Kuglački savez Primorsko-goranske županije

OIB: 77323808215
Adresa: Dolac 8, 51 000 Rijeka



E-pošta: pgz.kuglanje@gmail.com
Adresa za dostavu pošte: Dolac 8, 51 000 Rijeka
Kontakt: Tonči Mikac 091 543 55 60 i Dražen Tomić 098 440 709
Mrežne stranice: Tonči Mikac, Mladen Grbac i Dražen Tomić
Predsjednik zbora sudaca: Dinko Kolić
Tajnik zbora sudaca: Gordana Balent
Komisija za delegiranje: Draženko Bistrović; Danijel Bertović; Štefanija Pezerović; Anamaria Predović; Tea Bosnar; Dinko Kolić
Datum izborne skupštine: 07.09.2019.
Predsjednik: Prof. dr. sc. Tonči Mikac
Tajnik: Dražen Tomić
Ovlaštene osobe:

Klub OIB
1. Crikvenica - Crikvenica 810013
2. Elektroprimorje - Rijeka 810027
3. Gomirje - Gomirje 810033
4. Goranin - Delnice 810034
5. Goranka - Ravna Gora 810035
6. Grobničan Riječka banka - Rijeka 810039
7. Jadranka hoteli - Mali Lošinj 810183
8. Kamačnik - Vrbovsko 810051
9. MKK Mlaka - Rijeka 810071
10. MKK Rijeka - Rijeka 810072
11. Mladost - Delnice 810074
12. Mlaka - Rijeka 810075
13. Polet - Skrad 810097
14. Policajac - Vrbovsko 810099
15. Ravnogorac - Ravna Gora 810202
16. Ričina - Dražice 810213
17. Rijeka - Rijeka 810110
18. Skrad - Skrad 810116
19. Telekom - Rijeka 810130
20. Zlobin - Zlobin 810153
21. Željezničar - Moravice 810161
22. ŽKK Goranin - Delnice 810165
Ime i Prezime Rang, lista, IV stupanj Licenca vrijedi do
1. Danijel Bertović - 420227 SAVEZNI A IV 09.09.2021
2. Milan Đujić - 420231 SAVEZNI A IV 08.09.2022
3. Marko Jakljević - 420223 SAVEZNI A IV 08.09.2022
4. Ivana Juričić - 410053 SAVEZNI A IV 04.09.2024
5. Matea Juričić - 410054 SAVEZNI A IV 04.09.2024
6. Roko Klobučar - 420222 SAVEZNI A IV 05.09.2024
7. Štefanija Pezerović - 410049 SAVEZNI A IV 06.09.2023
8. Anamaria Predović - 410051 SAVEZNI A IV 05.09.2024
9. Marko Ribić - 420226 SAVEZNI A 09.09.2021
10. Boris Sanković - 420219 SAVEZNI A IV 08.09.2022
11. Mario Bajt - 420413 SAVEZNI B IV 05.09.2024
12. Gordana Balent - 410052 SAVEZNI B IV 08.09.2022
13. Draženko Bistrović - 420232 SAVEZNI B IV 08.09.2022
14. Tea Bosnar - 410047 SAVEZNI B IV 08.09.2022
15. Josip Crnković - 420392 SUDAC B IV 05.09.2024
16. Drago Jurišić - 420218 SAVEZNI B IV 04.09.2024
17. Dubravko Mance - 420229 SAVEZNI B IV 05.09.2024
18. Marko Petranović - 420412 SAVEZNI B IV 05.09.2024
19. Anamarija Antonić - 410130 REGIONALNI C 04.09.2024
20. Zlatko Burić - 420248 REGIONALNI C 09.09.2021
21. Ana Grčić - 410055 REGIONALNI C 09.09.2021
22. Dominik Jakovac - 420394 REGIONALNI C 08.09.2022
23. Kristijan Jelovac - 420261 REGIONALNI C 09.09.2021
24. Ana Jularić - 410129 REGIONALNI C 04.09.2024
25. Dino Kos - 420442 REGIONALNI C 04.09.2024
26. Dejan Pezerović - 420395 SAVEZNI C 09.09.2021
27. Dalibor Podobnik - 420249 REGIONALNI C 09.09.2021
28. Marin Skender - 420247 REGIONALNI C IV 05.09.2024
29. Nebojša Šušnjar - 420446 REGIONALNI C 04.09.2024
30. Brankica Antolović - 410143 SUDAC D 04.09.2024
31. Ivančica Bončić - 410145 SUDAC D 04.09.2024
32. Miroslav Grgurić - 420473 SUDAC D 05.09.2024
33. Leopold Jurković - 420471 SUDAC D 05.09.2024
34. Lorena Kamber - 410150 SUDAC D 05.09.2024
35. Marko Kozlov - 420469 SUDAC D 04.09.2024
36. Marcel Margeta - 420472 SUDAC D 05.09.2024
37. Dunja Mikulić - 410144 SUDAC D 04.09.2024
38. Jasna Miletić - 410050 REGIONALNI D 05.09.2024
39. Dario Sabadoš - 420470 SUDAC D 04.09.2024
40. Ema Tomašić - 410149 SUDAC D 05.09.2024
Naziv Mjesto
1. Dom Matija Mažića Bakar
2. Dražice Dražice
3. GSC Delnice Delnice
4. Hotel Aurora Mali Lošinj
5. Lovački dom Vrbovsko
6. SPC Goranka Ravna Gora
7. SRC 3. maj Rijeka
8. SRC Mlaka Rijeka
9. Zeleni Vir Skrad
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više