Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Čk II
Čakovec
6 6 0 0 12 38.5 9.5
2. Zanatlija Čk
Čakovec
6 5 0 1 10 36.0 12.0
3. Željezničar Kc
Koprivnica
6 5 0 1 10 36.0 12.0
4. Elektra Kž
Križevci
6 3 0 3 6 24.5 23.5
5. Prosvjetar
Čakovec
6 3 0 3 6 24.0 24.0
6. Koprivnica
Koprivnica
6 2 0 4 4 16.0 32.0
7. Dubravčan
Donja Dubrava
6 0 0 6 0 9.0 39.0
8. Obrtnik 2011
Varaždin
6 0 0 6 0 8.0 40.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zanatlija Čk Elektra Kž SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3250 : 3157) 08.10.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
1 2 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3044 : 3243) 16.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
1 3 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3024 : 2337) 14.10.2022 18:00 Zvonimir Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
1 4 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3296 : 3414) 16.10.2022 10:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
2 5 Elektra Kž Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3294 : 3327) 22.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3102 : 3153) 21.10.2022 19:00 Goran Peršić, A
Danijela Posavec, D
| | |
2 7 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3055 : 3035) 21.10.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
2 8 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3272 : 2942) 22.10.2022 17:00 Mladen Kacun, B
Stjepan Blažek, C
| | |
3 9 Dubravčan Elektra Kž Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3080 : 3198) 30.10.2022 17:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
3 10 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
0.0 : 8.0 (2979 : 3288) 28.10.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
3 11 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3235 : 3147) 27.10.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Denis Košak, D
| | |
3 12 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3257 : 3104) 28.10.2022 18:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 13 Elektra Kž Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
8.0 : 0.0 (3208 : 2940) 05.11.2022 14:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
4 14 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3258 : 3194) 04.11.2022 19:00 Igor Maček, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 15 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3276 : 3044) 05.11.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
4 16 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3095 : 3100) 06.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Siniša Brez, B
| | |
5 17 Prosvjetar Elektra Kž SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (2966 : 3133) 11.11.2022 18:00 Mladen Kacun, B
Predrag Turk, A
| | |
5 18 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3115 : 3083) 13.11.2022 10:00 Valentina Gal, A
Davor Dasović, D
| | |
5 19 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3331 : 3237) 11.11.2022 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
5 20 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3045 : 3316) 11.11.2022 20:00 Stjepan Pintarić, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 21 Elektra Kž Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3271 : 3328) 26.11.2022 14:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
6 22 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3251 : 2931) 26.11.2022 19:00 Nikola Turk, A
Denis Košak, D
| | |
6 23 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3089 : 3380) 27.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Lana Buhinjak, D
| | |
6 24 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3038 : 2988) 25.11.2022 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
7 25 Koprivnica Elektra Kž Kuglana 2
1-6
11.12.2022 10:00 | | |
7 26 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-4
09.12.2022 18:00 | | |
7 27 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
09.12.2022 20:00 | | |
7 28 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
09.12.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Predrag Turk, A
| | |
8 29 Elektra Kž Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
28.01.2023 14:00 | | |
8 30 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
27.01.2023 19:00 | | |
8 31 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
27.01.2023 20:00 | | |
8 32 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-4
27.01.2023 18:00 | | |
9 33 Željezničar Kc Elektra Kž Kuglana 2
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
9 34 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
05.02.2023 10:00 | | |
9 35 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
9 36 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
05.02.2023 15:00 | | |
10 37 Elektra Kž Dubravčan Kuglana 2
1-6
11.02.2023 14:00 | | |
10 38 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
10 39 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
12.02.2023 18:00 | | |
10 40 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
10.02.2023 20:00 | | |
11 41 Obrtnik 2011 Elektra Kž Drava
1-6
17.02.2023 20:00 | | |
11 42 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
11 43 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
19.02.2023 10:00 | | |
11 44 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
12 45 Elektra Kž Prosvjetar Kuglana 2
1-6
25.02.2023 14:00 | | |
12 46 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
12 47 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
25.02.2023 19:00 | | |
12 48 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
24.02.2023 19:00 | | |
13 49 Željezničar Čk II Elektra Kž SRC Mladost
1-4
03.03.2023 19:00 | | |
13 50 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
13 51 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
13 52 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
05.03.2023 10:00 | | |
14 53 Elektra Kž Koprivnica Kuglana 2
1-6
11.03.2023 14:00 | | |
14 54 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
10.03.2023 18:00 | | |
14 55 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
14 56 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
11.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Franjo Gosarić
Zanatlija Čk
2.00
1153
598.75
1751.75
583.92
2. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
3.00
1720
576.67
2296.67
574.17
3. Zvonimir Horžitzky
Željezničar Kc
4.00
2324
539.20
2863.20
572.64
4. Bojan Plevnjak
Zanatlija Čk
2.00
1150
558.40
1708.40
569.47
5. Dejan Kirin
Elektra Kž
3.00
1710
567.00
2277.00
569.25
6. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
4.00
2262
578.00
2840.00
568.00
7. Igor Ružić
Željezničar Čk II
3.00
1689
565.50
2254.50
563.63
8. Marijan Česi
Željezničar Kc
4.00
2236
547.00
2783.00
556.60
9. Saša Štefić
Željezničar Kc
3.00
1686
527.00
2213.00
553.25
10. Davor Fabić
Dubravčan
1.00
559
545.00
1104.00
552.00
11. Davor Dasović
Željezničar Kc
4.00
2216
541.00
2757.00
551.40
12. Goran Vrček
Željezničar Čk II
3.00
1665
520.67
2185.67
546.42
13. Igor Maček
Zanatlija Čk
2.00
1070
563.67
1633.67
544.56
14. Goran Šegerec
Elektra Kž
3.00
1625
552.00
2177.00
544.25
15. Filip Bolić
Koprivnica
3.50
1893
554.00
2447.00
543.78
16. Bojan Kuzma
Željezničar Čk II
2.00
1099
532.00
1631.00
543.67
17. Slavko Maltarić
Koprivnica
4.00
2101
584.00
2685.00
537.00
18. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
3.00
1629
515.50
2144.50
536.13
19. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
4.00
2130
536.00
2666.00
533.20
20. Damir Grašić
Zanatlija Čk
2.00
1066
530.52
1596.52
532.17
21. Marijan Štefoić
Elektra Kž
3.00
1575
538.00
2113.00
528.25
22. Emil Horvat
Prosvjetar
1.00
533
518.67
1051.67
525.83
23. Franjo Sinjeri
Koprivnica
4.00
2078
540.50
2618.50
523.70
24. Željko Horvat
Elektra Kž
3.00
1564
527.50
2091.50
522.88
25. Hrvoje Žarković
Zanatlija Čk
2.00
1060
507.50
1567.50
522.50
26. Ivan Pigac
Prosvjetar
2.00
1037
523.75
1560.75
520.25
27. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
1.50
769
530.67
1299.67
519.87
28. Branko Horvat
Dubravčan
1.00
515
523.00
1038.00
519.00
29. Marijan Kirin
Elektra Kž
3.00
1515
558.00
2073.00
518.25
30. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
2.00
1004
539.33
1543.33
514.44
31. Ilija Višić
Prosvjetar
2.00
1032
509.71
1541.71
513.90
32. Nebojša Žnidarić
Prosvjetar
1.62
845
501.00
1346.00
513.74
33. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
3.00
1544
509.50
2053.50
513.38
34. Mladen Ganžulić
Dubravčan
2.00
1022
505.75
1527.75
509.25
35. Josip Šarić
Prosvjetar
2.00
1022
502.50
1524.50
508.17
36. Branimir Klarić
Dubravčan
1.50
738
528.00
1266.00
506.40
37. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
2.00
1002
516.25
1518.25
506.08
38. Stjepan Blažek
Prosvjetar
1.50
776
478.86
1254.86
501.94
39. Franjo Miser
Dubravčan
1.00
498
494.00
992.00
496.00
40. Marino Vincek
Dubravčan
1.00
493
0.00
493.00
493.00
41. Darko Jakupec
Koprivnica
3.00
1466
502.00
1968.00
492.00
42. Hrvoje Grotić
Dubravčan
2.00
991
483.14
1474.14
491.38
43. Branko Marković
Obrtnik 2011
3.00
1436
523.33
1959.33
489.83
44. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
3.00
1462
448.00
1910.00
477.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Zvonimir Horžitzky
Željezničar Kc
4.00
2324.00
581.00
1.25
674.00
539.20
5.25
2998.00
571.05
2. Franjo Gosarić
Zanatlija Čk
2.00
1153.00
576.50
4.00
2395.00
598.75
6.00
3548.00
591.33
3. Bojan Plevnjak
Zanatlija Čk
2.00
1150.00
575.00
2.50
1396.00
558.40
4.50
2546.00
565.78
4. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
3.00
1720.00
573.33
3.00
1730.00
576.67
6.00
3450.00
575.00
5. Dejan Kirin
Elektra Kž
3.00
1710.00
570.00
3.00
1701.00
567.00
6.00
3411.00
568.50
6. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
4.00
2262.00
565.50
2.00
1156.00
578.00
6.00
3418.00
569.67
7. Igor Ružić
Željezničar Čk II
3.00
1689.00
563.00
2.00
1131.00
565.50
5.00
2820.00
564.00
8. Saša Štefić
Željezničar Kc
3.00
1686.00
562.00
1.00
527.00
527.00
4.00
2213.00
553.25
9. Marijan Česi
Željezničar Kc
4.00
2236.00
559.00
1.00
547.00
547.00
5.00
2783.00
556.60
10. Davor Fabić
Dubravčan
1.00
559.00
559.00
3.00
1635.00
545.00
4.00
2194.00
548.50
11. Goran Vrček
Željezničar Čk II
3.00
1665.00
555.00
3.00
1562.00
520.67
6.00
3227.00
537.83
12. Davor Dasović
Željezničar Kc
4.00
2216.00
554.00
2.00
1082.00
541.00
6.00
3298.00
549.67
13. Bojan Kuzma
Željezničar Čk II
2.00
1099.00
549.50
2.50
1330.00
532.00
4.50
2429.00
539.78
14. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
3.00
1629.00
543.00
2.00
1031.00
515.50
5.00
2660.00
532.00
15. Goran Šegerec
Elektra Kž
3.00
1625.00
541.67
3.00
1656.00
552.00
6.00
3281.00
546.83
16. Filip Bolić
Koprivnica
3.50
1893.00
540.86
1.50
831.00
554.00
5.00
2724.00
544.80
17. Igor Maček
Zanatlija Čk
2.00
1070.00
535.00
3.00
1691.00
563.67
5.00
2761.00
552.20
18. Damir Grašić
Zanatlija Čk
2.00
1066.00
533.00
1.54
817.00
530.52
3.54
1883.00
531.92
19. Emil Horvat
Prosvjetar
1.00
533.00
533.00
3.00
1556.00
518.67
4.00
2089.00
522.25
20. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
4.00
2130.00
532.50
2.00
1072.00
536.00
6.00
3202.00
533.67
21. Hrvoje Žarković
Zanatlija Čk
2.00
1060.00
530.00
4.00
2030.00
507.50
6.00
3090.00
515.00
22. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
2.00
1058.00
529.00
2.00
1100.00
550.00
4.00
2158.00
539.50
23. Slavko Maltarić
Koprivnica
4.00
2101.00
525.25
1.00
584.00
584.00
5.00
2685.00
537.00
24. Marijan Štefoić
Elektra Kž
3.00
1575.00
525.00
3.00
1614.00
538.00
6.00
3189.00
531.50
25. Nebojša Žnidarić
Prosvjetar
1.62
845.00
521.60
2.00
1002.00
501.00
3.62
1847.00
510.22
26. Željko Horvat
Elektra Kž
3.00
1564.00
521.33
2.00
1055.00
527.50
5.00
2619.00
523.80
27. Franjo Sinjeri
Koprivnica
4.00
2078.00
519.50
2.00
1081.00
540.50
6.00
3159.00
526.50
28. Ivan Pigac
Prosvjetar
2.00
1037.00
518.50
4.00
2095.00
523.75
6.00
3132.00
522.00
29. Zdravko Miklošić
Željezničar Kc
2.00
1035.00
517.50
0.75
420.00
560.00
2.75
1455.00
529.09
30. Stjepan Blažek
Prosvjetar
1.50
776.00
517.33
3.50
1676.00
478.86
5.00
2452.00
490.40
31. Ilija Višić
Prosvjetar
2.00
1032.00
516.00
3.50
1784.00
509.71
5.50
2816.00
512.00
32. Branko Horvat
Dubravčan
1.00
515.00
515.00
2.00
1046.00
523.00
3.00
1561.00
520.33
33. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
3.00
1544.00
514.67
2.00
1019.00
509.50
5.00
2563.00
512.60
34. Miroslav Androlić
Koprivnica
2.50
1285.00
514.00
0.09
43.00
477.78
2.59
1328.00
512.74
35. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
1.50
769.00
512.67
3.00
1592.00
530.67
4.50
2361.00
524.67
36. Mladen Ganžulić
Dubravčan
2.00
1022.00
511.00
4.00
2023.00
505.75
6.00
3045.00
507.50
37. Josip Šarić
Prosvjetar
2.00
1022.00
511.00
4.00
2010.00
502.50
6.00
3032.00
505.33
38. Marijan Kirin
Elektra Kž
3.00
1515.00
505.00
2.00
1116.00
558.00
5.00
2631.00
526.20
39. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
2.00
1004.00
502.00
3.00
1618.00
539.33
5.00
2622.00
524.40
40. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
2.00
1002.00
501.00
4.00
2065.00
516.25
6.00
3067.00
511.17
41. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
2.00
998.00
499.00
2.00
1044.00
522.00
4.00
2042.00
510.50
42. Franjo Miser
Dubravčan
1.00
498.00
498.00
3.00
1482.00
494.00
4.00
1980.00
495.00
43. Vladimir Grošanić
Koprivnica
2.50
1244.00
497.60
1.75
876.00
500.57
4.25
2120.00
498.82
44. Hrvoje Grotić
Dubravčan
2.00
991.00
495.50
3.50
1691.00
483.14
5.50
2682.00
487.64
45. Miroslav Stoiljković
Koprivnica
2.00
987.00
493.50
1.50
725.00
483.33
3.50
1712.00
489.14
46. Marino Vincek
Dubravčan
1.00
493.00
493.00
0.00
0.00
NaN
1.00
493.00
493.00
47. Branimir Klarić
Dubravčan
1.50
738.00
492.00
1.50
792.00
528.00
3.00
1530.00
510.00
48. Darko Jakupec
Koprivnica
3.00
1466.00
488.67
2.00
1004.00
502.00
5.00
2470.00
494.00
49. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
3.00
1462.00
487.33
1.00
448.00
448.00
4.00
1910.00
477.50
50. Zvonko Orešković
Obrtnik 2011
2.75
1325.00
481.82
0.50
256.00
512.00
3.25
1581.00
486.46
51. Branko Marković
Obrtnik 2011
3.00
1436.00
478.67
1.50
785.00
523.33
4.50
2221.00
493.56
52. Ivan Rožman
Obrtnik 2011
2.25
1072.00
476.44
1.00
572.00
572.00
3.25
1644.00
505.85
53. Goran Koprena
Obrtnik 2011
2.00
896.00
448.00
1.00
440.00
440.00
3.00
1336.00
445.33

Luka Hojski
Željezničar Čk II
1.00
576.00
576.00
0.00
0.00
NaN
1.00
576.00
576.00
Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
0.19
105.00
552.63
0.17
93.00
547.06
0.36
198.00
550.00
Manuel Korent
Željezničar Čk II
1.00
552.00
552.00
3.00
1569.00
523.00
4.00
2121.00
530.25
Josip Knapić
Elektra Kž
0.75
404.00
538.67
1.00
539.00
539.00
1.75
943.00
538.86
Robert Cmrk
Koprivnica
1.50
806.00
537.33
1.91
1155.00
604.71
3.41
1961.00
575.07
Božidar Igrec
Željezničar Čk II
1.00
519.00
519.00
1.50
737.00
491.33
2.50
1256.00
502.40
Ivan Rođak
Zanatlija Čk
0.50
257.00
514.00
0.96
480.00
500.00
1.46
737.00
504.79
Stjepan Čuček
Prosvjetar
0.81
405.00
500.00
2.33
1053.00
451.93
3.14
1458.00
464.33
Antonela Vargić
Željezničar Kc
1.00
498.00
498.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1056.00
528.00
Zoran Kolačko
Koprivnica
0.50
248.00
496.00
0.25
112.00
448.00
0.75
360.00
480.00
Bruno Halabarec
Željezničar Čk II
0.48
216.00
450.00
0.00
0.00
NaN
0.48
216.00
450.00
Danijel Blažotić
Obrtnik 2011
1.00
449.00
449.00
0.00
0.00
NaN
1.00
449.00
449.00
Ivica Benotić
Koprivnica
0.50
224.00
448.00
0.00
0.00
NaN
0.50
224.00
448.00
Dragutin Horvat
Prosvjetar
0.88
380.00
431.82
1.50
738.00
492.00
2.38
1118.00
469.75
Noa Branilović
Željezničar Čk II
0.52
222.00
426.92
0.50
215.00
430.00
1.02
437.00
428.43
Saša Mišir
Dubravčan
0.50
207.00
414.00
1.00
482.00
482.00
1.50
689.00
459.33
Ivan Pernjak
Elektra Kž
0.25
91.00
364.00
1.00
474.00
474.00
1.25
565.00
452.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Željezničar Kc
4.0
8905
4410
13315
554.79
112
2.0
4418
2170
6588
549.00
63
6.0
13323
6580
19903
552.86
175
2. Željezničar Čk II
3.0
6618
3269
9887
549.28
88
3.0
6489
3059
9548
530.44
89
6.0
13107
6328
19435
539.86
177
3. Zanatlija Čk
2.0
4326
2199
6525
543.75
69
4.0
8731
4318
13049
543.71
111
6.0
13057
6517
19574
543.72
180
4. Elektra Kž
3.0
6456
3032
9488
527.11
117
3.0
6603
3170
9773
542.94
99
6.0
13059
6202
19261
535.03
216
5. Koprivnica
4.0
8493
3839
12332
513.83
198
2.0
4362
2049
6411
534.25
98
6.0
12855
5888
18743
520.64
296
6. Prosvjetar
2.0
4234
1901
6135
511.25
100
4.0
8419
3588
12007
500.29
247
6.0
12653
5489
18142
503.94
347
7. Dubravčan
2.0
4185
1840
6025
502.08
119
4.0
8508
3800
12308
512.83
191
6.0
12693
5640
18333
509.25
310
8. Obrtnik 2011
4.0
7899
3413
11312
471.33
245
2.0
4243
1904
6147
512.25
110
6.0
12142
5317
17459
484.97
355

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više