Pregled svih liga

Koprivnica

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Športski kuglački klub Koprivnica
Adresa: Taraščice 2, 48 000 Koprivnica
Email: ssinjeri1@gmail.com; ivica.benotic@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 10:00
Rezervni termin: četvrtak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Franjo Sinjeri 099 449 36 41 franjosinjeri@gmail.com
Ivica Benotić 098 970 22 70 ivica.benotic@gmail.com
Slavko Maltarić
Miroslav Androlić

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Filip Bolić
121463
121463
4.5
3.5
3.0
3.0
11.5
8.0
29.0
20.0
374.44
370.57
174.22
193.14
548.67
563.71
2. Robert Cmrk
121252
121252
1.5
1.91
0.0
2.0
2.5
7.0
8.0
5.0
351.33
371.73
186.0
232.98
537.33
604.71
3. Franjo Sinjeri
120413
120413
5.0
4.0
1.0
2.0
8.5
7.5
23.0
18.0
359.4
365.25
171.2
180.25
530.6
545.5
4. Slavko Maltarić
120410
120410
5.0
3.0
2.0
3.0
6.5
10.0
41.0
15.0
357.4
368.0
168.4
190.67
525.8
558.67
5. Miroslav Androlić
122359
122359
2.5
1.59
1.0
1.0
2.0
3.5
20.0
20.0
343.2
346.54
170.8
135.22
514.0
481.76
6. Vladimir Grošanić
120409
120409
3.5
3.25
1.0
1.0
5.5
3.0
39.0
35.0
351.71
344.0
146.86
152.92
498.57
496.92
7. Darko Jakupec
123113
123113
4.0
4.0
1.0
2.0
4.0
8.0
40.0
37.0
353.25
352.5
144.5
149.5
497.75
502.0
8. Zoran Kolačko
123019
123019
0.5
0.25
0.0
0.0
1.0
0.0
3.0
5.0
332.0
352.0
164.0
96.0
496.0
448.0
9. Miroslav Stoiljković
122595
122595
2.0
2.5
0.0
0.0
1.0
0.0
28.0
30.0
350.5
344.4
143.0
139.2
493.5
483.6
10. Ivica Benotić
122983
122983
1.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
23.0
0.0
344.67
129.33
474.0
BEZ NASTUPA
1. Matija Benotić
120429
120429
2. Slavko Bilješko
123355
123355
3. Zvonimir Prepelić
120412
120412
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3296 : 3414) 16.10.2022 10:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3102 : 3153) 21.10.2022 19:00 Goran Peršić, A
Danijela Posavec, D
| | |
3 11 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3235 : 3147) 27.10.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Denis Košak, D
| | |
4 15 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3276 : 3044) 05.11.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
5 18 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3115 : 3083) 13.11.2022 10:00 Valentina Gal, A
Davor Dasović, D
| | |
6 24 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3038 : 2988) 25.11.2022 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
7 25 Koprivnica Elektra Kž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3142 : 3246) 11.12.2022 10:00 Zdravko Vučić, A
Josip Rožmarić, B
| | |
8 32 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 3192) 27.01.2023 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
9 34 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
8.0 : 0.0 (3143 : 2960) 05.02.2023 10:00 Valentina Gal, A
Davor Dasović, D
| | |
10 39 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
12.02.2023 18:00 | | |
11 43 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
19.02.2023 10:00 | | |
12 46 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
13 52 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
05.03.2023 10:00 | | |
14 53 Elektra Kž Koprivnica Kuglana 2
1-6
11.03.2023 14:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više