Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Osijek


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Našice
Našice
4 4 0 0 8 25.0 7.0
2. Donji Miholjac
Donji Miholjac
3 3 0 0 6 17.0 7.0
3. Osijek II
Osijek
4 3 0 1 6 23.0 9.0
4. Darda
Darda
3 2 0 1 4 16.0 8.0
5. Pitomača
Pitomača
4 2 0 2 4 17.0 15.0
6. Tramvaj
Osijek
4 2 0 2 4 17.0 15.0
7. Slatina
Slatina
3 1 1 1 3 12.0 12.0
8. HVIDR-a
Virovitica
4 1 1 2 3 12.0 20.0
9. Beli Manastir
Beli Manastir
3 1 0 2 2 8.5 15.5
10. Orahovica
Orahovica
4 0 0 4 0 7.5 24.5
11. HT
Osijek
4 0 0 4 0 5.0 27.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Našice HT Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3269 : 3193) 10.09.2022 19:00 Davor Rončević, C
| | |
1 2 Osijek II Orahovica Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3354 : 3154) 15.09.2022 19:00 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
1 3 Slatina HVIDR-a TVIN
1-4
4.0 : 4.0 (3020 : 2997) 10.09.2022 18:00 Ivan Lukačić, B
| | |
1 4 Donji Miholjac Pitomača Stadion
1-4
6.0 : 2.0 (3387 : 3253) 09.09.2022 18:00 Igor Šarkezi, C
| | |
1 5 Darda Tramvaj Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3085 : 3104) 10.09.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Marijan Šakota, B
| | |
2 6 HT Tramvaj Željezničar
1-4
1.0 : 7.0 (3018 : 3120) 17.09.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Ivan Kovačević, B
| | |
2 7 Darda Pitomača Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3292 : 3082) 18.09.2022 10:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
2 8 HVIDR-a Donji Miholjac TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2905 : 2993) 17.09.2022 14:00 Robert Kereta, B
| | |
2 9 Orahovica Beli Manastir Sportski centar
1-4
1.5 : 6.5 (3182 : 3324) 18.09.2022 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
2 10 Našice Osijek II Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3451 : 3423) 17.09.2022 19:00 Igor Šarkezi, C
| | |
3 11 Osijek II HT Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3366 : 3146) 24.09.2022 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
3 12 Beli Manastir Našice Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3130 : 3207) 23.09.2022 19:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 13 Slatina Orahovica TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3076 : 2901) 24.09.2022 18:00 Ivan Lukačić, B
| | |
3 14 Darda HVIDR-a Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3199 : 2963) 24.09.2022 11:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, B
| | |
3 15 Tramvaj Pitomača Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3162 : 3344) 23.09.2022 19:00 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
4 16 HT Pitomača Željezničar
1-4
1.0 : 7.0 (3077 : 3111) 01.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Marijan Šakota, B
| | |
4 17 HVIDR-a Tramvaj TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2996 : 2964) 01.10.2022 10:00 Mirjana Žagar, B
| | |
4 18 Orahovica Donji Miholjac Sportski centar
1-4
3.0 : 5.0 (3213 : 3225) 02.10.2022 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
4 19 Našice Slatina Sportski centar
1-4
7.0 : 1.0 (3387 : 3248) 01.10.2022 19:00 Davor Rončević, C
| | |
4 20 Osijek II Beli Manastir Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3513 : 3267) 01.10.2022 18:30 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
5 21 Beli Manastir HT Belišće
1-4
14.10.2022 18:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 22 Slatina Osijek II TVIN
1-4
15.10.2022 18:00 Ivan Lukačić, B
| | |
5 23 Donji Miholjac Našice Stadion
1-4
14.10.2022 18:00 Igor Šarkezi, C
| | |
5 24 Darda Orahovica Željezničar
1-4
15.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Ivan Kovačević, B
| | |
5 25 Pitomača HVIDR-a Pitomača
1-4
14.10.2022 18:00 Robert Kereta, B
Mirjana Žagar, B
| | |
6 26 HT HVIDR-a Željezničar
1-4
22.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Marijan Šakota, B
| | |
6 27 Orahovica Tramvaj Sportski centar
1-4
23.10.2022 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
6 28 Našice Darda Sportski centar
1-4
22.10.2022 19:00 Davor Rončević, C
| | |
6 29 Osijek II Donji Miholjac Pampas
1-6
22.10.2022 18:30 Mario Liović, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 30 Beli Manastir Slatina Belišće
1-4
21.10.2022 18:00 Goran Mlinarec, A
| | |
7 31 Slatina HT TVIN
1-4
29.10.2022 18:00 Ivan Lukačić, B
| | |
7 32 Donji Miholjac Beli Manastir Stadion
1-4
28.10.2022 18:00 Igor Šarkezi, C
| | |
7 33 Darda Osijek II Željezničar
1-4
29.10.2022 11:00 Srećko Vuka, A
Jasmin Tatar, B
| | |
7 34 Tramvaj Našice Pampas
1-6
28.10.2022 19:00 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
7 35 Pitomača Orahovica Pitomača
1-4
28.10.2022 18:00 Robert Kereta, B
Mirjana Žagar, B
| | |
8 36 Orahovica HVIDR-a Sportski centar
1-4
06.11.2022 09:30 | | |
8 37 Našice Pitomača Sportski centar
1-4
05.11.2022 19:00 | | |
8 38 Osijek II Tramvaj Pampas
1-6
05.11.2022 18:30 | | |
8 39 Beli Manastir Darda Belišće
1-4
04.11.2022 18:00 | | |
8 40 Slatina Donji Miholjac ŠD TVIN
1-4
05.11.2022 18:00 | | |
9 41 Donji Miholjac HT Stadion
1-4
11.11.2022 18:00 | | |
9 42 Darda Slatina Željezničar
1-4
12.11.2022 11:00 | | |
9 43 Tramvaj Beli Manastir Pampas
1-6
11.11.2022 19:00 | | |
9 44 Pitomača Osijek II Pitomača
1-4
11.11.2022 18:00 | | |
9 45 HVIDR-a Našice ŠD TVIN
1-4
12.11.2022 14:00 | | |
10 46 HT Orahovica Željezničar
1-4
26.11.2022 11:00 | | |
10 47 Osijek II HVIDR-a Pampas
1-6
26.11.2022 18:30 | | |
10 48 Beli Manastir Pitomača Belišće
1-4
25.11.2022 18:00 | | |
10 49 Slatina Tramvaj ŠD TVIN
1-4
26.11.2022 18:00 | | |
10 50 Donji Miholjac Darda Stadion
1-4
25.11.2022 18:00 | | |
11 51 Darda HT Željezničar
1-4
10.12.2022 11:00 | | |
11 52 Tramvaj Donji Miholjac Pampas
1-6
09.12.2022 19:00 | | |
11 53 Pitomača Slatina Pitomača
1-4
09.12.2022 18:00 | | |
11 54 HVIDR-a Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
10.12.2022 14:00 | | |
11 55 Orahovica Našice Sportski centar
1-4
11.12.2022 10:30 | | |
12 56 HT Našice Željezničar
1-4
14.01.2023 11:00 | | |
12 57 Orahovica Osijek II Sportski centar
1-4
15.01.2023 10:30 | | |
12 58 HVIDR-a Slatina ŠD TVIN
1-4
14.01.2023 14:00 | | |
12 59 Pitomača Donji Miholjac Pitomača
1-4
13.01.2023 18:00 | | |
12 60 Tramvaj Darda Pampas
1-6
13.01.2023 19:00 | | |
13 61 Tramvaj HT Pampas
1-6
20.01.2023 19:00 | | |
13 62 Pitomača Darda Pitomača
1-4
20.01.2023 18:00 | | |
13 63 Donji Miholjac HVIDR-a Stadion
1-4
20.01.2023 18:00 | | |
13 64 Beli Manastir Orahovica Belišće
1-4
20.01.2023 18:00 | | |
13 65 Osijek II Našice Pampas
1-6
21.01.2023 18:30 | | |
14 66 HT Osijek II Željezničar
1-4
28.01.2023 11:00 | | |
14 67 Našice Beli Manastir Sportski centar
1-4
28.01.2023 19:00 | | |
14 68 Orahovica Slatina Sportski centar
1-4
29.01.2023 10:30 | | |
14 69 HVIDR-a Darda ŠD TVIN
1-4
28.01.2023 14:00 | | |
14 70 Pitomača Tramvaj Pitomača
1-4
27.01.2023 18:00 | | |
15 71 Pitomača HT Pitomača
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
15 72 Tramvaj HVIDR-a Pampas
1-6
03.02.2023 19:00 | | |
15 73 Donji Miholjac Orahovica Stadion
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
15 74 Slatina Našice ŠD TVIN
1-4
04.02.2023 18:00 | | |
15 75 Beli Manastir Osijek II Belišće
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
16 76 HT Beli Manastir Željezničar
1-4
11.02.2023 11:00 | | |
16 77 Osijek II Slatina Pampas
1-6
11.02.2023 18:30 | | |
16 78 Našice Donji Miholjac Sportski centar
1-4
11.02.2023 19:00 | | |
16 79 Orahovica Darda Sportski centar
1-4
12.02.2023 10:30 | | |
16 80 HVIDR-a Pitomača ŠD TVIN
1-4
11.02.2023 14:00 | | |
17 81 HVIDR-a HT ŠD TVIN
1-4
18.02.2023 14:00 | | |
17 82 Tramvaj Orahovica Pampas
1-6
17.02.2023 19:00 | | |
17 83 Darda Našice Željezničar
1-4
18.02.2023 11:00 | | |
17 84 Donji Miholjac Osijek II Stadion
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
17 85 Slatina Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
18.02.2023 18:00 | | |
18 86 HT Slatina Željezničar
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
18 87 Beli Manastir Donji Miholjac Belišće
1-4
24.02.2023 18:00 | | |
18 88 Osijek II Darda Pampas
1-6
25.02.2023 18:30 | | |
18 89 Našice Tramvaj Sportski centar
1-4
25.02.2023 19:00 | | |
18 90 Orahovica Pitomača Sportski centar
1-4
26.02.2023 10:30 | | |
19 91 HVIDR-a Orahovica ŠD TVIN
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
19 92 Pitomača Našice Pitomača
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
19 93 Tramvaj Osijek II Pampas
1-6
03.03.2023 19:00 | | |
19 94 Darda Beli Manastir Željezničar
1-4
04.03.2023 11:00 | | |
19 95 Donji Miholjac Slatina Stadion
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
20 96 HT Donji Miholjac Željezničar
1-4
11.03.2023 11:00 | | |
20 97 Slatina Darda ŠD TVIN
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
20 98 Beli Manastir Tramvaj Belišće
1-4
10.03.2023 18:00 | | |
20 99 Osijek II Pitomača Pampas
1-6
11.03.2023 18:30 | | |
20 100 Našice HVIDR-a Sportski centar
1-4
11.03.2023 19:00 | | |
21 101 Orahovica HT Sportski centar
1-4
19.03.2023 10:30 | | |
21 102 HVIDR-a Osijek II ŠD TVIN
1-4
18.03.2023 14:00 | | |
21 103 Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
17.03.2023 18:00 | | |
21 104 Tramvaj Slatina Pampas
1-6
17.03.2023 19:00 | | |
21 105 Darda Donji Miholjac Željezničar
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
22 106 HT Darda Željezničar
1-4
25.03.2023 11:00 | | |
22 107 Donji Miholjac Tramvaj Stadion
1-4
24.03.2023 18:00 | | |
22 108 Slatina Pitomača ŠD TVIN
1-4
25.03.2023 18:00 | | |
22 109 Beli Manastir HVIDR-a Belišće
1-4
24.03.2023 18:00 | | |
22 110 Našice Orahovica Sportski centar
1-4
25.03.2023 19:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Milan Tutnjević
Osijek II
1.00
620
672.00
1292.00
646.00
2. Tomislav Vidaković
Osijek II
1.00
561
592.00
1153.00
576.50
3. Franjo Fedor
Našice
1.00
563
588.67
1151.67
575.83
4. Matija Tutnjević
Osijek II
1.00
591
558.00
1149.00
574.50
5. Damir Hvizdak
Našice
1.00
573
575.00
1148.00
574.00
6. Igor Stazić
HT
2.00
1167
539.50
1706.50
568.83
7. Zdenko Pavlic
Beli Manastir
2.00
1139
565.00
1704.00
568.00
8. Dražen Nekić
Osijek II
1.00
558
574.67
1132.67
566.33
9. Mirko Maroslavac
Donji Miholjac
2.00
1090
605.00
1695.00
565.00
10. Siniša Ljubomiroski
Slatina
1.00
588
533.00
1121.00
560.50
11. Igor Pofuk
Osijek II
0.50
281
556.00
837.00
558.00
12. Zoran Rudnički
Osijek II
1.00
546
564.50
1110.50
555.25
13. Ivica Uremović
Pitomača
4.00
2210
0.00
2210.00
552.50
14. Fran Popović
Beli Manastir
2.00
1116
541.00
1657.00
552.33
15. Darko Androš
Orahovica
2.00
1084
564.00
1648.00
549.33
16. Mario Mikičić
Našice
1.00
544
553.94
1097.94
548.97
17. Pavle Majstrenko
Beli Manastir
2.00
1102
540.00
1642.00
547.33
18. Željko Kovač
Pitomača
4.00
2182
0.00
2182.00
545.50
19. Dušan Poljak
Donji Miholjac
2.00
1022
611.00
1633.00
544.33
20. Viktor Šimić
Našice
1.00
532
555.50
1087.50
543.75
21. Krunoslav Brkić
Donji Miholjac
1.00
525
560.00
1085.00
542.50
22. Danijel Migač
Pitomača
3.00
1626
0.00
1626.00
542.00
23. Zvonimir Satler
Našice
1.00
505
578.67
1083.67
541.83
24. Zoran Major
Orahovica
2.00
1064
556.50
1620.50
540.17
25. Josip Kovačić
Pitomača
4.00
2154
0.00
2154.00
538.50
26. Željko Medved
Slatina
1.00
558
510.00
1068.00
534.00
27. Dražen Ćosić
Donji Miholjac
2.00
1018
575.00
1593.00
531.00
28. Karlo Moržan
Tramvaj
3.00
1580
543.00
2123.00
530.75
29. Mato Matijević
Beli Manastir
1.00
562
496.00
1058.00
529.00
30. Zoltan Pinkert
Beli Manastir
2.00
1079
506.00
1585.00
528.33
31. Tomislav Mijatović
Tramvaj
3.00
1558
554.00
2112.00
528.00
32. Ivan Tudić
Pitomača
3.50
1847
0.00
1847.00
527.71
33. Željko Kermend
Slatina
1.00
557
498.00
1055.00
527.50
34. Marijan Šakota
Osijek II
0.50
266
522.67
788.67
525.78
35. Srećko Vuka
HT
2.00
1047
526.50
1573.50
524.50
36. Stjepan Butko
Donji Miholjac
2.00
1037
534.00
1571.00
523.67
37. Zlatko Novak
Beli Manastir
1.00
563
482.00
1045.00
522.50
38. Damir Ferenčević
Slatina
1.00
540
501.00
1041.00
520.50
39. Ivica Prpić
HT
2.00
1054
504.00
1558.00
519.33
40. Žarko Klaić
Pitomača
4.00
2074
0.00
2074.00
518.50
41. Željko Španić
Slatina
1.00
514
519.00
1033.00
516.50
42. Stipan Gojević-Zrnić
HVIDR-a
2.00
1041
508.50
1549.50
516.50
43. Saša Grujić
Beli Manastir
2.00
1030
0.00
1030.00
515.00
44. Vedran Vidaček
Tramvaj
2.00
1008
536.59
1544.59
514.86
45. Josip Maganić
HT
2.00
1025
517.50
1542.50
514.17
46. Ivica Topalović
Tramvaj
3.00
1555
498.00
2053.00
513.25
47. Zdenko Krznar
Donji Miholjac
2.00
1036
502.00
1538.00
512.67
48. Branko Behin
Orahovica
2.00
999
539.00
1538.00
512.67
49. Ivan Bardič
HVIDR-a
2.00
1041
494.50
1535.50
511.83
50. Mate Ćurčić
Tramvaj
3.00
1532
514.00
2046.00
511.50
51. Zoran Topalović
Tramvaj
3.00
1492
547.00
2039.00
509.75
52. Franjo Barišić
HT
2.00
1042
468.67
1510.67
503.56
53. Stjepan Pavić
Orahovica
2.00
981
529.00
1510.00
503.33
54. Mato Nađ
HT
1.00
500
505.00
1005.00
502.50
55. Marijan Salajić
HVIDR-a
2.00
993
509.00
1502.00
500.67
56. Josip Asić
HVIDR-a
2.00
1022
470.00
1492.00
497.33
57. Drago Keceli
Orahovica
1.44
707
500.00
1207.00
494.67
58. Željko Vaška
Slatina
0.50
255
487.00
742.00
494.67
59. Nikola Pejčević
Orahovica
1.50
717
511.00
1228.00
491.20
60. Nenad Šimara
Donji Miholjac
1.00
490
0.00
490.00
490.00
61. Denis Drašković
Slatina
0.50
236
496.67
732.67
488.44
62. Dragutin Periša
HVIDR-a
2.00
969
487.00
1456.00
485.33
63. Zdravko Bestvina
HT
1.00
504
461.03
965.03
482.51
64. Marko Pritišanac
Našice
1.00
490
469.79
959.79
479.90
65. Milan Đuradin
HVIDR-a
1.00
460
0.00
460.00
460.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Milan Tutnjević
Osijek II
1.00
620.00
620.00
0.50
336.00
672.00
1.50
956.00
637.33
2. Matija Tutnjević
Osijek II
1.00
591.00
591.00
0.50
279.00
558.00
1.50
870.00
580.00
3. Siniša Ljubomiroski
Slatina
1.00
588.00
588.00
2.00
1066.00
533.00
3.00
1654.00
551.33
4. Igor Stazić
HT
2.00
1167.00
583.50
2.00
1079.00
539.50
4.00
2246.00
561.50
5. Damir Hvizdak
Našice
1.00
573.00
573.00
3.00
1725.00
575.00
4.00
2298.00
574.50
6. Zdenko Pavlic
Beli Manastir
2.00
1139.00
569.50
1.00
565.00
565.00
3.00
1704.00
568.00
7. Zlatko Novak
Beli Manastir
1.00
563.00
563.00
1.00
482.00
482.00
2.00
1045.00
522.50
8. Franjo Fedor
Našice
1.00
563.00
563.00
3.00
1766.00
588.67
4.00
2329.00
582.25
9. Igor Pofuk
Osijek II
0.50
281.00
562.00
2.00
1112.00
556.00
2.50
1393.00
557.20
10. Mato Matijević
Beli Manastir
1.00
562.00
562.00
1.00
496.00
496.00
2.00
1058.00
529.00
11. Tomislav Vidaković
Osijek II
1.00
561.00
561.00
1.50
888.00
592.00
2.50
1449.00
579.60
12. Dražen Nekić
Osijek II
1.00
558.00
558.00
3.00
1724.00
574.67
4.00
2282.00
570.50
13. Fran Popović
Beli Manastir
2.00
1116.00
558.00
1.00
541.00
541.00
3.00
1657.00
552.33
14. Željko Medved
Slatina
1.00
558.00
558.00
1.50
765.00
510.00
2.50
1323.00
529.20
15. Željko Kermend
Slatina
1.00
557.00
557.00
1.00
498.00
498.00
2.00
1055.00
527.50
16. Ivica Uremović
Pitomača
4.00
2210.00
552.50
0.00
0.00
NaN
4.00
2210.00
552.50
17. Pavle Majstrenko
Beli Manastir
2.00
1102.00
551.00
1.00
540.00
540.00
3.00
1642.00
547.33
18. Zoran Rudnički
Osijek II
1.00
546.00
546.00
2.00
1129.00
564.50
3.00
1675.00
558.33
19. Željko Kovač
Pitomača
4.00
2182.00
545.50
0.00
0.00
NaN
4.00
2182.00
545.50
20. Mirko Maroslavac
Donji Miholjac
2.00
1090.00
545.00
1.00
605.00
605.00
3.00
1695.00
565.00
21. Mario Mikičić
Našice
1.00
544.00
544.00
2.54
1407.00
553.94
3.54
1951.00
551.13
22. Darko Androš
Orahovica
2.00
1084.00
542.00
2.00
1128.00
564.00
4.00
2212.00
553.00
23. Danijel Migač
Pitomača
3.00
1626.00
542.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1626.00
542.00
24. Damir Ferenčević
Slatina
1.00
540.00
540.00
2.00
1002.00
501.00
3.00
1542.00
514.00
25. Zoltan Pinkert
Beli Manastir
2.00
1079.00
539.50
1.00
506.00
506.00
3.00
1585.00
528.33
26. Josip Kovačić
Pitomača
4.00
2154.00
538.50
0.00
0.00
NaN
4.00
2154.00
538.50
27. Marijan Šakota
Osijek II
0.50
266.00
532.00
1.50
784.00
522.67
2.00
1050.00
525.00
28. Zoran Major
Orahovica
2.00
1064.00
532.00
2.00
1113.00
556.50
4.00
2177.00
544.25
29. Viktor Šimić
Našice
1.00
532.00
532.00
2.00
1111.00
555.50
3.00
1643.00
547.67
30. Ivan Tudić
Pitomača
3.50
1847.00
527.71
0.00
0.00
NaN
3.50
1847.00
527.71
31. Ivica Prpić
HT
2.00
1054.00
527.00
1.00
504.00
504.00
3.00
1558.00
519.33
32. Karlo Moržan
Tramvaj
3.00
1580.00
526.67
1.00
543.00
543.00
4.00
2123.00
530.75
33. Krunoslav Brkić
Donji Miholjac
1.00
525.00
525.00
1.00
560.00
560.00
2.00
1085.00
542.50
34. Srećko Vuka
HT
2.00
1047.00
523.50
2.00
1053.00
526.50
4.00
2100.00
525.00
35. Franjo Barišić
HT
2.00
1042.00
521.00
1.50
703.00
468.67
3.50
1745.00
498.57
36. Stipan Gojević-Zrnić
HVIDR-a
2.00
1041.00
520.50
2.00
1017.00
508.50
4.00
2058.00
514.50
37. Ivan Bardič
HVIDR-a
2.00
1041.00
520.50
2.00
989.00
494.50
4.00
2030.00
507.50
38. Tomislav Mijatović
Tramvaj
3.00
1558.00
519.33
1.00
554.00
554.00
4.00
2112.00
528.00
39. Stjepan Butko
Donji Miholjac
2.00
1037.00
518.50
1.00
534.00
534.00
3.00
1571.00
523.67
40. Žarko Klaić
Pitomača
4.00
2074.00
518.50
0.00
0.00
NaN
4.00
2074.00
518.50
41. Ivica Topalović
Tramvaj
3.00
1555.00
518.33
0.50
249.00
498.00
3.50
1804.00
515.43
42. Zdenko Krznar
Donji Miholjac
2.00
1036.00
518.00
1.00
502.00
502.00
3.00
1538.00
512.67
43. Saša Grujić
Beli Manastir
2.00
1030.00
515.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1030.00
515.00
44. Željko Španić
Slatina
1.00
514.00
514.00
2.00
1038.00
519.00
3.00
1552.00
517.33
45. Josip Maganić
HT
2.00
1025.00
512.50
2.00
1035.00
517.50
4.00
2060.00
515.00
46. Dušan Poljak
Donji Miholjac
2.00
1022.00
511.00
1.00
611.00
611.00
3.00
1633.00
544.33
47. Josip Asić
HVIDR-a
2.00
1022.00
511.00
2.00
940.00
470.00
4.00
1962.00
490.50
48. Mate Ćurčić
Tramvaj
3.00
1532.00
510.67
1.00
514.00
514.00
4.00
2046.00
511.50
49. Željko Vaška
Slatina
0.50
255.00
510.00
1.00
487.00
487.00
1.50
742.00
494.67
50. Dražen Ćosić
Donji Miholjac
2.00
1018.00
509.00
1.00
575.00
575.00
3.00
1593.00
531.00
51. Zvonimir Satler
Našice
1.00
505.00
505.00
3.00
1736.00
578.67
4.00
2241.00
560.25
52. Vedran Vidaček
Tramvaj
2.00
1008.00
504.00
0.41
220.00
536.59
2.41
1228.00
509.54
53. Zdravko Bestvina
HT
1.00
504.00
504.00
1.36
627.00
461.03
2.36
1131.00
479.24
54. Mato Nađ
HT
1.00
500.00
500.00
1.00
505.00
505.00
2.00
1005.00
502.50
55. Branko Behin
Orahovica
2.00
999.00
499.50
2.00
1078.00
539.00
4.00
2077.00
519.25
56. Zoran Topalović
Tramvaj
3.00
1492.00
497.33
1.00
547.00
547.00
4.00
2039.00
509.75
57. Marijan Salajić
HVIDR-a
2.00
993.00
496.50
2.00
1018.00
509.00
4.00
2011.00
502.75
58. Drago Keceli
Orahovica
1.44
707.00
490.97
1.00
500.00
500.00
2.44
1207.00
494.67
59. Stjepan Pavić
Orahovica
2.00
981.00
490.50
1.00
529.00
529.00
3.00
1510.00
503.33
60. Nenad Šimara
Donji Miholjac
1.00
490.00
490.00
0.00
0.00
NaN
1.00
490.00
490.00
61. Marko Pritišanac
Našice
1.00
490.00
490.00
0.96
451.00
469.79
1.96
941.00
480.10
62. Dragutin Periša
HVIDR-a
2.00
969.00
484.50
2.00
974.00
487.00
4.00
1943.00
485.75
63. Nikola Pejčević
Orahovica
1.50
717.00
478.00
2.00
1022.00
511.00
3.50
1739.00
496.86
64. Denis Drašković
Slatina
0.50
236.00
472.00
1.50
745.00
496.67
2.00
981.00
490.50
65. Milan Đuradin
HVIDR-a
1.00
460.00
460.00
0.00
0.00
NaN
1.00
460.00
460.00

Jozo Đurinski
Orahovica
0.56
275.00
491.07
2.00
1025.00
512.50
2.56
1300.00
507.81
Đuro Tot
Pitomača
1.25
588.00
470.40
0.00
0.00
NaN
1.25
588.00
470.40
Saša Bašić
Tramvaj
1.00
463.00
463.00
0.59
279.00
472.88
1.59
742.00
466.67
Ivica Mališ
Orahovica
0.50
228.00
456.00
0.00
0.00
NaN
0.50
228.00
456.00
Vido Vukić
HVIDR-a
0.75
340.00
453.33
1.00
510.00
510.00
1.75
850.00
485.71
Srećko Zvonarić
Pitomača
0.25
109.00
436.00
0.00
0.00
NaN
0.25
109.00
436.00
Pavo Viljevac
HVIDR-a
0.25
94.00
376.00
1.00
453.00
453.00
1.25
547.00
437.60

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Darda
0.0
0
0
0
0
3.0
6413
3163
9576
532.00
87
3.0
6413
3163
9576
532.00
87
2. Osijek II
1.0
2263
1160
3423
570.50
22
3.0
6730
3503
10233
568.50
61
4.0
8993
4663
13656
569.00
83
3. Beli Manastir
2.0
4481
2110
6591
549.25
76
1.0
2114
1016
3130
521.67
37
3.0
6595
3126
9721
540.06
113
4. Slatina
1.0
2204
1044
3248
541.33
41
2.0
4140
1956
6096
508.00
71
3.0
6344
3000
9344
519.11
112
5. Našice
1.0
2151
1056
3207
534.50
29
3.0
6757
3350
10107
561.50
95
4.0
8908
4406
13314
554.75
124
6. Pitomača
4.0
8827
3963
12790
532.92
188
0.0
0
0
0
0
4.0
8827
3963
12790
532.92
188
7. HT
2.0
4308
2031
6339
528.25
105
2.0
4193
1902
6095
507.92
69
4.0
8501
3933
12434
518.08
174
8. Donji Miholjac
2.0
4214
2004
6218
518.17
66
1.0
2249
1138
3387
564.50
19
3.0
6463
3142
9605
533.61
85
9. Tramvaj
3.0
6294
2894
9188
510.44
121
1.0
2211
951
3162
527.00
47
4.0
8505
3845
12350
514.58
168
10. Orahovica
2.0
4201
1854
6055
504.58
124
2.0
4326
2069
6395
532.92
75
4.0
8527
3923
12450
518.75
199
11. HVIDR-a
2.0
4171
1789
5960
496.67
109
2.0
4190
1711
5901
491.75
108
4.0
8361
3500
11861
494.21
217

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više