Pregled svih liga

Željezničar Čk II

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Željezničar
Adresa: Športska 2, 40 000 Čakovec
Email: andjelko.crncec@gmail.com

Kuglana: SRC Mladost   Staze: 1-4
Redovni termin: petak, 19:00
Rezervni termin: utorak, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Nikola Turk 091 891 7314 nnturkd18@gmail.com
Bojan Košak 099 850 86 40 bojankosak1@gmail.com
Zvonimir Žinić 098 463 362 zvonko.zinic@gmail.com
Anđelko Crnčec 040 343 762 andjelko.crncec@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Luka Hojski
120017
120017
1.0
0.47
1.0
0.0
4.0
0.0
0.0
1.0
374.0
357.45
202.0
110.64
576.0
468.09
2. Luka Štrukelj
120008
120008
3.0
4.0
3.0
4.0
8.0
13.0
13.0
11.0
369.67
377.75
203.67
201.0
573.33
578.75
3. Igor Ružić
120185
120185
3.0
3.0
3.0
3.0
10.0
9.0
3.0
6.0
374.33
372.67
188.67
192.0
563.0
564.67
4. Manuel Korent
120018
120018
1.0
3.53
1.0
2.0
4.0
7.5
5.0
36.0
387.0
353.26
165.0
157.51
552.0
510.76
5. Goran Vrček
120010
120010
4.0
5.0
3.0
2.0
10.5
7.0
7.0
14.0
362.5
352.4
188.25
169.2
550.75
521.6
6. Zvonimir Turk
120020
120020
4.0
4.0
3.5
4.0
12.0
11.5
29.0
24.0
372.25
366.25
168.75
164.5
541.0
530.75
7. Bojan Kuzma
140001
140001
3.0
4.5
2.0
2.0
6.0
10.0
8.0
13.0
356.0
354.67
170.0
181.33
526.0
536.0
8. Božidar Igrec
120014
120014
2.0
2.5
2.0
0.0
7.0
2.5
18.0
23.0
360.0
343.2
159.0
148.4
519.0
491.6
9. Bruno Halabarec
122622
122622
1.48
1.0
1.0
1.0
2.0
3.0
10.0
8.0
333.78
338.0
164.19
164.0
497.97
502.0
10. Noa Branilović
123023
123023
1.52
1.5
1.0
1.0
3.0
3.0
22.0
22.0
341.45
340.67
148.03
132.67
489.47
473.33
11. Nikola Turk
120019
120019
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
3.0

336.0

150.0

486.0
BEZ NASTUPA
1. Anđelko Crnčec
120011
120011
2. Nikola Drožđek
120150
120150
3. Leon Igrec
122687
122687
4. Bojan Košak
120004
120004
5. Franjo Levačić
122794
122794
6. Filip Požega
120640
120640
7. Luka Požega
120641
120641
8. Ivica Punčikar
120016
120016
9. Katarina Rašperger
110013
110013
10. Konrad Vikert

122684
11. Martin Zadravec
122688
122688
12. Zvonimir Žinić
120012
120012
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3044 : 3243) 16.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
2 7 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3055 : 3035) 21.10.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
3 11 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3235 : 3147) 27.10.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Denis Košak, D
| | |
4 14 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3258 : 3194) 04.11.2022 19:00 Igor Maček, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
5 20 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3045 : 3316) 11.11.2022 20:00 Stjepan Pintarić, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 21 Elektra Kž Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3271 : 3328) 26.11.2022 14:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
7 28 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3200 : 3236) 09.12.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Predrag Turk, A
| | |
8 30 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3111 : 2990) 27.01.2023 19:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
9 35 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
1.0 : 7.0 (3020 : 3114) 03.02.2023 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
10 39 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
12.02.2023 18:00 | | |
11 42 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
12 48 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
24.02.2023 19:00 | | |
13 49 Željezničar Čk II Elektra Kž SRC Mladost
1-4
03.03.2023 19:00 | | |
14 56 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više