Pregled svih liga

ŽKK Split

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Ženski kuglački klub Split
Adresa: Fra Bonina 6, 21 000 Split
Email: zkk.split@gmail.com

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 12:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Višnja Dragičević 091 894 24 72 visnja.dragicevic4@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ana Vidan
110395
110395
5.0
4.0
4.0
4.0
13.5
14.5
14.0
2.0
367.2
392.25
189.0
214.75
556.2
607.0
2. Danica Torović
110394
110394
5.0
3.5
3.0
2.0
12.0
6.0
19.0
17.0
367.2
378.0
188.6
176.0
555.8
554.0
3. Matea Gašparović
110381
110381
4.0
4.0
3.0
3.0
8.0
9.0
11.0
11.0
358.0
380.5
185.0
193.25
543.0
573.75
4. Đurđica Strinić
110884
110884
5.0
2.5
2.0
1.0
11.0
4.5
25.0
7.0
366.4
374.4
173.4
173.2
539.8
547.6
5. Ivanka Kragić
110384
110384
3.0
4.0
1.0
1.0
5.0
8.5
8.0
13.0
352.0
369.0
179.33
182.0
531.33
551.0
6. Ana Laus
110611
110611
5.0
2.0
1.0
1.0
7.5
3.0
24.0
7.0
361.6
357.0
167.0
171.0
528.6
528.0
7. Ivanka Šego
110392
110392
3.0
0.0
1.0
0.0
3.5
0.0
20.0
0.0
346.33
158.67
505.0
8. Jasmina Marinović
110380
110380
0.0
4.0
0.0
3.0
0.0
11.5
0.0
6.0

365.75

179.0

544.75
BEZ NASTUPA
1. Antonija Bosanac
110675
110675
2. Kristina Ćuk
110613
110613
3. Višnja Dragičević
110379
110379
4. Tonija Josipović
110383
110383
5. Milica Josipović
110382
110382
6. Ljubica Peraica
110388
110388
7. Lucija Petrović
110777
110777
8. Lucijana Pisturić
110886
110886
9. Chiara Ria Pivčević
110898
110898
10. Valentina Prpić
110389
110389
11. Vedrana Sivro
110391
110391
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3372 : 3245) 11.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
2 8 ŽKK Split Endi-Tekstilac Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3395 : 3198) 18.09.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
3 14 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3188 : 3155) 25.09.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
4 17 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3377 : 3376) 02.10.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
5 25 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3321 : 3266) 06.11.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
6 26 ŽKK Plitvice ŽKK Split Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3055 : 3257) 13.11.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
7 35 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3311 : 3239) 20.11.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
8 37 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
4.0 : 4.0 (3266 : 3260) 27.11.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
9 44 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3387 : 3284) 04.12.2021 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
10 48 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
15.01.2022 12:00 | | |
11 53 Endi-Tekstilac ŽKK Split Pongračevo
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
12 59 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
12.02.2022 12:00 | | |
13 62 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
19.02.2022 13:00 | | |
14 70 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
26.02.2022 12:00 | | |
15 71 ŽKK Split ŽKK Plitvice Poljud
1-6
05.03.2022 12:00 | | |
16 80 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
12.03.2022 11:00 | | |
17 82 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
19.03.2022 12:00 | | |
18 89 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
26.03.2022 12:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više