Pregled svih liga

Dubravčan

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Dubravčan
Adresa: Pavleka Miškine 1, 40 328 Donja Dubrava
Email: kuglackiklubdubravcan@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 15:00
Rezervni termin: petak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Antun Horvat 098 565 284 marijahorvat0805@gmail.com
Franjo Miser 091 796 41 23

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Mladen Ganžulić
120408
120408
3.0
5.0
1.0
0.0
4.0
5.0
16.0
46.0
344.33
358.2
173.67
152.2
518.0
510.4
2. Branko Horvat
120022
120022
1.0
2.0
1.0
0.0
2.5
3.0
9.0
17.0
355.0
366.0
160.0
157.0
515.0
523.0
3. Davor Fabić
120023
120023
3.0
3.0
1.0
1.0
5.0
3.0
22.0
10.0
348.0
368.33
164.67
176.67
512.67
545.0
4. Branimir Klarić
123018
123018
3.5
2.5
1.0
0.0
5.0
4.0
34.0
15.0
348.57
356.0
156.86
176.4
505.43
532.4
5. Željko Igrec
123461
123461
1.0
3.0
1.0
2.0
3.0
6.0
5.0
18.0
334.0
367.67
168.0
163.67
502.0
531.33
6. Tomislav Hrašćanec
120030
120030
3.0
4.5
0.0
2.0
3.0
7.0
34.0
36.0
346.33
358.22
152.67
152.67
499.0
510.89
7. Franjo Miser
120026
120026
1.0
3.0
1.0
0.0
2.5
2.5
12.0
29.0
366.0
336.67
132.0
157.33
498.0
494.0
8. Marino Vincek
120160
120160
2.0
0.5
1.0
0.0
3.0
1.0
27.0
0.0
354.0
340.0
131.5
212.0
485.5
552.0
9. Hrvoje Grotić
120404
120404
4.0
4.5
1.0
0.0
6.0
4.0
42.0
57.0
352.0
346.67
132.0
140.22
484.0
486.89
10. Siniša Zidar
120407
120407
1.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
9.0
5.0
338.0
384.0
140.0
166.0
478.0
550.0
11. Saša Mišir
122984
122984
1.5
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
17.0
17.0
320.67
337.0
154.0
145.0
474.67
482.0
BEZ NASTUPA
1. Zlatko Betlehem
120430
120430
2. Josip Čižmešija
120025
120025
3. Marina Dolenec
110014
110014
4. Mladen Hunjadi
122546
122546
5. Valentina Mikulan

110690
6. Radovan Rusak
123164
123164
7. Željko Šimunić

120032
8. Zoran Vučenik

120031
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3044 : 3243) 16.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
2 8 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3272 : 2942) 22.10.2022 17:00 Mladen Kacun, B
Stjepan Blažek, C
| | |
3 9 Dubravčan Elektra Kž Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3080 : 3198) 30.10.2022 17:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
4 16 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3095 : 3100) 06.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Siniša Brez, B
| | |
5 18 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3115 : 3083) 13.11.2022 10:00 Valentina Gal, A
Davor Dasović, D
| | |
6 23 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3089 : 3380) 27.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Lana Buhinjak, D
| | |
7 27 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3014 : 2955) 09.12.2022 20:00 Nenad Perši, A
Ana Matić, C
| | |
8 30 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3111 : 2990) 27.01.2023 19:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
9 36 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3130 : 3226) 05.02.2023 15:00 Zdravko Vučić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
10 37 Elektra Kž Dubravčan Kuglana 2
1-6
11.02.2023 14:00 | | |
11 44 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
12 46 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
13 51 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
14 55 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više