara Pokrivač
ŽKK Varaždin
2.00
937.00
468.50
2.00
922.00
461.00
4.00
1859.00
464.75
Sandra Pehnec
Koprivnica
0.50
232.00
464.00
2.00
978.00
489.00
2.50
1210.00
484.00
Mirica Ilić
Koprivnica
1.00
449.00
449.00
1.00
433.00
433.00
2.00
882.00
441.00
Vesna Benotić
Koprivnica
1.75
781.00
446.29
1.00
428.00
428.00
2.75
1209.00
439.64
Blaženka Dujmović
ŽKK Sidra
1.00
441.00
441.00
2.50
1037.00
414.80
3.50
1478.00
422.29
Inka Jakupec
Koprivnica
0.50
215.00
430.00
0.50
238.00
476.00
1.00
453.00
453.00
Ankica Keč
ŽKK Novska
1.75
712.00
406.86
4.00
1896.00
474.00
5.75
2608.00
453.57
Suada Belak
Moslavina
0.50
193.00
386.00
0.00
0.00
NaN
0.50
193.00
386.00
Tea Plaskonj
Moslavina
0.50
189.00
378.00
0.00
0.00
NaN
0.50
189.00
378.00
Kornelija Prebeg
Moslavina
1.75
598.00
341.71
0.75
257.00
342.67
2.50
855.00
342.00
Sanja Sabo
Moslavina
0.25
59.00
236.00
0.50
140.00
280.00
0.75
199.00
265.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Zaprešić
3.0
6385
2905
9290
516.11
160
5.0
11062
4969
16031
534.37
254
8.0
17447
7874
25321
527.52
414
2. Jedinstvo
3.0
6332
2948
9280
515.56
161
4.0
8439
3922
12361
515.04
202
7.0
14771
6870
21641
515.26
363
3. ŽKK Varaždin
5.0
10582
4691
15273
509.10
285
3.0
6281
2784
9065
503.61
158
8.0
16863
7475
24338
507.04
443
4. ŽKK Novska
4.0
8364
3605
11969
498.71
304
4.0
8444
3721
12165
506.88
227
8.0
16808
7326
24134
502.79
531
5. Koprivnica
4.0
8307
3651
11958
498.25
259
4.0
8296
3641
11937
497.38
227
8.0
16603
7292
23895
497.81
486
6. ŽKK Sidra
4.0
8185
3727
11912
496.33
251
3.0
5932
2569
8501
472.28
202
7.0
14117
6296
20413
486.02
453
7. Moslavina
4.0
8076
3777
11853
493.88
230
4.0
8580
3877
12457
519.04
241
8.0
16656
7654
24310
506.46
471
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više