Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mlaka
Rijeka
8 7 0 1 14 50.0 14.0
2. ŽKK Istra
Poreč
8 7 0 1 14 43.0 21.0
3. Admiral
Zagreb
8 5 0 3 10 34.0 30.0
4. ŽKK Split
Split
8 4 1 3 9 33.0 31.0
5. Siscia
Sisak
8 4 0 4 8 31.0 33.0
6. Rijeka
Rijeka
8 3 1 4 7 26.0 38.0
7. Endi-Tekstilac
Zagreb
8 3 0 5 6 30.0 34.0
8. Zagreb
Zagreb
8 3 0 5 6 30.0 34.0
9. Podravka
Koprivnica
8 3 0 5 6 28.0 36.0
10. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
8 0 0 8 0 15.0 49.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Rijeka ŽKK Plitvice SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3325 : 3106) 11.09.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 2 Podravka Admiral Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3249 : 3297) 11.09.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Helena Bolić, B
| | |
1 3 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3372 : 3245) 11.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
1 4 Endi-Tekstilac Siscia Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3065 : 3014) 11.09.2021 16:00 Nikola Filipović, A
| | |
1 5 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
1.0 : 7.0 (3104 : 3216) 11.09.2021 13:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 6 ŽKK Plitvice Mlaka Hotel Jezero
1-4
2.0 : 6.0 (3254 : 3461) 18.09.2021 13:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Matasić, A
| | |
2 7 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3279 : 3228) 18.09.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
2 8 ŽKK Split Endi-Tekstilac Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3395 : 3198) 18.09.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
2 9 Admiral ŽKK Istra Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3399 : 3461) 18.09.2021 11:00 Vedran Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 10 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3322 : 3169) 18.09.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
3 11 Podravka ŽKK Plitvice Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3254 : 3113) 25.09.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
3 12 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3274 : 3208) 25.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
3 13 Endi-Tekstilac Admiral Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3041 : 3127) 25.09.2021 16:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
3 14 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3188 : 3155) 25.09.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
3 15 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3382 : 3208) 25.09.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 16 ŽKK Plitvice Siscia Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3091 : 3275) 02.10.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
4 17 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3377 : 3376) 02.10.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
4 18 Admiral Zagreb Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3441 : 3315) 02.10.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 19 Rijeka Endi-Tekstilac SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3178 : 3117) 02.10.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 20 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3225 : 3306) 02.10.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
5 21 ŽKK Istra ŽKK Plitvice Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3240 : 3206) 06.11.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
5 22 Endi-Tekstilac Podravka Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3151 : 3096) 06.11.2021 16:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 23 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3201 : 3052) 06.11.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 24 Mlaka Admiral SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3473 : 3296) 06.11.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 25 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3321 : 3266) 06.11.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
6 26 ŽKK Plitvice ŽKK Split Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3055 : 3257) 13.11.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
6 27 Admiral Siscia Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3466 : 3238) 13.11.2021 11:00 Gordana Senta, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
6 28 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
1.0 : 7.0 (3282 : 3394) 21.11.2021 11:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, B
| | |
6 29 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3278 : 3230) 13.11.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
6 30 ŽKK Istra Endi-Tekstilac Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3106) 13.11.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
7 31 Endi-Tekstilac ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3099 : 2969) 21.11.2021 15:00 Vedran Štajdohar, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
7 32 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3109 : 3115) 20.11.2021 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
7 33 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3387 : 3269) 20.11.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
7 34 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3151) 20.11.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
7 35 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3311 : 3239) 20.11.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
8 36 ŽKK Plitvice Admiral Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3272 : 3352) 27.11.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
8 37 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
4.0 : 4.0 (3266 : 3260) 27.11.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
8 38 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3197 : 3116) 27.11.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
8 39 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
1.0 : 7.0 (3351 : 3432) 27.11.2021 14:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Liović, A
| | |
8 40 Endi-Tekstilac Zagreb Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3061 : 3166) 27.11.2021 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
9 41 Zagreb ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
04.12.2021 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
9 42 Mlaka Endi-Tekstilac SRC Mlaka
1-4
04.12.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
9 43 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
04.12.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Mirna Matić, B
| | |
9 44 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
04.12.2021 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 45 Admiral Rijeka Grmoščica
5-8
04.12.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 46 ŽKK Plitvice Rijeka Hotel Jezero
1-4
15.01.2022 13:00 | | |
10 47 Admiral Podravka Grmoščica
5-8
15.01.2022 11:00 | | |
10 48 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
15.01.2022 12:00 | | |
10 49 Siscia Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 50 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
15.01.2022 13:00 | | |
11 51 Mlaka ŽKK Plitvice SRC Mlaka
1-4
22.01.2022 13:00 | | |
11 52 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
22.01.2022 13:00 | | |
11 53 Endi-Tekstilac ŽKK Split Pongračevo
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
11 54 ŽKK Istra Admiral Dom obrtnika
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
11 55 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
22.01.2022 13:00 | | |
12 56 ŽKK Plitvice Podravka Hotel Jezero
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
12 57 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
12.02.2022 12:00 | | |
12 58 Admiral Endi-Tekstilac Grmoščica
5-8
12.02.2022 11:00 | | |
12 59 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
12.02.2022 12:00 | | |
12 60 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
13 61 Siscia ŽKK Plitvice SRC Sisak
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
13 62 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
19.02.2022 13:00 | | |
13 63 Zagreb Admiral Pongračevo
1-6
19.02.2022 13:00 | | |
13 64 Endi-Tekstilac Rijeka Pongračevo
1-6
19.02.2022 16:00 | | |
13 65 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
14 66 ŽKK Plitvice ŽKK Istra Hotel Jezero
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
14 67 Podravka Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
26.02.2022 13:00 | | |
14 68 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
26.02.2022 12:00 | | |
14 69 Admiral Mlaka Grmoščica
5-8
26.02.2022 11:00 | | |
14 70 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
26.02.2022 12:00 | | |
15 71 ŽKK Split ŽKK Plitvice Poljud
1-6
05.03.2022 12:00 | | |
15 72 Siscia Admiral SRC Sisak
1-4
05.03.2022 15:00 | | |
15 73 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
05.03.2022 13:00 | | |
15 74 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
05.03.2022 13:00 | | |
15 75 Endi-Tekstilac ŽKK Istra Pongračevo
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
16 76 ŽKK Plitvice Endi-Tekstilac Hotel Jezero
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
16 77 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
16 78 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
12.03.2022 13:00 | | |
16 79 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
12.03.2022 12:00 | | |
16 80 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
12.03.2022 11:00 | | |
17 81 Admiral ŽKK Plitvice Grmoščica
5-8
19.03.2022 11:00 | | |
17 82 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
19.03.2022 12:00 | | |
17 83 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
19.03.2022 11:00 | | |
17 84 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
19.03.2022 11:00 | | |
17 85 Zagreb Endi-Tekstilac Pongračevo
1-6
19.03.2022 12:00 | | |
18 86 ŽKK Plitvice Zagreb Hotel Jezero
1-4
26.03.2022 11:00 | | |
18 87 Endi-Tekstilac Mlaka Pongračevo
1-6
26.03.2022 12:00 | | |
18 88 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
26.03.2022 11:00 | | |
18 89 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
26.03.2022 12:00 | | |
18 90 Rijeka Admiral SRC Mlaka
1-4
26.03.2022 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Valentina Gal
Mlaka
5.00
2904
601.33
3505.33
584.22
2. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
3.00
1721
576.00
2297.00
574.25
3. Mirna Bosak
Mlaka
4.50
2539
581.00
3120.00
567.27
4. Amela Nicol Imširović
Admiral
5.00
2814
589.00
3403.00
567.17
5. Dražena Smuđ
Siscia
4.00
2265
570.33
2835.33
567.07
6. Milana Pavlic
Mlaka
5.00
2819
572.00
3391.00
565.17
7. Željka Orehovec
Podravka
3.00
1703
557.60
2260.60
565.15
8. Ana Vidan
ŽKK Split
5.00
2781
602.67
3383.67
563.94
9. Venesa Bogdanović
Mlaka
5.00
2795
575.33
3370.33
561.72
10. Tihana Čavlović
Admiral
5.00
2794
575.67
3369.67
561.61
11. Matea Juričić
Rijeka
3.00
1644
600.60
2244.60
561.15
12. Marijana Liović
ŽKK Istra
3.00
1672
569.20
2241.20
560.30
13. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
3.00
1691
550.00
2241.00
560.25
14. Danica Torović
ŽKK Split
5.00
2779
560.80
3339.80
556.63
15. Valentina Smuđ
Admiral
4.00
2200
571.50
2771.50
554.30
16. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
3.00
1653
556.75
2209.75
552.44
17. Iva Cindrić
Admiral
4.00
2173
585.67
2758.67
551.73
18. Maja Nanić
ŽKK Istra
3.00
1644
558.60
2202.60
550.65
19. Matea Gašparović
ŽKK Split
4.00
2172
572.67
2744.67
548.93
20. Tamara Sinković
Mlaka
4.00
2177
558.67
2735.67
547.13
21. Leonarda Majer
Zagreb
4.00
2216
515.25
2731.25
546.25
22. Anamarija Antonić
Rijeka
2.00
1100
531.71
1631.71
543.90
23. Katja Oplanić
ŽKK Istra
3.00
1629
546.00
2175.00
543.75
24. Paula Polanšćak
Zagreb
4.00
2186
532.00
2718.00
543.60
25. Valeria Špiljar
Zagreb
3.33
1804
543.05
2347.05
542.04
26. Đurđica Strinić
ŽKK Split
5.00
2699
545.33
3244.33
540.72
27. Vana Varga
Admiral
4.00
2135
566.33
2701.33
540.27
28. Sara Pejak
Siscia
4.50
2429
539.67
2968.67
539.76
29. Aleksandra Lukčin
Podravka
3.00
1609
544.60
2153.60
538.40
30. Klara Pereković
Siscia
4.00
2123
558.00
2681.00
536.20
31. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
2.00
1084
520.50
1604.50
534.83
32. Monika Matiša
Podravka
3.00
1575
550.00
2125.00
531.25
33. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
4.00
2123
532.00
2655.00
531.00
34. Marija Zver
Podravka
3.00
1591
529.80
2120.80
530.20
35. Valerija Smuđ
Siscia
4.50
2357
555.33
2912.33
529.52
36. Lucija Pavlek
Endi-Tekstilac
3.00
1611
506.00
2117.00
529.25
37. Kristina Lončarević
Zagreb
3.48
1834
537.00
2371.00
529.24
38. Ana Laus
ŽKK Split
5.00
2643
528.00
3171.00
528.50
39. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
4.00
2094
536.75
2630.75
526.15
40. Ana Grčić
Rijeka
3.00
1562
540.40
2102.40
525.60
41. Ljiljana Bolić
Podravka
3.00
1569
530.80
2099.80
524.95
42. Gordana Balent
Rijeka
2.00
1029
541.99
1570.99
523.66
43. Sanja Majhen
Admiral
4.00
2054
552.33
2606.33
521.27
44. Sanja Gizdulić
Rijeka
3.00
1548
530.40
2078.40
519.60
45. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
3.00
1561
513.60
2074.60
518.65
46. Ivana Juričić
Rijeka
3.00
1545
526.03
2071.03
517.76
47. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
2.50
1303
509.00
1812.00
517.71
48. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
3.00
1565
504.67
2069.67
517.42
49. Lejla Štrbac
Siscia
5.00
2629
466.67
3095.67
515.94
50. Katarina Zajec
ŽKK Istra
2.50
1261
538.40
1799.40
514.11
51. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
3.00
1525
512.00
2037.00
509.25
52. Lana Buhinjak
Podravka
2.50
1261
517.14
1778.14
508.04
53. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
4.00
2009
528.30
2537.30
507.46
54. Ana Jularić
Rijeka
2.00
983
531.60
1514.60
504.87
55. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
2.69
1361
499.00
1860.00
504.07
56. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
3.15
1549
502.65
2051.65
494.37

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Valentina Gal
Mlaka
5.00
2904.00
580.80
3.00
1804.00
601.33
8.00
4708.00
588.50
2. Anita Mehesz
Mlaka
3.00
1740.00
580.00
2.00
1093.00
546.50
5.00
2833.00
566.60
3. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
3.00
1721.00
573.67
4.00
2304.00
576.00
7.00
4025.00
575.00
4. Željka Orehovec
Podravka
3.00
1703.00
567.67
5.00
2788.00
557.60
8.00
4491.00
561.38
5. Dražena Smuđ
Siscia
4.00
2265.00
566.25
3.00
1711.00
570.33
7.00
3976.00
568.00
6. Mirna Bosak
Mlaka
4.50
2539.00
564.22
1.00
581.00
581.00
5.50
3120.00
567.27
7. Milana Pavlic
Mlaka
5.00
2819.00
563.80
3.00
1716.00
572.00
8.00
4535.00
566.88
8. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
3.00
1691.00
563.67
3.00
1650.00
550.00
6.00
3341.00
556.83
9. Amela Nicol Imširović
Admiral
5.00
2814.00
562.80
3.00
1767.00
589.00
8.00
4581.00
572.63
10. Venesa Bogdanović
Mlaka
5.00
2795.00
559.00
3.00
1726.00
575.33
8.00
4521.00
565.13
11. Tihana Čavlović
Admiral
5.00
2794.00
558.80
3.00
1727.00
575.67
8.00
4521.00
565.13
12. Marijana Liović
ŽKK Istra
3.00
1672.00
557.33
5.00
2846.00
569.20
8.00
4518.00
564.75
13. Ana Vidan
ŽKK Split
5.00
2781.00
556.20
3.00
1808.00
602.67
8.00
4589.00
573.63
14. Danica Torović
ŽKK Split
5.00
2779.00
555.80
2.50
1402.00
560.80
7.50
4181.00
557.47
15. Tea Miljković
Zagreb
2.29
1269.00
554.15
1.23
633.00
514.63
3.52
1902.00
540.34
16. Leonarda Majer
Zagreb
4.00
2216.00
554.00
4.00
2061.00
515.25
8.00
4277.00
534.63
17. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
3.00
1653.00
551.00
4.00
2227.00
556.75
7.00
3880.00
554.29
18. Anamarija Antonić
Rijeka
2.00
1100.00
550.00
3.50
1861.00
531.71
5.50
2961.00
538.36
19. Valentina Smuđ
Admiral
4.00
2200.00
550.00
2.00
1143.00
571.50
6.00
3343.00
557.17
20. Maja Nanić
ŽKK Istra
3.00
1644.00
548.00
5.00
2793.00
558.60
8.00
4437.00
554.63
21. Matea Juričić
Rijeka
3.00
1644.00
548.00
5.00
3003.00
600.60
8.00
4647.00
580.88
22. Paula Polanšćak
Zagreb
4.00
2186.00
546.50
3.75
1995.00
532.00
7.75
4181.00
539.48
23. Magdalena Škreblin
Admiral
3.00
1636.00
545.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1636.00
545.33
24. Tamara Sinković
Mlaka
4.00
2177.00
544.25
3.00
1676.00
558.67
7.00
3853.00
550.43
25. Iva Cindrić
Admiral
4.00
2173.00
543.25
3.00
1757.00
585.67
7.00
3930.00
561.43
26. Katja Oplanić
ŽKK Istra
3.00
1629.00
543.00
4.50
2457.00
546.00
7.50
4086.00
544.80
27. Matea Gašparović
ŽKK Split
4.00
2172.00
543.00
3.00
1718.00
572.67
7.00
3890.00
555.71
28. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
2.00
1084.00
542.00
4.00
2082.00
520.50
6.00
3166.00
527.67
29. Valeria Špiljar
Zagreb
3.33
1804.00
541.74
3.67
1993.00
543.05
7.00
3797.00
542.43
30. Đurđica Strinić
ŽKK Split
5.00
2699.00
539.80
1.50
818.00
545.33
6.50
3517.00
541.08
31. Sara Pejak
Siscia
4.50
2429.00
539.78
3.00
1619.00
539.67
7.50
4048.00
539.73
32. Lucija Pavlek
Endi-Tekstilac
3.00
1611.00
537.00
5.00
2530.00
506.00
8.00
4141.00
517.63
33. Aleksandra Lukčin
Podravka
3.00
1609.00
536.33
5.00
2723.00
544.60
8.00
4332.00
541.50
34. Vana Varga
Admiral
4.00
2135.00
533.75
3.00
1699.00
566.33
7.00
3834.00
547.71
35. Ivanka Kragić
ŽKK Split
3.00
1594.00
531.33
3.00
1648.00
549.33
6.00
3242.00
540.33
36. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
4.00
2123.00
530.75
4.00
2128.00
532.00
8.00
4251.00
531.38
37. Klara Pereković
Siscia
4.00
2123.00
530.75
3.00
1674.00
558.00
7.00
3797.00
542.43
38. Marija Zver
Podravka
3.00
1591.00
530.33
5.00
2649.00
529.80
8.00
4240.00
530.00
39. Ana Laus
ŽKK Split
5.00
2643.00
528.60
2.00
1056.00
528.00
7.00
3699.00
528.43
40. Kristina Lončarević
Zagreb
3.48
1834.00
527.01
4.00
2148.00
537.00
7.48
3982.00
532.35
41. Lejla Štrbac
Siscia
5.00
2629.00
525.80
0.96
448.00
466.67
5.96
3077.00
516.28
42. Monika Matiša
Podravka
3.00
1575.00
525.00
5.00
2750.00
550.00
8.00
4325.00
540.63
43. Valerija Smuđ
Siscia
4.50
2357.00
523.78
3.00
1666.00
555.33
7.50
4023.00
536.40
44. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
4.00
2094.00
523.50
4.00
2147.00
536.75
8.00
4241.00
530.13
45. Ljiljana Bolić
Podravka
3.00
1569.00
523.00
5.00
2654.00
530.80
8.00
4223.00
527.88
46. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
3.00
1565.00
521.67
3.00
1514.00
504.67
6.00
3079.00
513.17
47. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
2.50
1303.00
521.20
5.00
2545.00
509.00
7.50
3848.00
513.07
48. Ana Grčić
Rijeka
3.00
1562.00
520.67
5.00
2702.00
540.40
8.00
4264.00
533.00
49. Irma Šimić
Zagreb
2.75
1431.00
520.36
2.50
1322.00
528.80
5.25
2753.00
524.38
50. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
3.00
1561.00
520.33
5.00
2568.00
513.60
8.00
4129.00
516.13
51. Sanja Gizdulić
Rijeka
3.00
1548.00
516.00
5.00
2652.00
530.40
8.00
4200.00
525.00
52. Ivana Juričić
Rijeka
3.00
1545.00
515.00
4.38
2304.00
526.03
7.38
3849.00
521.54
53. Gordana Balent
Rijeka
2.00
1029.00
514.50
4.12
2233.00
541.99
6.12
3262.00
533.01
54. Tea Durbas
Siscia
2.75
1414.00
514.18
1.04
518.00
498.08
3.79
1932.00
509.76
55. Sanja Majhen
Admiral
4.00
2054.00
513.50
3.00
1657.00
552.33
7.00
3711.00
530.14
56. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
3.00
1525.00
508.33
4.00
2048.00
512.00
7.00
3573.00
510.43
57. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
2.69
1361.00
505.95
3.00
1497.00
499.00
5.69
2858.00
502.28
58. Ivanka Šego
ŽKK Split
3.00
1515.00
505.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1515.00
505.00
59. Lana Buhinjak
Podravka
2.50
1261.00
504.40
3.50
1810.00
517.14
6.00
3071.00
511.83
60. Katarina Zajec
ŽKK Istra
2.50
1261.00
504.40
5.00
2692.00
538.40
7.50
3953.00
527.07
61. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
4.00
2009.00
502.25
3.11
1643.00
528.30
7.11
3652.00
513.64
62. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
3.15
1549.00
491.75
1.89
950.00
502.65
5.04
2499.00
495.83
63. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
2.85
1401.00
491.58
4.00
2063.00
515.75
6.85
3464.00
505.69
64. Ana Jularić
Rijeka
2.00
983.00
491.50
2.50
1329.00
531.60
4.50
2312.00
513.78

Anita Safrany
Mlaka
1.00
578.00
578.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1134.00
567.00
Maja Belošević
Zagreb
1.52
860.00
565.79
0.59
327.00
554.24
2.11
1187.00
562.56
Anamarija Grdić
Mlaka
1.25
678.00
542.40
1.00
521.00
521.00
2.25
1199.00
532.89
Kristina Juras Kovač
Endi-Tekstilac
0.81
437.00
539.51
2.00
1114.00
557.00
2.81
1551.00
551.96
Mia Amber Berić
Endi-Tekstilac
1.00
539.00
539.00
2.00
1033.00
516.50
3.00
1572.00
524.00
Dora Štetić
ŽKK Istra
0.50
264.00
528.00
2.50
1315.00
526.00
3.00
1579.00
526.33
Nika Grubišić
Mlaka
1.25
649.00
519.20
1.00
569.00
569.00
2.25
1218.00
541.33
Ankica Glajh
Siscia
0.75
384.00
512.00
0.00
0.00
NaN
0.75
384.00
512.00
Narda Štulić
Zagreb
1.00
511.00
511.00
1.51
733.00
485.43
2.51
1244.00
495.62
Lucija Sever
Siscia
2.00
1018.00
509.00
3.00
1664.00
554.67
5.00
2682.00
536.40
Anja Vicković
Zagreb
1.63
828.00
507.98
2.50
1283.00
513.20
4.13
2111.00
511.14
Ana Gerovac
Admiral
1.00
505.00
505.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1061.00
530.50
Petra Birt
Siscia
1.50
756.00
504.00
1.00
505.00
505.00
2.50
1261.00
504.40
Ana Butković
Siscia
1.00
476.00
476.00
0.00
0.00
NaN
1.00
476.00
476.00
Ana-Marija Grčić
Podravka
0.50
226.00
452.00
0.50
275.00
550.00
1.00
501.00
501.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mlaka
5.0
11013
5866
16879
562.63
61
3.0
6722
3520
10242
569.00
23
8.0
17735
9386
27121
565.02
84
2. ŽKK Istra
3.0
6536
3346
9882
549.00
53
5.0
10990
5533
16523
550.77
96
8.0
17526
8879
26405
550.10
149
3. Admiral
5.0
10839
5472
16311
543.70
98
3.0
6827
3479
10306
572.56
42
8.0
17666
8951
26617
554.52
140
4. ŽKK Split
5.0
10839
5344
16183
539.43
121
3.0
6741
3342
10083
560.17
53
8.0
17580
8686
26266
547.21
174
5. Zagreb
4.0
8595
4344
12939
539.13
69
4.0
8454
4148
12602
525.08
92
8.0
17049
8492
25541
532.10
161
6. Podravka
3.0
6415
3119
9534
529.67
85
5.0
10736
5467
16203
540.10
115
8.0
17151
8586
25737
536.19
200
7. Siscia
5.0
10746
5105
15851
528.37
155
3.0
6637
3168
9805
544.72
73
8.0
17383
8273
25656
534.50
228
8. Endi-Tekstilac
3.0
6473
2948
9421
523.39
126
5.0
10513
4904
15417
513.90
178
8.0
16986
7852
24838
517.46
304
9. Rijeka
3.0
6430
2981
9411
522.83
96
5.0
11115
5258
16373
545.77
136
8.0
17545
8239
25784
537.17
232
10. ŽKK Plitvice
4.0
8447
3947
12394
516.42
142
4.0
8616
4056
12672
528.00
139
8.0
17063
8003
25066
522.21
281
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više