Hep sponzor

Pregled svih liga

ŽKK Ogulin

Liga: 2. HKLJ-Ž
Klub: Ženski kuglački klub Ogulin
Adresa: Žegar IV/3, 47 300 Ogulin
Email: darko.pribanich@gmail.com; branka.neralic@gmail.com

Kuglana: Klek   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 10:00
Rezervni termin: nedjelja, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti - odgovorne osobe za ligu

Darko Pribanić 098 606 991 darko.pribanich@gmail.com
Branka Neralić 091 506 80 75 branka.neralic@gmail.com
Ivanka Rebrović 098 273 540 ivanka.rebrovic1@gmail.com
Barbara Žilić 099 759 22 22 barbara.zilic0@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Barbara Žilić
110167
110167
8.0
6.5
5.5
4.0
21.0
13.0
42.0
49.0
369.13
357.85
178.75
167.54
547.88
525.38
2. Marica Bokulić
110190
110190
7.5
6.5
6.0
1.0
18.5
11.5
48.0
54.0
371.07
347.23
168.8
157.69
539.87
504.92
3. Branka Neralić
110162
110162
8.0
7.0
3.0
7.0
13.0
23.0
77.0
41.0
366.5
373.0
159.75
174.86
526.25
547.86
4. Tara Stipetić
110618
110618
1.0
1.5
1.0
1.0
2.5
4.0
8.0
16.0
375.0
339.33
151.0
166.0
526.0
505.33
5. Isabel Kirasić
110847
110847
6.5
5.5
2.0
4.0
12.0
12.0
51.0
40.0
359.08
357.82
166.0
157.27
525.08
515.09
6. Hana Sušanj
110845
110845
6.25
6.75
3.0
3.5
13.0
11.5
58.0
47.0
352.64
348.3
159.52
165.04
512.16
513.33
7. Marija Paušić
110196
110196
7.5
5.97
1.0
3.0
11.0
16.0
58.0
48.0
354.4
365.49
153.6
172.53
508.0
538.02
8. Ana Karas
110161
110161
2.66
2.0
0.0
1.0
2.0
2.0
42.0
16.0
320.3
354.0
126.69
157.0
446.99
511.0
9. Marija Salopek-Makek
111038
111038
0.0
0.28
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
16.0

242.86

146.43

389.29
BEZ NASTUPA
1. Ena Benović

110846
2. Iva Flegar

110473
3. Alenka Kirasić
111104
111104
4. Anđelka Kurelac

110474
5. Ivana Neralić
110163
110163
6. Marija Neralić

110164
7. Ivanka Rebrović

110149
8. Valentina Stipetić
110593
110593
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Ogulin Donat Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3085 : 2950) 30.09.2023 10:00 Milan Neralić, A
Valentina Stipetić, C
| | |
2 10 ŽKK Ogulin ŽKK Plitvice Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3138 : 3253) 14.10.2023 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
3 12 ŽKK Gacka ŽKK Ogulin Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3117 : 3062) 21.10.2023 13:00 Dražen Netahli, A
Marijan Marić, D
| | |
4 19 ŽKK Ogulin ŽKK Sidra Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3070 : 3018) 28.10.2023 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
Denis Katić, D
| | |
5 23 Šubićevac ŽKK Ogulin Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3121 : 3098) 04.11.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
6 28 ŽKK Ogulin Karlovac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3240 : 3051) 11.11.2023 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
7 34 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3344 : 3357) 17.11.2023 18:00 Damir Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
8 37 ŽKK Ogulin ŽKK Goranin Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3197 : 3030) 25.11.2023 10:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, C
| | |
9 45 ŽKK Zaprešić ŽKK Ogulin Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3150 : 3225) 29.11.2023 17:30 Nikola Filipović, A
Vladimir Galjanić, D
| | |
10 46 Donat ŽKK Ogulin Mocire
1-4
2.5 : 5.5 (3043 : 3125) 13.01.2024 11:00 Šime Karamarko, B
Nediljko Baljak, C
| | |
11 55 ŽKK Plitvice ŽKK Ogulin Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3278 : 3143) 20.01.2024 13:00 Vladimir Rapaić, A
| | |
12 57 ŽKK Ogulin ŽKK Gacka Klek
1-4
6.5 : 1.5 (3061 : 2940) 27.01.2024 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
13 64 ŽKK Sidra ŽKK Ogulin Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (2977 : 2956) 03.02.2024 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
14 68 ŽKK Ogulin Šubićevac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3140 : 3144) 10.02.2024 10:00 Josip Sušanj, A
Denis Katić, D
| | |
15 73 Karlovac ŽKK Ogulin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3115) 17.02.2024 14:00 Davorin Krmpotić, B
Josip Trbuščić, D
| | |
16 79 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
24.02.2024 10:00 | | |
17 82 ŽKK Goranin ŽKK Ogulin GSC Delnice
1-4
02.03.2024 13:00 | | |
18 90 ŽKK Ogulin ŽKK Zaprešić Klek
1-4
09.03.2024 10:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više