Pregled svih liga

ŽKK Istra

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Ženski kuglački klub Istra Poreč
Adresa: Nikole Tesle 16, 52 440Poreč
Email: ruzicamocibob@yahoo.it;

Kuglana: Dom obrtnika   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 14:00
Rezervni termin: srijeda, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ružica Močibob 091 443 10 70 ruzicamocibob@yahoo.it
Marijana Liović 091 529 40 91 85.marijana@gmail.com
Marino Poropat 091 133 40 40 marino.poropat@porec.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Nataša Ravnić
110100
110100
4.0
4.0
4.0
3.0
11.0
12.0
3.0
3.0
376.75
378.25
191.75
197.75
568.5
576.0
2. Valentina Pavlaković
110096
110096
4.0
3.0
3.0
2.0
10.0
6.0
3.0
9.0
370.0
365.0
194.0
185.0
564.0
550.0
3. Marijana Liović
110089
110089
3.75
5.0
3.0
5.0
8.5
13.5
4.0
7.0
366.67
372.0
188.0
197.2
554.67
569.2
4. Maja Nanić
110211
110211
4.0
5.0
2.0
2.0
7.0
10.0
15.0
13.0
363.0
370.6
183.75
188.0
546.75
558.6
5. Katja Oplanić
110092
110092
4.0
4.5
2.0
2.0
9.0
9.0
26.0
10.0
357.75
363.56
172.5
182.44
530.25
546.0
6. Katarina Zajec
110236
110236
3.5
5.0
1.0
1.0
4.0
7.5
19.0
25.0
352.86
359.4
158.29
179.0
511.14
538.4
7. Dora Štetić
110843
110843
0.75
2.5
0.0
1.0
1.0
4.0
4.0
16.0
344.0
361.2
162.67
164.8
506.67
526.0
8. Natali Mesarić
110658
110658
0.0
0.5
0.0
1.0
0.0
1.5
0.0
7.0

348.0

120.0

468.0
9. Tea Štetić
110844
110844
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
6.0

318.0

146.0

464.0
BEZ NASTUPA
1. Barbara Buretić
110655
110655
2. Ružica Močibob
110090
110090
3. Nina Spahić
110659
110659
4. Nika Štetić
110842
110842
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3372 : 3245) 11.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
2 9 Admiral ŽKK Istra Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3399 : 3461) 18.09.2021 11:00 Vedran Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 12 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3274 : 3208) 25.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
4 20 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3225 : 3306) 02.10.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
5 21 ŽKK Istra ŽKK Plitvice Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3240 : 3206) 06.11.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
6 30 ŽKK Istra Endi-Tekstilac Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3106) 13.11.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
7 32 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3109 : 3115) 20.11.2021 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
8 39 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
1.0 : 7.0 (3351 : 3432) 27.11.2021 14:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Liović, A
| | |
9 43 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3166 : 3205) 04.12.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Mirna Matić, B
| | |
10 48 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
15.01.2022 12:00 | | |
11 54 ŽKK Istra Admiral Dom obrtnika
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
12 57 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
12.02.2022 12:00 | | |
13 65 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
14 66 ŽKK Plitvice ŽKK Istra Hotel Jezero
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
15 75 Endi-Tekstilac ŽKK Istra Pongračevo
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
16 77 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
17 84 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
19.03.2022 11:00 | | |
18 88 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
26.03.2022 11:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više