Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mlaka
Rijeka
18 17 0 1 34 119.0 25.0
2. ŽKK Istra
Poreč
18 14 0 4 28 94.0 50.0
3. Admiral
Zagreb
18 13 0 5 26 84.0 60.0
4. ŽKK Split
Split
18 10 1 7 21 74.0 70.0
5. Zagreb
Zagreb
18 10 0 8 20 81.0 63.0
6. Rijeka
Rijeka
18 7 2 9 16 63.0 81.0
7. Siscia
Sisak
18 6 2 10 14 61.5 82.5
8. Podravka
Koprivnica
18 5 2 11 12 59.0 85.0
9. Endi-Tekstilac
Zagreb
18 3 1 14 7 48.0 96.0
10. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
18 0 2 16 2 36.5 107.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Rijeka ŽKK Plitvice SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3325 : 3106) 11.09.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 2 Podravka Admiral Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3249 : 3297) 11.09.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Helena Bolić, B
| | |
1 3 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3372 : 3245) 11.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
1 4 Endi-Tekstilac Siscia Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3065 : 3014) 11.09.2021 16:00 Nikola Filipović, A
| | |
1 5 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
1.0 : 7.0 (3104 : 3216) 11.09.2021 13:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 6 ŽKK Plitvice Mlaka Hotel Jezero
1-4
2.0 : 6.0 (3254 : 3461) 18.09.2021 13:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Matasić, A
| | |
2 7 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3279 : 3228) 18.09.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
2 8 ŽKK Split Endi-Tekstilac Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3395 : 3198) 18.09.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
2 9 Admiral ŽKK Istra Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3399 : 3461) 18.09.2021 11:00 Vedran Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 10 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3322 : 3169) 18.09.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
3 11 Podravka ŽKK Plitvice Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3254 : 3113) 25.09.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
3 12 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3274 : 3208) 25.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
3 13 Endi-Tekstilac Admiral Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3041 : 3127) 25.09.2021 16:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
3 14 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3188 : 3155) 25.09.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
3 15 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3382 : 3208) 25.09.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 16 ŽKK Plitvice Siscia Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3091 : 3275) 02.10.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
4 17 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3377 : 3376) 02.10.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
4 18 Admiral Zagreb Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3441 : 3315) 02.10.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 19 Rijeka Endi-Tekstilac SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3178 : 3117) 02.10.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 20 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3225 : 3306) 02.10.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
5 21 ŽKK Istra ŽKK Plitvice Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3240 : 3206) 06.11.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
5 22 Endi-Tekstilac Podravka Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3151 : 3096) 06.11.2021 16:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 23 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3201 : 3052) 06.11.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 24 Mlaka Admiral SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3473 : 3296) 06.11.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 25 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3321 : 3266) 06.11.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
6 26 ŽKK Plitvice ŽKK Split Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3055 : 3257) 13.11.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
6 27 Admiral Siscia Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3466 : 3238) 13.11.2021 11:00 Gordana Senta, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
6 28 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
1.0 : 7.0 (3282 : 3394) 21.11.2021 11:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, B
| | |
6 29 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3278 : 3230) 13.11.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
6 30 ŽKK Istra Endi-Tekstilac Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3106) 13.11.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
7 31 Endi-Tekstilac ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3099 : 2969) 21.11.2021 15:00 Vedran Štajdohar, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
7 32 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3109 : 3115) 20.11.2021 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
7 33 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3387 : 3269) 20.11.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
7 34 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3151) 20.11.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
7 35 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3311 : 3239) 20.11.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
8 36 ŽKK Plitvice Admiral Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3272 : 3352) 27.11.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
8 37 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
4.0 : 4.0 (3266 : 3260) 27.11.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
8 38 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3197 : 3116) 27.11.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
8 39 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
1.0 : 7.0 (3351 : 3432) 27.11.2021 14:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Liović, A
| | |
8 40 Endi-Tekstilac Zagreb Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3061 : 3166) 27.11.2021 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
9 41 Zagreb ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3211 : 3039) 04.12.2021 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
9 42 Mlaka Endi-Tekstilac SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3446 : 3196) 04.12.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
9 43 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3166 : 3205) 04.12.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Mirna Matić, B
| | |
9 44 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3387 : 3284) 04.12.2021 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 45 Admiral Rijeka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3426 : 3236) 04.12.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 46 ŽKK Plitvice Rijeka Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3149 : 3358) 15.01.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
10 47 Admiral Podravka Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3318 : 3292) 15.01.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
10 48 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3372 : 3303) 15.01.2022 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
10 49 Siscia Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3254 : 3146) 20.02.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Tomislav Pejak, B
| | |
10 50 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3459 : 3275) 15.01.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
11 51 Mlaka ŽKK Plitvice SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3435 : 3102) 22.01.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
11 52 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3265 : 3090) 05.02.2022 13:00 Petar Filipčić, A
Gordana Senta, A
| | |
11 53 Endi-Tekstilac ŽKK Split Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3142 : 3180) 22.01.2022 16:00 Nikola Filipović, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
11 54 ŽKK Istra Admiral Dom obrtnika
1-4
3.0 : 5.0 (3277 : 3319) 22.01.2022 14:00 Nikolina Liović, A
Damir Miloš, B
| | |
11 55 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3213 : 3217) 22.01.2022 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
12 56 ŽKK Plitvice Podravka Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3168 : 3160) 27.02.2022 16:00 Vladimir Rapaić, A
Krešimir Mesić, A
| | |
12 57 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
1.0 : 7.0 (3190 : 3382) 12.02.2022 12:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
12 58 Admiral Endi-Tekstilac Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3471 : 3289) 12.02.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
12 59 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3265 : 3352) 12.02.2022 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
12 60 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3172 : 3415) 12.02.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
13 61 Siscia ŽKK Plitvice SRC Sisak
1-4
5.5 : 2.5 (3187 : 3097) 19.02.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
13 62 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3454 : 3231) 05.02.2022 13:00 Draženko Bistrović, B
| | |
13 63 Zagreb Admiral Pongračevo
1-6
5.0 : 3.0 (3239 : 3171) 19.02.2022 13:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
13 64 Endi-Tekstilac Rijeka Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3126 : 3173) 19.02.2022 16:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
13 65 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3296 : 3205) 19.02.2022 14:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Liović, A
| | |
14 66 ŽKK Plitvice ŽKK Istra Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3149 : 3365) 26.02.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
14 67 Podravka Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3210 : 3100) 26.02.2022 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
14 68 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3295 : 3238) 26.02.2022 12:00 Draženko Bistrović, B
Dino Kos, B
| | |
14 69 Admiral Mlaka Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3348 : 3487) 26.02.2022 11:00 Ivan Jurišić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
14 70 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3378 : 3227) 26.02.2022 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
15 71 ŽKK Split ŽKK Plitvice Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3288 : 3212) 05.03.2022 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
15 72 Siscia Admiral SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3201 : 3311) 05.03.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Davorka Novak, A
| | |
15 73 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3431 : 3268) 05.03.2022 13:00 Draženko Bistrović, B
Ivančica Bončić, C
| | |
15 74 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3223 : 3056) 05.03.2022 13:00 Nikola Filipović, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
15 75 Endi-Tekstilac ŽKK Istra Pongračevo
1-6
1.0 : 7.0 (3015 : 3211) 05.03.2022 16:00 Nikola Filipović, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
16 76 ŽKK Plitvice Endi-Tekstilac Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3102 : 3208) 17.03.2022 18:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
16 77 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3399 : 3303) 12.03.2022 14:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Liović, A
| | |
16 78 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3183 : 3249) 12.03.2022 13:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
16 79 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
4.0 : 4.0 (3336 : 3276) 12.03.2022 12:00 Draženko Bistrović, B
Dino Kos, B
| | |
16 80 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3441 : 3328) 12.03.2022 11:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
17 81 Admiral ŽKK Plitvice Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3408 : 3276) 19.03.2022 11:00 Gordana Senta, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
17 82 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3314 : 3290) 19.03.2022 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
17 83 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3167 : 3179) 19.03.2022 11:00 Davorka Novak, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
17 84 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3485 : 3265) 19.03.2022 11:00 Draženko Bistrović, B
Ivančica Bončić, C
| | |
17 85 Zagreb Endi-Tekstilac Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3211 : 3015) 19.03.2022 12:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
18 86 ŽKK Plitvice Zagreb Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3082 : 3170) 26.03.2022 11:00 Željko Odorčić, A
Dražen Draženović, C
| | |
18 87 Endi-Tekstilac Mlaka Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3017 : 3088) 26.03.2022 12:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
18 88 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3287 : 3044) 26.03.2022 11:00 Patrick Demarki, A
| | |
18 89 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3237 : 3168) 26.03.2022 12:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
18 90 Rijeka Admiral SRC Mlaka
1-4
3.0 : 5.0 (3222 : 3331) 26.03.2022 11:00 Draženko Bistrović, B
Dino Kos, B
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Valentina Gal
Mlaka
9.00
5263
601.78
5864.78
586.48
2. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
9.00
5267
581.63
5848.63
584.86
3. Matea Juričić
Rijeka
9.00
5206
598.89
5804.89
580.49
4. Marijana Liović
ŽKK Istra
8.25
4678
567.29
5245.29
567.06
5. Ana Vidan
ŽKK Split
9.00
5067
600.56
5667.56
566.76
6. Željka Orehovec
Podravka
8.00
4535
557.83
5092.83
565.87
7. Amela Nicol Imširović
Admiral
9.00
5017
599.33
5616.33
561.63
8. Iva Cindrić
Admiral
8.00
4435
594.14
5029.14
558.79
9. Dražena Smuđ
Siscia
8.00
4430
562.00
4992.00
554.67
10. Maja Nanić
ŽKK Istra
9.00
4979
560.47
5539.47
553.95
11. Venesa Bogdanović
Mlaka
9.00
4928
583.89
5511.89
551.19
12. Valentina Smuđ
Admiral
8.00
4391
563.25
4954.25
550.47
13. Paula Polanšćak
Zagreb
9.00
4965
535.31
5500.31
550.03
14. Valeria Špiljar
Zagreb
8.33
4583
547.85
5130.85
549.93
15. Tihana Čavlović
Admiral
8.00
4399
545.31
4944.31
549.37
16. Danica Torović
ŽKK Split
9.00
4878
547.47
5425.47
542.55
17. Đurđica Strinić
ŽKK Split
9.00
4885
536.27
5421.27
542.13
18. Aleksandra Lukčin
Podravka
8.00
4327
545.44
4872.44
541.38
19. Matea Gašparović
ŽKK Split
8.00
4294
563.63
4857.63
539.74
20. Monika Matiša
Podravka
9.00
4804
535.44
5339.44
533.94
21. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
8.00
4280
517.44
4797.44
533.05
22. Marija Zver
Podravka
9.00
4782
534.89
5316.89
531.69
23. Sanja Gizdulić
Rijeka
9.00
4779
529.11
5308.11
530.81
24. Katarina Zajec
ŽKK Istra
8.00
4224
538.67
4762.67
529.19
25. Anamarija Antonić
Rijeka
8.00
4215
535.85
4750.85
527.87
26. Katja Oplanić
ŽKK Istra
8.75
4594
542.00
5136.00
526.77
27. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
8.00
4186
529.89
4715.89
523.99
28. Ljiljana Bolić
Podravka
8.25
4298
538.63
4836.63
522.88
29. Valerija Smuđ
Siscia
8.50
4423
544.00
4967.00
522.84
30. Lucija Pavlek
Endi-Tekstilac
9.00
4727
501.33
5228.33
522.83
31. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
8.00
4174
524.29
4698.29
522.03
32. Lejla Štrbac
Siscia
8.00
4210
485.36
4695.36
521.71
33. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
9.00
4675
530.38
5205.38
520.54
34. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
8.00
4166
518.62
4684.62
520.51
35. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
8.50
4407
513.89
4920.89
517.99
36. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
9.00
4598
513.00
5111.00
511.10

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
9.00
5267.00
585.22
8.00
4653.00
581.63
17.00
9920.00
583.53
2. Valentina Gal
Mlaka
9.00
5263.00
584.78
9.00
5416.00
601.78
18.00
10679.00
593.28
3. Matea Juričić
Rijeka
9.00
5206.00
578.44
9.00
5390.00
598.89
18.00
10596.00
588.67
4. Marijana Liović
ŽKK Istra
8.25
4678.00
567.03
8.50
4822.00
567.29
16.75
9500.00
567.16
5. Željka Orehovec
Podravka
8.00
4535.00
566.88
8.75
4881.00
557.83
16.75
9416.00
562.15
6. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
5.00
2819.00
563.80
4.00
2190.00
547.50
9.00
5009.00
556.56
7. Ana Vidan
ŽKK Split
9.00
5067.00
563.00
9.00
5405.00
600.56
18.00
10472.00
581.78
8. Milana Pavlic
Mlaka
6.75
3786.00
560.89
7.00
3982.00
568.86
13.75
7768.00
564.95
9. Mirna Bosak
Mlaka
7.50
4188.00
558.40
4.00
2242.00
560.50
11.50
6430.00
559.13
10. Amela Nicol Imširović
Admiral
9.00
5017.00
557.44
9.00
5394.00
599.33
18.00
10411.00
578.39
11. Tea Miljković
Zagreb
7.29
4058.00
556.65
6.23
3359.00
539.17
13.52
7417.00
548.59
12. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
6.00
3327.00
554.50
7.00
3847.00
549.57
13.00
7174.00
551.85
13. Iva Cindrić
Admiral
8.00
4435.00
554.38
7.00
4159.00
594.14
15.00
8594.00
572.93
14. Magdalena Škreblin
Admiral
7.00
3878.00
554.00
6.00
3448.00
574.67
13.00
7326.00
563.54
15. Dražena Smuđ
Siscia
8.00
4430.00
553.75
9.00
5058.00
562.00
17.00
9488.00
558.12
16. Maja Nanić
ŽKK Istra
9.00
4979.00
553.22
8.50
4764.00
560.47
17.50
9743.00
556.74
17. Paula Polanšćak
Zagreb
9.00
4965.00
551.67
7.25
3881.00
535.31
16.25
8846.00
544.37
18. Valeria Špiljar
Zagreb
8.33
4583.00
550.18
7.92
4339.00
547.85
16.25
8922.00
549.05
19. Tihana Čavlović
Admiral
8.00
4399.00
549.88
7.46
4068.00
545.31
15.46
8467.00
547.67
20. Valentina Smuđ
Admiral
8.00
4391.00
548.88
8.00
4506.00
563.25
16.00
8897.00
556.06
21. Leonarda Majer
Zagreb
7.00
3834.00
547.71
4.00
2061.00
515.25
11.00
5895.00
535.91
22. Venesa Bogdanović
Mlaka
9.00
4928.00
547.56
9.00
5255.00
583.89
18.00
10183.00
565.72
23. Tamara Sinković
Mlaka
6.00
3269.00
544.83
6.00
3379.00
563.17
12.00
6648.00
554.00
24. Sara Pejak
Siscia
7.50
4078.00
543.73
9.00
4839.00
537.67
16.50
8917.00
540.42
25. Đurđica Strinić
ŽKK Split
9.00
4885.00
542.78
7.50
4022.00
536.27
16.50
8907.00
539.82
26. Danica Torović
ŽKK Split
9.00
4878.00
542.00
7.50
4106.00
547.47
16.50
8984.00
544.48
27. Aleksandra Lukčin
Podravka
8.00
4327.00
540.88
9.00
4909.00
545.44
17.00
9236.00
543.29
28. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
7.00
3774.00
539.14
8.00
4143.00
517.88
15.00
7917.00
527.80
29. Matea Gašparović
ŽKK Split
8.00
4294.00
536.75
8.00
4509.00
563.63
16.00
8803.00
550.19
30. Gordana Balent
Rijeka
5.00
2677.00
535.40
6.62
3478.00
525.38
11.62
6155.00
529.69
31. Mia Amber Berić
Endi-Tekstilac
5.00
2676.00
535.20
5.50
2826.00
513.82
10.50
5502.00
524.00
32. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
8.00
4280.00
535.00
9.00
4657.00
517.44
17.00
8937.00
525.71
33. Vana Varga
Admiral
6.00
3206.00
534.33
4.00
2280.00
570.00
10.00
5486.00
548.60
34. Monika Matiša
Podravka
9.00
4804.00
533.78
9.00
4819.00
535.44
18.00
9623.00
534.61
35. Ivana Juričić
Rijeka
7.00
3734.00
533.43
8.38
4483.00
534.96
15.38
8217.00
534.27
36. Ana Grčić
Rijeka
7.75
4133.00
533.29
8.00
4355.00
544.38
15.75
8488.00
538.92
37. Ana Laus
ŽKK Split
6.00
3195.00
532.50
2.00
1056.00
528.00
8.00
4251.00
531.38
38. Ivanka Kragić
ŽKK Split
6.00
3194.00
532.33
9.00
4946.00
549.56
15.00
8140.00
542.67
39. Marija Zver
Podravka
9.00
4782.00
531.33
9.00
4814.00
534.89
18.00
9596.00
533.11
40. Sanja Gizdulić
Rijeka
9.00
4779.00
531.00
9.00
4762.00
529.11
18.00
9541.00
530.06
41. Irma Šimić
Zagreb
5.97
3165.00
530.15
6.50
3450.00
530.77
12.47
6615.00
530.47
42. Anja Vicković
Zagreb
4.63
2453.00
529.81
5.96
3122.00
523.83
10.59
5575.00
526.44
43. Kristina Lončarević
Zagreb
5.98
3162.00
528.76
8.00
4359.00
544.88
13.98
7521.00
537.98
44. Katarina Zajec
ŽKK Istra
8.00
4224.00
528.00
9.00
4848.00
538.67
17.00
9072.00
533.65
45. Anamarija Antonić
Rijeka
8.00
4215.00
526.88
6.50
3483.00
535.85
14.50
7698.00
530.90
46. Petra Birt
Siscia
5.50
2897.00
526.73
1.75
860.00
491.43
7.25
3757.00
518.21
47. Lejla Štrbac
Siscia
8.00
4210.00
526.25
3.21
1558.00
485.36
11.21
5768.00
514.54
48. Lucija Pavlek
Endi-Tekstilac
9.00
4727.00
525.22
9.00
4512.00
501.33
18.00
9239.00
513.28
49. Katja Oplanić
ŽKK Istra
8.75
4594.00
525.03
7.00
3794.00
542.00
15.75
8388.00
532.57
50. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
8.00
4186.00
523.25
9.00
4769.00
529.89
17.00
8955.00
526.76
51. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
8.00
4174.00
521.75
8.11
4252.00
524.29
16.11
8426.00
523.03
52. Ljiljana Bolić
Podravka
8.25
4298.00
520.97
8.00
4309.00
538.63
16.25
8607.00
529.66
53. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
8.00
4166.00
520.75
6.50
3371.00
518.62
14.50
7537.00
519.79
54. Valerija Smuđ
Siscia
8.50
4423.00
520.35
9.00
4896.00
544.00
17.50
9319.00
532.51
55. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
9.00
4675.00
519.44
8.00
4243.00
530.38
17.00
8918.00
524.59
56. Lucija Sever
Siscia
5.00
2595.00
519.00
7.00
3812.00
544.57
12.00
6407.00
533.92
57. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
8.50
4407.00
518.47
9.00
4625.00
513.89
17.50
9032.00
516.11
58. Sanja Majhen
Admiral
6.00
3100.00
516.67
7.00
3838.00
548.29
13.00
6938.00
533.69
59. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
5.69
2939.00
516.52
3.50
1736.00
496.00
9.19
4675.00
508.71
60. Lana Buhinjak
Podravka
6.50
3333.00
512.77
4.50
2308.00
512.89
11.00
5641.00
512.82
61. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
9.00
4598.00
510.89
8.00
4104.00
513.00
17.00
8702.00
511.88
62. Ivanka Šego
ŽKK Split
6.00
3065.00
510.83
3.00
1597.00
532.33
9.00
4662.00
518.00
63. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
7.85
3995.00
508.92
7.78
3954.00
508.23
15.63
7949.00
508.57
64. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
7.15
3597.00
503.08
6.61
3376.00
510.74
13.76
6973.00
506.76
65. Tea Durbas
Siscia
4.75
2384.00
501.89
5.29
2715.00
513.23
10.04
5099.00
507.87
66. Ana Jularić
Rijeka
5.50
2733.00
496.91
5.00
2648.00
529.60
10.50
5381.00
512.48

Ana Jambrović
Mlaka
4.00
2333.00
583.25
5.00
2974.00
594.80
9.00
5307.00
589.67
Anita Mehesz
Mlaka
3.00
1740.00
580.00
6.00
3301.00
550.17
9.00
5041.00
560.11
Anita Safrany
Mlaka
1.00
578.00
578.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1134.00
567.00
Maja Belošević
Zagreb
3.02
1642.00
543.71
2.84
1526.00
537.32
5.86
3168.00
540.61
Anamarija Grdić
Mlaka
3.25
1751.00
538.77
2.75
1494.00
543.27
6.00
3245.00
540.83
Kristina Juras Kovač
Endi-Tekstilac
1.81
974.00
538.12
2.00
1114.00
557.00
3.81
2088.00
548.03
Ema Tomašić
Rijeka
2.75
1476.00
536.73
1.00
528.00
528.00
3.75
2004.00
534.40
Klara Pereković
Siscia
4.00
2123.00
530.75
4.00
2210.00
552.50
8.00
4333.00
541.63
Štefica Pintarić
Podravka
0.25
131.00
524.00
0.00
0.00
NaN
0.25
131.00
524.00
Nika Grubišić
Mlaka
3.50
1817.00
519.14
3.00
1681.00
560.33
6.50
3498.00
538.15
Dora Štetić
ŽKK Istra
3.00
1555.00
518.33
5.50
2923.00
531.45
8.50
4478.00
526.82
Dorotea Osrečki
Zagreb
1.00
516.00
516.00
2.25
1159.00
515.11
3.25
1675.00
515.38
Inka Jakupec
Podravka
1.00
514.00
514.00
0.25
88.00
352.00
1.25
602.00
481.60
Lucija Petrović
ŽKK Split
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
Kjara Mazulović
Admiral
1.00
512.00
512.00
3.00
1633.00
544.33
4.00
2145.00
536.25
Tea Štetić
ŽKK Istra
1.75
886.00
506.29
1.50
732.00
488.00
3.25
1618.00
497.85
Narda Štulić
Zagreb
1.78
899.00
505.06
3.05
1495.00
490.16
4.83
2394.00
495.65
Ana Gerovac
Admiral
1.00
505.00
505.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1061.00
530.50
Ankica Glajh
Siscia
1.75
872.00
498.29
5.25
2736.00
521.14
7.00
3608.00
515.43
Melinda Petrić
Podravka
2.50
1244.00
497.60
5.00
2643.00
528.60
7.50
3887.00
518.27
Ana-Marija Grčić
Podravka
1.50
742.00
494.67
0.50
275.00
550.00
2.00
1017.00
508.50
Nika Štetić
ŽKK Istra
1.25
611.00
488.80
1.50
822.00
548.00
2.75
1433.00
521.09
Ana Butković
Siscia
1.00
476.00
476.00
0.50
268.00
536.00
1.50
744.00
496.00
Mia Naletina
Mlaka
1.00
465.00
465.00
0.25
127.00
508.00
1.25
592.00
473.60

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mlaka
9.0
19726
10392
30118
557.74
128
9.0
20085
10867
30952
573.19
60
18.0
39811
21259
61070
565.46
188
2. ŽKK Istra
9.0
19718
9895
29613
548.39
170
9.0
19776
10006
29782
551.52
186
18.0
39494
19901
59395
549.95
356
3. Admiral
9.0
19602
9841
29443
545.24
188
9.0
20326
10392
30718
568.85
152
18.0
39928
20233
60161
557.05
340
4. Zagreb
9.0
19476
9801
29277
542.17
160
9.0
19185
9566
28751
532.43
181
18.0
38661
19367
58028
537.30
341
5. ŽKK Split
9.0
19539
9551
29090
538.70
229
9.0
19973
10114
30087
557.17
134
18.0
39512
19665
59177
547.94
363
6. Rijeka
9.0
19554
9399
28953
536.17
258
9.0
19821
9595
29416
544.74
229
18.0
39375
18994
58369
540.45
487
7. Podravka
9.0
19361
9349
28710
531.67
250
9.0
19371
9675
29046
537.89
203
18.0
38732
19024
57756
534.78
453
8. Siscia
9.0
19298
9190
28488
527.56
286
9.0
19626
9326
28952
536.15
286
18.0
38924
18516
57440
531.85
572
9. Endi-Tekstilac
9.0
19359
9016
28375
525.46
332
9.0
18977
8740
27717
513.28
307
18.0
38336
17756
56092
519.37
639
10. ŽKK Plitvice
9.0
19250
8870
28120
520.74
333
9.0
19351
8971
28322
524.48
334
18.0
38601
17841
56442
522.61
667

(Prosjek lige: 538.04 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Grmoščica 9 554.11 568.85 555.59 561.48 Mlaka 3487 581.17 Valentina Gal 637
Poljud 9 545.94 557.17 547.07 551.56 Mlaka 3376 562.67 Matea Juričić 624
Hotel Jezero 9 548.26 524.48 545.88 536.37 Mlaka 3461 576.83 Nataša Ravnić 634
SRC Mlaka 9 539.07 573.19 542.49 556.13 Admiral 3296 549.33 Nataša Ravnić 587
SRC Mlaka 9 542.09 544.74 542.36 543.42 Mlaka 3394 565.67 Nataša Ravnić 616
Dom obrtnika 9 538.30 551.52 539.62 544.91 Mlaka 3432 572.00 Vana Varga 597
SRC Sisak 9 537.00 536.15 536.91 536.57 Mlaka 3415 569.17 Magdalena Škreblin 602
Kuglana 2 9 533.26 537.89 533.72 535.57 ŽKK Istra 3306 551.00 Valentina Gal 597
Pongračevo 9 518.96 513.28 518.39 516.12 ŽKK Istra 3211 535.17 Nataša Ravnić 583
Pongračevo 9 516.83 532.43 518.39 524.63 Mlaka 3216 536.00 Valentina Gal 568
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više