Hep sponzor

Pregled svih liga

Mantinela II

Liga: 4. HKLZ-Ka
Klub: Kuglački klub Mantinela
Adresa: J. Haulika 2, 47 000 Karlovac
Email: kresimir.perkovic@heineken.com

Kuglana: Dom HV Zrinski   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 10:00
Rezervni termin: srijeda, 20:00


Kontakti - odgovorne osobe za ligu

Krešimir Perković 098 980 64 49 kresimir.perkovic@heineken.com
Bojan Jagorinec 092 188 57 11 bojan.jagorinec@gmail.com
Zdenko Pomoravec 091 151 34 43 zpzdenko@gmail.com
Tomislav Oštarčević 098 161 86 07
Darko Špoljarić

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zdenko Pomoravec
120570
120570
5.0
3.5
3.0
1.0
9.5
4.0
41.0
39.0
354.0
332.29
165.8
156.57
519.8
488.86
2. Jure Smolčić
123101
123101
4.0
4.0
1.0
2.0
5.0
6.5
37.0
34.0
355.5
348.25
155.5
154.5
511.0
502.75
3. Igor Špoljarić
122633
122633
4.0
1.75
2.0
1.0
5.0
4.0
56.0
16.0
349.75
350.86
154.75
149.14
504.5
500.0
4. Zlatko Osmičević
123266
123266
4.5
4.0
0.0
1.0
4.0
6.0
52.0
53.0
343.11
335.0
160.67
149.25
503.78
484.25
5. Bojan Jagorinec
120559
120559
1.5
1.75
0.0
1.0
0.0
5.0
9.0
12.0
338.67
336.57
154.67
183.43
493.33
520.0
6. Kristijan Horvatić
122361
122361
1.0
2.0
0.0
1.0
1.0
4.0
9.0
37.0
351.0
357.5
127.0
120.5
478.0
478.0
7. Tomislav Oštarčević
120567
120567
4.0
1.75
1.0
1.0
5.0
3.0
58.0
17.0
331.5
324.57
139.0
154.29
470.5
478.86
8. Krešimir Perković
120569
120569
1.0
1.0
0.0
0.0
0.5
0.0
8.0
15.0
313.0
329.0
147.0
117.0
460.0
446.0
9. Marinko Jakšić
120560
120560
4.0
2.25
0.0
0.0
2.0
1.0
66.0
35.0
327.0
327.11
127.0
116.89
454.0
444.0
10. Goran Čalić
123267
123267
1.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
28.0
27.0
242.0
294.0
85.0
100.0
327.0
394.0
11. Željko Fuček
120557
120557
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
7.0

351.0

173.0

524.0
BEZ NASTUPA
1. Mladen Briški
120556
120556
2. Vladimir Glavač
120558
120558
3. Hrvoje Medarić
120564
120564
4. Igor Štefanac
120572
120572
5. Luka Vuković

123268
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Vatrogasac II Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3128 : 3014) 22.10.2023 14:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 7 Mantinela II Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
0.0 : 8.0 (2761 : 3331) 29.10.2023 10:00 Edi Alagić, B
| | |
4 14 Mantinela II Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (2915 : 2864) 11.11.2023 10:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, B
| | |
5 20 Korana III Mantinela II Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3112 : 2886) 19.11.2023 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
6 21 Euphoria Mantinela II Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3252 : 3014) 26.11.2023 17:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
7 28 Mantinela II Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2881 : 3120) 02.12.2023 10:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
8 30 Mantinela II Vatrogasac II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3044 : 2978) 27.01.2024 10:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
9 35 Mantinela I Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3280 : 2761) 04.02.2024 10:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, B
| | |
11 42 Kupa II Mantinela II Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3173 : 2956) 18.02.2024 11:00 Darko Kafol, A
| | |
12 48 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
1.5 : 6.5 (3104 : 3205) 24.02.2024 10:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, B
| | |
13 49 Mantinela II Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
02.03.2024 10:00 | | |
14 56 Stara Hiža Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
10.03.2024 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više