Kuglački savez Karlovačke županije

OIB: 14656644513
Adresa: Marina Držića 4, 47 000 Karlovac



E-pošta: kuglacki.savez.karlovacke.zupa@ka.t-com.hr ;
Adresa za dostavu pošte: Marina Držića 4
Kontakt: Darko Pribanić 098 606 991; Ivona Škalamera 098 306 915
Mrežne stranice:
Predsjednik zbora sudaca: Davor Celinšćak
Tajnik zbora sudaca: Ivona Škalamera
Komisija za delegiranje:
Datum izborne skupštine: 19.12.2016.
Predsjednik: Darko Pribanić
Tajnik: Ivona Škalamera
Ovlaštene osobe:

Klub OIB
1. Dubovac - Karlovac 810209
2. Euphoria - Ogulin 810030
3. Karlovac - Karlovac 810055
4. Klek - Ogulin 810056
5. Korana - Slunj 810058
6. Kupa - Ozalj 810059
7. Mantinela - Karlovac 810064
8. Mostanje 1949 - Karlovac 810078
9. Obrtnik - Ogulin 810085
10. Policajac - Ogulin 810098
11. Poštar - Ogulin 810102
12. Rakovica - Rakovica 810109
13. Stara Hiža - Duga Resa 810124
14. Željezničar - Karlovac 810159
15. Željezničar-Branitelj - Ogulin 810164
16. ŽKK Kupa - Ozalj 810167
17. ŽKK Ogulin - Ogulin 810171
Ime i Prezime Rang, lista, IV stupanj Licenca vrijedi do
1. Ivica Bertović - 420064 SAVEZNI A IV 01.09.2022
2. Zdravko Cegur - 420069 SAVEZNI A IV 01.09.2022
3. Davor Celinšćak - 420070 SAVEZNI A IV 01.09.2022
4. Tomislav Grdić - 420067 SAVEZNI A IV 01.09.2022
5. Darko Kafol - 420071 SAVEZNI A IV 18.08.2023
6. Davorin Krmpotić - 420081 SAVEZNI A IV 18.08.2023
7. Božo Pavlaković - 420076 SAVEZNI A IV 22.08.2024
8. Damir Pavlaković - 420074 SAVEZNI A IV 08.09.2022
9. Nikolina Pavlaković - 410010 SAVEZNI A IV 18.08.2023
10. Valentina Pavlaković - 410015 SAVEZNI A IV 18.08.2023
11. Antonio Sušanj - 420080 SAVEZNI A IV 05.01.2023
12. Josip Sušanj - 420068 SAVEZNI A IV 01.09.2022
13. Danijela Škalamera - 410013 SAVEZNI A IV 04.09.2023
14. Ivona Škalamera - 410014 SAVEZNI A IV 18.08.2023
15. Edi Alagić - 420091 SAVEZNI B IV 03.09.2024
16. Jurica Bogović - 420095 SAVEZNI B IV 03.09.2024
17. Dragan Ćuk - 420090 SAVEZNI B IV 22.08.2024
18. Nikola Kelečić - 420421 SAVEZNI B IV 03.09.2024
19. Branka Neralić - 410012 SAVEZNI B IV 29.08.2023
20. Milan Neralić - 420100 SAVEZNI B IV 06.09.2023
21. Dražen Poljak - 420079 SAVEZNI B IV 29.08.2023
22. Željko Požega - 420098 SAVEZNI B IV 08.09.2025
23. Branko Stipetić - 420065 SAVEZNI B IV 16.08.2025
24. Haris Ligata - 420425 REGIONALNI C IV 22.08.2024
25. Marina Matusina - 410118 REGIONALNI C IV 18.08.2023
26. Zlatan Mazor - 420422 REGIONALNI C IV 03.09.2025
27. Ivan Obajdin - 420096 REGIONALNI C IV 18.08.2023
28. Ivan Petrović - 420402 REGIONALNI C IV 18.08.2023
29. Jelena Petrović - 410117 REGIONALNI C IV 18.08.2023
30. Tomislav Stipetić - 420383 REGIONALNI C IV 06.09.2023
31. Nedeljko Vojak - 420426 REGIONALNI C IV 03.09.2024
32. Barbara Žilić - 410125 REGIONALNI C IV 22.08.2024
33. Mario Rendulić - 420429 SUDAC D 18.08.2023
34. Natalija Sonički - 410142 SUDAC D 03.09.2024
35. Mile Štefanac - 420428 SUDAC D 18.08.2023
36. Igor Vazgeč - 420467 SUDAC D 03.09.2024
37. Mile Vukošić - 420484 SUDAC D 07.09.2025
38. Tomislav Vuković - 420430 SUDAC D 18.08.2023
Naziv Mjesto
1. Azelija Ozalj
2. Dom HV Zrinski Karlovac
3. Klek Ogulin
4. Šanac Slunj
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više