Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Kupa
Ozalj
14 12 0 2 24 81.0 31.0
2. Mostanje 1949
Karlovac
14 12 0 2 24 74.5 37.5
3. Obrtnik Og
Ogulin
14 10 0 4 20 70.0 42.0
4. Goranin I
Delnice
14 8 0 6 16 65.5 46.5
5. Uljanik
Pula
14 8 0 6 16 60.0 52.0
6. Željezničar Ka
Karlovac
14 7 1 6 15 56.5 55.5
7. Velebit II
Otočac
14 6 2 6 14 55.5 56.5
8. Skrad
Skrad
14 5 2 7 12 54.0 58.0
9. Karlobag
Karlobag
14 5 1 8 11 48.0 64.0
10. Policajac Og
Ogulin
14 3 2 9 8 40.0 72.0
11. Dubovac
Karlovac
14 3 0 11 6 36.0 76.0
12. Klek
Ogulin
14 1 0 13 2 31.0 81.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3487 : 3353) 10.09.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 2 Goranin I Klek GSC Delnice
1-4
8.0 : 0.0 (3383 : 3001) 10.09.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
1 3 Uljanik Željezničar Ka DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3236 : 3098) 10.09.2022 17:00 Vjekoslav Vido, B
Jelena Herceg, C
| | |
1 4 Skrad Kupa Zeleni Vir
1-4
2.0 : 6.0 (3182 : 3186) 10.09.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
1 5 Policajac Og Obrtnik Og Klek
1-4
0.0 : 8.0 (2847 : 3354) 10.09.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, D
| | |
1 6 Karlobag Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3246 : 3202) 11.09.2022 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
2 7 Velebit II Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3265 : 3124) 18.09.2022 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
2 8 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3267 : 3154) 18.09.2022 17:00 Barbara Žilić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
2 9 Kupa Policajac Og Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3515 : 3314) 18.09.2022 17:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 10 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3274 : 3413) 17.09.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 11 Klek Uljanik Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3151 : 3250) 17.09.2022 17:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
2 12 Mostanje 1949 Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3453 : 3387) 17.09.2022 18:00 Danijela Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
3 13 Goranin I Velebit II GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3328 : 3078) 24.09.2022 17:00 Drago Pleša, B
| | |
3 14 Uljanik Mostanje 1949 DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3193 : 3255) 24.09.2022 17:00 Sanjin Taratina, C
Jelena Herceg, C
| | |
3 15 Skrad Klek Zeleni Vir
1-4
8.0 : 0.0 (3275 : 3083) 24.09.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
3 16 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3259) 24.09.2022 17:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, B
| | |
3 17 Karlobag Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3304 : 3335) 25.09.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 18 Dubovac Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3286 : 3364) 24.09.2022 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 19 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3303 : 3360) 02.10.2022 16:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
4 20 Kupa Dubovac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3495 : 3304) 02.10.2022 17:00 Davorin Krmpotić, A
Damir Pavlaković, A
| | |
4 21 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3313 : 3244) 01.10.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Ivona Škalamera, A
| | |
4 22 Klek Policajac Og Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3163 : 3327) 01.10.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
4 23 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3569 : 3283) 01.10.2022 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 24 Goranin I Uljanik GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3157 : 3296) 01.10.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
5 25 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
7.0 : 1.0 (3282 : 3172) 15.10.2022 17:00 Sanjin Taratina, C
| | |
5 26 Skrad Goranin I Zeleni Vir
1-4
5.0 : 3.0 (3183 : 3157) 15.10.2022 17:00 Josip Crnković, B
| | |
5 27 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3141 : 3412) 15.10.2022 17:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
5 28 Karlobag Klek Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3288 : 3188) 16.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
5 29 Dubovac Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3167 : 3468) 15.10.2022 18:00 Danijela Škalamera, A
Darko Kafol, A
| | |
5 30 Obrtnik Og Kupa Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3218 : 3309) 16.10.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, B
| | |
6 31 Velebit II Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3293 : 3271) 23.10.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 32 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3417 : 3330) 22.10.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 33 Klek Dubovac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3182 : 3184) 20.10.2022 16:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
6 34 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3294 : 3230) 22.10.2022 18:00 Danijela Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
6 35 Goranin I Policajac Og GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3176 : 3070) 22.10.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
6 36 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3154 : 3019) 22.10.2022 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
7 37 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3135 : 3008) 29.10.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
7 38 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3043 : 3145) 29.10.2022 17:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
7 39 Karlobag Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3277 : 3407) 30.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
7 40 Dubovac Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3137 : 3507) 25.10.2022 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
7 41 Obrtnik Og Klek Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3249 : 3153) 30.10.2022 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
7 42 Kupa Željezničar Ka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3403 : 3370) 30.10.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 43 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3284 : 3156) 06.11.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
8 44 Klek Kupa Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3249 : 3439) 05.11.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, B
| | |
8 45 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3497 : 3292) 05.11.2022 18:00 Darko Kafol, A
Danijela Škalamera, A
| | |
8 46 Goranin I Dubovac GSC Delnice
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3129) 05.11.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
8 47 Uljanik Karlobag DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3268 : 3161) 06.11.2022 11:00 Vjekoslav Vido, B
| | |
8 48 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
6.0 : 2.0 (3190 : 2987) 05.11.2022 17:00 Marko Ribić, B
| | |
9 49 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3218 : 3189) 12.11.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
9 50 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3305 : 3230) 13.11.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
9 51 Dubovac Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3266 : 3238) 12.11.2022 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 52 Obrtnik Og Goranin I Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3315 : 3225) 09.11.2022 16:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, B
| | |
9 53 Kupa Mostanje 1949 Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3529 : 3555) 13.11.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 54 Željezničar Ka Klek Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3366 : 3198) 12.11.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Danijela Škalamera, A
| | |
10 55 Velebit II Klek Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3332 : 3240) 27.11.2022 11:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
10 56 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3559 : 3391) 26.11.2022 18:00 Darko Kafol, A
Danijela Škalamera, A
| | |
10 57 Goranin I Kupa GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3396 : 3430) 26.11.2022 17:00 Danijel Bertović, A
| | |
10 58 Uljanik Obrtnik Og DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (3143 : 3303) 26.11.2022 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
10 59 Skrad Dubovac Zeleni Vir
1-4
3.0 : 5.0 (3006 : 3054) 19.11.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
10 60 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3315 : 3201) 26.11.2022 17:00 Barbara Žilić, B
Ivica Bertović, B
| | |
11 61 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3376 : 3285) 11.12.2022 18:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
11 62 Dubovac Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3175 : 3235) 10.12.2022 18:00 Edi Alagić, B
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 63 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3311 : 3220) 11.12.2022 17:00 Haris Ligata, B
Tomislav Grdić, A
| | |
11 64 Kupa Uljanik Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3541 : 3427) 11.12.2022 16:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 65 Željezničar Ka Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
6.5 : 1.5 (3452 : 3233) 10.12.2022 14:00 Ivona Škalamera, A
Darko Kafol, A
| | |
11 66 Klek Mostanje 1949 Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3227 : 3358) 10.12.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
12 67 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
7.5 : 0.5 (3409 : 3212) 15.01.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
12 68 Klek Goranin I Klek
1-4
2.0 : 6.0 (2949 : 3185) 14.01.2023 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
12 69 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3237 : 3200) 14.01.2023 14:00 Zdravko Cegur, A
Danijela Škalamera, A
| | |
12 70 Kupa Skrad Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3487 : 3405) 15.01.2023 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
12 71 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3317 : 3166) 15.01.2023 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, D
| | |
12 72 Dubovac Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3232 : 3344) 14.01.2023 18:00 Nikola Kelečić, A
Dario Kafol, D
| | |
13 73 Dubovac Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3318 : 3322) 21.01.2023 18:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, C
| | |
13 74 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3300 : 3237) 22.01.2023 11:00 Davor Matasić, A
Dražen Netahli, A
| | |
13 75 Policajac Og Kupa Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3219 : 3288) 21.01.2023 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, B
| | |
13 76 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
6.0 : 2.0 (3059 : 2940) 21.01.2023 17:00 Josip Crnković, B
| | |
13 77 Uljanik Klek DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (3184 : 3015) 21.01.2023 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
13 78 Goranin I Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
6.0 : 2.0 (3310 : 3308) 21.01.2023 17:00 Marko Petranović, B
| | |
14 79 Velebit II Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3283 : 3389) 29.01.2023 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
14 80 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3458 : 3272) 28.01.2023 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
14 81 Klek Skrad Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3288 : 3227) 28.01.2023 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
14 82 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3218 : 3139) 28.01.2023 14:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, C
| | |
14 83 Kupa Karlobag Azelija
1-4
8.0 : 0.0 (3494 : 3218) 29.01.2023 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
14 84 Obrtnik Og Dubovac Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3407 : 3400) 29.01.2023 17:00 Barbara Žilić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
15 85 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
05.02.2023 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
15 86 Dubovac Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 18:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, C
| | |
15 87 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
15 88 Policajac Og Klek Klek
1-4
04.02.2023 17:00 Antonio Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
15 89 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
04.02.2023 17:00 Marko Ribić, B
| | |
15 90 Uljanik Goranin I DS Mate Parlov
1-4
04.02.2023 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
16 91 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 16:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
16 92 Goranin I Skrad GSC Delnice
1-4
11.02.2023 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
16 93 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
16 94 Klek Karlobag Klek
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 95 Željezničar Ka Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 14:00 | | |
16 96 Kupa Obrtnik Og Azelija
1-4
12.02.2023 17:00 | | |
17 97 Kupa Velebit II Azelija
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
17 98 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
17 99 Dubovac Klek Dom HV Zrinski
1-4
18.02.2023 18:00 | | |
17 100 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
19.02.2023 18:00 Davor Matasić, A
Dražen Netahli, A
| | |
17 101 Policajac Og Goranin I Klek
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
17 102 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
18 103 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
18 104 Uljanik Policajac Og DS Mate Parlov
1-4
25.02.2023 13:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
18 105 Goranin I Karlobag GSC Delnice
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 106 Mostanje 1949 Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
23.02.2023 17:30 | | |
18 107 Klek Obrtnik Og Klek
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 108 Željezničar Ka Kupa Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 109 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
19 110 Kupa Klek Azelija
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
19 111 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
19 112 Dubovac Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
19 113 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 18:00 | | |
19 114 Policajac Og Skrad Klek
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
20 115 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2023 16:00 | | |
20 116 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 117 Uljanik Dubovac DS Mate Parlov
1-4
11.03.2023 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
20 118 Goranin I Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 119 Mostanje 1949 Kupa Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
20 120 Klek Željezničar Ka Klek
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
21 121 Klek Velebit II Klek
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
21 122 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 14:00 | | |
21 123 Kupa Goranin I Azelija
1-4
19.03.2023 17:00 | | |
21 124 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
19.03.2023 17:00 | | |
21 125 Dubovac Skrad Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
21 126 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
19.03.2023 18:00 | | |
22 127 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
25.03.2023 18:00 | | |
22 128 Policajac Og Dubovac Klek
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 129 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 130 Uljanik Kupa DS Mate Parlov
1-4
25.03.2023 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
22 131 Goranin I Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 132 Mostanje 1949 Klek Dom HV Zrinski
1-4
25.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dario Kafol
Mostanje 1949
6.25
3644
592.71
4236.71
584.37
2. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
7.00
4029
620.14
4649.14
581.14
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
6.50
3785
561.57
4346.57
579.54
4. Dino Senfner
Kupa
7.00
3966
590.43
4556.43
569.55
5. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
7.00
3972
582.17
4554.17
569.27
6. Matej Mrle
Goranin I
7.00
3987
544.57
4531.57
566.45
7. Miroslav Šegina
Kupa
7.00
3930
599.14
4529.14
566.14
8. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
6.00
3356
582.00
3938.00
562.57
9. Antun Sviličić
Mostanje 1949
6.00
3341
575.43
3916.43
559.49
10. Želimir Trgovčić
Željezničar Ka
7.00
3908
560.48
4468.48
558.56
11. Zdravko Cegur
Mostanje 1949
6.00
3343
555.20
3898.20
556.89
12. Dean Žužić
Uljanik
7.00
3886
567.33
4453.33
556.67
13. Robert Tomljanović
Karlobag
7.00
3882
566.71
4448.71
556.09
14. Vlado Alar
Karlobag
7.00
3861
558.00
4419.00
552.38
15. Zlatan Mazor
Policajac Og
7.00
3870
531.20
4401.20
550.15
16. Đorđe Čupurdija
Kupa
7.00
3814
585.43
4399.43
549.93
17. Nikša Mendica
Uljanik
6.00
3296
542.57
3838.57
548.37
18. Tomislav Atalić
Velebit II
6.00
3290
546.79
3836.79
548.11
19. Josip Sušanj
Obrtnik Og
7.00
3835
547.17
4382.17
547.77
20. Petar Martinac
Željezničar Ka
7.00
3820
561.05
4381.05
547.63
21. Željko Bićanić
Velebit II
6.00
3269
564.30
3833.30
547.61
22. Dominik Jakovac
Goranin I
6.00
3274
558.83
3832.83
547.55
23. Ivica Golubić
Mostanje 1949
7.00
3809
570.40
4379.40
547.43
24. Matej Frlan
Goranin I
6.50
3557
546.80
4103.80
547.17
25. Ivan Jelenić
Uljanik
6.50
3550
550.77
4100.77
546.77
26. Martin Latinović
Goranin I
7.00
3820
552.43
4372.43
546.55
27. Mario Juršić
Uljanik
6.00
3296
527.33
3823.33
546.19
28. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
6.50
3523
571.38
4094.38
545.92
29. Andrej Duić
Karlobag
7.00
3784
578.00
4362.00
545.25
30. Dino Jelinić
Karlobag
7.00
3796
539.67
4335.67
541.96
31. Željko Božičević
Dubovac
7.00
3782
551.67
4333.67
541.71
32. Ignac Kasunić
Dubovac
7.00
3764
553.29
4317.29
539.66
33. Danijel Ćosić
Goranin I
6.50
3504
541.54
4045.54
539.41
34. Mladen Hećimović
Policajac Og
7.00
3774
539.29
4313.29
539.16
35. Željko Laskač
Dubovac
6.00
3239
534.25
3773.25
539.04
36. Predrag Premuž
Velebit II
7.00
3752
558.14
4310.14
538.77
37. Mario Injić
Skrad
7.00
3785
522.80
4307.80
538.48
38. Jako Filipi
Željezničar Ka
6.50
3500
535.29
4035.29
538.04
39. Mario Grabovac
Uljanik
7.50
4051
516.00
4567.00
537.29
40. Božo Pavlaković
Policajac Og
7.00
3737
545.14
4282.14
535.27
41. Rolando Graovac
Klek
6.00
3199
540.62
3739.62
534.23
42. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
6.00
3193
546.00
3739.00
534.14
43. Marijan Mlađan
Dubovac
7.00
3724
532.20
4256.20
532.03
44. Joško Matijašić
Klek
6.00
3147
570.00
3717.00
531.00
45. Mirko Birač
Policajac Og
7.00
3650
536.00
4186.00
523.25
46. Anton Marković
Policajac Og
7.00
3616
539.00
4155.00
519.38
47. Branko Bajt
Policajac Og
7.00
3591
513.00
4104.00
513.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Luka Požega
Kupa
4.00
2445.00
611.25
5.00
2968.00
593.60
9.00
5413.00
601.44
2. Dario Kafol
Mostanje 1949
6.25
3644.00
583.04
7.00
4149.00
592.71
13.25
7793.00
588.15
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
6.50
3785.00
582.31
7.00
3931.00
561.57
13.50
7716.00
571.56
4. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
7.00
4029.00
575.57
7.00
4341.00
620.14
14.00
8370.00
597.86
5. Danijel Bertović
Skrad
5.00
2851.00
570.20
6.00
3139.00
523.17
11.00
5990.00
544.55
6. Matej Mrle
Goranin I
7.00
3987.00
569.57
7.00
3812.00
544.57
14.00
7799.00
557.07
7. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
7.00
3972.00
567.43
6.00
3493.00
582.17
13.00
7465.00
574.23
8. Dino Senfner
Kupa
7.00
3966.00
566.57
7.00
4133.00
590.43
14.00
8099.00
578.50
9. Karlo Petranović
Goranin I
3.50
1973.00
563.71
6.00
3368.00
561.33
9.50
5341.00
562.21
10. Miroslav Šegina
Kupa
7.00
3930.00
561.43
7.00
4194.00
599.14
14.00
8124.00
580.29
11. Mate Sušanj
Obrtnik Og
5.00
2800.00
560.00
4.25
2335.00
549.41
9.25
5135.00
555.14
12. Damir Sladović
Velebit II
5.00
2799.00
559.80
4.25
2315.00
544.71
9.25
5114.00
552.86
13. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
6.00
3356.00
559.33
7.00
4074.00
582.00
13.00
7430.00
571.54
14. Želimir Trgovčić
Željezničar Ka
7.00
3908.00
558.29
6.25
3503.00
560.48
13.25
7411.00
559.32
15. Zdravko Cegur
Mostanje 1949
6.00
3343.00
557.17
5.00
2776.00
555.20
11.00
6119.00
556.27
16. Antun Sviličić
Mostanje 1949
6.00
3341.00
556.83
7.00
4028.00
575.43
13.00
7369.00
566.85
17. Damir Poljak
Obrtnik Og
4.00
2225.00
556.25
1.50
768.00
512.00
5.50
2993.00
544.18
18. Dean Žužić
Uljanik
7.00
3886.00
555.14
6.00
3404.00
567.33
13.00
7290.00
560.77
19. Robert Tomljanović
Karlobag
7.00
3882.00
554.57
7.00
3967.00
566.71
14.00
7849.00
560.64
20. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
5.00
2769.00
553.80
7.00
3861.00
551.57
12.00
6630.00
552.50
21. Zlatan Mazor
Policajac Og
7.00
3870.00
552.86
5.00
2656.00
531.20
12.00
6526.00
543.83
22. Vlado Alar
Karlobag
7.00
3861.00
551.57
7.00
3906.00
558.00
14.00
7767.00
554.79
23. Josip Skender
Skrad
5.00
2748.00
549.60
6.00
3196.00
532.67
11.00
5944.00
540.36
24. Mario Juršić
Uljanik
6.00
3296.00
549.33
6.00
3164.00
527.33
12.00
6460.00
538.33
25. Nikša Mendica
Uljanik
6.00
3296.00
549.33
7.00
3798.00
542.57
13.00
7094.00
545.69
26. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
5.00
2745.00
549.00
7.00
3890.00
555.71
12.00
6635.00
552.92
27. Tomislav Atalić
Velebit II
6.00
3290.00
548.33
5.45
2980.00
546.79
11.45
6270.00
547.60
28. Josip Sušanj
Obrtnik Og
7.00
3835.00
547.86
6.00
3283.00
547.17
13.00
7118.00
547.54
29. Matej Frlan
Goranin I
6.50
3557.00
547.23
5.00
2734.00
546.80
11.50
6291.00
547.04
30. Ivan Jelenić
Uljanik
6.50
3550.00
546.15
6.50
3580.00
550.77
13.00
7130.00
548.46
31. Martin Latinović
Goranin I
7.00
3820.00
545.71
7.00
3867.00
552.43
14.00
7687.00
549.07
32. Petar Martinac
Željezničar Ka
7.00
3820.00
545.71
6.47
3630.00
561.05
13.47
7450.00
553.08
33. Dominik Jakovac
Goranin I
6.00
3274.00
545.67
6.00
3353.00
558.83
12.00
6627.00
552.25
34. Leopold Jurković
Skrad
5.50
2997.00
544.91
6.50
3459.00
532.15
12.00
6456.00
538.00
35. Đorđe Čupurdija
Kupa
7.00
3814.00
544.86
7.00
4098.00
585.43
14.00
7912.00
565.14
36. Željko Bićanić
Velebit II
6.00
3269.00
544.83
6.75
3809.00
564.30
12.75
7078.00
555.14
37. Marijo Mužević
Obrtnik Og
5.50
2993.00
544.18
5.50
3031.00
551.09
11.00
6024.00
547.64
38. Ivica Golubić
Mostanje 1949
7.00
3809.00
544.14
5.00
2852.00
570.40
12.00
6661.00
555.08
39. Dino Jelinić
Karlobag
7.00
3796.00
542.29
6.00
3238.00
539.67
13.00
7034.00
541.08
40. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
6.50
3523.00
542.00
6.50
3714.00
571.38
13.00
7237.00
556.69
41. Ivica Bunjevčević
Velebit II
3.50
1893.00
540.86
5.75
3192.00
555.13
9.25
5085.00
549.73
42. Mario Injić
Skrad
7.00
3785.00
540.71
5.00
2614.00
522.80
12.00
6399.00
533.25
43. Andrej Duić
Karlobag
7.00
3784.00
540.57
7.00
4046.00
578.00
14.00
7830.00
559.29
44. Željko Božičević
Dubovac
7.00
3782.00
540.29
6.00
3310.00
551.67
13.00
7092.00
545.54
45. Mario Grabovac
Uljanik
7.50
4051.00
540.13
6.25
3225.00
516.00
13.75
7276.00
529.16
46. Željko Laskač
Dubovac
6.00
3239.00
539.83
4.00
2137.00
534.25
10.00
5376.00
537.60
47. Mladen Hećimović
Policajac Og
7.00
3774.00
539.14
7.00
3775.00
539.29
14.00
7549.00
539.21
48. Danijel Ćosić
Goranin I
6.50
3504.00
539.08
6.50
3520.00
541.54
13.00
7024.00
540.31
49. Jako Filipi
Željezničar Ka
6.50
3500.00
538.46
7.00
3747.00
535.29
13.50
7247.00
536.81
50. Ignac Kasunić
Dubovac
7.00
3764.00
537.71
7.00
3873.00
553.29
14.00
7637.00
545.50
51. Mijo Tomašić
Dubovac
5.00
2688.00
537.60
7.00
3812.00
544.57
12.00
6500.00
541.67
52. Predrag Premuž
Velebit II
7.00
3752.00
536.00
7.00
3907.00
558.14
14.00
7659.00
547.07
53. Karson Mirčić
Uljanik
5.50
2942.00
534.91
6.00
3154.00
525.67
11.50
6096.00
530.09
54. Dragan Vučić
Obrtnik Og
3.50
1871.00
534.57
3.50
1887.00
539.14
7.00
3758.00
536.86
55. Dario Novosel
Kupa
5.50
2938.00
534.18
6.00
3375.00
562.50
11.50
6313.00
548.96
56. Božo Pavlaković
Policajac Og
7.00
3737.00
533.86
7.00
3816.00
545.14
14.00
7553.00
539.50
57. Zvonko Salopek
Klek
4.00
2135.00
533.75
5.50
2786.00
506.55
9.50
4921.00
518.00
58. Rolando Graovac
Klek
6.00
3199.00
533.17
6.50
3514.00
540.62
12.50
6713.00
537.04
59. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
6.00
3193.00
532.17
5.00
2730.00
546.00
11.00
5923.00
538.45
60. Marijan Mlađan
Dubovac
7.00
3724.00
532.00
5.00
2661.00
532.20
12.00
6385.00
532.08
61. Željko Tomljenović
Karlobag
5.29
2808.00
530.81
6.00
3230.00
538.33
11.29
6038.00
534.81
62. Tomislav Grdić
Klek
5.00
2650.00
530.00
4.50
2409.00
535.33
9.50
5059.00
532.53
63. Anton Porubić
Klek
5.50
2915.00
530.00
3.50
1763.00
503.71
9.00
4678.00
519.78
64. Kristijan Jurković
Skrad
4.50
2365.00
525.56
5.00
2599.00
519.80
9.50
4964.00
522.53
65. Joško Matijašić
Klek
6.00
3147.00
524.50
6.50
3705.00
570.00
12.50
6852.00
548.16
66. Darko Kuštreba
Dubovac
4.00
2098.00
524.50
4.00
2126.00
531.50
8.00
4224.00
528.00
67. Marin Butković
Klek
3.50
1831.00
523.14
5.00
2585.00
517.00
8.50
4416.00
519.53
68. Mirko Birač
Policajac Og
7.00
3650.00
521.43
7.00
3752.00
536.00
14.00
7402.00
528.71
69. Damir Brajdić
Skrad
4.00
2084.00
521.00
1.50
805.00
536.67
5.50
2889.00
525.27
70. Saša Rački
Goranin I
4.50
2329.00
517.56
4.50
2369.00
526.44
9.00
4698.00
522.00
71. Anton Marković
Policajac Og
7.00
3616.00
516.57
7.00
3773.00
539.00
14.00
7389.00
527.79
72. Branko Bajt
Policajac Og
7.00
3591.00
513.00
7.00
3591.00
513.00
14.00
7182.00
513.00
73. Ivica Bertović
Klek
4.89
2467.00
504.50
2.97
1458.00
490.91
7.86
3925.00
499.36
74. Edi Alagić
Željezničar Ka
3.76
1867.00
496.54
0.50
270.00
540.00
4.26
2137.00
501.64
75. Andrija Majetić
Velebit II
3.50
1722.00
492.00
2.80
1547.00
552.50
6.30
3269.00
518.89

Damir Devčić
Velebit II
1.00
584.00
584.00
0.50
263.00
526.00
1.50
847.00
564.67
Danijel Herman
Željezničar Ka
2.00
1161.00
580.50
2.75
1529.00
556.00
4.75
2690.00
566.32
Stjepan Mihalić
Kupa
1.00
579.00
579.00
0.00
0.00
NaN
1.00
579.00
579.00
Saša Gorupić
Skrad
1.00
574.00
574.00
2.00
1054.00
527.00
3.00
1628.00
542.67
Marcel Margeta
Skrad
3.00
1701.00
567.00
1.00
494.00
494.00
4.00
2195.00
548.75
Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
1.75
991.00
566.29
1.50
818.00
545.33
3.25
1809.00
556.62
Antonio Sušanj
Obrtnik Og
3.07
1715.00
558.63
3.00
1608.00
536.00
6.07
3323.00
547.45
Dario Injić
Skrad
2.00
1114.00
557.00
0.50
272.00
544.00
2.50
1386.00
554.40
Dino Malnar
Goranin I
1.00
539.00
539.00
0.00
0.00
NaN
1.00
539.00
539.00
Mateo Brozović
Klek
2.50
1342.00
536.80
4.50
2474.00
549.78
7.00
3816.00
545.14
Stefan Gotzmann
Skrad
1.00
533.00
533.00
1.50
727.00
484.67
2.50
1260.00
504.00
Enio Mendica
Uljanik
2.00
1061.00
530.50
3.00
1493.00
497.67
5.00
2554.00
510.80
Ivan Halar
Dubovac
2.00
1060.00
530.00
4.00
2062.00
515.50
6.00
3122.00
520.33
Tomislav Šebalj
Dubovac
2.00
1054.00
527.00
2.50
1267.00
506.80
4.50
2321.00
515.78
Željko Brdar
Karlobag
2.00
1053.00
526.50
1.47
820.00
557.82
3.47
1873.00
539.77
Nikola Mance
Skrad
1.00
525.00
525.00
3.00
1582.00
527.33
4.00
2107.00
526.75
Marin Stipetić
Obrtnik Og
2.43
1271.00
523.05
4.25
2351.00
553.18
6.68
3622.00
542.22
Toni Rupe
Skrad
1.00
523.00
523.00
3.50
1854.00
529.71
4.50
2377.00
528.22
Ivan Pavlić
Kupa
1.50
779.00
519.33
0.00
0.00
NaN
1.50
779.00
519.33
Dražen Stupić
Kupa
2.00
1029.00
514.50
3.50
1982.00
566.29
5.50
3011.00
547.45
Milan Butković
Karlobag
1.00
512.00
512.00
3.00
1505.00
501.67
4.00
2017.00
504.25
Boris Sušić
Karlobag
3.43
1756.00
511.95
2.00
1084.00
542.00
5.43
2840.00
523.02
Mihael Turkalj
Kupa
0.50
255.00
510.00
0.00
0.00
NaN
0.50
255.00
510.00
Dragan Hrnjak
Velebit II
1.00
506.00
506.00
1.00
524.00
524.00
2.00
1030.00
515.00
Josip Bubić
Uljanik
2.50
1263.00
505.20
1.25
642.00
513.60
3.75
1905.00
508.00
Vladimir Vinski
Željezničar Ka
1.00
503.00
503.00
0.78
368.00
471.79
1.78
871.00
489.33
Nenad Munčić
Željezničar Ka
2.74
1374.00
501.46
6.25
3426.00
548.16
8.99
4800.00
533.93
Branimir Arbanas
Skrad
2.00
997.00
498.50
0.50
235.00
470.00
2.50
1232.00
492.80
Milorad Rašković
Dubovac
2.00
988.00
494.00
2.00
1112.00
556.00
4.00
2100.00
525.00
Denis Katić
Klek
3.00
1478.00
492.67
2.50
1303.00
521.20
5.50
2781.00
505.64
Vedran Bukovac
Velebit II
1.50
736.00
490.67
0.75
372.00
496.00
2.25
1108.00
492.44
Aleksandar Caga
Karlobag
2.28
1100.00
482.46
2.53
1300.00
513.83
4.81
2400.00
498.96
Florijan Halavanić
Mostanje 1949
1.00
478.00
478.00
0.00
0.00
NaN
1.00
478.00
478.00
Ivica Puškarić
Klek
1.00
463.00
463.00
0.00
0.00
NaN
1.00
463.00
463.00
Josip Orešković
Velebit II
1.00
444.00
444.00
0.50
267.00
534.00
1.50
711.00
474.00
Dario Draženović
Velebit II
1.50
643.00
428.67
0.25
132.00
528.00
1.75
775.00
442.86
Duško Gvozdić
Klek
0.61
251.00
411.48
0.53
212.00
400.00
1.14
463.00
406.14

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mostanje 1949
7.0
15628
7979
23607
562.07
138
7.0
15995
8322
24317
578.98
102
14.0
31623
16301
47924
570.52
240
2. Kupa
7.0
15496
7762
23258
553.76
180
7.0
16193
8271
24464
582.48
171
14.0
31689
16033
47722
568.12
351
3. Obrtnik Og
7.0
15630
7610
23240
553.33
225
7.0
15452
7632
23084
549.62
184
14.0
31082
15242
46324
551.48
409
4. Goranin I
7.0
15521
7462
22983
547.21
216
7.0
15322
7701
23023
548.17
173
14.0
30843
15163
46006
547.69
389
5. Uljanik
7.0
15487
7341
22828
543.52
221
7.0
15052
7408
22460
534.76
198
14.0
30539
14749
45288
539.14
419
6. Skrad
7.0
15502
7295
22797
542.79
253
7.0
14878
7152
22030
524.52
225
14.0
30380
14447
44827
533.65
478
7. Željezničar Ka
7.0
15265
7417
22682
540.05
240
7.0
15652
7625
23277
554.21
194
14.0
30917
15042
45959
547.13
434
8. Karlobag
7.0
15256
7296
22552
536.95
248
7.0
15583
7513
23096
549.90
215
14.0
30839
14809
45648
543.43
463
9. Velebit II
7.0
15129
7278
22407
533.50
253
7.0
15535
7634
23169
551.64
181
14.0
30664
14912
45576
542.57
434
10. Dubovac
7.0
15250
7147
22397
533.26
294
7.0
15377
7204
22581
537.64
281
14.0
30627
14351
44978
535.45
575
11. Policajac Og
7.0
15149
7089
22238
529.48
277
7.0
15039
6973
22012
524.10
251
14.0
30188
14062
44250
526.79
528
12. Klek
7.0
15013
6865
21878
520.90
338
7.0
15126
7083
22209
528.79
314
14.0
30139
13948
44087
524.85
652

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više