Pregled svih liga

Kupa

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Kupa
Adresa: Podbrežje bb, 47 280 Ozalj
Email: kuglacki.klub.kupa@hi.t-com.hr ; damir.pavle@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 17:00
Rezervni termin: subota, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Damir Pavlaković 098 523 057 damir.pavlakovic@ka.t-com.hr
Miroslav Šegina 099 832 86 12

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Luka Požega
120641
120641
1.0
1.0
1.0
1.0
4.0
4.0
2.0
3.0
409.0
410.0
211.0
177.0
620.0
587.0
2. Dino Senfner
120868
120868
2.0
2.0
2.0
2.0
7.0
6.0
6.0
10.0
364.5
377.5
211.5
218.0
576.0
595.5
3. Miroslav Šegina
120553
120553
2.0
2.0
2.0
2.0
6.0
7.0
7.0
3.0
390.5
382.5
177.0
234.5
567.5
617.0
4. Nikica Radenčić-Ivičić
120642
120642
2.0
2.0
1.0
2.0
4.0
4.0
19.0
5.0
362.5
368.0
167.0
205.0
529.5
573.0
5. Đorđe Čupurdija
120545
120545
2.0
2.0
1.0
1.0
3.0
4.5
8.0
7.0
351.0
379.5
172.0
195.5
523.0
575.0
6. Mihael Turkalj
122831
122831
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
350.0
160.0
510.0
7. Dario Novosel
120548
120548
2.0
2.0
0.0
1.0
1.0
4.0
21.0
16.0
356.0
391.0
149.5
180.5
505.5
571.5
8. Ivan Pavlić
120549
120549
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
4.0
0.0
326.0
160.0
486.0
9. Dražen Stupić
120551
120551
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
9.0

370.0

189.0

559.0
BEZ NASTUPA
1. Radoje Bakarić
120544
120544
2. Zvonko Buk
120509
120509
3. Leonardo Gnjilac
122920
122920
4. Željko Janjić
121308
121308
5. Lukas Lukunić
123135
123135
6. Stjepan Mihalić
122832
122832
7. Nikola Ninković
120624
120624
8. Damir Pavlaković
120547
120547
9. Ivan Požega
120550
120550
10. Zvonimir Štrucelj
122678
122678
11. Milan Turkalj
120554
120554
12. Roko Željeznjak
122830
122830
13. Kristijan Žganjer
122833
122833
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Skrad Kupa Zeleni Vir
1-4
2.0 : 6.0 (3182 : 3186) 10.09.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
2 9 Kupa Policajac Og Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3515 : 3314) 18.09.2022 17:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 17 Karlobag Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3304 : 3335) 25.09.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
4 20 Kupa Dubovac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3495 : 3304) 02.10.2022 17:00 Davorin Krmpotić, A
Damir Pavlaković, A
| | |
5 30 Obrtnik Og Kupa Klek
1-4
16.10.2022 17:00 | | |
6 31 Velebit II Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
23.10.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
7 42 Kupa Željezničar Ka Azelija
1-4
30.10.2022 17:00 | | |
8 44 Klek Kupa Klek
1-4
05.11.2022 17:00 | | |
9 53 Kupa Mostanje 1949 Azelija
1-4
13.11.2022 17:00 | | |
10 57 Goranin I Kupa GSC Delnice
1-4
26.11.2022 17:00 | | |
11 64 Kupa Uljanik Azelija
1-4
11.12.2022 17:00 | | |
12 70 Kupa Skrad Azelija
1-4
15.01.2023 17:00 | | |
13 75 Policajac Og Kupa Klek
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
14 83 Kupa Karlobag Azelija
1-4
29.01.2023 17:00 | | |
15 86 Dubovac Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 18:00 | | |
16 96 Kupa Obrtnik Og Azelija
1-4
12.02.2023 17:00 | | |
17 97 Kupa Velebit II Azelija
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
18 108 Željezničar Ka Kupa Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 110 Kupa Klek Azelija
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
20 119 Mostanje 1949 Kupa Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
21 123 Kupa Goranin I Azelija
1-4
19.03.2023 17:00 | | |
22 130 Uljanik Kupa DS Mate Parlov
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više